• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Čaute ženy :frowning2: TO je hnus velebnosti co se to děje ? Sofoušek už druhou noc nespí potí se jak vrata od chlíva pláče má vyrážku a průjem zasraný vedro :frowning2: Musiotec jel schánět mobilní klimatizační jednotku a co myslíte - Vyprodáno. Všude možně jsme volali a nikde nic. Tak snad bude zítra :frowning2: Ale noc teda zas bude děsivá. Nepapká jen furt žbrundá vodu a mě už asi z toho všeho odvezou. Takže já vim těhu ženy že je to šílený v bubnovým stavu tyhle hice ale latu zase takhle... Budou bouřky a ty vyvolávaj porody tak třeba..... :slight_smile: ALe pak s dětičkama ty vedra budou ještě horší to mi věřte.... :frowning2:
12. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
Čaute ženy :frowning2: TO je hnus velebnosti co se to děje ? Sofoušek už druhou noc nespí potí se jak vrata od chlíva pláče má vyrážku a průjem zasraný vedro :frowning2: Musiotec jel schánět mobilní klimatizační jednotku a co myslíte - Vyprodáno. Všude možně jsme volali a nikde nic. Tak snad bude zítra :frowning2: Ale noc teda zas bude děsivá. Nepapká jen furt žbrundá vodu a mě už asi z toho všeho odvezou. Takže já vim těhu ženy že je to šílený v bubnovým stavu tyhle hice ale latu zase takhle... Budou bouřky a ty vyvolávaj porody tak třeba..... :slight_smile: ALe pak s dětičkama ty vedra budou ještě horší to mi věřte.... :frowning2:
12. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
výborný se mi to hodilo dvakrát jsem šikovná.
12. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
musil, chudinka malá :frowning2: Já teda chtěla teploučko, ale zase tohle? To je fakt masakr, kdyby alespoň nebylo takové dusno :unamused: A bouřku bych brala, alespoň bychom nemuseli večer zase zalévat. Jo a s tím vyrodáním mě to nepřekvapuje, oni totiž nikde nid nemaj, když člověk zrovna něco potřebuje :angry: My teď zrovna sháníme takové ty bambusové clony a nikde to nemaj, teda maj, ale samé drahé, včera jsme koupili poslední dvě role za tři kila v Bauhausu a tím jsme asi skončili :angry:
12. črc 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
luss já tyhle roletky kupovala v ikee jestli myslíme totéž...
12. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
čau ženy :slight_smile: lussi však jsem ho taky sprdla a chudák blběna kdyby nebyly přiškříšovaná,tak letěla mnohem větší rychlostí a asi i po hlavičce,takhle jí ty kšíry aspoň otočili,že dopadla na tlapky - příště na kokotátu seru a když pojede pes a nebo pak malej,tak prostě řídim já a ať se vedle mě třeba vztekne :angry: Hele a myslíš,že můžete ty smrčky u Lesů České republiky reklamovat? :grinning: :grinning: :grinning:
musil no já si zase řikám,že lepší v těch vedrech tahat buben než mít fošnu mezi nohama a nemoct vlízt ani do bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Takže Sájmonovi teď pro změnu domlouvám,ať tam vydrží ještě tak 14 dní, protože i jemu je asi v pupek líp :wink: Chudák Sofinka, tak snad zítra tu klimu seženete, je mi jí fakt líto - my dospělý to nějak přežijeme,ale koukat na ty prcky jak se smažej a potěj musí být hrůza :frowning2: Takže Sájmon bude v pupku a basta - a hlavně blběna hárá,tak by od našich přijela zbouchnutá :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna jsem s ní byla venku na zahradě a přežila jsem to jen díky tomu,že než si to tam vočuchala,tak jsem seděla v bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
čus božky ..tak co už se rodí? já marodim ,ale jsem tu na skoka ,asi mám ledvinovou koliku a nemůžu u toho dřepáčovat ..jsem spocená jako malá Sofi,vedoucí málem kleplo ,ale já fakt nejsem k použití ..zítra jdu na utz jestli kamen boco mě trápí..tak pic
12. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
jejda lení tak snad to bude dobrý :unamused: Tady se zatim nerodí - teda nevim co ten janýsek,ta nás tady podle mě jednoho dne překvapí fotkou novorozenýho Štěpánka :grinning: Já jsem si to rozmyslela a zatim rodit odmítám :grinning:
12. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
uvažuju že nechám blběně vzít krev,aby mi řekly,kdy bude mít plodný období, já jsem z toho fakt na prášky víc než z celýho mojeho porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
musil ty ne, já myslím takové ty bambusy na plot, musíme to dát všude kolem baráku, kde není zídka, kvůli sousedům, drbou psy přes plot a tím pádem máme podupané nebo polámané tůje. Nebo je krmí a já pak sbírám nebo spíš nesbírám kola sraček na trávníků, protože naši psi jsou zvyklí na granule a z čehokoliv jiného se prostě poserou :unamused:
latu oni reklamace nedělají, můžeš si vzít rovnou jiný :grinning:
hele a ono se to dá takhle u fen zjistit, kdy můžou prcánkovat nebo si děláš prdel?:grinning:
A stejně mi to přijde neuvěřitelný, že za chvíli bude kokosyn na světě :sunglasses:
12. črc 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
teď jsem to vystudovala ne netu,že dá - tak jesti do příštího týdne neporodim,tak jí tam objednám - a jestli porodim,tak ať si to koktáta zařídí jak chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ku.va nějak semi to tady seká,tak je toa si zase přehřátý,tak na chvíli mizim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahoj holky.
