• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Zdarec holky,
tak koukám, že Latu těžce prodýchává první návaly :grinning: :grinning: :grinning: no a jestli k tomu ještě navíc vyvolávají jako Janýsek, tak je to jasný, večer přijde bouřka a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Janýsku- koukám, že ty to máš taky za pár a ještě ten prostaglandid od drahého v plné palné..no abys taky nejela :grinning: :grinning:
Lussi- Tiramisu bych si taky dala, mnam, jen kdyby tu nebyl nekdo linej jako prase a udelal ho a já teda měla jenom Avent a spokojenost. A jen moje zkušenost, já měla doma jednu s asi 3 dudlikama na flašku, co kdyby, tak abych mohla něco vyměnit, ale stejně dáš tu nejmenší díru a bylo. Pokud kojíš plně, tak flašku půl roku nepotřebuješ a pak si koupiš dle aktuální potřeby...uvidíš :wink:
jinak já čekám na kamarádku, tak si dáme kafíčko ale k němu tu jaksi není nic a když není ani nic na pečení, tak se asi ani nic neupeče...mam tu toustovej chleba :grinning:
16. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
Já jsem tyto stránky vzala náhodně, zadala jsem tu lahvičku do vyhledavače....., když budeš hledat, třeba najdeš i lepčí stránky...... Já mám teploměr ten čelní, ušní - je v albu
16. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
jinak ten kartáč na flašky je nádhernej, chci taky...po 20tt to u nás vypukne s nákupy, tak jdu do něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
Péťo, prostag....., čumím jako péro, to neznám :grinning: , ale asi vím, co myslíš :grinning:
Já mám ty lahvičky origoš zabalené a kdybych byla dobrá kojná, tak zase prodám dál :slight_smile: Jo jsem vám možná neřekla, že už mám mlezivo :grinning:
16. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
janysku a jakou to má barvu? (to mlezivo) :slight_smile: A teče ti to jako samo jo? :grinning:
16. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@janysek70 no ty jsi ale šikovná :grinning: :grinning: :grinning: změkčuje to porodní cesty :wink: je to v podstatě to samé co ti dávají v nemocnici, ale v tabletě, přírodní je lepší :grinning:
koukala jsem na ty tvoje lahvičky a jsou moc hezký, já jsem za Terku koupila všeho všudy jednu, protože jednu jsem dostala v takový tý krabici po porodu co si neseš domu jako dárek, takže jsem kupovala jenom dudliky a pak tu velkou na nějakých 330ml, pak už jsem kupovala hrnečky s pítkama, jenže to moje dítě mi cucalo kozinu do 10 měsíce furt a pak ze dne na den, že prej ble a konec :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@janysek70 ještě jsem si vzpomněla, kde ty budeš vlastně rodit?? mě to nějak uniklo :wink:
16. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
peťi čus :slight_smile:
já našla ještě tuhel startovní sadu http://www.alfababy.cz/store/goods-AV_Nov_St_Sa_01-12-avent-novorozenecka-startovni-sada--bez-bpa.html

manža na těch stránkách chce kupovat tuhle věc http://www.alfababy.cz/store/goods-AC_AC401_01-12-angelcare-ac-401.html, tak jsem koukala co tam ještě mají
16. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Jóó ty myslíš jako ty spermoňě :grinning: .
Mi včera drahouš řekl, když jsem chtěla vyfotit v těch plavkách pupek, abych měla nějakou památku do soukromé sbírky na vorvaní časy, že když to nestihne, že uděláme nový břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám to takové nažloutlé, ale to mi vytíká jen když to zmáčknu, žádné stříkání :grinning:
16. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@petra.vavra No chtěla bych ted u nás v Jičíně v porodnici, nevím zda bych to zmákla doma v bazénu, uvidíme :grinning:
16. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Lussi ten monitor a chůvičku má kámoška a spokojenost....
Já mám Nanny i s přídavnou deskou do kolíbky a chůvičky jsme koupili teď ty video a dělali jsme s tím doma pěkný krávoviny....
16. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@lussi já tu nechci být zase za chytrou :grinning: ale o tom monitoru určiět hledej dost info...většinou, když jsou 2v1 tak jedna ta funkce je na úkor té druhé, já nikoho neznám, kdo to má...já mám klasickou nanny za 2 litry a k tomu jsme dostali Phillipsky chůvy (ty nedoporučuju, pokud jedete na dovolenou, tak chytáte všechny ostatní pokoje, jen ne ten svůj). kamarádka má chůvy od Aventu a jsou parádní. Hlavně jsou dogotální a mají pčes 200 kanálů což je jistota, že si vždycky najde ten nejlepší a hlavně volný, parádní regulace hlasitosti a i zpětný chod mluvy. Jinak startovačku znám, ale jak jsem psala, i když jsem jela na cestu, tak jsem měla s sebou termosku v tý převařenou vodu a flašku jsem vždycky umyla a hotovo. :wink:
16. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
@janysek70 sem si myslela, že Jičín :wink: to jsem moc zvědavá na reference :wink: , já mám v záloze Jablonec, ale Jičín mám asi blíž :wink:
16. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
No nekecej, tak ty jsi tu za humny :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@janysek70 za humny je drak :grinning:
16. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@janysek70 rozhodně se těším na září na pohádky :wink:
16. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
může mi tady někdo v kostce vysvětlit v čem je dobrý facebook?kromě toho že o tobě všichni ví všechno?
16. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
Jo to já už snad pojedu s kočárkem naprat se cukrovou vatou a trdelníkem, jestli mi tedy ten kočár taky někdo půjčí
16. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
Leni, aby jsi byla in :grinning:
16. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@lenkacar :grinning:
@janysek70 však se neboj :grinning:
16. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
jo tááák ,já jenom že mi furt někdo otravuje na mail..at si ho přidam do přátel ..
16. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
Tak ho ignoruj :wink:
Já se těším na těch nedělních 23 stupňů, to bude luxus :dizzy_face:
16. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Leni, to bych taky chtěla vědět, k čemu je facebook, kromě toho, že tam jsou jen krávoviny....
16. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
jojo budu ho ignorovat ,vladís mě třeba ignoruje už 3 týden a taky jsem to vydržela .. :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Se tu snažím nazpět povléci ty postele a teče ze mě jako z vola
16. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
já se o nic nesnažim a mezi kozama mi teče Otava
16. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning:
@janysek70 to já jenom sedím a teče ze mě taky...nech to jinačím :wink:
16. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
Ještěže nejsme chlapi, to bychom měli aj zapařené gulky. A já musím do spršky, jinak zdechnu
16. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
já tuhle zaslechla v práci jak něčí holka se pohádlaa ve škole a ten někdo to pověsil na zeď (jsem čuměla na jakou zeď ,no prej na FB) a v tu ráno na to zareagovalao 150hajzlů jaká je to píča ..no tedy .. :confused:
16. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.