• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jsem se svlažila a už tu frajerka sedím v plavkách a čekám na samečka, abychom šli do bazénu
16. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
tak se neutopte ..a pamatuj ,sameček se netahá za podocasí...
16. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
já si musela jít dát kolu, bolí mě zase palice...já mám těhu jak přesd kopírák, tak jestli bude i to dítě přes kopírák, tak se v prosinci vidíme naposledy, pak mě odvezou... :sweat_smile:
16. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Leni nee? A jak se ta bójka správně vodí po hladině?

Péťo už máš pupíka? :slight_smile:
Jsi mi připomněla s malou u doktora..... Posledně tam byl tatínek a hlídal, když maminka šla na prohlídku, ještě na ní nebylo nic vidět..... A malá fňukala, že chce jít taky dovnitř a ty taťkovo hlody byly boží. Jako třeba, že pan doktor se podívá mamince do krku, to mi dostalo. Pak jsem šla dovnitř já a doky to před tím slyšel a ptal se mi, zda mi taky může zkontrolovat krk
16. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
nasrálek při odpoledni :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakej pak porod,hovno jak cip to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: A už je mi dobře, dokonce jsem vyčistila bazén,tak máme luxusní křišťálovou vodičku,jenže je na zahradě "Hádejte kdo",tak tam radši ani nelezu,protože by tu pindu zase "obtěžovala" blběnka moje malá chudinka a musela bych ji vynadat,že hnusy se neoblizujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já nemám ani jednu lahvičku, ani chůvičky,ani monitor dechu, ani sterilizátor,ani ohřívačku lahví,ani odsavačku, ani síť do kočárku proti hmyzu a ještě asi další miliardu věcí, co jsem určitě chtěla pořídit a je mi to už úplně u pérdelky, protože v těhle vedrech mě ani nebaví se strestovat tim,že mi to bude chybět - stejně Sájmon potřebuje hlavně postel, pleny a kozu, zbytek se nějak vyvrbí :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
janysku a neuvažujete ještě na rychlovku skáknout k nějakému fotografovi, aby vás vyblejsknul, to by byla hezká památka. Já bych do toho šla, kdybych nebyla líná a nesnášela focení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a když zmáčknu já tak mi ukápne taky cosi, ale je to bezbarvé :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
janýsku třeba pan doktor zavedl mamince nějakou krční sondu,ale to by se asi tatínkovi nelíbilo :grinning:
16. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
leni a ty budeš teda o víkendu dělat co? Jenom ta kniha? Nebo budeš honit kaču nebo jak? :grinning:
16. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
@janysek70 :grinning: :grinning: :grinning: no u nás by to asi neprošlo, Terka chce být u toho a krk už bezpečně pozná..my měli zážitek na UTZ, ale zvládli jsme to. JInak pupek nic moc....kdybych nebyla před těhu tlustá, tak je daleko hezčí, takhle mám takový kydaneček na břichu :sweat_smile: :confused:
16. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
a k fotografovi jsem taky líná chodit,teda teď už to ani nestihnu,ale předtim se mi prostě nechtělo,hlavně bych stejně vypadala jak debil - stačí mi moje série fotek samospouští,kde tedy většinou nemám hlavu,ale to nevadí :grinning:
16. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
@latunka případně když najde problém raděj rovnou vystříká, že :grinning:
16. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
latu porodila hovno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a sterilizátor a odsávačku a ještě něco kupovat nebudu, nejsou prachy. Odsávačku kdyžtak kdyby bylo potřeba, ale musíme šetřit tak prostě kozy musej dát co to dá :grinning:
16. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
Latu :grinning: , teď jsi to napsala, jako že jsi kálela do bazénu a musela ho vyčistit. Tak ony to byly jen zaražené prdy a já myslela, že už....
Luss neblázni, by mi ty strie stejně nevyretušovali, abych to mohla vokázat, tak si uděláme jen domáci koláž :grinning:
Jo a někdy taky ukápne jen bezbarvá tekutina :grinning:
16. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
tak tak :grinning: Mě kokotáta dělal obstřiky mandlí preventivně a angínu jsem neměla ani nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
janýsku :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně že je čistej, čim jsem to dokázala nemusí nikdo vědět :grinning:
lussi já steriblabla asi jo, protože mě by kleplo z toho vyváření v hrnci - ostatě asi bych taky měla začít, na hračky a dudlíky jsem ještě nesáhla,tak ať je to v pohotovosti :wink: Jen nevim jak na to,když nemám ten přístroj :angry: Tak raďte chytrolíny :grinning:
16. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@petra.vavra dík za upozornění, já právě taky chci ještě pátrat po nějaké té recenczi, protože tuhe firmu ani neznám.
16. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
a jako co kdybych flašku vyvařila jen jednou a to napoprvé a pak to jen vymyla horkou vodou? To by se mi to dítě posralo? :grinning: U nás v rodině se to totiž před každým žraním nepřevařuje tak jako nevím.....
16. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@janysek70 noment, já mluvím o retušovaných fotkách, já máme retušovanou i každou svatební a vyvalit se do polonaha.....tak to jedině s profiúpravou :grinning:
16. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
děvčata já dojdu až večer a dočtu si vás, leje ze mě jak z vola a smrdím jak prase, takže je třeba se sebou něco dělat nebo mě starej vymění
16. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
Tak já všechny tyhle serepetky a 3,14čovinky mám, bo jsem si to tenkrát neužila, páč to nebylo, tak teď vše musím mít a to i sterilizátor, tenkrát jsem vyvářela v hrnci :slight_smile: . Hračky jsem umyla v nějakém spešl čistícím přípravku pro kojence :grinning:
16. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@latunka no tak teď mě asi ukamenujete, co jsem za nezodpovědnou matku, ale já nevyvářela. POprvé jsem to dala normálně do hrnce a vyvařila postaru všechno včetně dudliků, na první měsíce jsem měla tablety od Miltona co se dávají místo vyváření a po jídle jsem flašku vždycky umyla horkou vodou a třeba jwednou za 2/3 dny jsem ji dala do myčky a věřte nebo ne, myčka prý stačí. pak jsem tu flašku znova celou umyla aby nesmrděla a bylo...dudlik stejně po 3 měsících vyhodíš. takže asi tak... :sweat_smile:
lussi- Janýsek psala, že ji někdo má a je dobrá :wink: určitě to chce pátrat a určitě v testu od Idnesu budou nějaké testy...tam dělají dobré zkušební probozy věcí :wink:
16. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
a v mikrovlnce se to taky dá vysterilizovat, ne?

Luss, to bych chtěla vědět, co se sebou nyní jdeš udělat, aby jsi mu voněla po fialkách :grinning:
16. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
hmmm péto já tě sice neukamenuju,ale myslim,že mi manža nesežere,že kvůli mytí lahviček je třeba koupit myčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ty tablety nezní špatně, já nevěděla že něco takového existuje :slight_smile: a ani o spešl čistícím prostředku vůbec nevim že existuje :sweat_smile:
16. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
já jsem byla ve sprše před hodinkou a rovnou jsem vzala i s holením,hned je mi líp,když jsem shodila metrovou srst :grinning:
16. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
@latunka tak to se omlouvám :grinning: já nevěděla, že nemáte myčku... :sweat_smile:
jinak ty tablety jsou od Miltona a jsou právě na to, aby se nemuselo vyvařovat, ono to prostě ničí bakterie apod.
jinak sterilizátor do mikrovlnky stojí asi 400,- to neni tak hrozná cena :wink:
16. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
No jo, nyní bychom se už měly holit pravidelně, aby nás to nezaskočilo.... Si pamatuji, jak jsem jednou byla zaskočena operací a jak na mě ta baba naběhla s tím holítkem :astonished:
16. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
Živitel je doma, bude vítání a jdem se ráchat. Nějak tam tedy začalo foukat a blunce se někam schovalo
16. črc 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
já koukala na nějak el. tesco sterilizátor za 699 a teď tam mám ještě 20% slevu,tak ho asi koupíme, já myslim,že ho užiju :wink: ale ta myčka by teda byla lepší :grinning:
si jdu objednat nějakou pěknou kojo podprdu :slight_smile:
16. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
to se budou kozy mít:
http://www.astratex.cz/materska-podprsenka/tehotenske-a-materske-pradlo
a rozhodla jsem si,že si každej měsíc pořídim nějakou pěknou podprdu, musim si ty kozenky začít hejčkat,když budou plnit jinou než zábavnou funkci :grinning:
16. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
@latunka zábavnou fci :grinning: kozena fakt pěkná, už ji mám v oblíbených :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.