• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@ivomal ahoj, moc držím palce, myslím, že ta hodnota odpovídá, tak jak jsi psala, že je mimi o týden mladší. Doufám, že všechno vyjde na 1.
@janysek70 - ahoj, jsem moc ráda, že je ti lépe. Jen spi holka, protože počítej, že další minimálně 3 roky se nevyspíš, i když já dnes vylezla v 8,45 a mé dítě spořádaně koukalo na krtka, no maximální spokojenost. Jenom nechápu, že si neudělala taky snídani a mě do postele?? :confused: :confused: :grinning:
@latunka tak se těším, kd yto propukne :slight_smile: ...budeš dělat něco pro vyvolání nebo budeš čekat?? :slight_smile:
15. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Jo, bude potřeba :slight_smile:
A studovala jsi ty hodnoty, kolik má být a jaká je stupnice hodnot? Mi to nic neříká, stále byl 0 a teď 4.
15. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Péťo, to je asi odkaz pro Ivu ohledně HCg, že?
15. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
čágos péťo :wink: já vyvolávat určitě nebudu,bych byla ráda,aby tam malej vydržel do termínu - jednak je prťavej,tak nechci aby ho třeba nedali ještě do inkubátoru,pak taky jak podotkl kokotáta - neni v akci gambrinus,nemůže se rodit,páč by chlastačka vyšla draho a hlavně zatim to vypadá,že se to na porod připravuje samo,tak se do toho nebudu míchat :wink:
15. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
Latu, jak jsi na tom s pipinou? Mně teda pořád tak pobolívá i zevně a mám ji nějakou nateklou a citlivou, teda nevím, zda to není opruzelé z tepla :grinning: , doma chodím naostro jen v tričku.
15. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
janýsku já myslela,že ta trojka je ještě jakože daleko do porodu,ale sestřička když mě objednávala a viděla,že to mám od dokyny takhle napsaný,tak říkala,že už můžu klidně do úterka porodit - někde na mimi k vánocům dávala terrryfox článek o CS,tak to jdu zkusit najít :wink:
15. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
To budeš zlatá :dizzy_face: . Já mám pocit, že už se to musí každým dnem rozjet
15. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
no tak o pipce mi ani nemluv - vás obdivuju,že můžete chodit na ostro,mě je to ještě mnohem víc nepříjemný než v gatích :confounded: a nateklá je už asi od 7měsíce,teď se to jenom zhoršuje - teda už tolik né,ale občas když jdu lulat a potřebuju pak vytlačit ty poslední kapičky,tak to dost bolí - ale ne jako při nastydnutí,ale prostě celá ta pipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a včerejší vyšetření bylo hrozný :unamused:
15. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@janysek70 jj, to je pro Ivu, nějak jsem to pomíchala, ale já věřím, že se za to nebude zlobit...
jinak tvoji pipce :grinning: ...před porodem, je to naprosto normápní, protože všechny ty orgány jsou nasáklé krví, tudíž zvětšené a nateklé, takže se dost často stává, že py.ky můžou být i tvrdé, což je dost nepříjemné a odezní to až po porodu, ale to tě bude bolet úplně něco jiného, jak dobře víš, takže si na to ani nevzpomeneš

@latunka CS3 nemusí znamenat vůbec nic do 6 je to nález v normě, takže buď v pohodě a to počkej jak budeš koukat, jakej je malej macek, váha je v tomto týdnu již dost relativní...jinak akce na gambrinus dobrá :grinning: :grinning: aby nebyla další až na vánoce :grinning:

