• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
janí a byl pod vlivem? :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně doufám,že by měl Brad jiné způsoby než jistýý nejmenovaný kokotáta a zdržoval by se aspoň nějakou předehrou a ne aby se zeptal,jestli bude sex aby věděl jestli si ho má mejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
ty voe, ted jsem si krupla u tech vasich hlodu :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
a s bredem bych taky vymyslela jiný věci než ho prdět :grinning: :grinning: :grinning: jo a já byla mimochodem pěkně hnusný dítě kolem roku....jinak jako novorozenec jsem byla nedonošená,takže v inkubvátoru pidi :sweat_smile:
7. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@latunka mě by snad ani nevadilo kdyby si ho Pitt nemyl...já bych mu ho klidně umyla sama :grinning: a na předehru bych se taky vykašlala, toho bych normálně ošu..la :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
latu oba jsme byli pod vlivem :grinning: :grinning: a na to konto první když jsem to oznámila řekl že se nesnažil :grinning: :grinning: pako no :rolling_eyes: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@latunka si pis ze bude! :wink: ...no rok to bude presne 13. ale ted tu mame i rodice,tak udelame oslavu uz v patek. Ale fakt je to presne rok co jsem naklusala do Podoli s krvacenim
7. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@janitchka já bohužel u sebe žádnou fotku jako mimi nemám, ale mám pěknou ze školky, když mi byly 4 roky a zaplať, že jsou pryč...tlustá, vlasy ala kastrol a úbor skoro Dior :grinning:
7. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
latu s tím mytím mi někoho silně připomíná....akorát se mě naptá jestli jo,jde si ho nenápadně umýt,myslí si že to nepoznám když má mokrý stan a pohled jak Kristián :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
peti já byla tlustá blondýna,vyžrali mě abych jim neumřela :pensive: :sweat_smile: :grinning: a pak jsem byla jak kluk a vlasy alá fotbalista :confused: :fearful: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
7. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
mokrý stan a pohled jak kristián :grinning: :grinning: :grinning:
@petra.vavra to je fakt, Bradovi bych ho taky umyla a krom toho,on je tak dokonalej,že mu určitě nikdy nesmrdí :grinning: :grinning: :grinning:
@poletucha já sitaky brzy cvrknu,protože se mi chce strašně lulat,ale jsem líná se zvedat :grinning:
7. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
a já chodila ve 13 letech ostříhaná jak Petr Kouba :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@latunka a já jako Petr Muk :grinning:
7. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
latu ale je to taky jen chlap,myslim že by andželína mohla vyprávět :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@latunka bože já se z tebe nepočůram, ale poseru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
latu já jak poborský,bysme si rozuměly :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
hehe teď jsem blběně hodila šprcku tak šikovně,že jsem vedle rozsvítila :grinning: :grinning: :grinning:
janí tak třeba někdy zajde a povypráví,jak si Brad drbe koule, prdí a luftuje tu peřinu přímo jí pod nos a když se ožere,tak pobleje dveře od koupelny :grinning: :grinning:
@petra.vavra já myslim,že ani jedna z nás tady nezaostává a divim se,že to tady nepromažou :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Poborský má prý velký péro :grinning:
7. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@latunka normálně tu slzim a zrovna říkám stvořiteli, že kdyby to někdo čet, tak nás nechají všechny vyšetřit :wink: ...debata o Pittovu pindourovi je opravdu přínosná pro oddělení snažilek :grinning:
7. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@latunka a malý koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
@petra.vavra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže už jsme tady měli hovní debatu a teď máme debatu "PP" - tedy Pittu Pinďour :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na koulích naštěstí nezáleží :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
myslíš že ho má poborský většího než bredík? :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
koule nejsou podstatný,velký akorát lechtaj :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@latunka no nezáleží, ale mě se líbí víc malé koule než pytel, který se tahne do nenávratna... :grinning:
7. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
taky nemám ráda vytahaný pytlíky :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
janí i malý koule můžou lechtat,když jsou chlupatý :grinning:
@petra.vavra tak pytel co se táhne do nenávratna jsem už dlouho neviděla,tak nemůžu být objektivní :grinning: Ono pořád koukat na pytlíček schovaný za cvrnkacíma kuličkama člověku změní pohled na svět :grinning:
7. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: já to viděla jednou nechtěně, jen skrz prsty a tfuj už nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
ale je fakt,že jednou jsem chodila se šamstrem a ten byl strašně velkej a mohutnej a radši jsem to uťala,jelikož jsem se bála co by na mě z trenek čumělo a že bych byla pak roztržená vejpůl :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@latunka a nebo by vykoukla žížala Magda, když ji překous kos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.