Latu - kup Blběnce ovu test, ne? S tím máme všechny hromadu zkušeností :grinning:
12. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
jojo latu plánované nerodičovství u blběny je teda něco :-d My tu naší čubu nechali vykastrovat teda lépe řečeno podvázat vaječníky aby hárala ale štěňata neměla a máme po starostech :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
latu tak budete mít s psinkou obě dětičky no ..už ani nevim jak se fakt jmenuje ,,barča?,,je mi drobet líp ,vlezla jsem do mrazáku na mražený jahody,máme v paneláku 150st. hnus filaovej,chudák janýsek mě tohle stačí bez strachu o mimčo ..a ona ještě bolesti a blbě a mimčo před porodem..jinak samozřejmě zdravím i zbytek božen..
12. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
jizu to je fakt - jen nevim jak jí vysvětlit,že má čůrat do kelímku :grinning: :grinning: :grinning:
musil já bych chtěla aby měla jednou štěňata a pak to taky pořešim nějak radikálněji,ale jednou jí chci tu mateřskou radost dopřát :wink:
lení - jj,je to Barča. My tady máme taky asi tak 130 stupňů, byla jsem chvíli v bazénu,ale ten je fakt tak nechutně teplej,že to moc nepomůže, doufám,že zítra přijdou ty bouřky,jinak to ve zdraví nepřežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Ty vogís - dám milion tomu,kdo mě zbaví tý 3,14či z okna :angry: :angry: :angry: Ta samozvaná správcová mi neustále sama od sebe zalejvá záhon, nikdy jsem se jí o to neprosila a dlouho jsem to ani nevěděla,že to dělá. Tak tady asi tejden vymejšlim,jak jí taktně říct,že nechci aby mi to zalejvala, protože jsem tušila,že se nafrní - jednak mi leje vodu i na listy rajčat,tak mi pak plesnivěj, pak si taky myslim,že kytky maj bejt trochu zvyklý na drsný podmínky a když je každej den proleje vodou,tak maj hovno kořeny a hlavně moc dobře vim,že to nedělá z dobré vůle,ale proto,že si myslí že jsem střevo a neumim se o to starat...no a teď se samozřejmě zase vylepila do okna a nějak přišla řeč na petunky,tak jsem povídala,že jsem do záhonu dala takový chcípáky,abych si nehyzdila truhlík a že jsou teď pomalu hezčí než ty v tom truhlíku (jsem to ale spíš než na kvalitu myslela,že mají hezčí barevnou kombinaci květu). No a hádejte,co mi asi tak ta mega giga maxi stará chytrá vypatlaná 3,14ča řekla?! "No to protože ti ten záhon zalejvám, truhlíky asi tak zalitý nemáš" :angry: :angry: :angry: Takže jsem jí řekla,že jsem se jí o to neprosila,že si stejně zalejvám každý ráno sama a že mi hlavně leje vodu na rajčata - tak se nafoukla, jenže bohužel se se mnou nepřestala bavit,tak jsem jí ještě měla asi říct něco horšího :angry: :angry: :angry:
12. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
a navíc už nevim co vypít,abych neměla žízeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je to těžký,když všechno obratem vylulám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
tady má někdo sváteček tak gratuluji :dizzy_face:
13. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
latu to ona ti chce pomoct ,když si nabouchaná ,aby mohla všady říkat ,jaká je dobrá a obětavá ..jo mě by tohle taky sralo ,takhle aktivní byl můj bejvalej a to těm lidem prostě nevysvětlíš ,ten když sekal zahradu,tak zajel i k sousedům a nakonec tam dali řetěz a on vůbec nepochopil že jim to lezlo krkem,když jim pomáhal .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem hodně majetnická a mě by asi vytekl zbytek nerva co mám,takže tě latu velmi obdivuju žes jí do té 3,14či už neposlala dávno :grinning: ,jo štěnísky si aspon jednou nech ,říkaj že kvůli rakovi mléčných žláz,ale musí to být roztomilý košík plný kníkacích barunek
13. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
děkuji leni :slight_smile:
latu tyhle lidi to nepochopěj. Já tu jednu takovou "milou" sousedku posílám do prdele co tejden a stejně se furt potřebuje vybavovat když mi malá ječí v kočárku a dávat mi rady typu "... když byly moji kluci malý (klukům je přes 35 let) tak jsem je nechala vybrečet v postýlce a oni usnuli žádný vožení v kočárku."
