• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@latunka :grinning: to bude nadšenej :grinning:
21. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
ať si zkusí ceknout,fracek jeden nevychovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
Se bude ptát akorát na PIN ke kartě :grinning:
21. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
a četla jsem předpověď,tak myslim,že ten sobotní teplošok vytáhne na svět Štěpánka i Sájmona, má bejt 15 stupňů - já už si letos připadám jak magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
Se zase asi trošku ustrojíme :unamused:
Latu no nekecej Gambáč za 8,90? A nic neřekneš, mě můj táta už týden uhání, jestli nevím, kde je akce a žádné letáky nechodí.........
21. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
jojo, to jsem psala já a je to fakt o něčem jiným, já si nedovedu představit, že budu mít malou holčičku moji milovanou a někdo jí tam pak bude v pubertě strkat svýho škaredýho ptáka jarabáka :angry: :grinning:
když je řeč o tchýni....ta mi přijede v sobotu :grinning: to zase budou zážitky. Především máme taky pořád malinko ucpané ty záchody, tak snad se tady nebudeme cákat v hovnech :grinning: A ta má cukrovka má své pozitivum, budu si vařit sama :grinning:
@petra.vavra můžu pít pivo? Nemyslím ani celý, jenom takový větší lokaneček :grinning:
21. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
Lussi:
ptáka jarabáka :grinning: :grinning: , vží se do své matky, jak se asi cítila :grinning:
pivo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to jo, to bych se taky hned informovala :grinning:
21. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
janýsku já na to vzpomněla až teď,že to vlastně chci hlásit - je to jenom do čtvrtka,tak honem honem :grinning: My to taky nevěděly,protože letáky nechodí,ale naštěstí kokotáta v buse vyslechne ledacos :grinning:
lussi už zase? Nebyla tam před 14 dny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
No to by mě taky zajímalo,protože vždycky když si táta otevře tu krásně orosenou lahvinku,tak bych se uslintala - jéééé,jenom si tak cucnout,umřela bych blahem :grinning:
21. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tak hlavně, jestli je ten gambáč tutovka, abych nehlásila nějakou jobovku, by mi tatík dal, on má spešl sklípek a vždy si jede s kárkou pro 10 bas a jako když je najde, to mi pak taky rádi jezdíme na návštěvy :grinning:
21. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
jj, já si to kontrolovala na netu :grinning:
21. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
janysku matce to bylo asi jedno, ale tatík držel pár frajerů tenkrát pod krkem, živě si to pamatuju, to byly mega trapasy :grinning:
latu byla tady před třemi týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je totiž třeba dodělat dětský kokojíček, takže zase přijede tchán robit, takže automaticky přijedou všici. No a příští pátek jedeme na tu Moravu pro postýlku, takže budeme min tři hodiny sedět v jednom autě, to bude žůžo :grinning:
21. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@janysek70 a Kaufland Staropramen za 74,-- 10ks, akce -30% :grinning:
@lussi bohužel pivo fakt ne :frowning2:
autor
tady máš přehled všech akcí na gambáč:
http://www.akcniceny.cz/zbozi/hledej/gambrinus/ :grinning: :grinning:
autor
lussi tak to nedojedete,vždyť vám to auto převáží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
Téda gambáč, starouš už to jdu zvěstovat, to nadělají táta i manža zásoby a můžeme rodit :grinning:

21. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@petra.vavra jako ani fakt loka jo? No tak to raději budu o vodě z kohoutku, to můžu ne?
latu a to ještě pojede její sestra, takže tam budeme v pěti :sunglasses:
21. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No já se picnu, Latu má v oblíbených i akce na pivo....., dobrý, to mi nikdy nenapadlo, já jako dilina spoléhám jen na pošmistrovou
21. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
to jsou náhodou dobré stránky - nahoru napíšeš jaký zboží hledáš v akci a ono ti to najde,jestli to někde je :wink: ale bojevila jsem je taky až tenhle tejden, právě protože žádný letáky nechoděj :angry:
Jdu zase chvíli něco dělat,už mám dřevěnou prdel z toho sezení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
Holky moooc děkuji za podporu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jsem se vyřvala.....první nápor emocí je za mnou.... je tu ještě nepatrná naděje, že zítřejší hodnota hcg bude závratná a revize se zruší a počká se třeba ještě týden.... Jinak jsem si nechala nabrat krev i na toxoplazmozu...Nevím jestli mě poženou na genetiku, z minulého potratu se nic v genetice nenašlo. Mimochodem prcek za týden porostl z 1mm na 2.4 mm, ale srdíčko není....
21. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
@lussi jde o to, že je pivo sladký=sacharidy a jde o jednoduché cukry.....ale na druhou stranu, každá dieta je o tom, že vždycky něco zhřešíš, takže si myslím, že když se 2 za týden, dáš decinku piva, tak si prostě ubereš o to víc v těch ostatních jídlech a je to...je nutné hlavně dodržovat ten denní limit těch sacharidů :wink:
21. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
@ivomal Ač je to asi blbý, přesně tě chápu, úplně se mi zpětně vrátilo, to jak jsem tu seděla já, takže drž se holka. :wink:
21. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@lussi nebo budeš chlastat a nebudeš už nic žrát!!!
21. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@ivomal zítřek snad bude šťastnější, musí!!!!

@petra.vavra já tady na těch stránkách našla tu tabulku, ta bude asi dobrá, když je od té doktorky Moravcové ne? A jestli to dobře chápu, tak většinou je ta denní dávka sacharidů těch 250 g na den s tím, že si to musím rozložit do dávek přes den např. takto, nejlépe ještě aby to bylo po třech hodinách:
7:00 snídaně.......................40g sacharidů
10:00 přesnídávka...............30g
13:00 oběd..........................60g
16:00 svačina......................30g
19:00 večeře........................60g
22:00 druhá večeře..............30g

svačinnka v deset večer se mi teda zamlouvá:grinning:
21. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lussi
Celkový obsah sacharidů v pivu se pohybuje okolo 28 g/l. Sacharidy představují hlavní energetickou složku piva (asi 60 %) a to jak snadno využitelnými cukry. Pivo může pokrýt značnou část doporučené denní dávky sacharidů. U dia piv je situace samozřejmě jiná.
já jsem tu našla tabulku co má Honza z fitka, tak jestli chceš napiš mi do IP email, já ti jí pošlu, je to tam včetně bílkoviny, která je naopak výborná, prospěšná a hlavně po ní stavíš a netloustneš. Pak Kcal a pod.
21. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@lussi jj přesné, tabulka je hezká, ale až uvidíš ty hodnoty ve 100 g u některých jídel, tak vlastně zjistíš, že jíš dvě polévkové lžíce :angry:
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@lussi Podle nejnovějších výzkumů pivo může tvořit vhodnou součást diety cukrovkářů. V hodnocení vhodnosti piva pro výživu diabetiků je důležité počítat s regulací příjmu sacharidů a i celkových kalorií. Alkohol v pivu obsažený, je nesacharidový zdroj kalorií a nemá žádný specifický efekt na cukrovku. V tzv. DIA pivech je obsah sacharidů výrazně snížen, a tudíž jsou tyto nápoje pro diabetiky v rozumném množství vhodné vzhledem k obsahu ostatních nutričně významných látek.
21. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tý tak to by mi zabilo :frowning2:
21. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
ty vole tak to je moc informací najednou ohledně teho piva, takže na něj se.u děvčata :slight_smile: Ip píšu, pošli co máš:slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.