• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
se z toho počítače poseru, už asi po 150 se mi ten pevnej krám kousnul, tak jsem se přesunula k noťasu a s tim šmejdem nevim co budeme dělat - protože tam ani nikdy nestihne proběhnout antivir,než skončí,tak je to zaseklý, to samé jak se tam dá udělat místo na disko - prostě se to hned sekne :angry: :angry:
Tady máte moje úžasný tričko z Terranovy - doufám,že mi pak někdy bude,ale ono stálo jenom 99,tak jsem ho musela koupit :grinning:
15. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
:grinning: jo eště tu fotku,že :grinning:
15. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
teda latu to jsou krásný ptáci :grinning: a co jinak jak se na to všechno těšíš ? Už se to kurňa ale fofrem přiblížilo... Už se těšim na zprávičku že je sámon na světě :slight_smile:
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
lussi já nevim,která se mi líbí víc,já totiž budu tak dlouho vybírat,až bude Sájmon v pubertě a na hrací deku se mi vysere :grinning: A já nechci rodit v neděli, mám to nařízené na středu,abych tam byla přes víkend, protože jinak jsme opět u podobného problému jako s gambáčem - kokotáta to nestihne zapít,protože po mém návratu z porodnice mají veškeré mnou nepozvané návštěvy zákaz vstupu a to bude většina jeho ožralých kamarádů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
čau musil :grinning: no dneska 13 dní -myslim teda :sweat_smile: A já se docela těšim - ale nejradši bych aby byl tak začátek září a už jsem byla zaběhlá a zahojená matka,kterou nic nerozhází, ty začátky asi budou krušný :sweat_smile:
15. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
hrací deku kupte tu využijete my máme od playgro a je super !

latu nebudou uvidíš. Jen ty dva týdny budou náročnější a pak už si budeš užívat krásnýho klidnýho spícího mimča. Teď furt vzpomínám jak ten první měsíc sofie pořád chrněla to byla pohoda. Teď už mi tu bejská spinká sice pěkně ale přes den tak max 45 minutek. Strašn+ rychle to kuwa uteklo. zítra jí jsou rovný 4 měsíce a mě to připadá jak včera když mi tu kukličku vrazili a řekli strarej se :grinning:
15. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
musil já bych koupila,ale když ono je jich tolik hezkejch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo a sofince jsou už 4 měsíce?! Do háje - až budou Sájmonovi 4 měsíce,tak lussila už bude taky dávno po porodu :grinning: :grinning: :grinning: Takže to má vlastně za pár,když to letí takovymhle tempem :grinning:
A sprchlo tady - asi tak 3minutky,ale strašně malinko,tak by to ještě chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
15. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
jdu pověsit prádlo a taky by se měl ohřát oběd - nějak sám,mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
janysku nesmlouvej, koule řekla, že 8.8 tak to prostě vydržet musíš :grinning:
latu to triko je boží :grinning: A v neděli nechceš, ale budeš :grinning: :grinning: :grinning:
a tady pořád nepršelo, ono se to té naší prdeli snad vždycky vyhne nebo co :angry:
musil a ta hrací deka je i s těma zvukama nebo to máte jen hračky?
15. črc 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
latu ta zelená s kravičkou je boží, na tu jsem taky koukala, akorát nevím jesti není vhodnější nějaká barevnější, aby to bylo pro to dítě zajímavější
15. črc 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
No jo,to máš pravdu:unamused: kvůli barevnosti jsem nakonec nekoupila žádnej kolotoč - buď to mělo mdlou barvu a nebo hnusný figurky :unamused: A u deky si teda taky myslim,že barevnější bude lepší,tak na kravičku asi prdim :angry:
15. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
ha, na kolotoče jsem teda ještě ani nekoukala, ale taky bych nějaký chtěla, ten jsem bohužel nepodědila :sunglasses:
15. črc 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
a mám dotaz k té cukrovce.......napít se ráno můžu ne? A pak to probíhá jak? To vypiju ten sráč a pak zase nesmím nic pít nebo jak?
