• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
čau baby, koukám, že už tady jde do tuhého :grinning:
latu janysek má pravdu, já to něke četla, že nevolnost značí přicházející porod. Třeba tady Sájmon bude už tuto neděli :grinning:
jinak tady ještě nepřešlo, kde to sakra bydlíte? :grinning: Já chci taky :frowning2:
Udělala jsem Tiramisu tak jsem zvědavá jestli to bude poživatelné.
A řekněte mi jaké lahvičky pro mimino jste kupovali, nevím po čem se mám koukat.
leni, ale ty bys měla jít chlastat dokud můžeš, už to máš za pár a chlastu se nedotkneš na dlouho dobu :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
luss ale ještě žeru antibiotika tak stejně nemůžu a stejně mi nasral a stejně už odjel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jsi tiramis dělala doma?a je to hodně těžký? mě totiž moc šmakuje ..no holky latu to má za pár .. :sunglasses: janý ,abyste mu nevypíchli vočíčko :confused:
16. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
Luss, já mám Tommee Tippee (či jak se to písá) a to ty protikolikové
16. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
ano to měla těhu kuřba vypadalo to jako koza
16. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Se vždy tlemím "těhu kuřbě" :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jsem včera vyprala ještě mladýmu povlečení a dnes ráno jsem stáhla naše a už je to suché, tak to budu zas vracet a doufám, že do porodu to je naposledy
16. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
to je fakty zvláštní flaška upouští sama vzduch ..a neřikej že nemá tvar kozy
16. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
leni já mám jednoduchý recept, ale dělala jsem to poprvé, tak jestli se osvědčí, dám ti návod :slight_smile:
janysku tak tu protikolikovou chci taky. A kupovala jsi to přes net, nebo se to dá koupit někde v obchodě?
kdo nebo co je těhu kuřba? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
ta pinda co u nás byla na tý návštěvě přeci ..
16. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
jdi už si ukousnout at mi dáš ten recept..
16. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Já to koupila na netu, měla jsem toho více najednou...k tomu i nějaké dudlíky, savičky, kartáč na lahvičky zadala jsem si do vyhledavače to TT a ve zboží jsem hledala nejlevnější, ony jsou dost drahé a k tomu pak dovybrala zbytek
16. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
ještě že to janýsek napísala tu zn..chtěla jsem být chytrá ,ale zaboha bych si nevzpomněla vim jenom že to znělo jako pípí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
Já vloni dělala tiramisu prvně od holek taky z MK z pomazánkového másla a na mě to bylo strašně syté
16. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
řikala těhu kuřba že to je drahý jako sviň ty flašky
16. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ty máš chytrou těhu kuřbu, Latu sousedku a kuwa mi nikdo neporadí :grinning:
16. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
a malá měla pěkný ty plínky do vody .. :dizzy_face: ty už máte?
16. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
Čéče ještě nee :grinning: , ty stačí až za rok, letošní plavecká sezóna už Štěpána mine :grinning:
16. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
jo tahle lopata to byla, to to už si vzpomínám, že jsi se o ní zmiňovala :grinning:
kousnout si nemůžu, ono se to má odležet do zítřka v lednici :grinning:
ale já ti to napíšu:
Tiramisu:
2 smetany ke šlehání, 2 kelímky pomazánkového másla,200g cukr moučky vyšleháš do krému.
uvaříš hrnek silného kafe (já tam dala 4 lžičky neskafé Velvet), necháš vychladnout a přidáš 2 lžíce rumu.
Do dortové formy dáš pečící papír (já dala alobal, bo papír nemám) na to poskládáš piškoty(já dala cukrářské), pokapeš tím kafem s rumem (můžeš to i namáčet a pak to pokládat), pak dáš vrstvu krému, pak zase piškoty, atd. končíš vrstvou krému, kterou potom posypeš kakaem a dáš do lednice tuhnout.

Otázka je jestli jsem ty piškoty nemočila třeba moc nebo málo, jinak se na tom nedá nic zkazit.

Já počítám, že to lussilák sežere hned jak přijede z práce:slight_smile:)))
16. črc 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak koukám limit 10000 příspěvků jsme splnili, my ještě do magického 11111 pár chybí a pak můžu dle plánu porodit
16. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
janysku a tu flaštičku jsi kupovala jenom jednu nebo jich máš víc?
16. črc 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
Počkej jdu se kouknout a najdu ti odkaz, jakou mám, bylo to balení po dvou
16. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
dík luss mám to opsané ..jen co seženu pomazánkový máslo bez pažitky tak to udělam..mám na to chutě..
16. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1954305
já mám takovéto balení 2x 260 ml, pak mám 1x 150 ml, náhradní savičky, dudlíčky, dávkovač sušeného mléka a pak taky stejnou zn. termoobaly na lahvičky, ty jsou super
16. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
leni a nekupuj Tesco máslo, to prý není dobrý.
janysku najdi, dík
16. črc 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
a ku.va, ale to není zrovna nejlevnější :grinning: Každopádně jsem si to uložila a případně to objednám.
A ty Avent a Sauvinex jsou na tom co se týče kvality a těch kolik jak? To asi nevíte co?
16. črc 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
Ty jsem nějak nestudovala, ale ony ty lahvičky jsou všechny krom těch úplně obyč dražší....., zase je to cena za 2 a vč saviček
16. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
ha a ten Sauvinex je taky drahý, tak ten tomípípek bude asi lepší :grinning:
16. črc 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
janysku a na těch stránkách co jsi posílala mají i teploměry, máš nějaký co tam nabízejí? Že bych tam rovnou toho taky vzala víc...
16. črc 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
Hm, co ta naše Latunie...., ještě odpočívá nebo už je někde na hekárně.... :astonished: ????
16. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.