• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
nasrálek :grinning: janí s těma šatama bych to udělala asi tak,že bych si šla do půjčoven normálně něco ozkoušet a tvářila se,že si je chci půjčit - oni ti podle mě i poradí jakej střih kvůli pupíčku,kdyby rostl nečekaně rychle,tak aby se to dalo lehce upravit - no a pak to podle nich nakreslit :wink: Já to tahkle udělala u těch prvních šatů, protože jsem taky nevěděla co :wink: A u druhejch byla lussila a ta mi prostě dala závoj a bylo to :grinning: :grinning: :grinning:
lení no máte to hodně veselé doma :confounded: Ale třeba to je taky hodně tim,že se nedaří a urovná se to,až budeš těhu - minimálně ti to pak bude moct bejt šumák,protože to nejdůležitější bude v pupku :wink:
Péťo tak to máš dobrý,že můžeš takhle neplánovaně nakouknout na mimíse :dizzy_face:a hlavně že už jsi 17tt :sweat_smile: Lussi za chvíli zase prolomí 30tt - no do háje,to jsou fakt fofry :grinning:
19. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
@latunka zdarec, já myslím, že tady brzo někdo prolomí něco jiného :grinning: :grinning: :grinning: a ledy to nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Moc se těším, akorát ukazovat špeky se mi moc nechce, ale bez toho to asi nepůjde :sweat_smile: :confused:
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
to jsou těhu špeky, odpřísáhni mu,že předtim tam nebyly :grinning:
19. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: jj, to on určitě nepozná je to takový začátečníkk s 15letou praxí :grinning: :grinning:, ale budu mu tot vrdit, že mi to nakonec uvěří a zjistí, že celou dobu ty hubený ženský byly vlastně špatně narostlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Jak se cítíš?? :wink:
19. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@petra.vavra jo hele a koukej porodit do pátku, pak se zase dozvim všechno jako poslední, protože jedu na dovču, takže bych to ráda v přímém přenosu :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
no do pátku - nevim nevim, ale kokotáta to taky řikal,má pracovní víkend,tak aby se mu vyhnul :grinning: Tak to bych ale asi měla začít tlačit,aby byl Sájmon ve středu nebo ve čtvrtek venku :grinning:
Já jdu ven - neni tu sousedka, neni tam pařák,tak ať si to tam blběnka konečně pořádně užije :wink: Přijdu kolem oběda,tak zatim páček :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
udazte :slight_smile:
leni už jste se usmířili?Já si ani nepamatuju, kdy jsme se naposled nějak fest pohádali, bylo to někdy před ogravidněním, od té doby pohoda, ona ta psychika fakt dělá svoje :unamused:
jani mě se strašně líbí dlouhej závoj až na zem, každému to vnucuju, protože já jsem ho neměla a naposledy to odsrala latu, ale zase to přineslo své ovoce, moc jí to slušelo :slight_smile: Co se týče čatů tak bych si určitě vyzkoušela takové ty co mají střih pod kozenkama, to pak většinou není co řešit a vypadá to krásně.
peti a fotečku uvidíme? :slight_smile:
latu koukala jsi na ty sterilizátory? Já myslela, že jsou jenom ty drahé a včera jsem se dívala na aukro a mají tam za tři kila nějaké ohřívače jídla a slouží to i jako sterilizátor lahví http://www.aukro.cz/item1151998918_domaci_ohrivac_lahvi_a_sterilizator_ohrivacka_397.html
Myslíte , že to ty lahve fakt vysterilizuje?
Jo a vyaukrovali jsme tu deku za 860,- Kč
19. črc 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
tak tyhle jsme s tátou vybrali,dneska po páté přijde k nám a ještě to prokonzultujeme...
19. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
jinak mě ta nasranost trošičku polevila,ale myslim na to pořád.... :angry: :angry: hodim jí do alba,pak pochopíte...nejhorší je že si nejsem stopro jistá jestli je to ona a vendy se ptát nechci.... :frowning2:
19. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Jani klííd, ty si stejně krásnější, chytřejší a hodnější...ser na tu vychrtlou hlady nerví vyzáblinu!!!!
19. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
šatičky krááásné!!! :wink:
19. črc 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal jak to s tebou vypadá, byla jsi na kontrole nebo jak? Jak jsem tady teď chvíli nebyla tak nevím jesti mi něco neuniklo :slight_smile:
jo a ženy, sehnala jsem konečně barvu na obočí tak si to jdu nabarvit :grinning: Jsem zvědavá jak to bude vypadat :grinning:
19. črc 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
jinak já už jsem dneska doma a asi si vezmu do konce týdne dovču a pojedem na chatu,protože vendy rodiče odjeli na dovču tak tam budeme sami :sunglasses: :sunglasses: jdu dělat čínu a srdíčkovou polívku a perník....
19. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
lussi jsem ráda že se ti líbí :wink:
ivo :grinning: :grinning: :grinning: díky, jsi mě potěšila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
Lussi, k doktorce jdu až ve středu, zatím jsem v klidu, k večeři jsem měla nealko pivo v kombinaci chleba s máslem a marmeládou jahodovou a bylo to dobrý :grinning: , tak snad ještě žije - srdce moje
19. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@janitchka 3atičky jsou opravdu krásné a bříško nádherně schovají:slight_smile: Budou ti moc slušet. Hele, na závoj se vyprdni, bude ti slušet ta korunka a ozdob se živými květy a budeš luxusní nevěsta:slight_smile:
19. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
ivo tak jo :grinning: držim palečky, já měla včera taky mamrdláďu a k tomu segedín.... :grinning: :grinning: :grinning: ale večer jsem to po tý fotce všechno vyhodila :sweat_smile: :sweat_smile: ale ulevilo se mi.. :wink:
19. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ivomal tak to na tebe budu moc myslet :dizzy_face: Maličký/maličká je určitě v pořádku, když máš takové chutě :grinning:
19. črc 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
jani šaty jsou grandiozní :slight_smile:
ivo ve středu budem ržet palce ale my ti je držíme se Sfí furt tak jen víc přimáčknem :slight_smile:
luss na to obočí hlavně bacha já to jednou riskla doma a bylo to šílený. Marfuša hadr....

