• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
to mi připomíná, že se tady taky janča už pár dní neukázala, asi se někde sluní u vody :slight_smile:
já jsem ještě dneska ven nevylezla, byla jsem akorát sousedce pohlídat na dvě hoďky děti a uvažuju jestli se mám jít nažrat nebo smočit kachnu do bazénu :sunglasses:
14. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
megg škoda :sunglasses: A co vy a druhá brambora, ještě nezaděláváte? :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
Asi je na chajdě u bazénu....
Já mám kachnu nějakou bolavou, v bazénu se taky válím, to jsem nadávala, že ho chtěl drahouš napouštět a provokovat mi tím, že tam stejně nepolezu a teď na to sejřím, jsem jen díky němu víkend přežila. Už je ale hodně teplá voda, tak ho prý dnes odpustí a ze studny připustí studenou...
14. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
Luss, mohla by jsi mi písnout tel. do IP, bych pak poslala zprávu, až to vypukne....
14. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
jany máš to tam :slight_smile:
jo a dneska jsem se zvážila a mám 76 kg, jsem zvědavá kam až se to vyšplhá
14. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Jj, už mám uloženo :slight_smile: o ničem jiném nevím, my teď každý den souložíme po indicku, tzn. necháváme to na indá......., bo mi už to vůbec neláká a jsem ráda, že se na té posteli vůbec otočím. Kila raději nehlásím, zatím mám + 11, ale ten vybudovaný základ během hormonální léčby, to je základna jako prase, jsem zvědavá, zda s tím pak něco udělám
14. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
po indicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já mám taky uloženo :slight_smile:
a to jsme na tom stejně s těma kilama, já taky přibrala 11 kg, akorát mám ještě do porodu daleko :grinning:
14. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
a o víkendu si musím koupit zase nějaké ty podběráky na cecky, protože už mi je dobrá zase jenom jedna podprda, všechny ostatní mě tlačí :angry:
14. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
Já už nevím, zda mám brečet, vztekat se nebo se hystericky smát, abych přežila...... Pořád mi provází bolení, včera mi prohrábl, tak to pak bylo utrpení, stále ještě špiním, jsem náladová, lidi kolem mi štvou, manža taky, tak nějak to tu popisovala i Latu...... Nedávno jsme tu nadávaly na zimu, že jaro stojí za prd a že s porodnice budou muset mít děti svetříky a teď taková vedra......, fakt to jde z extrému do extrému :frowning2:
14. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
ty jsi špinila nebo krvácela? :confounded:
Jako já si nedovedu představit jak ti je, protože mě to přijde příšerný už teď natož někdy na konci gravidity, jsem ráda, že nikam nemusím.
14. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
kdyby alespoň pofukoval chladný větřík, tak by lo fajn...
14. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
Ne jen nějak hnědě špiním, mi to vyšetření docela bolelo... Já už taky sama nikam nejedu, v pondělí jsem jela s máti se nechat ostříhat, včera pro mě přijel manža a dala jsem pedikůru a poradnu. Své auto jsem už odstavila a sama nikam nejedu, mám nízký tlak a už se bojím řídit, v autě nemám klimošku a ještě by to se mnou seklo. Dokonce už mám stavy, že se bojím jet i s někým druhým a pořád si držím břicho a sleduji všechna auta v protisměru. Taky vnímám každý výmol při jízdě, ale to je vše opravdu těmi vedry, jinak by se člověk cítil lépe a lépe to zvládal
14. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
jo tak, to máš asi tak citlivý čípek a jak tě vyšetřovali tak ti ho třeba škrábli, že?
Je dobře, že nejezdíš už nikde sama, je to o hubu v tomto hicu. A bohužel předpovědi zlepšení neudávají, takže si to asi vyžereš až do porodu :frowning2:
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
Zase je pravda, že těm špuntům je uvnitř lépe, tak to raději ještě budu trpět já sama..... V porodce to nyní musí být hustý, větrat kvůli mimčům se nedá a pak i doma by určo z tepla nespaly....
On mi nějak dost hluboko prohraboval a bolelo to a řekl, že můžu špinit, tak to nijak nehrotím, to je to nejmenší
Jsem zvědavá, s jakou dnes přifrčí Latu....., ta bude mít taky kaču z busu uvařenou
14. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
janý ..tak ty seš bolavá a chudinko naše ..a proč vůbec do tebe hrabe šmejd jeden ,má tě nechat bejt ,že mu to vzkazuju .. :rolling_eyes: ještě ti tam dá infekci ..dneska je mi už líp ,ale leje ze mě jako z vola je to šílený ,v příštim životě nebydlim v poslednim patře ,raději do přízemí ,tam tě prej můžou i cizí chlapi vlézt a znásilnit :dizzy_face:
14. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Tý jo, tak v posledním patře v paneláku, to je hustý, to ti věřím, skleník hadr!!! To přízemí bych taky brala, ale až za pár měsíců, až mi zase otrne, tak budu mít roupy :grinning:
14. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
tak a jsem zpátky od doktorky.....bohužel nemám úplně dobré zprávy, zatím to vypadá na přesnou kopii průběhu loňského těhu. Prcka jsme na utz. našly, je asi o týden mladší, jednou jsme s dr. zahlédli, že se tam zatřepetalo srdíčko a pak už sme nic neviděly. Vzali mi krev na hcg, výsledky budou zítra. Za týden kontrola. Pokud to nedopadne, tak jsme předběžně dohodnutý, že vynecháme revizi a zkusíme to samovolně potratit. Ale naděje stále žije.......myslela jsem si že to ponesu statečněji, ale houby s voctem. Sedím v práci a bulim.
14. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
těma roupama jsi mi připomněla vladísův slavný víkendová výrok ,že jsem nějaká moc živí ,že mám asi nějaké rouby ..málem jsem si ztrhla bránici a on? klasika nafučenej až do večera že z něj dělam vola ..no chápete to?
14. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
a do prdele
14. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
ivo neplakej neni nic ztraceno ,kdoví jestli jí ten krám v tom horku funguje .. :angry:
ivo snad je to planý poplach!!!! Musí být
je to dost nepravděpodobný že by ten pod čekal na utz a skončilo to .. a že je o týden mladší to nic neznamená přeci -zatim věř..
14. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
a jako jestli tě ten doktor strašil tak je to pěkný ko.ot! Jen je trošku pomalejší, protože mu je vedro. Ale chápu tě, že máš nervy v 3,14či, mě zůstalo alespoň to jedno, tak z toho člověk nebyl zas až tak zlomenej
14. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
luss ne v pátek jdu na pracák a od ledna něco hledat...druhé vidím tak za 3-4 roky...
ivo neboj.....bude to dobré...

14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
prej pod ..plod samozřejmě .. :angry: z toho vedra už mi hrabe ..fuj tajbl tyhle zprávy by se měli říkat ,až je to tutovka a ne tě tak strašit
14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@meggi10 fuj na pracák:stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky si myslím, že by měli držet hubu dokud si nejsou jistí.
14. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
Mi je vždy z těchto zpráv smutno a tíživo, si vzpomenu na ta svá zklamání a v duchu děkuji za to, kde jsem nyní....
Už jsem reagovala vedle, proto to již tu nekomentuji
14. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
ivo nic není ztracený....a dělala ti vnitřní utz?
14. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
jo, jinej nedělá....
14. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
čau jani
ivi a zítra ty výsledky budou už ráno?
14. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.