15. črc 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
a asi možná vyberu tady - se mi líbí ta ZOO,tam už je i nějaká barvička a od předchozího nákupu mám na tyhle stránky 10% slevu:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/?search_nazev=hrac%C3%AD+deka
15. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
pít se může čistá voda nebo hořkej čaj, já pak u nich vypila tu sračku a najíst a napít jsem se směla až po tom poslednim odběru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
a ten držák na nebesa jsi podědila? Já ho tu pořád mám :grinning: A já nakonec koupila tu hrací žabičku, tak snad to bude stačit - akorát kokotátovi ta melodie leze na nervy :grinning:
15. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak hlásím, že akce je pouze na Plzen-17,90 :grinning: :grinning:
jinak já mám doma toto a max spokojenost, sice dražší, ale neomrzí, vzhledem k suchému zipu se hračky dají obměňovat a nejoblíbenější bylo zrcátko :slight_smile: , dá se sehnat už od 900

http://www.detiazahrada.cz/katalog/nabidka/hracky/hracky-pro-nejmensi/hraci-deky---podlozky---hrazdy/produkt/hraci-deka---taf-toys
15. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
plzeň bych si dala já :grinning: :grinning: :grinning: deku jdu zkouknout,ještě jsem vám chtěla říct,že podle včerejší zprávy z Motola mám sakrálně polotuhé hrdlo 2,5 cm pro špici prstu - sice nevim co konkrétně to znamená,ale zní to důležitě,tak jsem vám to musela napsat :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
jéé ta je taky dobrá :slight_smile: achjo, kdo to má asi tak vybrat :angry:
15. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
jé, no tak tam se mi líbí ta deka slon:slight_smile:
a já našla kolotoč http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1597358
hmmm, tak to si dám raději tu vodu, hořký čaj nemusím
15. črc 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
@petra.vavra ty jo, ta vypadá teda taky dobře :slight_smile:
latu tak to máš hodně důležité hrdlo :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
@latunka jo tak to na porod rozhodně není....hrdlo=čípek, je sice pootevřený, jak jsi psala, ale pořád dost dlouhý, i když už se s ním něco začaalo dít...zkracuje se, ale prostup nic moc...já měla na prst ještě 8 hodin před porodem, ale to je jiná historie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
já musím jít s tou naší průdou na procházku, už stojí nahatá mezi hlavníma dveřma, doufám, že pojede zase okolo místní houmless...
asi si otevřu gynekologickou poradnu na MK :grinning: :grinning: :grinning:
kdybych nebyla zamlada blbá, kde já jsem mohla být...třeba v Motole a rodit Latu :grinning:
15. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Sájmon je totiž inteligentní a prostě ví,že má vylézt na termín,to pořád řikám :wink: A to mě by se nejvíc líbilo,kdyby se narodil 1.8. na kamarádky narozky,jenže ona má ta jedna 3,14 ze srpnovek termín tou dobou a hodlá rodit taky v Motole a při mym štěstí bych po porodu musela koukat na ten její ksicht - mimochodem je nechutně podobná té fuchtly vedoucí,asi proto jí tak nesnášim, protože je to ten divnej typ ženskejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
@petra.vavra no to bys ale měla do 3,14če výhled,kdybys mě rodila :grinning: :grinning: hele a nám na té přednášce říkali,že porodnictví je absolutně nevyzpytatelný a že i ten kdo rodit nemá,může porodit během pár hodin a naopak - takže se klidně dej na obor a když něco nevyjde,tak řekni,že je to proto,že to je prostě nevyzpytatelný :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
Genetiku ještě nemají, ale mám imunologii. A co myslíte? Prednison a 2-3 měsíce kondom. Pak kontrolní vyšetření. Takže tak. Manža bude mít radost, oba hrozně milujeme kondomy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
jizu takže příčina nezdaru zřejmě zjištěna?
já to s olačkou dělala snad jen jednou a je to teda hnus, ale lepší než nic :unamused:
15. črc 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
jizu tak to upřímnou soustrast - budete si moct s Léňou vyměňovat zkušenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně aby to pomohlo, pak člověk přežije všechno :wink:
Já byla na poště, přišli mi z aukra těhu džínové šaty,ale dost mě zklamaly - podle popisu a fotek měly být kratši a oni jsou dlouhý,tak nevim no :unamused: Jdu je zkusit,pak budu nasraná ještě víc :grinning:
15. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
latu a rovnou se v nich vyfoť,já to chci vidět.
Já jsem zvědavá na ty kojící trička co mi přijdou, snad mi z toho nepoleze prdel.
15. črc 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.