• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jani krev je už zbytečná, te´d už by měla být vidět minimálně fazolka a mooožná uvidíš i srdíčko:slight_smile: srdíčko je tak od 6tt vejš. Někde jsem tady četla od jedné zkušené snažilky, že vzorný růst hCG v krvi nezaručuje, že roste i prcek a tak se mám držet při zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Prostě je to loterie ....
7. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
ivomal tak podle té teorie bysme se měli držet při zemi všechny až do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
jo... latu, jenomže od početí až do mé smrti mě nikdy strach o toho prcka neopustí.......život ve stresu...paráda, to jsou vyhlídky, Takových co kdyby je plno...., ale třeba se nedostanu do Bohnic ,ale konečně zhubnu - po porodu samozřejmě, zatím žádné kalhoty nedopnu, nosím raději jen sukně a šaty a břuch se pomalu dere ven - i když já vím že v 6tt je to blbost, ale já to prostě vidím
7. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
ivomal to mi povídej, já si vůbec nedovedu představit,že bych měla malýho na chvíli spustit z očí :confounded: a jeslti si myslí,že se bude v pubertě někde cárat po nocích,tak to ani omylem, v šest hodin doma v peřinách a basta :angry:
7. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
Co v šest, nikam,doma bude, hezky pod dohledem, nikde se tahat nebude a už vůbec ne s žádnou fuchtlí :grinning: , viď že jo:slight_smile:
7. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
ježíš čus vy černý kroniky .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ,jsem došla z fachy a naprala se k prasknutí a za chvíli se odvalim do kina ..
7. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
tak jsem váás poctivě dočetla tak janí už se těšim na zprávy z utz.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,latu mě se líbila prchající varianta kokotáty do polí :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
Dobrý večír,
jdu vás dočíst a nakouknout, zda ještě není Sájmon na světě :grinning:
7. črc 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
ahoj lussi :dizzy_face: :dizzy_face:
já mám sto chutí jít spát ať až se probudím a jdu... :dizzy_face: :dizzy_face: mám to jen přes silnici :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 19:58  • Odpověz
ivo ono to bude v poho,fáááákt,já se tím taky utěšuju :wink: :wink: jo a břicho už mám taky, i když vím že je to blbost :grinning: :grinning: :grinning: jsem spíš nafouklá jako před mrchou....
7. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Dobrý večer dámy :wink: ,
přeju šťasnou kontrolu při zítřejším vyšetření, Lence hezký zážitek v kině a na těším se na Latu příběh ze silnice :grinning: ....nejvíc se však těším, až tu budete za dva roky všechny řešit slovo debil, lezoucí z úst Vašich dětí...my měly dnes zajímavý den právě s tímto a dlouho jsem se potají tak nezasmála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak jsem nic nedočetla, protože se mi nechce :grinning: Jen jsem zvládla latu porodní historku s kokotatím polním prchem :grinning:
jani zítra bude určo srdíčko :dizzy_face: Teda alespoň doufám, záleží na tom, kdy jste si toho pišiškvora doma udělali :grinning:
peťko, tak to máte štěstí ještě na hezké slovo, kámošky synek používal daleko peprvnější vyrazy :grinning:
7. črc 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
ku.va ten dnešek nějak utek :grinning:
7. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo a naši mi přivezi tolik hadříků na Fífu, že koupím akorát tu rourku do řiti a podobný kraviny a máme všechno z krku, akorát musíme na Moravu pro postýlku, protože se jim nevlezla do auta, tak se rovnou stavíme k babčám pro domácí jajca, zavařeniny a spoustu dobrůtek do zásoby, už nemám doma ani jednu sklenici oharků a ty kupovaný nežeru
7. črc 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
latu a plodová voda ti ještě neutekla? :grinning:
7. črc 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
lussi asi devátýho června... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
peti debil je ještě v poho.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lussi umíme i lepší :wink: jen je zatím cíleně nepoužíváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak domácí dobroty z Moravy....ku.va to bych si taky dala, děda tam udtud pocházel, tak se ještě pamatuju...
7. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
no tady se toho moc neudálo, teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eleďte se - nerodí on nám náhodou janýsek? Že tady po ní nejni ani vidu ani slechu :confused: Já byla venčit psi u našich - jeli dneska na předváděcí zájezd a i když se dušovali,že nic nekoupí, protože nejsou blbý,tak táhnou domu 3 praní čističe za výhodnou cenu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Pak tady byla kámoška,tak jsme byly na jídle a teď asi prasknu :grinning:
Péťo ty už jsi 15tt - kuva to strašně letí :sweat_smile: A lussila už má 26tt, já vám teda nevim,ale myslim že v tom případě moc rychle stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
kdepak plodová voda je na svym místě, ale plynu ze mě dneska uchází až až :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
janí a budete slavit s miminem početiny? Já vždycky 4.11. v 11:50 vzpomenu na tu slavnou chvíli oplodnění,kdy jsem se gebila na koze,páč jsem si vzpomněla na lussinu hlášku,že spíš se přílepí 3,14čou ke zdi než by jedna z nás byla gravidní a já zrovna tou 3,14čou ke zdi ležela :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@petra.vavra no tak to se teda nenudíte :grinning:
latu uteklo a utíká to jak sviň, mě to přijde, že jsme ještě před pár dny chodily pocitvě do ústavu a ty už máš malýho v půlce bobra a mě už se to taky krátí
hele já taky pomyslela na to, jestli už není Štěpánek venku :sunglasses:
A jsem strašně zvědavá, jak ta naše mrňata budou vypadat, já nechci škaredý miminko :grinning:
7. črc 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
@latunka To víš, že neudálo, když ty si běháš venku se psema a pak se láduješ s kámoškou...to není žádný vzrůšo porod na zadní sedačce vašeho kabria :grinning: ....třeba tam bude i vrtulník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jinak 15tt už je zítra, i mě to dost děsí :confused: a Lusii za chvíli, 30tt se přehoupne raz dva a pak už to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lussi škaredý miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechci tě teda děsit, ale až vyleze , tak to Brad Pitt hned nebude... :grinning:
7. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: :grinning: kam na ty hlody chodíš :grinning: :grinning: :grinning: ...chtěla jsem napsat že 15 už jen zítra.. :wink:
7. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@petra.vavra já prej byla hezká, brácha byl prý škaredý jak noc :grinning:
7. črc 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi :grinning: :grinning: :grinning: v půlce bobra :grinning: :grinning: Já náhodou teď poctivě holim - už je mi i jedno jestli něco uříznu a nebo ne a prostě šmikám poslepu,hlavně nechci jet s neupravevnou dírou k porodu :grinning: :grinning: a naše miminko bude malý a tlustý s naducanejma tvářičkama a nebude mít žádný vlasy :grinning: :grinning:
Péťo a to já bych si docela nechala líbit,kdyby ze mě vylez Brad Piit - nebo teda spíš kdyby vlez do mě :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
cus tehubambule :grinning: ...koukam jak se to tu rozrostlo!!!! a mam z vas veeelkou radost :dizzy_face: a drzim palce na zitrejsi KO
latu tyyyyvago :dizzy_face: ...ja se tak tesim az vyprdnes Sajmona. Uplne nostalgicky tu vzpominam, taky jsem takhle jednoho krasnyho dne 7.7. 09 byla na prvnim monitoru :grinning: ....a ups...odpoledne jsem tam uz zakotvila
lussi to mas super,ze te takhle vasi zasobujou :slight_smile: a domasi uhorky bych si taky dala...mnam.
Ja zrovna sepisuju ingredience na dort pro prdolku, v patek budem delat oslavu! to je des jak to uteklo :confused:
7. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@lussi já myslím, že my všechny jsme bylykrásné a všichni naši sourozenci byli strašně ošklivý :grinning:
@latunka já bych Brada nechala tam, ven, tam, ven.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
latu nevim jestli to budem slavit,prototože jsme ho upekli někdy v půl čtvrtý ráno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
tead vy jste se rozepsaly :sweat_smile: :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
zdarec polet :grinning: jéé tak doufám,že když teda jedeme datumově ve stejný lajně,tak bude Sájmon i tak roztomilej jak Denďour :slight_smile: A to už je to fakt rok,jo?
7. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.