• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
holky, já musím jet nebo se odtud nehnu a to semínko už tady ješí, že chce jet do krámu....
Lussi- někdy bohužel...je těžký to všechno uhlídat :angry: :grinning:
8. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@lussi jj, to já chci taky, další děti asi už nebudou, takže jakmile se vrátím do práce, jdu si nechat opravit kozy...
8. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
no já si taky řikám,že si je nechám udělat,když to bude hnus - jakože asi bude,když ani ničim nemažu :grinning:
jinak nahatý panděro je v albu a upřímně řečeno si myslim,že na mě začíná být nepěkný pohled a je mi to úplně jedno :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
ono to stojí kolem dvacky, jen si to nechám trošku vymodelovat, ale nejdříve chceme prubnout ještě jedno mimino a pak se uvidí.
latu vyfoť to ještě zepředu, ať jde vidět ten tvůj zmizlý pupek :grinning:
8. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
že seš to ty,tak to vyblejsknu - aspoň uvidíš,že nejen že mám ksicht nakřivo,já mám nakřivo i zbytek těla :grinning: a kozy si taky nechám opravit až po druhym, předtim by to asi bylo zbytečný a hlavně pak nejde prej kojit :unamused:
8. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
tož to já si jdu udělat mezitím kávičku :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
máš ho tam :grinning: samozřejmě myslim pupek zepředu,co máš kde jinýho nevim :grinning:
8. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
děkuji všem za gratulace :dizzy_face: pořád mi někdo volá a je nadšenej :sweat_smile: akorát jsem blbá a běhala jsem po městě a nakoupila toho tolik a to jsem jela trolejbusem...a začalo mi nebejt moc dobře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: si musim zvyknout že nemůžu lítat jak čamrda :sweat_smile: ale koupila jsem hodně věcí co jsem měla na seznamu :slight_smile: a ještě víc co jsem tam neměla :grinning: mám nové dvoje šaty a sukénku a tílko obyč.bílé...jsem měla v sobotu hrát beachvolejbal,tak budu jen koukat :slight_smile: a ještě potřebuju pantoflíky,ale ty koupim v tesku :grinning: :grinning: a venouš je nějakej naměkko,jsem mu nesla na správu oběd a normálně i před ostaníma fízlama se na mě vrhnul jak kdyby mě rok neviděl a řekl mi před všema že mě miluje a oni tleskali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no já zrudla jak prase a radši zdrhla :grinning: :grinning: ale teď mám hlad tak si asi skočim vedle do vchodu pro gyros,protože vařit pro sebe nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
jo jinak moc hezký fotky :wink: :wink: a chudák náš pejsek,pořád ho ode mě odstrkuju,protože mi smrdí i když ho venda pořád koupe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
děučata já mizim k našim, jdu jim skouknout ten parní zázrak a taky to bude jedna z posledních blběních návštěv tam, páč má nateklo frndu,tak začne každym dnem hárat - no jsem zvědavá,kdo jí bude hlídat,až budu v porodnici a kokotáta v práci :confounded:
8. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
latu tak jsem to zkoukla ,jsem zvědavá jestli tak zmizne i mě :grinning:
jani tak to je jak z americkýho dojáku, nezdálo se ti to náhodou? :grinning:
8. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
latu sousedka pohlídá, když je tak chytrá, tak se může předvést :slight_smile: A opatrně, ať někde Sájmona nevyprdneš :grinning:
8. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
Janí, mě taky naše pejska smrdí....Já bych potřebovala nakoupit botkyjako sůl....

latu jo humor mě přejde hned příští týden na utz jdu ve středu 14.7. na 8:45, ale počítám, že tam tak hoďku prosedím, než se doktorka uráčí mě vzít na kozu a pak jedu hned na služebku, takže info bude až odpolko....

...ale dneska je mi blivno, žaludek jak na houpajdě, kozičky pobolívaj, no hnus fialovej... ad kozy.....nechci vidět, kam až ty moje porostou, protože už teď mám při svých ubohých 150 cm 75F.......po dítěti je chci zmenšit, srovnat a vyhezčit....mudra mi tento "zmenšovací" zákrok už jednou nabízela s tím, že stačí říct a napíše doporučení a bude to na pojišťovnu :grinning: Mangel je s velikostí spokojen :stuck_out_tongue_closed_eyes: , s tvarem již méně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....hlavně to podpoří...mě tak napadlo, že by mi mohli při té příležitosti odsát tuk - pokud možno všude.... :grinning:
8. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
ivo mě je dneska taky divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď žeru jak zjednaná a pak se půjdu natáhnout do chladné ložnice a pustim si větrák nad postelí alá šumění moře,mi tam venda přidělal,protože je mi pod střechou dost vedro :sweat_smile: :sweat_smile: já se zase těším až se mi ty kozeny zvětší,aspoň o číslo......jsem po tátovi no :rolling_eyes:
8. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
Lepší bejt po tátovi než vypadat jako Věstonická Venuše.....

