• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janitchka děkuji, však se sama brzo dočkáš... :slight_smile: , jediné co je blbý, že zvracíš, jej, já si to neumím zaplať ani představit, minule jsem blila jednou a teď vůbec...tak držím palce, ať to brzy odejde :sweat_smile:
jinak mě vzala migréna jako kráva, tak tu ležím s modrým gelem na palici a čekám, co z toho bude víc. Čínu bych si taky dala, asi bude zítra k večeři a zelňačka je taky na seznamu týdne a tiramisu taky...tak teď ještě Lenka C. dá nějaký recepis a mám jídlo do konce týden :grinning: .
19. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
teda dneska je na netu úroda dobrejch vtipů :grinning: :grinning: :grinning:
"Haló, tady márnice, to je prodejna motocyklů? Kolik jste dnes prodali motorek ? Sedmnáct ? Hmmm, tak to se nám ještě dva někde toulaj ...." :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
peti mě to blití ani nevadí,vždycky se mi dělá chvilku šoufl,to mě nabaví,ale pak se mi uleví a je vše ok...akorát mě to vždycky unaví.... :sweat_smile: a zítra si asi koupím ty šatky,protže za tu cenu by je prej neušil,jsou nové a táta mi je doupraví týden před svtabou,on jefakt hrozně šikovnej,teď šil oblek pro Gandaloviče :wink: tak se budu cejtit hrozně důležitě :grinning: :grinning: a na závoj prdím,prej by to bylo škoda,když nejsem tlustá :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
péťo no když máš migrénu,tak sice nevim co z toho bude víc,ale rozhodně vim co u vás dneska večer nebude - to asi manžu nepotěší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
tak když je šikovnej tak při příštim těhu si u něj nechám ušít nějaký antivorvaní pytel :grinning: :grinning: a blběna dneska na procházce zase zavraždila myšičku,tak nevim jestli mám psa nebo kočku :grinning:
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
a zítra udělám řízky s kaší,mám na to šílenou chuť...nebo si na to spíš zajdu,to bude jednodušší :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak nad řízkama jsem dneska přemýšlela taky,že bych si je dala - jenže mě ode mě moc nechutnají, jak je člověk načuchanej toho smažení,tak to pak neni ono - tak asi taky někam zajdu :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
latu klíďo,ta moje kámoška si u něj nechala ušít těhu šortky a parádní šaty a krásnou bílou košilotuniku a řikala že je to super... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
a janí kdy bude v albu photo toho kočárku?
autor
no hlavně to musí ušít z materiálu,na kterym se nedělaj skvrny - já mám teď každý tričko na jeden den, hned se někde umatlám, kraťasy někdy vydrží i dva dny,ale většinou moc ne :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@janitchka šaty ti strašně závidím, že je budeš mít doma, dodnes mě to mrzí, že jsem si jen půjčila, ale v té době jsem na ty co jsem měla, prostě neměla :confused: , no budeš krásná nevěsta :slight_smile:
@latunka díky, já mu to vyřídím, že mám od tebe nařízen klid na lůžku :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
jo a taky bych řekla,že mi asi fakt padá pupendo směrem dolu - tak buď se Sájmon sune nebo je to gravitací :wink:
19. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
oni si totiž pak s Vendou udělají ještě jednu svatební noc,až nebude janitchka gravidní - takhle přeci jenom nebudou moct řádit "jako zamlada" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A to pak chudáci sousedi :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
mě ode mě chutnají moc,ale jsem líná je dělat :sweat_smile:
@latunka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem taky doma řekla, že mi jde břicho dolů a ráno ve 4 jsme jeli s prasklou vodou :grinning: :grinning: :grinning: ..tak že bych se přece jenom dočkala do víkendu :sunglasses:
19. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
@petra.vavra že sem nedržela hubu,ty teda umíš potěšit :grinning: nikam nejedu, já chci ještě stihnout jedny nákupy :grinning: :grinning:
@janitchka tak lenost je u mě tentokrát druhotný problém, já to mám takhle i s bramborákama - ten první den je nějak nemusim,protože jsem nasraná z toho jak jsem je dělala a hlavně jak pořád ochutnávám jestli už je doladěná chuť,tak pak ty vymazlený už nemůžu...no a druhej den,když bych si je dala už zase neni co si dát :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
petí ty šaty stojej dva táci a půjšovné ošklivější pět a výš.... :unamused: no budeme mít pronajatý pokoj v tom hotýlku kde bude svatba a myslim že nic nebude,ikdyž venda řikal že tentokrát si chce svatební noc pořádně užít....jsem mu řikala když mu nebude vadit že spim tak ať si dělá co chce :grinning: :grinning: :grinning:
latu a kočárek nafotim až se na něj pojedu podívat,ta holka je až do srpna mimo republiku,tak až pak :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
dva tisíce?! To je nějak málo na to jak jsou krásný? Odkud že jsou? Ty jo,tak to je ber - to se fakt za tuhle cenu asi ani nedá ušít, to se ti teda poved dobrej kup :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: no co no, aspon to budeš mít za sebou :grinning: tak opatrně vstávat na noční lulání :confused:
19. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
no ale neměla bych mít nějaké další pocity k tomu? Já myslim,že se nic dít nebude -doufám teda :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
latu z aukra,a šijou to někde v jablonci :wink:
jo a myslím že to bude už hooodně brzy..
19. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: já přišla domů a říkám, hele mě nějak spadlo břicho že jo, Honza se smál, že jako jo a tak a něvěnoval tomu pozornost a když pak ve 4 ráno lítal po benzince a nakupoval asi 20tery vložky, protože jsme doma neměli ani jedny, tak už ho to docela zajímalo a to já měla pocit jen ten, že jsem se chtěla jít vyčůrat :grinning: takže asi tak..jen mě dodnes mrzí, že jsem ho neviděla na té benzince :grinning:
19. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
kruci :grinning: tak to radši jdu ještě píchnout telefon do nabíječky :grinning: protože krom toho,že mi to řikáš ty,tak se na porod necítím :grinning: a na vložky na cestu prdim, stačí že pak budu nosit fošnu až do podzima - já si pod sebe do auta připravila ručník a jednorázovou přebalovací podložku,aby nebyl pašík vyplavenej - bo si nedovedu představit kolik té plodové vody je :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
janí já četla že to šijou japonci :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@latunka tak to ti pod zadkem rozhodne rucnik a vlozka stacit nebude :grinning:
19. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
tak mám sedět na lavoru? :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
já mám tu obr vošusku, někdo teď jel totiž do porodky obloženej vložkama a stejně z toho byly akorát rozmáčený cucky,tak jsem si myslela,jak jsem na to vyzrála :confused: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@latunka no ja to mela jako rybnik, je treba nechat odtec ten zacatek a kdyz uz to jenom odtyka pomalu, tak vlozku a mazat do porodky, proste budes mokra nooo, a poradne :grinning:
19. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
tak že budu mokrá já,je mi jedno,ale tu sedačku v autě bych zlikvidovat nechtěla - přece jenom tam budu dřepět hodinu,tak to by asi bylo znát :sweat_smile:
Uvolnila se koupelna,tak já mažu a zítra se budu hlásit na značce - v 9:45 mám poradnu,tak snad stihnu zajít ještě před tim :wink: Zatim páček :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.