• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já si dneska půjdu koupit boty....udělám si radost... :grinning:
9. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
ivo to máš recht,já pojedu taky pro pantoflíky až mi uschne škeble :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
dobré poledne dámy :slight_smile:
nic si z toho nedělejte, já mám před očima různé scénáře doteď, např. koncem měsíce musíme na Moravu a já už se vidím v nemocnici, pač se bojím, že to do nás někdo napere, ale to by musel být člověk pořád zavřený doma :unamused: A jak píše jani, budete rodit spolu :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
tyhle scénáře mám 2x dennně cestou do práce a pak z práce...po jižní spojce a hradecké dálnici...
9. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
tak jsem tak brouzdala po tý dovče a pojedem asi na Rhodos :slight_smile: to snad vadit nebude...
9. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
ivo to věřím, já naštěstí do práce nejezdím, takže do auta sednu jen minimálně a na tu Moravu chci jet buď v noci nebo hodně brzy ráno :sunglasses:
A kdy že jdeš k tomu doktorovi? Já to nějak nepostřehla :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
jani známí byli teď na Lefkadě, fotky vypadaly teda úžasně. Ale já nebyla nikdy ani na Rhodosu, takže bych brala všecko :grinning:
9. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
děvčata tak mám už kočár abyste viděly jak mám neakční maminku :grinning: :grinning: teď mi volala a prej už ho i zaplatila,není teda novej ale je černej,elegantní,není tříkolka ale prej má ty přední kolečka zúžený a je asi půl roku starej a trojkombinace...akorát značku má za úkol zjistit :grinning: :grinning: a to to ví dámy od včerejška :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
no tak gratuluji k novému vozítku :grinning: A to je dobré, že je máti tak akční, sice sis nemohla teda vybrat sama, ale máš to zase bez starostí, já měla ze všeho toho výběru hlavu jak pátrací balón :grinning: A černá se mi na kočárcích taky líbí :wink:
9. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
tak to já mám taky skoro vybráno, co za kočárek:slight_smile:...Ale trvám na vlastním výběru, i když rodina bude radit..... Mám dva favority TFK (čevený nebo zelený) a PP GT3 (kuwi nebo java) :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@ivomal hoď sem foto :slight_smile: nad TFK jsme myslím uvažovali taky :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
no to byla moje podmínka že chci černej a to mamka věděla :grinning: :wink:
9. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@janitchka ty jsi ještě nezjistila tu značku, já myslela, že už mámě voláš, já chci vědět co máš za kočár a hned :grinning:
9. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
jdu žehlit a mezitím jsem jednou rukou tady
9. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@lussi
hážu odkaz

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2151423

ségra si ho koupila na druhýho sviště a pěje na něj jen samé superlativy:slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@ivomal no tak ten je parádní!!!! A barvy se mi líbí všechny :grinning:
9. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
No mě taky i ta přiblblá fialková:slight_smile:, manža bude chtít červenou, pokud to bude holka tak na 100tuty:slight_smile: červená je tedy hustá:slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
to jo, červená je krásná :slight_smile: A co byste chtěli za pohlaví, kdyby sis teda mohla vybrat? :grinning:
9. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
holku...zatím :grinning:
9. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
já chtěla kluka a splnilo se mi to :grinning: Já bych totiž holčičku neuměla učesat a vypadala by jak debil :grinning:
9. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
no, pokud bude mít holčička vlásky po mě a po tatínkovi, ta nemám dohromady co česat.... :grinning: - málo, ultra jemný a na hov.o No minulý rok jak jsem byla těhu, tak pak dělali genetiku plodu po potratu (9tt) a zjistili, že by to byla taky holčička...
9. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
Valím dom, padla, šéf vypadnul, jdu si koupit ty boty:slight_smile: :grinning:
9. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
to jsem ani nevěděla, že ten plod pak takhle ještě zkoumaj :fearful: Mě ho nechali vstřebat, takže se to nidky nedozvím :unamused:
Tak hezky pořiď s tou koupí, já tyhle nákupy nesnáším, vždycky to chci mít rychle z krku :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
tak se hlásim po výletu :slight_smile: Byly jsme v té pizzerii jak nám tam jednou s lussi daly smradlavou parmskou šunku a dneska teda žrádlo na jedničku :dizzy_face: aj tiramisu jsem si dala :grinning: ale jsem z toho výletu úplně mrtvá a to jsem ještě chtěla stihnout jedno posezení s kámoškou, ono z toho teda nakonec sešlo,ale ještě že tak,radši si to rozložim do víc dnů :slight_smile:
janí to je teda akční mamina,ale já se přiznám,že by mi to teda trochu vadilo,přeci jenom to vybírání kočárku sice bylo náročný,ale zase krásný,tak by mi bylo líto,že mě o to připravila :unamused:
ivomal ten tvůj vypadá moc pěkně, já bych asi chtěla těch kočárků víc - proč bych měla mít jenom jeden,když je jich tolik hezkejch? :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
teda koukám,že ste se všechny asi přiškvařily někde na sluníčku :grinning: Já radši celej den nevylejzám,protože i v bazénu je takový vedro,že je to k prdu :angry: Hlásim,že tašku do porodky mám připravenou,už tam nebudu do ní hrabat - jsem nakonec zabalila jen to co píšou na stránkách Motola + navíc kuchyňský utěrky na podvozek a jinak na to prdim,protože každej doporučuje nějakou vychytávku navíc a to bych potřebovala ty tašky aspoň tři,tak holt pak kokotáta donese co je ještě třeba :wink:
a v pátek a v sobotu tady sousedka měla kolegyni z práce, její nejlepší kamarádku - jsem pořád nevěděla jak si můžou tak rozumět a nyní jsem pochopila - ona ta kolegyně taky všemu rozumí a všechno zná a protože je jí k 60,tak toho zná a ví ještě víc než sousedka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: takže jsem se opět dozvěděla spoustu zajímavostí - jako třeba,že až budu kojit,tak si musim vybírat co budu jíst,protože to jde všechno do mléka - to jsem fáááákt netušila, taky že bych si měla aspoň 10kg po porodu nechat,že mi to sluší - to že si myslim,že je zbytečný po prvnim dítěti nabrat 10kg tuku asi nikoho nezajímá,hlavně že bude sousedka spokojená,protože budu špekatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc mi znovu několikrát zopakovaly,že nemám pupek vystavovat přímému sluníčku - asi si nevšimly,že přes den jsem úplně zalezlá a nevystavuju sluníčku ani nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a prej mám 16dní do porodu - to je ještě kratší doba než uběhla od IUI do testování :sweat_smile:
11. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
týjo to čumim jani má kočárek no co tak bude mít třeba 2..jeden na zahradu k mamině do satelitního městečka a druhej doma .. :grinning: ,to já bych si ho chtěla vybrat taky sama :unamused: ,holky jak jste přežily to vedro ? to je hrůza ..já jsem nějaká zavodněná ,bolí mi ledviny boco ..koukpala jsem se jenom jednou raději ,abych neprochladla ..
11. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, celý den na vás těhule myslím, jak asi snášíte to vedro. Je to fakt hukot. Doufám, že jste v poho a skorootcové se o vás pěkně starají! :wink:
11. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: jizu já přemýšlela včera o vraždě skorootce :angry: Přišel něco kolem půl pátý z práce a měly jsme jet ke tchánovcům bo má tchán ve středu narozky,tak mu popřát a nějaký maso grilovali - no jenže samozřejmě jsme nejeli hned,pak si kokotáta ještě vymyslel,že se pojede vykoupat k řece. tak jsme naložili psa a jeli k řece, jenže tam se jede přes takovej mostek před kterym je přejezd a samozřejmě byly závory dole, tak jsme čekali - nekecám, tvrdly jsme tam 20 minut, projeli dva vlaky a ještě se čekalo na třetí,tak kokotátotvi ruply nervy a že to objede jinudy,jenže jak byl nasranej,tak jel stylem brzda - plyn a pak zabrzdil takovym stylem,že blběnka moje malá spadla pod sedačky,tak to mě nasral poprvý, pak udělal to samé když chtěla předjet v zatáčce cyklistu (nesnáší cyklisty,takže radši nás zabije než by za nim jel 50metrů a předjel ho na rovince), takže blběnka opět pod sedačkama - ta se celá klepala strachy,chudinka :angry: No dojeli jsme ke tchánovcům,tam vedro a hnus jako prase, tchán griloval,takže se muselo v tom pařáku žrát teplý maso a do toho se ozvaly samozřejmě poslové,tak sem myslela že tam zdechnu. No a cestou domu ještě dal kokotáta výchovnou lekci nějakému mladému mamrdovi co nás chtěl pořád v zatáčkách přes plnou předjíždět - místo aby se na něj vysral,tak ho pořád blokoval,aby nás nemohl předjet, takže ten se nám pořád lepil na prdel,pak na sebe ukazovali fakáče, no jel prostě jak hovado - tak jsem byla nasraná jak pučtok :angry: :angry:
12. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
čus baby,
zase je vedro jak cip, zdechly nám smrčky, takže budeme muset zase někdy do lesa a to jsem je poctivě zalévala, ale peče na ně celý den, tak to bylo asi málo :angry:
latu kokotáta by si mohl uvědomit, že vozí gravidní ženu a brzy bude vozit Davídka :angry: a taky chudák chlupatice, mohla si zlámat hnátky.
jinak nevím jak vy, ale já v tom vedru nemůžu chrápat, spíme nahatí, ale stejně je to k hovnu. Navíc Fífovi se to asi moc nelíbí, protože do mě furt dloube místo aby taky chrápal
12. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.