Ve středu bude nová kára heč :grinning: už mi volali ze špuntika že ho odesílají X-) Zelenkovou teutonii :slight_smile:
Jinak nám je fajn páč se ochladilo tak je nám hej. A ve středu jdu žádat o rodičák. Mateřská mi jde do finiše to je hrůza co....
19. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
@lussi na ten přesně jsem čuměla a dost o něm uvažuju, jednak to je oproti tomu co jsem vyhlídla v Tescu o moc skladnější a taky ta cena,že - jenže zase se bojim,aby to nebyl kšunt :unamused: Ale i když - pořád lepší než hrnec :grinning: A deka super - mě se ten rainforest strašně líbí,ale našla jsem teď,že mám slevu 20% na Lamaze,tak se jdu kouknout na jejich deky, jak to vyjde cenově a které vlastně mají, jinak asi ulovim na aukru tu stejnou co vy :grinning:
@janitchka ty pořád přestaň řešit nějakou bejvalku :angry: Víš jak to chodí - čim víc to řešíš,tim víc si to na sebe přivoláváš :confused: Je přeci jasný,že ve 30 nemoh bejt Venda panic,tak se nestresuj kravinama - bere si tebe, máš vybraný bomba šaty a největší sranda bude,až se na vlastní svatbě poblindíš,protože jsi gravižena :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal už teď na středu držim všechny palce a asi teda radši nebudu ani rodit,abych ty dobré zprávy měla v přímém přenosu :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
zdarec musil :grinning: tak pak hned ať Sofinka v káře zapozuje :grinning:
a obočí mám dementní od přírody,tak ho jenom škubu a i to dělám blbě,tak s barvou to radši ani zkoušet nebudu :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
@lussi rainforest je bomba máme kolotoč nad postýlku rainforest a jsem z něj nadšená sofí jsou 4 měsíce a kus a pořád jí ten čolotoč strašně baví. Je to krásně barevný a koukavý super volba !
19. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky.
Jani - šaty jsou fakt nádherný. Úplně famózní!!!! připojuju fotku mé kamarádky, co měla na hlavě. Bylo to netradiční a přitom úžasné. Tak třeba tě to inspiruje. Ve stejném duchu měla i svatební kytici. Já bych se na závoj taky vyprdla. Na mé svatbě mi překážel a řekla bych, že k tak krásným šatům se víc hodí bez závoje. Ale je to jen názor, určitě budeš tak jako tak nádherná a spokojená nevěsta.
19. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
19. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: Už se ti podařilo přinutit nějakého doktora,aby ti zkouknul tu zprávu a řekl jak s tim prendisonem?
19. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
Latu - prednison jsem našla doma, tak žeru ten. Volala jsem do Pronatalu a tam jsem jim řekla, co mám v té zprávě, doktorka povídala, že tam chodit nemusím a mám to žrát podle toho, jak to ten imunolog doporučil. Taky si hledám nového gynekologa, což je docela nadlidský úkol :wink:
19. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
tak super,že aspoň někdo se k tomu vyjádřil :wink: no a s tim gynekologem to věřim,že to musí být záhul - já teda naštěstí svojí doktorku měnit nehodlám,ale zrovna jsem tam byla,když někdo volal a přemlouval sestru do telefonu,ať ho vezmou a odmítla ho,že mají prostě absolutně plno :confounded: Takže u těch dobrých to asi bude všude stejný :unamused:
19. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
latu díky,potřebovala jsem to slyšet přesně takhle,odedneška na ní zvysoka se.u :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na rozkaz od latunky si vždycky vzpomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jizu účes je pěkný,ale ty vlasy jaksi na něj nemám :grinning: :grinning: :grinning:
musil to tak hrozně letí...... :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
janí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už si měla udělat dávno, beztak to musí je strašná 3,14ča když jí Venda nechal :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu zase ven, požrala jsem oběd a mezitim mi doprala pračka (už dneska druhá a asi tam hodim i ten zbytek,takže jsem děsně akční - budu to totiž muset žehlit,tak to chci sithnout,než zase začnou pařáky) - no a samozřejmě se tam krásně natáhnu na lehátko,když je tam čistej vzduch :grinning: I když ona se mnou sousedka nějak moc nemluví od té doby,co jsem se ohradila proti jejímu zalejvání :grinning: :grinning:
Nakouknu až půjdu na svačinku a taky vlastně budu vařit dneska zelňačku,likviduju zásoby z ledenice - ještě potřebuju vymyslet co s měkkym tvarohem,jeden mi tam zbyl a nějak se nemůžu rozhodnout,jakym způsobem ho zlikvidovat,tak házejte nápady :wink:
19. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
musil tak kolotoč máme taky od té firmy, akorát ne ten rainforest, ale takový létající medvídky, prej to i hraje a světélkuje, tak snad to bude dobrý a bude to Filipa zajímat :slight_smile: Uteklo to jak sviň co? Sofinka za chvíi bude chodit...
Jizu ten účes je nádherný! Jako já mít takové vlasy a někoho kdo by mě takhle učesal, tak bych se taky na závoj vyprdla, přece se ta krása nezakreje že,,,,
obočí už mám nabarvený tak se vám asi vyfotím ať to můžete zhodnotit samy - ale ještě si k tomu musím domalovat ksicht, tak to bude chvíli trvat :grinning:
19. črc 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.