jo a kdybych vám připadala hrozně chytrá....tak sorry, ale je to tak trochu moje nedostižné přání z mládí, tak se vzdělávám, aspoň takhle
15. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
péťo - jj, já si taky myslim,že to neni žádný akutní porod,spíš to sestřička myslela tak,že už se tam něco začíná dít a nikdo neví jak rychlej to vezme spád :wink: A to s tou nateklou pipinou mi přesně říkala tenkrát dokča,já se bála jeslti nemám nějakou infekci,ale prej je to normální - jen kdyby třeba chlapům nateklo péro,aby věděl,že si to nevymejšlim,abych se vyhnula sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@latunka ježiš dej pokoj, u nás je nateklej pořád :grinning: :grinning: ještě, že chodí do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-mozne-i-nemozne/Cervix-skore-_CS_
tak tady to janýsku je, můžeme si doplnit gynekologické znalosti :grinning:
A vůbec neměla by mít jizu tenhle týden ty výsledky z genetiky?
péťo - tak jinak, tak kéž by byl nateklej v měkkym stavu :grinning:
15. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
Latu, jakým chlapům????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Čéče, taky hlídáme akce na Gambáč a Starouš a tento týden nevím, musíš vydržet do dalších letáků :grinning:
Péťo díkas, já si připadám jako kretén, pořád to něčím mažu a nic
15. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
No výborně, tak jeden měkký čípas bez kritických hodnot :wink: , jsme teď nějaké Čípkové Růženky
15. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@latunka jj, v měkkém stavu, tak týden bez možnosti se postavit... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janysek70 studenou sprchu kočko, nic jiného na to bohužel není :sunglasses:
holky já jedu nakoupit, tak se podívám po těch akcích :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já musim vzít blběnku na zahradu a zalej si záhonek - to víte,už mi nikdo nezalejvá,tak se o to musim starat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
Péťo, jj akce jisti a hlaš :grinning:
Latu vidíš, se ti teď souseda směje za záclonou a stejně si myslí, že to neděláš dobře :grinning:
15. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
a nasype mi tam nějaký jed,aby to všechno chcíplo a pak bude řikat,že jsem to zalejvala moc mokrou vodou :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
a už fakt jdu,jenom najdu tričko,ať nevystavuju ty kozy na břiše :grinning:
15. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
udaz pipiny :grinning:
ivo já si tedy jako lékařka :grinning: myslím, že ty hodnoty jsou v pořádku :slight_smile:
latu a ta deka od toho Fischera se ti líbí ta obdelníková nebo ten čtverec ? Já pořád nevím, kterou si vybrat. A ještě tam mají tu samou od jiného výrobce, ale nevím jak na tom bude co se týče kvality ,aby to nebyla nějaká šmejdská napodobenina.
jo ráno jsem měla chuť na šťouch, akorát lussilák už odjel do práce, tak smůla no :grinning:
15. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
a latu porodí 25. na Jakuba aby bylo jasno :grinning: Neděle je takový hezký den :grinning:
15. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak ještě koukni do koule, kdy já, jo?? :grinning:

Prší :slight_smile: a já dala prát cejchy :grinning:
15. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
Latu, přinesla jsem poštu a v jednom letáku od JIP je akce na pivo Jipák, no za 4,90 nekup to a je u toho slogan: Kdo má dobrej rypák, pije pivo Jipák :grinning: :grinning: :grinning: , tak co říkáš? Dneska by to šlo..... :grinning:
15. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
Janýsku, to přejde. Tady pršelo, asi deset minut, slejvas jako prase, ale už je sucho. Beton byl vyprahlej :wink:
Latu - výsledky bych měla mít tak nějak tento týden. Dneska budu volat na imunologii, zda už to maj a můžu si to vyzvednout a genetiku mi mají poslat e-mailem, říkali měsíc až měsíc a půl. Tak nevím, jestli je mám otravovat.
15. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
Jizu, taky si myslím, že to je jen takové škádlení, ale je krásný vzdoušek, hned jsem hodila všechna okna dokořán a kochám se.
Jen je hezky otravuj!!! :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
Holky díky za tabulky uklidnění:slight_smile: Já Vás nemít, tak fakt celý víkend doktoruju.....tak teeeď jsem se dozvěděla, že dostanu služební auto - po kolegovi, sice starší,ale kombika fabču - tam se vleze věcííííííí:slight_smile:
15. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
... a Ivi, k tomu ještě ten bazének :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
jizu já bych je taky otravovala :slight_smile:
janysku koule říká, že ty zatlačíš 8.8 v 8:08 to je taky neděle :grinning: a ještě takové hezké datum a čas :grinning:
holky tady neprší, ale je super vzduch, větřík pofukuje a ani s nepotím, chci až chčije večer, aby se mi dobře spalo :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
Lussi, jsi z té koule spadla, nee????? Do 8.8. nevydržím!!! Se mi líbilo včera 14., to bych měla obě děti 14. a Lukáš mi řekl, ať vydržím rovnou do 14.9., ať slaví nastejno :grinning:
15. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.