• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
no jestli tam lussilák přišel a řekl "pičo deme si pro recept" tak se nesmíš divit,že na něj čumí :grinning: :grinning: :grinning:
já neblindim,já tady jenom zase počítám kde náš super systém vzal jeden přeplatek ze smlouvy - vrátili jsme klientce přes osm tisíc přeplatek a zároveň po ní z té smlouvy chceme dluh 155 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
nene ženy, culí se na něj vždycky jako kdyby rok neprcala.
latu nene, to on se před cizíma ženskýma chová jak inteligent aby zapůsobil :grinning:
16. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
a s těmi přeplatky to je normální.....mi na to takhle jednou dojeli a platili 8.000,- nebo 11.000,- teď přesně nevímkolik to už bylo...... vyplatili nám plnění nějakých 40tis, nestrhli si litr co jsme měli zaplatit i přestože jsme na tom byli domluvení, nechali to tak a pak nám hodili exekuci na účet..... a to jsem zaměstnanec :grinning: Takhle si nás váží :grinning:
16. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
no někde ty prachy na platy inteligentních vedoucích brát musej :grinning:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
no jistě, jak jinak :grinning:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
jééé nemohli byste mi taky něco vrátít :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
oni ti vrátěj, ale až někde havaruješ nebo ti shoří barák tak nic nedostaneš :grinning:
16. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Včera mi podepsali slevu 30% na HAV, tak to někde nabrat musí :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
co je HAV? :fearful: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jo jinak kdo proboha rozšířil tu hovadinu,že se čeká na ženský?já tady jak debil čekám už dvacet min na milostpána :angry: :angry: :angry: :angry:
16. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
havarijní pojištění to je :slight_smile:
a copak milostpán dělá, geluje si květák? :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Koukali jste večer na zprávy? Tak tu holčičku nenašli u kostela, ale pohozenou v tašce v parku :angry: :angry:
16. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
K těm 4 kozám...Latu - vyřiď doma, že to není žádná sranda se s tím tahat..a to já už tahám E-F ka- sice ten můj je nadšenej, ale ksyž musí masírovat bolavá záda, tak remcá...
16. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Ivo, takto vysoká písmena neznám, i když nyní je to dobré, ale zamlada jsem mívala prsa po tatínkovi
16. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Jani, taky věčně čekám, nejdřív mě honí, že ještě nejsem oblečená a když si začnu obouvat boty, tak si de sednout na hajzlík a to je vždy na dloouho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: s železnou pravidelností...
16. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
to já odjakživa po Pamelle Anderson - ale na rozdíl od ní mě to netálo ani korunu...jen hormonální bouři v pubertě...
16. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Teda kecalíny, od středečního odpoledne se už nakecala "týcka"
16. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
janysku já na to nekoukala, vypnuli nám proud :angry: No a je zdravá? Ta by mohla být brzy u nových rodičů....
ivo svatá pravda, je to těžký se s tím tahat
16. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Byla podchlazená, prý kdyby ji našli o pár desítek minut déle :frowning2: .... Našla jí nějaká ženská z uklízecí čety. A dali jí jméno Terezka :dizzy_face:
16. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Holky, to Vás puberťáci tenkrát asi hodně ošmatlávali, co??? :grinning:
16. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
on to kokotáta zná,však se taky tahá s velkym pérem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Lenku asi vojín Vladís vyzval na steč, že se tak rychle odmlčela. Asi měl nabito.
16. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já se za chvíli loučím
Latunie ty mi budeš podávat zprávy o papírcích, jasné?
A kdo má o víkendu nějakou tu akcičku tak opatrně, ať neuděláte někde ostudu :grinning:
16. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Hlavně ty se nám na té Moravě šetři, ať Tě ze sklípku nenesou kopytama napřed :grinning:
16. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
lussi užij si krásně moravu a jeďte opatrně silnice je na hoveno.
Mě se děvčata asi definitivně zbláznil bratr ale totálně. Hádka jak hovado až z toho tady bulim jak je mi z něho zle. Myslela jsem že aspoň moje familie je normální když ta manžova je mimo a vono prd....
16. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Tak ženy já mizim,budu vás průběžně informovat o mé graviditě :grinning: Čágo a hezký víkend :grinning:
16. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
latu opatruj se i Simču :wink:
16. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
No co to co.......,tu mrtvo....., já snad budu muset jít žehlit :unamused:
16. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
ále prd velebnosti nabito ..šel opravovat zásuvku a jak vytáhl sporák tak jsem ten élent musela vydrhnout a pak další a další ..
16. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
hlásim že mám nakoupený dvě krabky mamamtestů,takže bude lulat i kokotáta :grinning: A teď jdu se psem ven, protože se tady vzteká,že jsem na netu - pes,ne kokotáta,ten ještě neni doma :grinning:
16. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.