• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu je to prej panovačná semetrická frigida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lussi já jsem na to zvědavá,já si obočí barvim tužkou,mám ho takové světlé a nevýrazné,tak to dokresluju světle hnědou.... :wink:
19. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
jo a filípek bude z kolotoče úplně vydřenej :wink: :wink:
19. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
jo a v kolikátém týdnu se dá poznat pohlaví prcka?
19. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
teda to jsem si udělala dobrou polívku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad jí zas nevyhodim... :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
přidávám to moje obočí a ksicht, jako byla to fuška takhle to nakreslit, teď jen aby to vydrželo a po jednom koupání mi to nezmizlo :sunglasses:
19. črc 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
jani a pohlaví mi řekli ofiko až ve 20tt na tom velkým genetickým ultrazvuku, před tím si gyndař jen tipoval, sice se trefil, ale nebrala jsem to vážně. Jinak já osobně jsem se cítila na holčičku, takže moje intuice těžce zklamala :grinning:
a jakou poblífku jsi dělala?
Já mám dneska koprovku od babičky, já omáčky mYluju:grinning:
19. črc 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
@latunka jo a sestřenka mi právě poslala tohle http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=551159 , má to a je s tím spokojená, takže to asi pořídím , když je to vyzkoušené...
19. črc 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky, jen se hlásím, nevydržím sedět.... Včera jsem už myslela, že pojedeme..... Funguji tak 1/4 hodiny a musím se natáhnout a pořád spím.... Zítra mám poradnu, tak jsem zvědavá na výrok...
Mějte se všechny moc hezky :slight_smile: :wink:
19. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lussi - ty jsi šikula. Jak máš krasně vytvarovaný to obočí a nabarvený. Nechceš si udělat v Babi kosmetickej salón, že bych tam jezdila
Janýsku - tak držím palce a pokud už nedorazíš do porodu, tak ať to jde všechno pěkně a co nejmíň bolestivě :wink:
19. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@janysek70 tak už je to tady? :grinning: To sem musím teď furt chodit, abych něco neprošvihla!!!! Tak tfuj tfuj, nebo vlastně máme na sebe kontakt, tak očekávám sms :sunglasses: to bude vzrůšo :grinning:
jizu já na to nemám nerva a hlavně, když něco pokazím na sobě, tak mi za to nikdo nerozbije nikdo hubu :grinning:
19. črc 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
ku.va lussi to tvoje obočí mě nasralo :angry: :grinning: přesně jak píše jizu - takový hezky vytvarovaný,nikde ani chlup navíc :confused: Já i kdybych se posrala,tak to takhle nikdy mít nebudu, prostě tam mám pořád hnusný drobný malinký chloupky,co nejdou škubnout,takže musim tak dva dny čekat než povyrostou - tudíž prostě je pořád hnus hnusnej :angry: :angry: A myslíš že do toho sráče do mikrovlnky jdou dát i jiný lahvičky než chicco?
janýsku tak koukám,že ty mě přeci jenom předběhneš, bych si tipla že do konce týdne je Štěpánek na světě :dizzy_face:
janitchko mě kluka řekla mudra v 18tt - ale sama řikala,že to je spíš zázrak,že to může říct takhle brzo poměro najisto,že byl hezky natočenej a našla tam varlata,ty se nedaj tak snadno zaměnit jako pupečník, jinak prý až tak kolem toho 20tt :wink:
19. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@latunka ty jsi ale 3,14ča :grinning: ono to je nakreslený obočí, já tam mám jinač chmíří, takže když si to takhle nevybarvím, tak jsem jak bez výrazu :grinning: A jak říkám, kdo ví jak to bude vypadat zítra až se večír okoupu, ono to podle mě hovno vydrží, takže po porodu si beztak budu muset skočit na to permanentní a budu mít klid :slight_smile: A jestli chceš tak já ti to taky tak nakreslím :grinning:
A ještě mi latu řekni v kterém krámu a hlavně za koli jsi koupila to povlečení s nebesy, já mám sice náhradní, ale to se mi nehodí právě k nebesům co mám doma, takže bych chtěla ještě jedno, abych to mohla měnit. Akorát jsem našla samé drahé tak nevím jestli mě s tím lussilák nepošle do prdele :grinning:
a k té vyvařovací blbosti......já nevím, já se neptala co má za flašky :grinning: Já koupím prostě něco do pětikila a hotovo. Mám na to na rozdíl od někoho ještě čas :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já nepotřebuju dokreslit,ale naopak vyzmizíkovat :grinning: :grinning: :grinning: To povlečení mám z mamitati a stálo nějak kolem tisícovky - to jen kokotáta si myslí,že to bylo v akci za 499,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a náhodou já mám ještě času - celých 8 dní, vždyť ještě ani nemáme dveře do kokojíčku, tak co bych spěchala na nějaké vyvařovačky:grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
