• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ahojda, furt vas smiruju...a furt nic :angry:

@lussi drzim palce na kontrolu a at se nezblejes na cukrovce...no ale jestli jo,tak uz to mas stejne za sebou :grinning: Jinak mne se nahodou libi i ta s ovcema,je vtipna

@latunka to se jen tak nevidi,aby odmitnul sukanec,co? tak mu vysvetli,ze ted proste musi! A Lovelu miluju,nechavam si ji vozit sem a peru v ni vsechno pro Dannyska :dizzy_face:
21. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
tak jsem zpět, nepoblila jsem se, bylo to sladký jak sviń, ale nevadilo mi to, spíš mi bylo trochu mdlo z toho, že jsem se nemohla nažrat.
No ale to nejlepší nakonec, samozřejmě bych to nebyla já kdybych to kurva neměla zvednutý hodnota před 5,3 a po 9,8, z moče to mám prý dobrý, takže se teď jdu objednat do Podolí na diabetologii :frowning2: A taky si musím naštudovat o co jde, já ani nevím jestli je to jako tutovka, že tu cukrovku mám a jenom mi tam řeknou co mám dělat nebo mi budou dělat nějaká kontrolní vyšetření.....no jsem z toho jelen :confounded:
21. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
no tak jsem ledacos pročetla, holky cukrovkářky tady z oře mě potvrdii, že už tímto patřím mezi ně a do toho postanýho Podolí se nemůžu dovolat. Doufám, že nafasuju jen dietu a neskončím na inzulínu, to by mi jeblo :angry: Ono i tak hlídat se co žrát a co nežrat bude pro mě dost těžké, hlavně, že jsem si nakoupila koš nektarinek, meloun a koláčky Nechcete to někdo, já už to asi moc neužiju? :grinning:
21. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Lussi, tak jsi se tomu nevyhnula? To by mi taky šlehlo, pořád se kontrolovat, co žeru :unamused:
21. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Jo, jsem zapomněla, nerodím :grinning: , Latu, to bych si nedovolila tě předběhnout v pořadníku, máš právo prvního vrhu :slight_smile: :wink:
21. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
čus jany, jak ti je?Malý ještě nemá hlavu napůl venku? :grinning:
No nevyhnula a jsem z toho v šoku, cukrovku jsem fakt nečekala. No ale poslouchali jsme zase srdíčko, tak jsem ráda, že je prcek v pořádku :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
Ještě pořád máte pocit, že máte velký břicho? :grinning: :grinning: Na ukázku pár "profi" komiksových foto vorvaní samice v 38 tt..... Dnes se mi sestřička u obvodní ptala, zda to budou dvojčátka :astonished: :unamused:
21. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak včera jsem si vydupala papíry na císaře u svého MUDr. Kundila, který má od příštího týdne dovču a tak už mažu do porodnice na prohlídku, na monitor a dohodnout si termín, pokud tedy nepojedeme dříve, páč to stále vypadá, že se dere ven. Doky říkal, že to nebude žádný drobek :astonished: a už sotva lezu. Jsem se připomněla, že tedy nemám ani EKG, tak jsem dnes musela vyrazit ohledně předoperačního a taky jsem si dovolila upozornit, že mi dosud neudělal stěry, tak se hrozně divil, prohlídl je a poslal mi obléci, tak jsem se zeptala znovu :grinning: a pak se to tedy uskutečnilo, tak si je z nemocnice vyžádají.... No ještě, že jsme tu všechny takové chytrolíny a mudry amatérky, že víme, co máme chtít.
Jak mi včera prohrabal, tak jsem zase začla špinit a v noci bolesti jako sviňa, tak když už to nebudu dávat, seberu se a pojedu směr nemocnice a ať se to pohne....., ale čekám na Latu :grinning:
21. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj....zítra nastupuju na revizi,,,,,ještě mi vzali krev, kdyby náááhodou ještě hcg stoupalo, ale spíše ne takže v devět mám nástup. Srdíčko nikde. Prcek sice malinko porostl, ale to je tak všechno.... Jsem totálně v prdeli... :frowning2: moc děkuju všem, kteří nám věřili!
21. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
Ivo, je mi to opravdu mocinky líto a život je nespravedlivý, už aby jsi tu smůlu taky prolomila!!!!
21. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
ivo :frowning2:
To je dneska zase den :unamused:
janysku hlavně neroď dneska, dnešek je nějaký smolný! Ale buben máš teda pořádný, jsi si jistá, že čekáš jednoho potomka? :sunglasses:
21. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
No někdy si říkám, jak dostávám kopance z obou stran, že tam možná probíhá nějaký čutací zápas a mně z toho tvrdne břicho jako sviňa a střílí mi to do zad
21. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
no u nás se to taky poslední dobou rozkopalo a nic příjemného to tedy není :slight_smile: A taky by mě zajímalo kolik malý lussilák váží, doufám, že z té cukrovky už teď nebude mít tři kila :grinning:
21. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
No jo, proto se to taky hlavně ta strava redukuje, aby to mimi nebylo maxi. Co bychom pro ty prcky neudělali, že?
21. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Ivo :cry: :cry: je mi to opravdu moc líto. držím palce, ať to zvládneš co nejlépe.
Lussi- mě se taky nejvíc líbila 5, ale kámoška odjela ted, takže jsem dřív nemohla :wink:
Janýsku- taky máš pupík už pěkně dole, bych tedy okem skoro-gynekologa řekla, takže to může být coby-dup. Na druhou stranu, no tak si prodýcháš pár kontra :grinning: a pak hají a malej bude venku ne :wink: :slight_smile: . Pupík moc hezkej :wink:
21. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
to jo, akorát počítat si cukry před každým žrádlem, to je tedy síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@lussi jo jinak, zase máš jistotu, že budeš rodit na termín, u cokrovky se nenechává přenášet ani den :wink:
21. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
Péťo, to je jachný :grinning: . Doky mi říkal, že to můžeme popohnat sexem, tak jsem mu zmínila naše tu oblíbené parodování, které asi už nemá se sexem nic společného, tak se mohl strhat smíchy
21. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@petra.vavra aha, tak to je dobré :slight_smile: A řekněte mi , že ta cukrovka není nic závažného a že to nemůže poškodit mimčo, když teď budu chodit na kontroly, jsem z toho jakási rozhozená :unamused:
21. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@janysek70 :grinning: :grinning: :grinning: hele to by ti zase bylo líto, kdybys znovu nezažila ten báječný pocit kontra ne?? (doufám, že Míša šel taky císařem :sweat_smile: )
21. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@lussi cukrovka je prostě těhu cukrovka, do 1/2 roku po porodu zmizí, jde o to, jak tě budou diagnostikovat. Když budeš jenom na dietě, tak to bude ok, budeš opravdu muset jíst pravidelně, malé porce a opravdu zvážit co to jídlo obsahuje a budeš se kontrolovat, jaký máš hodnoty a myslím, že minimálně jednou za týden na kontrolu do nemocnice. Pokud to bude vyšší, tak už si pícháš a to je blbější. Je to hlavně kvůli miminku, aby nebylo veliké. To jsou právě ty děti, které se rodí na východ od nás, o kterých se píše v novinách, že na Ukrajině se narodilo 5,5kg dítě...super pro noviny, ale to dítě má celý život zkažený, takže je fakt potřeba to dodržovat a hlídat. Na druhou stranu nebudeš přibírat, má to i své výhody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tý jo, ještě 1/2 roku po porodu? Já myslela, že s porodem je klid..... Tak třeba bude mít Luss ty hodnoty nízké....
Míšu jsem naštěstí nerodila, to byl čtyřkilák a to si užila tchýně a já měla Lukyna na císaře (3,40 kg) - KP a užila jsem si celodenní vyvolávání a teprve potom šmikanec
21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
no ale mě matika moc nejde, tak to jsem zvědavá jak to budu dělat :grinning: A tohle všechno mi řeknou v té poradně asi že? A snad si píchat nebudu, doufám, že bude stačit dieta. Nedá se to poznat už podle té hodnoty co mi ted naměřili?