....už mě to tu v práci se...e...chcu domů a šéf tu na potvoru hodlá být až do hořkýho konce pracovní doby..., ale zítra :grinning: tu budu SAMA!!!!!zdrhnu hoodně brzy:slight_smile:
8. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
cože ivo ty nechceš vypadat jako já???? :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
lení :grinning: :grinning: :grinning: tak já se vrátila od našich a nevim nevim boženy moje,asi potřebuju rodit,protože jsem nějaká podrážděná - matka mi lezla na nervy a přitom nevim proč :sweat_smile:
janí tak to buď ráda,že je naměkko jenom po psychické stránce - i když tu fyzickou už ani nepotřebujete :grinning: :grinning: a psi mi taky smrděj - blběna teda ne,ale ty dva staroušové - jenže to je regulérní smrad,kterej cejtěj všichni :grinning: :grinning:
ivomal tak až ti kus těch koz odříznou,tak to schovej - mě se to bude hodit až si budu nechávat spravovat ty vytahaný nudle :grinning:
8. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
ahoj leni :wink: já se vzbudila a na telefonu asi sto nepřijatýc hovorů :sweat_smile: :sweat_smile: za chvilku půjdu ke kámošce na zarádku :dizzy_face:
8. črc 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
haha janí,tak to počkej až se to narodí,když gratulují ke graviditě,tak k porodu tě ani nenechaj v klidu vyprdnout placentu :grinning: :grinning: :grinning: to je hezký,že to takhle všechny potěšilo :dizzy_face:
8. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
latu no jsem z toho až zaskočená :sweat_smile: :sweat_smile: normálně setřenice byla i za vaškem v práci mu pogratulovat :grinning: no z mojí strany jsem první a báli se po tom co jsem odešla od manžela.... :sweat_smile: a vašek je zase mamánek a tam se báli aby někdy vůbec taky když se rozvedl... :grinning: u mojí mamky jsem tušila že bude plašit,ale že takhle..... :grinning: :grinning: už prej obchází sousedy v satelitním městečku s kočárkama jestli je neprodávaj :grinning: a snaží se mi vnutit čtyřkolku... :rolling_eyes: :grinning: ale já jsem paličák,nemá šanci :wink:
8. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
a tak kdyby věděli jak s vendou trávíte většinu času,tak by se nebály :grinning: :grinning: :grinning: a koukám,že je mamina taky dobře akční - mě ta moje pořád něco nutí a někdy si už připadám jak debil,že to nechci,ale když ona má trochu jiný vkus než já :sweat_smile:
8. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
právě,ale to jim neříkáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mamka je naštěstí s vkusem na tom stejně jako já...hlavně mám čtyřletou ségru,tak je i praktická :sunglasses: ještě si pamatuje,co potřebovala ona..a je fakt že mi dala hrozně hezký věci,na který já bych ani neměla,ona prachy moc neřeší no...se někdo má...ale já zase nejsem vychovaná tak,že bych si někdy o něco řekla...mladší sourozenci joooo :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
a volali mi i oba bráchové :grinning: a i Nelina,malá ségra a prej:a až přijedeš ukážeš mi to mimino?a půjčíš mi ho na hraní? :grinning: :grinning: :grinning: málem mě rozbrečela :dizzy_face:
8. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
známí když sdělovali svoje 4letý dceři,že bude mít v říjnu sourozence,že má maminka v bříšku miminko,tak se na ně malá podívala a řiká: "tak já ti ho vytlačim,jo?" :grinning: :grinning:
jdu se svalit s jídlem k bedně, ještě dneska přijdu,tak tu snad někdo budete :wink: Zítra jedu cárat do práglu,tak dojdu asi až večer - po příjezdu se budu muset věnovat blběnce mojí milovaný :wink:
8. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
asi tu neni ani noha :stuck_out_tongue_closed_eyes: já přišla z procházky a teď jdu vařit brambory a usmažim hermoše a lunch meat - ťvářim se,že to dělám aby měl kokotáta čerstvou večeři,ale přitom mi jde hlavně o mě,že se krásně nezdravě na noc nadlábnu :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@latunka tak lunchmeat neeee, ale hermose miluju, hned bych si dala a k tomu urcite novy brambor, mnam...ja tu mam okurku (salatovou) :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
čus baby,kde jste? :grinning: :grinning: já vyhajaná,jsem měla ošklivý sny,ale teď už v poho :grinning: :grinning: čekám až se vnouš vychrupe a pojedeme na chatu :sunglasses: ještě se musim stavit v nemocnici za tou mojí kamarádkou,která je od večera na rizikovém,protože jí chytly ledviny... :cry: :cry: chudinka moje na to pořád trpí,ale mim je v pořádku :confounded:
9. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Jooo blíží se víkend a všichni budou někde u vody....Jani, tak mě pomalu začíná chytat depka z toho středečního utz, zase stresuju, že to nebude v poho...kdybych alespoň blila jako amina, tak mám pocit, že se něco děje, ale takhle je mi skoro houbelec a pak mám černý myšlenky.... :pensive:
9. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
ivo já tě chápu :sweat_smile: ...taky jsem si řikala aspoň kdyby mi bylo blbě nebo mě bolely kozenky a nic....jen jsem spavá,ale to jsem ve vedru normálně...bude to v poho a budeme rodit spolu :wink: musíš se nějak zaměstanat...ale mě se to kecá,já počítala tři dny před tím pomalu po hodinách a napadaly mě takové nepěkné věci :confounded:
9. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
tak jsem si nabarvila konečně vlasy,nalakovala nehty a pak se musim odsrstit,než se vyplácnu u bazénu :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.