a teď se jdu podívat,jakej mi zase vyrost jebák u nosu, už na něj šmatám asi hodinu a neměla jsem zatim odvahu se na něj podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak jdu dělat tu zelňačku,ale budu čumět,tak mi něco povídejte :grinning:
19. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
tak já ti to vyškubu a pak nakreslím a pak až ti to doroste tak budeš mít na čele prales :grinning:
kolem litru jo? Jdu se na to podívat a kdyžtak zkusím lussiláka ukecat, že to jako nutně potřebujeme :grinning: S tou slevou ho nepřechčiju, protože už si na mě dává bacha :grinning:
a dveře nepotřebujete, alespoň se nejebneš do hlavy, až půjdeš Sájmona nadojit :grinning:
Jo a jebáka by ses měla urychleně zbavit, přece nemůžeš dopustit, aby to dítě první na světě co uvidí byla tvoje chlupatá a pak tvůj jeboň :grinning:
19. črc 2010 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
jéééé tam prodávají i samostatná nebese, to je super :dizzy_face:
19. črc 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
já náhodou poctivě holim,tak chlupatou neuvidí :grinning: :grinning: Spíš by mě zajímalo, co všechno už jsem si tam dole uřízla,když holim poslepu - bůhví jestli vůbec ještě nějakou díru mám :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
no určitě budeš překvapená, až si za pár dní na pipku zase uvidíš, já jsem taky zvědavá co si tam potom najdu nebo spíš nenajdu :grinning:
ha a ta nebesa tam mají za tři kila, to je bomba, koupím nějaké bílé a povlečení si tam pak frknu jaké chci.
latunie matraci máte taky z Ikea? A máte taky ten nepromokavý sráč aby to malý nepročůral? :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
jo a to Tiramisu co jsem dělala se asi povedlo, dávala jsem to ochutnávat a každý chtěl recept, tak můžu doporučit všem zdatným kuchařkám :grinning:
19. črc 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
né matraci mám tadytu:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/matrace-do-postylky/3118-matrace-komfort-ii.html
a nepromokavý sráč mám jeden,ale takovej obyčejnější a pak mám rovnou neprochcatelný prostěradlo. Což mi připomíná,že mám zatim jenom jedn prostěradlo - to víte kokotáta mě na nákupy nevyveze a každou píčovinu objednávat přes net se zase nevyplatí kvůli poštovnýmu,ale asi budu muset :angry: A nebo to můžeš udělat alá moje matka - prej mám dát normální igelit, oni to tak přece taky dělaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
zdarec ženy,
tak jsem zpět z hlavního města a jsem na to jít spát. mimis je v naprostém pořádku, co je nám prostě neukáže, radši si tam strčí nožičku, no jo celá maminka a i ta podoba :grinning: :grinning: ...jinak je o dva dny starší, takže jako podle pravítka :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
no tak to je jasný,že to je holčička,když se neukazuje, kluk by tam s nim pořád mával :grinning:
Mě už se vaří konečně poblívka,tak jdu sebrat prádlo, hodit zrzavici míček a umejt nádobí - no fuj,to toho zase mám na práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Můj syn včera řek první slovo", chlubí se chemik kamarádům. "Jo? A jaký?" "Paraaminotrichlobenzenhydrat."
19. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
@latunka :grinning: hmmm, tak to mi nejde ani přečíst.... :grinning:
19. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
já už dlouho nic debilnějšího nečetla :grinning: :grinning:
tak poslední den 39tt se blíží ke konci, naperu se zelňačkou a jdu s tim psounem prérijovym zrzavym ven - he a za týden už budu třeba někde hekat v Motole nebo už vlastně taky kurník můžu být první den s mimoušem doma, doprdélky :sweat_smile: :grinning: :grinning: A nebo budu jako musilka a budu tady strašit až do 43tt :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
čus božky tak jsem vás dočetla jste tu všechny nikdo nepřibyl tak dobrý ..o nic jsem nepřišla v tý pitomý práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,teda luss padla na mě zase závist ,jak je to možný ,že jsi těhotná a tak krásná :pensive: zato já dlaa tý mojí hubě co proto ,zjistila jsem že nad kabinou je super ostrá zářivka a vidíš i neviditelné a pak jsem si nasadila brýle přes celou hubu a šla domu kanálama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
latu abysis nespletla posly z prdama z tý zelnice :grinning:
19. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
lení po zelnici naštěstí neprdim, to už bych asi nedělala celej den nic jinýho :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
tak já zase blila,tentokrát u tchána :grinning: :grinning:
peti krásné foto :dizzy_face:
lussi jak je možné mít tak krásné obočí?? :angry: :angry: jsem zelená závistí :grinning: :grinning:
já si jdu dát zase čínu...
19. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.