• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@petra.vavra tuhle stránku už jsem studovala http://www.tehotenskacukrovka.cz/tehotenska_cukrovka_lecba_dieta akorát mi tam nejde rozkliknout ta tabulka sacharidů, takže vím prd co mám vážit a přepočítávat...Na tu Moravcovou ještě taky mrknu
jizu já toho včera snědla:grinning: Podle mě to vliv nemá, to by mi asi řekli, že nemám jíst třeba sladké nebo tak a ráno jsem pila jen vodu, ten první odběr byl v pořádku až ten druhý po vypité té sračky byl špatný.
21. črc 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
a já jsem vzduch nebo co? :angry: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@lussi já jsem jí měla uloženou už od minulého těhu, kdyby náhodou, tak jsem věděla, že nemusím moc hledat, tabulku sacharidů, na netu určo najdeš, a těch mám doma asi milion, vzhledem k tomu, že jsem celoživotní dietář, takže kdyžtak najdu a pošlu i tu, kteoru mám od STOBu. Jídle těhu cukrovku neovlivníš, je to prostě funkce slinivky jako kdykoliv a z moče se pozná ta, která už je sakra v průběhu a to už je pak průser a rovnou píchanej inzulín. Já myslím, že jsi na dietu :wink:
21. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@latunka ty máš rodit :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@latunka dýcháme si maminko :grinning: :grinning: ještě netlačte :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
latu :grinning:
@petra.vavra myslím, že mi budeš dělat osobního poradce:grinning:
21. črc 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
@lussi sim tě to zvládneš za dva dny, to máš v malíčku :wink:
21. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
jste mě nasraly,až jsem se z toho skoro posrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: A nejhorší bylo,že jak jsem se snažila rychle sunout na ten záchod,tak blběna si myslela,že jako nová fajne hra a pořád po mě skákala :angry: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@latunka hele víš, jak je to s tou vodou :grinning: :grinning: :grinning: , takže žádný rychlý pohyby ani na záchodě, cestou na záchod a z něj :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
Latu, to jsi asi pěkně lisovala půlky k sobě :grinning:
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@latunka zas je fakt, že bys nemusela vytírat, ještě než pojedete do poro... :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
@janysek70 kdyby jenom půlky,já prosila Sájmon ať to zevnitř nějak zamáčkne :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
Hlavně, že jsi se zaae nepo do bazénu jako posledně :grinning:
21. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
a jak to pěkně vyhubilo bakterie :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
21. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tys ještě žádnou neobjednala a stále hledáš?
21. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
njn :sweat_smile: jsem řikala,že Sájmon bude v pubertě než já něco vyberu :grinning: A teď jsem našla s krtečkem,tak já fakt nevim :cry:
21. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
Bacha, ono to dětství hrozně letí, než se naděješ :grinning: . U mého mladého nyní taky přespává nějaká kočka, tak se můžu brzy dočkat babičkování a budu na pískovišti hlídat dva sviště, aby se neřezel strejda se synovcem :grinning:.
21. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
21. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ženy a to je Lukáš hustý havraní vlas a ona šmrncovní blondýnka, to je páreček :wink: ......, ty wole, taky si ještě vzpomínám, jak jsem ho prvně přikládala ke koze, to je fičák :unamused:
21. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem si udělala mou oblýbenou pochoutku z okurek a tchyně včera poslala ze zahrádky, že nejsou vůbec hořký, tak jsem si k jedné KUPOVANÉ salátkovce nastrouhala ty dvě od ní a co myslíte....samozřejmě hořký jako svině (stejně jako moje tchýně)... :angry:
21. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
@janysek70 já mám 20-letýho bráchu a pořád je to můj bráška, akorát, že má už 3 roky v posteli taky kočičku a já jsem furt naivní, že se tam drží za ruce :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
Hujer: tady jsem si dovolil švestičky ze zahrádky :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
@janysek70 no a teď si ho ke koze přikládá ta bloncka :grinning: :grinning: Zavraždim každou,která mi na Sájmona hrábne,to vám řikám už teď :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@janysek70 přesné... :rolling_eyes:
21. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
péť tu okurku tchýně s láskou pěstovala přímo pro tebe :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz
@latunka jj a zpívala jí- buď hořká jak svině, stejně jako já, já hodná tchýně :angry:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Latu, to tě přejde, se tě bude ptát :grinning: . Zase je fakt lepší ten kluk, myslím, že to tu psala jednou Luss, že by se její starej rozkočil, kdyby načapal frajera, jak mu hobluje dceru, kdežto kdyby načapal kluka, poplácal by ho po ramenou :grinning:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
což mi připomíná básničku:
Sedí tchýně v kině.......svině. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
no to se mě teda ptát bude,já se tady s nim devět měsíců tahám, pak ho budu piplat a všechno proto,aby si ho odvedla nějaká fuchtle? Když už na něj přijdou choutky,tak mu nevěstu vyberu sama :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.