Takže bych řvoucí SOfii která už je pomalu zadušená řevem měla hodit do postýlky a nechat tak řvát do bezvědomí jo. Vem si to k srdci latu až se narodí sájmon :grinning:
13. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile: jééé lení ty jsi detektiv - tak všechno nejlepíčí musil :slight_smile:
lení já jí do té 3,14či ještě neposlala, protože sem si říkala,že tam musíme ještě pár let bydlet,ale teď jak jsem těhu,tak už je mi to nějak fuk,takže co na srdci,to na jazyku :grinning: :grinning:
musil - tak já Sájmona prostě položim mezi hromadu plen, krmení a ať se prostě o sebe postará sám,když bude mít energii na řev,tak na přebalení jí musí mít taky :grinning: :grinning:
A vysvětlete mi někdo, proč když teploměr ukazuje 22 stupňů,tak je skoro stejnej hnus jako včera? :angry: :angry:
13. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
Dobré dopo
Musil - vše nej, nej, nej :wink:
13. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
a dneska mastim ve 13:00 na monitor a pak na infoschůzku do Motola - takže půl dne v pérdelce a zítra ráno hned zase do Motola na kontrolu,takže ani nevim kdy vám napíšu co nového :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
a tady aktuální série vorvaně s kozama na břichu :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
13. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Proč máme obývací stěnu posranou od ptáka,když krom kokotátovýho tady žádnej nebydlí? :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
nazdar :slight_smile:
leni to je dobře, že už je ti líp, musíš být fit až půjdete oplodňovat.
musil připojuju se taky srdečnému blahopřání a pamatuj, víš, že nemáš dle sousedy malou rozmazlovat, možná místo postýlky bych ji třeba zavřela na záchod aby se zklidnila, tam ja zavírala na bytě Dastíka za trest , když zlobil :grinning:
latu no coment, tvoje sousedka je boží :grinning: Naši sousedi si ted pro změnu instalovali bazén přímo u našeho plotu kousek od terasy a ty jejich dětí šíleně řvou, takže se mám na co těšit, v první řadě tam flákneme ten bambus, aby nám sem nebylo vidět a v druhé řadě si asi koupím pušku na kuličky a budu je tajně střílet do prdele, když mě budou s.át :grinning:
latu a je to hovno na stěně skutečně ptačí? :grinning:
Jinak tady je dneska celkem fajn, sice ještě nepršelo, ale je to lepší než včera, místo do bazénu jsem chodila do sprchy, protože jinak bych se asi nezchladila :confounded:
13. črc 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
jo latu kdoví..třeba najdeš nějakýho chcíplýho chudáka za skříní ,jako já v ložnici na chatě,taky jsem šla po stopě hoven..on byl teda ještě živej ,ale mrtvej strachem chudák,nějakej zbloudilec,venku se jen velmi velmi mírně ochladilo
13. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
a o janýskovi holky nic nevíme? Asi už do porodu nepřijde co?
13. črc 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
tak přijde, akorát nevím jestli sem :grinning: Na "arleťačkách" se vyskytovala už včera :wink:
13. črc 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak chcíplýho chudáka vim naprosto přesně kde hledat :grinning: :grinning: :grinning: a za skříní to neni :grinning: :grinning: :grinning: Jo včera jsem se obětovala a rozhodila nožky - chudák kokotáta, hezky přes odpoledne v tom hicu,abych se pak na noc nezapotila, ale odfuněl to statečně :grinning: :grinning: A to ještě neví,že celou dobu na nás čuměla blběna :grinning: :grinning: :grinning:
lussi tak to je taky radost,když nalepěj bazén rovnou k plotu :angry: Nechcete si pořídit třeba včelí úl? :grinning: :grinning:
A hlásim,že už je tady hnus - jsem vzala chlupatou na srací procházku na pole a musim dát před odjezdem sprchu nebo budu smrdět jako důchodci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.