• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Holky, přikládám fotku neteře. když už nemůžu dávat vlastní břuch, tak alespoň vlastní neteř :wink:
A ani jsem vám nepsala, že jdu v pátek na operaci s očima. Normálně nosím brejle, původně jsem chtěla jít, až po dětech, ale to se jaksi táhne a mladší už nikdy nebudu. Takže jsem se rozhodla, že jdu teď.
21. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Zjistila jsem, že tohle bude Štěpánek nutně potřebovat :dizzy_face: :dizzy_face:
proč já vždycky zapomenu přidat tu fotku :confounded:
janýsku, kup radši větší, ať se můžeš taky sklouznout :grinning:
21. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jé nějaký mimišek :dizzy_face: . Jizu, tak ať je to co nejrychleji hotové!! Nebude ti nyní v létě vadit sluníčko??

Já bych rozlámala každou :grinning:
21. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@janysek70 manža na tom byl asi před 2 měsícema a dobrý. V poho. Bolelo ho to jen po tom zákroku, druhý den už v poho. A já se právě těším, až budu moct nosit sluneční brýle. Takhle je přes ty dioptrický nervu :wink:
21. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
@jizu jizu já nevěděla, že nosíš brýle :slight_smile: Tak to je dobré, že jdeš,kamarád na to byl taky a super :slight_smile: A neteřinka je bombová, to bodýčko mám taky tady ve skříni :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
@lussi - jj, jsem brejloveček

@ivomal - a byla jsi i na imunologii před tím rokem? Ještě nějaká naděje je, i když asi jen malá. Kadopádně, ať to dopadne jakkoliv, měli by se ti doktoři trošku víc snažit!
21. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
ivo :frowning2: je mi to moc lito :frowning2: ...ale nadeje umira posledni,treba te zejtra vysledky mile prekvapi

@janysek70 juuu klouzajda krasna,chci poridit nejakou malymu k Vanocum,to uz snad bude chodit :sweat_smile: ...akorat potrebuju nejakou do bytu
jo a jako jsem vam ani nenapsala,ze jsme oslavili Dannyskuv rok a dokonce nam dal darek....uz si umi sam sednout :grinning: ...no jini uz cupitaj,nas lezak si holt dava nacas

@jizu neterinka je rozkosna. A tu operaci mam taky v planu ..asi pristi rok, nevis od kolika dioptrii ji delaj? Ja mam totiz jenom 1,25 na dalku,ale hrozne me to sere, nechavam si prave do vsech slunecnich brejli delat dioptricky skla :confounded:
lathu jeje,to mi uniklo...tys nas...do bazenu? :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
jo a ten surf je peknej,ale to uz je pro vetsi deti,mimo by to nezajimalo...ty odkazy jak jste tu davaly predtim,ty rainforesty atd jsou super,nejlepsi je kdyz je tam taky zavesena nejaka hracka co vydava zvuk a taky zrcadlo,to Dannyho zajimalo uplne nejdriv...sampon jeden
21. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@poletucha dělají to i mála dioptrií. Manžel měl asi 1 a 1,5 a udělali
21. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@poletucha nene, to Latu nekálela do bazénku, jen to tak popisovala, že to tak vyznělo :grinning:
Tak gratulejšn k ročku Dannýskovi:dizzy_face:
21. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
holky mám dotaz od jedné kamarádky jak se tady nastavuje to počitadlo tt? nějak polopatiko vysvětlit prosím..ivo já tě četla už v práci jak hlídam latunku ,ale to je fakt strašný :pensive: ,co jinak napsat ,nebudu raději nic ,protože se to nedá popsat ,jak jsem za tebe smutná
21. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
já mám laser udělanej na očích 12let a tak poslední 2roky mám jedinej problém ,že mám hrozně červený oči,jako po umělým světle jsem to měla pořád ,ale ted to mám docela hodně .. :rolling_eyes: vypadam jako když jsem furt na sračky .. :rolling_eyes:
21. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
@lenkacar Leni: můj fotoblog(nahoře) - změň údaje v profilu (vpravo pod fotkou) - těhotenství a rodina (nahoře na liště) ......a nastavíš termín porodu :wink:
21. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
já furt študuju ty gramy a už mi z toho jebe dámy :grinning: Ještě, že v masu nejsou cukry :grinning:
čus polet, leni :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
@janysek70 kde si nasla tu skluzavku? hodis mi prosim odkaz?
21. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@janysek70 jak často jsi chodila na prohlídky? Já četla, že se mají frekvence návštěv s přibývajícími týdny zvyšovat a ten ichtyl mě objednal zase až na 18.8, tak si chci ověřit jesti to nefláká :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
jo a ta skluzavka je boží, mě by se líbilo něco podobného a rovnou do bazénu :grinning:
21. črc 2010 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
ty jo, Luci, ted to ctu, zes nedopadla dobre :frowning2: ...no ale je to urcite opruz,ale nic vaznyho...vim ze par holek ze srpnovek ji taky melo a v poho...zas nepriberes :wink:
21. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
@lussi jj,do bazenu,akorat ho napustim plastovejma mickama,pac ji dostane k Vanocum :grinning:
21. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@poletucha jj, taky si myslím, že jsou horší věci a každej dopadnout dobře nemůže, tak jsem si tu statistiku hold vyžrala:slight_smile: Jen doufám, že nedojde na inzulín, to by mě teda sralo moc
21. črc 2010 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
janysek tak uz jsem to nasla
21. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
juuu holky tohle je bomba...ale Honza mi to hned zavrhnul,ze jsem se zblaznila :sweat_smile: ...no pravda ze do bytu to neni,no ale coooo...mne by to nevadilo :grinning:
http://www.worker.cz/1354/detska-klouzacka-a-houpacka-worker-hippo
21. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@poletucha jéééé no ta je boží :grinning:
21. črc 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Jsem se byla poráchat v bazénku a jsem v chládečku, je tu lépe než v bytě.....
Polet, ta je taky fajná. Oni ji koupili bratránci malým holčinkám na zahradu k rodičům, tak jsem ji tam fotila v reálu a taky chtějí k tomu dát bazének s míčkama
21. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
@lussi Já chodila taky vždy po 4 týdnech a až asi po 32tt to bylo 3 týdny a nyní už jsem byla minulý týden a tento také, to už chodím na monitor....V rizikové poradně je to asi častější
21. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@janysek70 tak to jo, to jsem v klidu, mě pak na monitor bude předávat do porodky a tam už si to určitě uhlídaj. Jdu si udělat kafe - samozřejmě premiéra bez cukru, asi mi to moc šmakovat nebude.
21. črc 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
a včera jsem objednala tyhle náhradní nebesa za tři kilča a řetízek na dudlajz a spoustu dalších 3,14čovin :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
já chci taky ještě objednat 3,14čoviny,ale já se v tom pořád přehrabuju a nevim co :grinning:
21. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.