• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
No píšou mírně pozitivní buněčná imunita. Holky z Pronatalu, nevíte jeslti se bere při ET a KET Prednison 5 nebo Prednison 20?
15. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
no to byl zase kauf :stuck_out_tongue_closed_eyes: přes pupek je mi to malé, přes kozy velké a celkový dojem je pytel brambor - i když já vlastně nevim proč si pořád myslim,že na konci 9.měsíce můžu vypadat jinak :grinning: Jdu to hodit do alba :wink:
15. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
Latu :grinning: je to větrací na léto, ještě si udělej ve švech rozparky
15. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
sakra tak to nevím co jsem brala a zbytek už doma nemám, že bych jukla na krabičku a v papírech to taky nemám :frowning2:
15. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak je to tam - akorát to neni moc ostré :frowning2: Proč nemáme v týhle domácnosti zrcadlo abych se nemusela fotit takhle debilně? :angry:
a tady máte ještě bonus,co provedla blběna než jsem si dala várku prádla do pračky,jsem myslela že jí zabiju :angry:
15. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
15. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
Lussi díky. Já mám doma ještě nějaký krabičky. Ale právě nevím, co mám dělat. Doporučení na to imuno jsem měla od manželovi praktické doktorky, protože moje gyndařka ani Pronatal mi ho nechtěli dát. Teď jsem volala do Pronatalu, že mám výsledky, ať mi nějakej doktor řekne, že na základě doporučení co mám na těch výsledcích můžu začít brát Prednison 5mg denně. Tam mi řekli, že se mám objednat na konzultaci a volný termín je na konci srpna. Jejich imunolog tam chodí jen ve čtvrtek a dneska má zrovna volno a objednací lhůta k němu je taky na ho*no. Takže pokud mám doma Prednison 5 z KETu, tak ho začnu brát hned a pokud Prednison 20 tak si ho asi budu čtvrtit, nebo co já vím. Ach jo. Zas mě akorát nas*ali.
15. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
Latu - tak to je nářez. Holt někdy těm našim mazlům pěkně šibne v hlavě. :wink:
15. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
jizu to je tedy taky přístup :angry: tak to zkonzultuj s manžovou dokynou,třeba bude vědět :wink: A nebo ještě gyndařku zkus - ta snad bude mít volný termín dřív,ne? :confused:
15. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
hele a ty šaty jsou v poho. nevím, zda je to tou rozmázlou fotkou, ale zdá se mi to dobrý :wink:
15. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
a to jsem tady dopoledne vyluxovala a dala čistý deky na ten gauč :angry: Jo a samozřejmě když jsem to uklízela,tak jak ty deky byly pryč,tak vlezla na ten nezakrytej gauč a pěkně to tam obarvila,tak jsem ještě měla další uklízení :angry:
15. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
no ono to na těch fotkách nevypadá špatně, to jenom jsem si zase představovala,že si to navleču a budu mít sexy boky a zadek :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
latu u vás sněžilo? :grinning: :grinning: :grinning:
a šaty dobrý, akorát na ty hice mohly být teda krátké :slight_smile:
jizu a to si tam jako nemůžeš přijít jen pro recept???? Co to je 3,14čovinu? Nebudeme přece čekat na další testování až kdo ví do kdy, musíš to začít brát prostě hned. A druhá věc je, že je to jejich nedbalost, že ti nechtěli to doporučení napsat sami, vždy´t jsi tady s tím eklem mohla chodit ještě rok na kety hovno z toho. Silně mi to připomnělo Podolí.
15. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
tady byla asi přímo sněhová bouře :grinning: Já se fakt picnu - bud je tady nasráno od ptáka nebo rozcupovanej polštář od blběny,já bych jeden den chtěla nic nedělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
a doprala zase pračka,tak jdu věšet a asi dám ještě jednu prát,ať teda mám zítra volněji :wink:
15. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
no a jak se mám asi na tu blběnu zlobit,když je tak roztomilá:
15. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
Ty psi jsou tak vyčůraný :slight_smile:
15. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
Jéje Latu, co to u vás proběhlo za hurikán???? :unamused:
My jsme zase chrápali po obědě, aby mi bylo ještě větší vedro, tak mi Beník chrápal v nohách....., teď jsem dala sprchu a dole budu mít vypranou další pračku a nějak se nemůžu odlepit, abych ji šla pověsit...
Kde máte ty šatky?
Jizu já brala při 1. IVF 5 mg....., potom jsem při 2. byla na imunu v Plzni, nic nenašli, tak nám naopak doporučili neužívat žádný P.
15. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
Janýsku, díky. Doufám, že to dávají všude stejný, což by bylo super, že bych alespoň dožrala ty zásoby co mám doma. už se nemůžu dočkat, až se podívám, co tam mám a hned si jeden prášek nacpu do držky :wink:
15. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
Jukni do těch protokolů, já je jak na potvoru zrovna před dvěma týdny všechny zlikvidovala, ale těch 5 mg si pamatuji
15. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
čus holky nešel mi doted net ,tak jsem vás dočetla jizu já mám 5 prednison a jedna holka ho brala půl roku 4 denně a předtsv si ,že jáí po něm narostly fousy a chlupy na břiše ,vogís to neni prdel ,já jsem po něm jako mičuda ,ale ještě nechlupatim.. :confused:
15. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
latu a to jako z toho mrdníku co udělala usnula? :grinning:
a abyste věděly tak tady nepršel a už je zase pěkně hnusně usno a asi chcípnu a nebaví mě pořád se převlíkat z plavek do hader nebo lézt do sprchy :angry:
15. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
leni vousy jo? Tak to už vím z čeho mi vyrašil ten knír a chlupů na ksichtě mám taky o něco víc :grinning:
15. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
To mi Lussi už taky seránkuje. Berete si do bazénu tampon? Já jo.
15. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Hormony s námi mlátí, já mám ochlupený pupík :grinning:
15. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
janý v těhu je to norma ... :wink: ještě mi začnou chlupatět kozy a záda a budu jako orangutan,..
15. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
Díky, Leni - to jsou vyhlídky :wink:
15. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
tak my jsme se vrátily domů, tchýně mě pro změnu nasrala....a čekáme na Hurvínka až půjde v TV

já mám na hubě asi tisíc beďarů, takže klidně vyměním pár za vaše chlupy a vousy :grinning: :grinning: to jsem zvědavá, kdo si to vymění, tohle oholíš, ale beďara už ani nezamaskuju jak jsou obrovský :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janysek70 já jsem dnes tady asi za chytrolínu, ale neber si do bazenu tampon, je to daleko živnější půda pro mikroby než to, že tam prostě něco nateče. jestli se chceš něčím chránit kup si v lékárně těhu tampony, jsou napuštěné olejem (nevím úplně přesně o co jde) a to tam prostě neprojde nic, protože to vodu automticky odpuzuje, ale tampony v těhu určitě nejsou dobrý, to ti řekně i doktor :wink:
15. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
janysku já se netamponuju, předpokládám, že z toho našeho bazénu nic nechytnu,nikdo cizí se tam nekoupe a jede nám nonstop čistička + pravidelně používáme chemii. Taky tam lezu jen když mi je vyloženě fakt vedro, necákám se tam celý den.
ä doufám, že ty chlupy potom zmizí :grinning:
15. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
peti já mám na ksichtě furt něco tak nevim..já musim mít vždycky všechno,kníra hodim do stran pověsim za uši,hlavně aby to řvalo v kočáře ,páč behjt chlupatá pro nic za nic to mě teprva nasere :rolling_eyes:
15. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.