• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: což se nikdy nedovim, protože jsem byla mladá a blbá :grinning:
7. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@latunka ne ne....než koukat na tlustou velkou jitrnici nebo malou žížalu Julii, tak to raději nic...a vida, nakonec sis vybrat uměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
tak jsem na chvíli musela ven pokropit stromky a koukám, že jste toho dost nakecaly, tak jsem si početla, pěkně se pobavila a teď mě lussilák láká do koupelny, asi chce něco co se bude smrdět sexem, tak se budu muset rozloučit a zítra dojdu :grinning:
7. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
ono je to stejně ve finále jedno co v těch trenclích mají,stejně se to po čase omrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
jo a zdravím polet a přeji malýmu modelovi vše nej nej nej nej nejlepčí :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
já měla sex myslim v neděli nebo tak nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska si tak sedim na gauči v obýváku,čtu leták z lidla a najednou se mi něco bimbalo před ksichtem,ale naštěstí jsem nebyla k ničemu donucena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
A já budu muset jít venčit blběnku,doufám,že už nebude nikde moc lidí a nebudu muset uklízet hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
přeji vám dobrou noc a zítra vám hned napíšu jak to dpoadlo... :zipper_mouth:
7. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Janí tak držime na zítra všechny palce :wink: Hlavně ať tě nenechají v čekárně moc vyšťavit a vezmou tě hned :wink:
7. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
teda holky to byly orgie zde ,je pravda že z janýskem mě to taky včera napadlo..bud nechce štěpánka kazit na poslední chvíli a nebo už je po všem...kino bylo teda docela podivný,nemohla jsem z toho celou noc spát a vyčurlaa jsem asi 10litrů moče a zdám se sama sobě méně otylá ,určitě ve mě ten prednison zadržuje vodu :rolling_eyes: ,jsem zase jako koule a dneska o něco méně .. :confounded: ,sex ,co je to sex????
8. črc 2010 v 08:19  • Odpověz
janitchko, moooc držím palce:slight_smile: Doufám, že dodáš utz foto:slight_smile:
8. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
latu taky se mi sem tam začně bimbat něco před ksichtem, ale jen na chvilku, já to ignoruju a ono se to pak schová a samo zaleze :grinning: A hovno si sbírala? :grinning:
leni na čem jsi byla v kině?
a jsem taky zvědavá na janču, jestli bude mít foto :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
udaz :grinning: kokotáta má na mě zhoubný vliv a jak chodí na odpolední,tak ráno hnípeme do desíti,takže jsem teď teprve dosnídala :grinning: :grinning: :grinning:
lussi hovno jsem tam nechala, nevysrala se nikomu před vrátkama a hlavně to nikdo neviděl,takže to vlastně nebylo naše hovno :grinning:
lení tak hlavně aby pak ten predniblabla zadržel i embrouše na správném místě :wink:
a nevíte do jaké diskuze ještě janýsek chodí? Třeba tam něco vědí :slight_smile:
a čekám co ta janička,ale za chvíli se pohrabu sekat trávu,tak to určitě prošvihnu :angry:
8. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ähoj holky.
Jani - tfuj, tfuj, tfuj, určitě bude vše, jak má být.
Holky, opravdu jste mě pobavily těma hlodama.
Nejsme v trošku trapném oddělení - snažilky? Snažíme se tu jen dvě a ještě k tomu, jak čtu Léňu, tak se stejně jako my moc nesnaží, sex žádnej, takže zbývají doktoři. Jo, vyhřeznutá plotýnka je holt svině. Už bych kurňa mohla mít výsledky genetiky a imunologie, tak doufám, že tam bude něco, proč to nejde a doktoři to vyléčí :unamused:
8. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj :grinning:
tak foto nemám,nějak jim to nefunguje to zařízení na tisk utz :sweat_smile: ale to je jedno,viděla jsem srdíčko,všechno je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za tři týdny si jdu pro průkajdu :sunglasses: :sunglasses: taková fazole tam byla vidět :grinning: tak jsem obvolala rodiče a další příbuzný a tak pozitivní reakce jsem ani nečekala :sweat_smile: :sweat_smile: máma asi jede už pro kočár :grinning: :grinning: a táta prej pro fajfku :slight_smile: brali mi krev a já to nesnáším...tak jsem šla radši doů a teď jim...ráno mi bylo poprvý blbě od žaludku :confused: ale asi z nervů :sweat_smile: ale zjistila jsem že nemám moc mluvnou doktorku,takže se příště musim ptát já...jen jsem se zeptala co říká na dovču v září v Egyptě a ona mi to nedoporučila....tak asi to řecko no.. :sunglasses:
8. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
janí :grinning: :grinning: :grinning: na egypt bych se taky vyprdla :wink: lepší sedět doma a krmit pupek :wink: Hehe,až si půjdeš pro průkajdu,tak bude Sájmon na světě a až tě začne malej kopat,tak bude i malej Lussilák na světě - to je v pérdeli jak to letí :grinning:
jizu - když oni ještě pro tu naší skvadru žádné pořádné oddělení nevymyslely :grinning: :grinning: :grinning: A ty výsledky už by taky měly být každym dnem,ne? Vždyť mě to připadá jak věčnost co jste tam byly :unamused:
8. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
tak jdu sekat tu travku,doufám,že tady pak někdo budete :wink:
8. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
jani tak gratulace k srdíčku :slight_smile: A nemyslela to ta doktorka tak, že ti nedoporučuje žádnou dovču u móře? :grinning:
jizu eště nejsme gravidní všechny, tak až budeme kompletní tak se můžeme přesunout, ale nevím kam, jak píše latu, vhodná škatule se tady pro nás asi stejně nenajde :grinning: A na ty tvé výsledky jsem teda taky zvědavá, už by měly být teď někdy, že?
8. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
já letim do města :unamused: ale pak už mám volno :dizzy_face:
8. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
a ona se ta tráva neposeká sama? :grinning: Já tu budu, uklizeno mám, napuštěné koupání pro pséky taky, na koupání je na mě ještě zima a lussilák přijde z práce až pozdějc, tak mám času hafo :slight_smile: Mezitím jdu zkusit vypátrat toho našeho janýska.
8. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
tak jsem nakoukla do Arleťaček a janysek má nějakou virozu, což se samozřejmě s porodem nevylučuje :unamused:
8. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
Janí - gratuluju. Je to bomba!!!!!
Výsledky bych měla mít asi příští týden. Horší je, že nevím, zda z nich jako laik něco vyčtu :grinning:. to asi budu googlovat o 106
8. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
jizu já ty výsledky ani neviděla, mám je kdesi v kartě, kdby bylo něco špatně, tak by s nás akorát pozvali znovu na pohovor a tam všechno vysvětlili, tak snad ti to nevrazí do ruky ať si z toho odvodíš výsledky sama :grinning:
8. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Lussi - vrazí :grinning: . Genetiku mi pošlou mailem a imunologii si mám vyzvednout v Podolí a donést doktorovi, který mi vypsal doporučení. Což byla manželova praktická doktorka (moje gyndařka i Pronatal mi to napsat nechtěli), což nevím co ta s tím bude dělat :wink: . Kouknu se na to svým doktorským okem :grinning: , najdu si to na internetu a pak půjdu otravovat do Pronatalu.
8. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
janíííí skvělééé, gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já ti ti to říkala:slight_smile:, že bude srdíčko:slight_smile:

Jinak Janýskovi jsem psala a holka má šílenou koliku - 3 kg dole, jde to zní horem a dolem, nic horšího zatím nezažila, ale Štěpánek je stále schovanej v bříšku a k ničemu se nemá.... :confused:
8. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
jizu o tááák, no tak to naštuduješ a pak budeš zase o něco chytřejší :grinning: A jaktože ti to v Pronatalu nechtěli napsat? Si mysleli, že to vyšetření ještě není třeba?
ivo chudák malá, no tak snad se z toho nejhoršího brzy dostane a Štěpánek se na svět ještě nepožene
8. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
lussi my máme asi blbou trávu,protože se sama neseká, asi se poohlédnu po jiném semínku :grinning: rovnou jsem i nalila savo do bazénu a zalila jsem blběnu a záhon :grinning:
jizu to je správný přístup - však už dlouho se tady považujeme za gynekoložky amatérky,tak jedině dobře,že ty budeš mít specializaci na genetiku :grinning: :grinning: :grinning:
chudák janýsek, ta si taky umí vyžrat úplně všechno :unamused: ale třeba je to předsvězt porodu a Štěpánek bude brzy mezi námi :slight_smile:
8. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
jo a může mi někdo říct,proč mám ku.va do porodu 19dní?! :angry: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
Latu :grinning: , než se naděješ, bude to 19 hodin... :grinning:
8. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
ty ale umíš povzbudit :grinning: :grinning: A konkrétně který den jdeš příští týden na ten UTZ? Já už si zase hovno pamatuju,jsem teď úplně posunutá,jak byly ty svátky a kokotáta byl doma,tak mi v tom udělal bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@janitchka bomba, gratuluju k srdíčku a úspěšné kontrole...já tu byla ráno a nikdo nikde, tak jsem si říkala, jestli už s doktorkou nehledáte pohlaví, že vám to tak dlouho trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já musela s tchýni k doktorovi, vrátil se nám děda z nemocnice, tak jsem to zase vyžrala já...na to jsem tu dobrá :angry: no nic, musím na nákup, tak si spravím chuť nějakým dárečkem jako odměnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a kurva tráva nám taky furt roste, ale sekat se sama nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.