• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@lussi tuhle celou soupravu mám v zelinkavém, nebesa jsou fajné, jen jsem se navztekala, než jsem je kryply vyžehlila.
Kávu si taky dávám, tak dobrou chuť....
Latu nekecej a dej se do toho :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
@poletucha zatim nenasrala :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se tady jentak neobratně vyjádřila a hned se to se mnou táhne :grinning: :grinning: :grinning: a Danýskovi gratuluju k sezení - je chytrej,ví že až začne chodit,tak bude muset časem odložit kočár a už ho nikdo nikdy nepovozí :grinning:
@jizu - já bych taky chtěla na tu operaci,ale já mám jen 0,75 a druhý ještě o fous slabší,tak to zase neni tak moc,abych do toho cpala peníze :confounded: A brejle nenosim,bo v nich vypadám jak debil :grinning:
Mám vytřenej celej byt, vypucovanou koupelnu a žádnej porod na dohled - tak to asi nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
já bych něco požrala - včera jsem koupila v albertu ananas za 9,90 tak pořád přemýšlim jestli si ho dát nebo ne :confused: Já se totiž po něm občas osypu,tak by to asi teď nebylo moc dobrý,ale zase stál jenom 9,90 tak jsem ho tam nemohla nechat :grinning:
tak já jdu něco šmejdit na net, když mi to janýsek nařídila :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
Se už nějak bojím lézt do toho bazénu, jak mi neustále intenzivně to břucho pobolívá, tak abych nenastydla. Jsem se jen smočila a hned ven a gatě dolů a teď to jdu zopáknout. Pořád myslím na to, abych nesundala osušku a nepromenádovala se taky s nahatou brembeřicí
21. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
latu ananasu můžu jen 300g denně když si ho dám k svačině, zrovna jsem si to pracně spočítala :grinning: Teď ještě zjistit jesti mě nešidí váha, protože jsem vážila rohlík a svačinu bych mohla tak třičtvrtě, celej už mi vycházím moc :grinning:
21. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
jansku ba jo, ty si na ní už dlouho nevidíš, tak je třeba to hlídat :grinning: A taky abys třeba v tom bazénu neporodila :grinning:
21. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
ty volís lussi to přeci nemůže být taková drasťárna :sweat_smile: Musej mít k tomu nějaký lidský přístup,vždyť to je tejrání :angry:
Už vim za co budu utrácet,jen teda ještě vybrat konkrétní obrázek:
http://www.tapety-dekorace.cz/katalog/detske-dekorace-2/vesnice-1140/
21. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
janýsku já tuhle chodila v plavkách a najednou mi došlo,že ani nevidim jestli je mám,tak kdyby upadly,tak o tom ani nevim :grinning:
21. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
já strašně moc chci jednu z těhle tapet,to je prostě bomba - až na tu cenu :unamused:
http://www.tapety-dekorace.cz/katalog/3d-tapety-pro-deti-2316/3d-tapety-walltastic-2318/
21. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
a je mi vedro,tak se zase hrabu někam do chládku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
latu alespoň zhubnu, nebo minimálně nepřiberu a když si na to navyknu, tak se mi bude fajně shazovat po porodu :slight_smile:
a ty tapety jsou parádní, taky by se mi něco takového líbilo, na celou stěnu tak za pětikilo max, tohle je dost no :unamused:
21. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
já jdu taky někam, před chvíli jsem byla posbírat prádlo a málem jsem zhebla, tak si jdu dát vlažnou sprchu, ven nejdu
21. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
ach bože proč jsem dneska nezačala rodit? Kokotátu opět bolí zub - prosim vás pošlete mi někdo nějaké sedativum,protože já to jeho skuhrání nevydržim :cry: :cry: :angry: :angry: Bože ať ho to přestane nějakym zázrakem bolet - jeho zubařka má totiž až do 17.8. dovolenou a k jiný jít odmítá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jistě chápete,že za této situace nemůžu řešit tak banální věc jako je porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
latu to tě chápu .... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kokotát je nejdůležitější ..my ted dopšli z vladísem z pivánka podvečerního a jdu mrknout na něco na zub,jinak ženy ráno byste mi daly koruinu ,na oči jsem opět neviděla ..totálně opuchlej ksicht.přes den to ustoupilo ,no ale co se to děje, to mi dělá ten prednison?
21. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
a nekvete nějaký opožděný sráč? :confused: U toho prendisonu by to byl hodně divnej efekt,ale všechno je možný :unamused:
Jdu do hajan, ráno se zahlásim,ať víte,že jsem neporodila :grinning:
21. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@lenkacar Leni, to je v pr.... jestli nejdi alergická na nějakou složku z toho... :frowning2:
@latunka no tak doufám, že na mě počkáš, já jedu ráno na kontrolu, tak snad tě tu ještě stihnu :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
Latu, já tu počkám :grinning:
Jsme byli nakoupit v Tescu a tuším, někdo tu zmiňoval kojo podprdu v akci, tak už je doma, no za 72 Kč luxusňácká :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
já jsem si dneska koupila růžový kalhotký :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
Můžete mi někdo říct, jak je možné, že to už druhý den v Podolí nikdo nebere???? To se mám jako léčit sama nebo co? :angry: Už tam volám od sedmi a zase bez úspěchu :angry:
Jinak přeji všem dobré ráno :grinning:
22. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno
Janýsku - vyfoť tu podprdu, za tu cenu snad abysme si jí koupily všechny, ne? :wink:
Lussi - nemáš blbý číslo? Zkus ústřednu 296 511 111, ať tě kdyžtak přepojej.
22. črc 2010 v 07:49  • Odpověz
@jizu no já mám právě vizitku z Podolí, kde mám všechna čísla a taky to samé číslo mi dala bába v Apolináři. Jdu to zkusit přes tu ústřednu, třeba budu mít lepší pořízení.
A ta podprda by mě taky zajímala :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
jizu to jsi mi dobře poradila :grinning: Už mi to zvedli, doktorka má dva týdny dovolenou, tak si mám zavolat kolem deváté a přepojí mě k někomu kdo mě snad objedná, doufám, že tam mají nějaký zástup, myslela jsem, že tam půjdu teda dříve....
22. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
hurá hurá, jsem objednaná :slight_smile: Jdu tam 2.8 a sestřička mi hezky všechno vysvětlila. S tou dietou to nebude tak horké, vážit si ni nemusím jen mám vynechat bíé pečivo, přílohy k jídlu si dávat jen v malém množství nebo vůbec a maso a zeleninu můžu v jakémkoliv množství,ovoce jen raději na chuť. Takže to celkem jde :grinning:
A co ta naše ivomal? Doufám,že přinese dobré zprávy!!!!!!
Jdu si umýt palici, hubu a zase dojdu
22. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
Těpéro krasavice, to je zase pařák...., ale chrápalo se mi dobře :grinning: .
Ta podprda je klasika bílá, mám už takové dvě, stály přes 2 kila a na ramínku je ta sponka na odepínání. Na cedulce byla původní cena 240,- a nová 72,- nebo 74,- , teď nevím přesně.
22. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
já bych potřebovala minimálně 85D a nevím jestli to tady v tom našem pidi Tescu budou mít:frowning2:
22. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
Déčka měli a u nás je taky Tesco malé a jak jsem projížděla kolem, hned mi svitlo, že jsem to tu četla ...a byly tam :grinning:
22. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Tak Latu hlášení..!!!!!! Jamese Bonda jsi prošvihla, dnes to máme Bylo nás 5, zítra 4 z tanku a pes, švédskou trojku pozítří......., na koho ještě počkáš??? :grinning:
Možná holka shání kokotátovi zubařku ....
22. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
se honem hlásim,že nerodim a vyrážíme do Tesca,protože kokotáta si zase zalez do peřin,tak to bude hrozný ho vytáhnout :angry: Hlavně že jsem se ho před snídaní ptala,jestli pojedeme,tak prej jo a teď je zase unanvenj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zub ho naštěstí trochu přešel,ale tušim že to bude mít pokračování :grinning: Včera jsme vyvolávali Sájmon a žádnej dojem to na něj asi neudělalo,takže se nic neděje :grinning:
22. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky moje....tak revize je odložena....zatím, hcg stouplo za týden z 3816 na 5826. Takže dr. doporučila týden počkat na utz, na který jdu až příští čtvrtek odpoledne. A aby toho nebylo málo, tak mi včera tchýně celé odpoledne střídavě volala a smskovala,něco v tom smyslu, že ta paní léčitelka tvrdí, že prcek ještě žije a přece nedopustím vraždu malého neviného tvorečka a ať bojuju...faaakt výživný.....Vzestup hcg je malý, myslím si, že mě revize stejně nemine, ale alespoň bude doma klid. manža taky nechtěl at na to dneska jdu ať počkám.......Musela jsem to odložit,bych si to do konce života neodpustila...
22. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
nebo si kokotáta hraje na porodní bábu pač to v Latunkově už propuklo :grinning:
A já mám na dnešek skvělý program, mám tam horu žehlení - bohužel spoustu košil a do soboty to musí být, když dojede ta tchýně, protože bych pak byla za neschopnou co se neumí o manžela postarat :grinning:
22. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.