21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
ježžžžííííš to je opravdu den na ho*no
Ivi - strašně mě to mrzí. Je mi to fakt líto. Ach jo
Lussi - nic moc zprávy, teda. A už ti dali nějakej jídelníček? Kamarádka měla taky těhu cukrovku a není to žádná sláva. Mohla třeba jen hrstičku rýže. Nejen, že vynechat sladký, ale toho ostatní pomálu. Nemohlo to být nějaký vychýlení omylem?
21. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
@janysek70 já jsem debil :grinning: :grinning: smaozřejmě jsem měla na myslí Lukyho :grinning: , jinak někomu cukrovka spadne hned, kdo ji má vysokou, tak do 1/2 roku by měla odeznít právě ještě dietou a bohužel jsou i případy, kdy zůstane a je to normální cukrovka
@lussi až terka usne, já se podívám na tabulky cukrovky, někde je doma mám od MUDr pro Honzovu babičku, je tam důležitý hlavně počítat sacharidy i v jídle a ne jenom cukry, které jsou ve sladkostech...bohužel jsou všude, to je to blbý, ale to se za týden naučíš raz dva
21. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
lussila mi dala echo - no to je teda na hovno, já nevim co říct jinýho :angry: Protože tohle je nespravedlivý, to prostě neni možný,aby se to 2x opakovalo úplně stejně :confounded: Ivomal držim palce,ať jseš z toho brzy venku a hlavně,ať konečně přijdou na to,proč se to děje!
janýsku já tě klidně s porodem pustim před sebe, já nikam nespěchám, na mimi k Vánocům mě asi předběhne i denisa,takže já vás nechám všechny odrodit a pak teprve s kupou info se na to vrhnu i já :grinning: Jo a panu Kundilovi si měla říct,že by se možná tolik nesmál,kdyby věděl jak to nazývá třeba jeho žena :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
jizu ještě mi nic nedali, gynař mi vypsal žádanku a musím se objednat do diabetologické poradny do Podolí a tam mi už řeknou víc. Něco jsem už přečetla na netu a počítat si musím všechno a extra velké porce jak píšeš to taky nebudou. No co , zvládnout to musím. Vychýlení omylem asi ne, tam jsou ty hodnoty v normě nějak do 7 a já měla 9,8, spíš mám teď strach,abych nenafasovala inzulín...
21. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@lussi určitě jsi projdi Moravcovou na www.porodnice.cz :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
21. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
Lussi - to snad ne. Asi se zeptám blbě, ale nemůže to být, žes třeba včera jedla něco, co by to ovlivnilo? A jak to, že z moči je to OK?
21. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.