• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@latunka bych chtěla hlavně takovou postavu po porodu :angry:
16. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
:sunglasses: ahoj holky :sunglasses: asi tady nikdo není...já přišla před chvilkou z práce a venouš odešel na noční..jsem ráda že jsem sama doma,protže tenhle týden jsem na něj nějak nabroušená...nějak nemám pochopení pro tu jeho pitomou online hru,kvůli který jsem šla čtyři dny po sobě sama spát a nějaké parodii také nemá cenu se tudíž zmiňovat...a do toho to vedro :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: čekám až se trochu ochladí abych začla gruntovat ,ráno už v půl sedmé jedeme na celý den na chatu a večer pak na véču do restaurace kde asi budeme mít svatbu :wink: teď jdu dělat smetanovo piškotový dort,ale před tím jdu sníst segedín :sweat_smile: jinak holky koukám že každým dnem budete vyprdávat :slight_smile:
16. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
luss jo kaču baču ..to jo.. :grinning: pokud to klapne zítra mám domluvený pivko s kámoškou ..pokud nedorazí ta její guma nečekaně dom..byla se slunit a zašla večer,tak jsme to dojednaly ..holky vy už jste ted ve stavu ,že i hovno dovede dobře potrápit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nekoukala jste některá na čt2 včera večír? o Peru,tam si žijou panečku ,mi lezly bulvy ve 21století tam umírá polovina ženskejch při porodu a ty chudáci děti věčně hlady ..ty voléééé a furt šukaj :rolling_eyes:
16. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
cus bramboracky, zrovna jsem vas dojedla...podarilo se mi tady koupit lisky,tak byla bramboracka jak od maminky :dizzy_face:
Latu hele uz pust toho Sajmona ven,ne? prece ho tam nebudes mit naveky :sunglasses: Jinak tu podprdu bych ti rozmluvila, objednala jsem si totiz tenkrat presne tu samou a nemela jsem ji ani jednou,vubec mi nesedela a ani neni tak hezka jako na ty fotce :rolling_eyes: Asi pred mesicem jsem ji vyhodila,skoda ...mohla jsem ti ji poslat :unamused: ...jestli by teda poslouzila lip nez mne. Jo a ty sterilizatory,lahvycka apod. bych koupila az v pripade,ze by neslouzily kozenky,jinak je k nicemu...dudliky bych jednou za cas vyvarila v hrnci a jinak jenom proplachla horkou vodou....imunita se musi pestovat :wink: Z toho tvyho vyctu veci bych teda poridila urco chuvicky,ja si to bez nich vubec neumim predstavit, byla bych furt na trni,jestli spi nebo ne, s chuvou mas prehled o kazdym zvuku a muzes si jit treba valit sunky na zahradu a tak...
16. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
ups...lahvicky... :zipper_mouth:
16. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
hojda nedočítám neni time ale jak píše polet sterilizátor bych pořídila v případě že nebude mlíčko to pak jo. ALe takhle když mi sofi pije čajík,tak ob den hodim láhev do hrnce vyvařit i dudliky a je to. Zabere to pět minut času. Akorát teda doporučuju do toho hrne přisypat trošku kyseliny citronový páč jinak jsou ty lahve aspoň tady z naší vody úplněj blivajz olezlej vodním šutrem.
A s kojícíma kozenkama tak nějak jako polet. Mám dvě od Anity ty nosim ty jsou fajn ale doma chodim v normální nebo navostro to je nejlepší :slight_smile:
17. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
holky to je takových věcí bez kterých se před pár lety ženský obešly ..něco je fakt lákadlo na peníze..
17. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@lenkacar ahoj Leni, přesně tak....bohužel to ale poznáš, až když to nepotřebuješ :grinning:
17. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
Lathunie dle mých propočtů bys měla dnes rodit...:DDDDDDDD
17. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
holky furt je lepší dokupovat ,než aby to leželo ve skříni.. :wink: my se hrozně zhádali ,ale strašně ..jsem ráda, že nejsem těhotná,tohle stejně jednou špatně u nás skončí
17. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
leni copak se stalo? :frowning2:
meggi treba ti to vyslo,jeste tady nebyla :grinning:
17. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
leni copak?
u nás je to zase v pohodě,i dnešní parodování bylo super,jim segedín,ale tak za půl hoďky jedeme na oběd :sweat_smile: pustila jsem se mírně do svatebních příprav,alespoň tedy to házím na papír :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
@lenkacar já myslela, že jste na víkend rozdělení :astonished: držím palce, ať se vše srovná :wink:
17. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
tak vás dámy zdraví zasnoubená stále ještě vdaná :sweat_smile: těhule :grinning: :grinning: dnes mě venda ofiko požádal o ruku :wink: a dostala jsem prstýnek :dizzy_face: a když jsem mu řekla že jo tak poděkoval :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem mu byla ukázat tu restauraci a je to tam fakt úžasný,měla tam svatbu moje mamka a jemu s tam taky moc líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už jen ten termín,někdy začátkem října a je to... :grinning:
17. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
nasral :grinning: nerodim a ani to zatim na nic podobnýho nevypadá,tak asi meggi koukala do špatnejch koulí :grinning: Jenom doufám,že si Sájmon nevzal k srdci moje prognozy z počátky těhu,že porodim 1.8. - teda ono je to úžasný datum,ale čim dál tim víc mám toho tahání pupku plný zuby, mě už bolej i kolena když jdu :grinning:
Děučata já vim,že to se steriliblabla myslíte dobře,ale vy nevíte,že já mám nepřekonatelný odpor k vyváření věcí v hrnci, i kdybych to měla provést jednou za život,tak z toho budu mít kopřivku :grinning: :grinning:
janí gratuluju k zasnoubení :grinning: A měla bys pro vaše sexuální pokusy používat jiný výraz než parodování - protože parodie z toho teprve bude až budeš nepohyblivá kvůli pupku a nebudeš pak pro to mít název :grinning: :grinning: :grinning:
jo a navostro chodit neumim, teda nevim jak to bude až splaskne pupek,ale mě teď hrozně vadí jak se mi ty kozy přilepí na to břicho :grinning: :grinning: ale s tou kojo podprdou jste mě nepotěšili - nějak tušimže to bude u mě stejný :grinning: no pro jistotu balíček zaplatí kokotáta,aby mě pak nesraly moje vyhozený peníze :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
čus ženky ,kdo si myslel ,že jsme na vík rozděleni tak to chápal dobře ,ale manža nečekaně dopo přijel tak jsme se stačili zhádat a zase zvedl krovky a odletěl .. :rolling_eyes: tak jsem šla večer do společnosti ,jemu natruc a bylo mi fajn ,možná ,že kdybych šla už ve středu tak jsem už zdravá.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drobet jsem teda zmokla po cestě domů ,ale bylo to příjemné .. :sunglasses: vladís už mi volal a usmiřuje si mě ,koupil mi dvd mého oblíbeného filmu..
17. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
nasrálek :grinning: :grinning:
lení no vidíš :wink:
18. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
no vidim.. :grinning: janí to nemá s láskou nic společného ..bohužel
18. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
já vím :sweat_smile: tohle dělal ex manžel ale se mnou to ani nehlo,spíš mě to vždycky vytočilo proč to nedělal dřív,když jsem o to stála.... :rolling_eyes: jinak jsem sama doma a jelikož je mi dneska blivno a málem jsem nedojela a hodila šavli v trolejbuse....a tak jsem se ponořila do svatebních příprav,tenkrát jsem to nedělala přes net a teda nevim proč... :grinning: :grinning: :grinning: jediný co nevim je střih šatů,bude mi je šít tchán,takže si je mám celé vymyslet,což je teda super,ale vůbec nevim...a ani nevim jestli závoj nebo ne...
18. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
hm závoj to je dilema .. :dizzy_face: když je něco v účesu tak ani být nemusí a je to taky hezké..já ho měla pod drdolem a chtěla jsem ho ,že se mi skryly záda,taky mám lecjakej faldík tam ,tak mit o vyhovovalo ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,měla jsem lepčejší pocit ,když mě všici stály za prdelí při obřadu..ale naše svatba byla jedna velká prdel ..všichni se smály od začátku až do konce ,vladís mi nedal ani polibek ,stál tam jako trouba spocenej ,jsem myslela každou chvíli ,že to snim flákne ..tam jsem ho rafla za to sako násilně otočila k sobě a dala mu pusu ,páč fotografům už dřevěněly ruce,jiné a jiné příhodičky nezkušeného vladíse ..jak k nám přijeli hosté z jeho strany a našli den před svatbou na zemi zásnubní prsten, který jsem po něm z blížícím se datumem házela čím dál častěji..den před svatbou jsem se kousla ,že svatba nebude ,že jí nechcia myslela jsem to velmi vážně ,nakonec mě umluvil ,že rozvést se pak můžem a ted tady hniju v tomhle manželství už 2roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
jsem se rozhoupala a upekla jsem 2 borůvkové kynuté a co myslíte zapomněla jsem to osolit,dopr..já jsem taková husa ,jinak by byly výtečné ,dala bych si po hubě .. :rolling_eyes: já to poznala hned jak jsem to strčila do huby ,no vladís se má vrátit večír ,prý pojede někam somrovat míchačku,tak jemu ani nepípnu ,že jsem něco zapomněla ,jestlipak to pozná
18. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
leni nepozná :grinning:
mě se taky líbí závoj,ale když jsem ho měla minule tak jsem ho tam měla blbě přidělanej a akorát mě sr.l :sweat_smile: :sweat_smile: no uvidim no....teď hledám nějaké účesy a tentokrát se nechám nalíčit od profíka... :slight_smile: a nechám si dát příčesek,měla to teď kámoška co má vlasy jak já a vypadalo to krásně....takže asi bez závoje...ale chtěla bych korunku.... :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
tak teˇjsem se byla zvážit protože pořád žeru aby mi nebylo blbě...a taky mě tlačí kalhoty,jsem permanentně přežraná a tak mě překvapilo že mám pořád stejně :grinning: :grinning: tak to nechápu...
18. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
seš asi jen nafouklá.. :dizzy_face: já taky byla učesaná a namalovaná od profi ,aspon jednou jsem se cítila dobře a diadém jsem taky měla :dizzy_face:
18. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
tak jak jsem si prohlížela na netu ty účesy tak jsem našla asi,ale spíš jo,dlouho jsem jí neviděla a vašek smazal všechny fotky, jako modelku na svatební účesy vendovu exmanželku a tak mě to rozhodilo jak je dokonalá že jsem hodila šavli..jsem vám to musela napsat,protože nemám komu to říct :confounded: :confounded:
18. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
ser na to ..mimčo čeká s tebou a váš vztah je dokonalost sama :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak já ti jí sem hodim ať vidíš co mě sere :wink: to jo,náš vztah je úžasnej,ale nejvíc mě sere jak mě to sere :grinning:
18. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
nějak mi to nejde tak to zkusim dát do alba
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
tak někdy příště,seká se mi net....
18. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, já se jdu vyjímečně podívat na mimíska, tak se nemůžu dočkat. Kamarádka má manžela gynekologa, tak mi to s ním domluvila. Aspoň budu před dovčou klidnější :slight_smile: . Se nemůžu dočkat :sunglasses:
19. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.