• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu ty jsi taky japonec :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby to ušili takhle tak beru klidně japonce :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
pápá,jdu taky spát,jsem sama doma tak mám klídek :wink:
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
latu ty me bavis :grinning: :grinning: :grinning: ...ja uz jsem jak na trni! uz ho vyprdni! jsem hrozne zvedava na ten prubeh,pac je mi jasny,ze to bude fakt velka story :slight_smile:
lussi fakt teda jako klobouk dolu,ta detailni fotka oka je super! :dizzy_face: ...objednavam se k tobe do salonu,jasny?
musilka jakto,ze budete mit teutonku? nebyla si predtim spokojena?...ted teda urco budes :wink:
jani ty saty jsou nadherny! ...a ta cena teda taky :sunglasses: ...zavoj bych k nim taky nedala
19. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
jani šatky jsou bezvadný já už na ně jukala z práce,latu tak to máš výhodičku ,že na tebe nejdou větry...a myslim ,že až ti prdne voda ,ještě ráda šáhneš po vložce,jáse taky těšim na porod naší latu
19. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
Latu, tak co, už rodíš:slight_smile:?
20. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
nerodim nerodim :grinning: :grinning: Dokonce ani oslové dneska nepřišli,jenom jsem chodila každou hodinu lulat - ale fakt každou, Sájmon dělal psí kusy,tak dostával močák zabrat :grinning: :grinning: Ale musim říct,že se Péťě podařilo mi ten přicházející porod dobře vsugerovat - jsem se při každym zvedání bála,že už to praskne :grinning: Za chvíli mažu do té poradny,tak až si tam odbudu obvyklé dvě hodiny čekání,tak poreferuju jak to vypadá :grinning:
lení já taky myslela,že vložka v pohodě,ale ta jedna holčina co už porodila v druhém tématu,tak s ní moc nepochodila a i na kurzu říkali obalit se ručníkem - já si vždycky myslela,že ze mě vyteče pár kapek,no :grinning: :grinning: :grinning: A třeba mi nakonec ani voda neprdne a budou nejdřív kontrakce :wink:
20. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
Latu - pár kapek, hmmm, jestli několika litrům říkáš pár kapek, tak to si užiješ:slight_smile: Hele pusť už Sájmona mezi nás, ať je tu sranda. Janýsek se nám taky pomalu rozsypává, myslím, že tento týden to tu bude fičák:slight_smile: Joa v sobotu jsou nahlášený další bouřky:slight_smile:
20. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@latunka :grinning: :grinning: :grinning: 40tt tak jdem na to :grinning:
@ivomal přesné ..pár kapek= potopa :grinning:
já musím jít uklízet přijede mi kámoška s roční holčinou tak budu muset i vytřít což k smrti nenávidím, ale nechat jí tu válet v tom bordelu :confused: :sweat_smile:
20. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@petra.vavra pořád přemýšlím, že si na tuhle činnost koupím ten robotický lux, jeden umí i vytírat....na běžný úklid si myslím dobrý...ještě robota na žehlení - tohle nenávidím já...co jde nežehlím....
20. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@ivomal :grinning: :grinning: ještě, že nebydlíme spolu, to by byl bordel :grinning: :grinning: já nesnáším vytírání, žehlení a mytí oken :grinning:
20. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
vůbec tyhle uklízecí záležitosti mě dost derou..., ale bordel víc, takže chca nechca to někdo udělat musí a většinou jsem to já :unamused:
20. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
tak jem tu a jsem mírně rozladěná :angry: Já totiž vůbec nebyla u dokyny, samozřejmě tam zase měli skluz jako kráva, protože mudra přišla pozdě,tak mi sestra jenom natočila monitor a poslala mě doprdky a ještě se divila,že jsem myslela,že jdu i k doktorce :angry: :angry: :angry: Tak nevim jestli mi hrozí porod nebo na mě Sájmon zatim prdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A k tomu uklízení - já ještě nesnášim mytí nádobí :angry:
20. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
udazte, tak jako to jsi nás latu nepotěšila, já už chci vidět Sájmona jak vypadá :sunglasses:
já doteď taky uklízela, ještě mě čeká vysavač, mop a žehlička, ale to si rozmyslím jeslti to nenechat na zítra. A na okna se.u, pokud to neudělá za mě máti nebo tchýně tak se blýskat prostě nebudou, stejně se tady v okolí staví, tak je tady prachu jak sviň.
a co dneska máte k jídlu? Já budu dělat kuřecí v pivním těstíčku s pidi brambůrkama :slight_smile:
20. črc 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
udaz lussi :slight_smile: Pokud si dobře pamatuju,tak ještě kdysi v ústavu jsem ti nakreslila jak bude naše dítě vypadat,takže asi tak nějak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vysávat jdu taky a ještě čistit králíka - mě to tak nebaví, hlavně ten ušatec pořád dělám kolem sebe bordel,tak ho mám poslední dobou plný zuby - ale to já mám teď plný zuby všeho a všech kdo se pohybují v okolí do 15metrů :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
no to néééééééééé to nemůžeš přece přivést na svět :grinning: :grinning: :grinning: Ale neboj já ti budu upřímně lhát jak je Sájmon krásný a souměrný :grinning: :grinning: :grinning:
tak udělěj králičí na smetaně :grinning:
20. črc 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
neboj,já si ho vyfotim a pak narýsuju čárky jestli je křivej jako já a nebo se to trochu s další generací srovnalo :grinning: :grinning:
a hlásim,že jsem koupila v Tetě tekutou Lovelu 4,5l za 269,- :grinning:
20. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
haha jsem koukala do svého alba a dneska mám do porodu "jamese bonda" :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
kurva, mě začal bolet zub :angry: :angry: :angry:
20. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
tak to u vás asi zase dneska nic nebude,že? :grinning: :grinning: :grinning: U nás taky ne,tak si z toho nic nedělej :grinning:
20. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: tak šatky jsou obědnané na míru,odpo je jdu zaplatit,tak do 14dnů by měli být hotové a do toho Jablonce si pro ně pojedeme,prej jako výlet :dizzy_face: :dizzy_face: s tím uklízením,já nesnáším celkem všechno...teda mě to nevadí,ale rozhoupat se ktomu....ale asi nejvíc nádobí,už se těšim až se přestěhujeme na myčku...jim polívku a pak budu nakonec dělat ty řízky,protože mi mamka poslala do práce asi 2kg kuřecích řízků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky je mohla usmažit :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
a uplně nevim jak předejít tomu večernímu blití....
20. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
a já jdu uklidit toho králíka a pak asi jdeme na obídek a nevim kdy dojdu,protože kokotáta je náročný na pozornost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
latu tak to je znamení, ten Bond :grinning: A ta Lovela voní nebo je to nějaký sráč? Až vyzkoušíš tak dej reference. Nebo ty už jsi to asi zkoušela, když máš připravený hadříky co?

@petra.vavra to mi připomíná, že se mi blíží návštěva zubaře, jdu tam 6.8, to už bude Sájmon na světě :grinning: Jestli máš slivovici tak si s tím vykloktej a hned tě to bolet přestane :wink:

jani řízky jo? Hmmmm, taky bych si dala, kdyby mi to někdo přinesl už na talíři osmažené :grinning:
a děcka hledám tady u nás někde poblíž obvodního dokyho a je to teda šílenost, všude maj plno , tak kurva nevím na co si platím takovou dardu zdravotní pojištění, když mám skoro všechny doktory soukromníky u kterých platím další nehorázné prachy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Klidně si to platit budu, ale do prdele ať mi potom to zdravotní nechaj na výplatní pásce, hajzlové :angry: To jsem se zase vytočila :grinning:
20. črc 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
@janitchka ty blindíš? já nic.....třeba pozdějc, já chci taky blindit, mě je občas lehce šoufl, hlavně když mám hlad občasi po pití a jídle ,ale většinou mi nic ejní, jako by to včera všechno přestalo :unamused: ......zítra jdu na ko...
20. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
@ivomal buď ráda, že neblindíš, užiješ si pohodové gravidnění :wink:
20. črc 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
@lussi , sice by mi bylo šoufl, ovšem vnitřní pocit , že je vše ok by taky nebyl k zahození. Zatím jsem relativně klidná, ale jak čas běží, klid se ztrácí...už jsem i přemýšlela, že utz nechci vidět, ale chci vědět, jak to dopadlo - že by se jako mrknul manžel a dr mi zdělila jak to vypadá a pak až danou informaci rozdýchám, tak se mrknu i já....I když tchýně mi vzkázala, že se radila o mém těhu s léčitelkou a ta prý měla říct, že mám být v klidu, bo to dopadne tentokrát dobře...já vím, že o tom furt melu, ale asi to pořád potřebuji slyšet, že to bude v pohodě....
20. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@ivomal BUDE to v pohodě...podívej na mě :wink: , jinak já neblibla ani jednou ani u jednoho těhu. S Terkou jsem hodila jednu šavli, ale to nebylo těhu, ale hnusem co jsem vypila a byl zkaženej... :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@petra.vavra DĚKUJU....apropo, dneska mě to v práci vůůůůbec ale vůůůbec neba....táhne se to dneska jako smrad ze šéfa....
20. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@ivomal :grinning: :grinning: hele tak ještě chvilku počkej, až ti dají to nové auto a pak mu řekni ať vysmrádne :grinning:
20. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
auto je slíbený.....zatím.. sliby chyby...se ho možná ani nedočkám... :sunglasses:
20. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.