• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu on se chudák toho kokotátovic krakena asi lekl, raději tam nic nestrkejte, nebo chudák vyleze až na podzim :grinning:

@ivomal ivo takže to jsou dobré zprávy ne????? Naděje přecejenom je :dizzy_face:
22. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Nebo se bude honem drát druhou stranou, aby unikl :grinning:
22. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@lussi dala bych neví co, aby ano, ale jaksi moc nevěřím...
22. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
@ivomal já tě chápu, taky vždycky počítám s tou horší variantou. Ale já věřím :sunglasses:
22. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@ivomal - to jsou teda věci. Bude to asi dost náročný týden, čekání je asi nejhorší. Ale zas na druhou stranu naděje je vždycky. Já docela těm léčitelům věřím, tak uvidíme, jestli má paní pravdu. Ivi tobě přeju, ať to rychle uteče.

@lussi - tak fajn. Dneska se to jeví hnedka líp. Ty jsi stejně "masařka" takže pro tebe dobrý, ne?

Holky já se potím jako prase. Asi díky tomu Prednisonu. A mám furt hlad, takže už věřím holkám, které čekáním na kontrolní vyšetření na imunologii přibraly 10 kg :unamused:
22. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@jizu , kéž by ta baba měla pravdu.....jestli ne, tak si manža něco vyslechne na téme moje těhotenství a zdělování informací o tom mé tchýni....., já ji mám ráda, ona to myslí dobře, ale mě to na klidu faakt nepřidá...

Sakra, kdy bude ta latunie rodit, se jí nechce, nebo čeká na víkendové bouřky:slight_smile:, to bude krásný v autě, na přejezdu kolem samej hrom a blesk a latu uprostřed kontra... :grinning: ..prostě extra spešl porod
22. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@jizu jojo, já sladké ani před tím moc nejedla, spíš jsem pila hodně džusy a slazené šťávy a obyč voda mi nevadí, takže to bude v poho. Prej možná dostanu i ten glukometr, ale to rozhodne až doktorka.
K tomu pocení....Já se po tom potila taky jako prase, o přibírání nemluvě, žrala jsem pořád jako kdbych měla tasemnici :frowning2:
A možná na sebe budeme mít štěstí a v tom Podolí se potkáme, já tam ted stejně budu furt :slight_smile:
22. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
tak já mám skoro uvařeno a jdu na to žehlení, když tu nikdo není :slight_smile:
22. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
teda ivo to tvoje těhu to je drama a psycho dohromady ,no hlavně že hcg stouplo ..no ty jo ..snad tohle bude mít dobrý konec :dizzy_face: ,jinak hlásím, jih 150st.jsem spocená úplně všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: Přečkaly jsme další nákup,aniž bych pak rovnou žádala o rozvod - máme 4 basy gambáče, hromadu masa na guláš,takže se můžu rodit :grinning: A koupila jsem v Tescu sterisrágoru do mikrovlnky za 99 Kč :grinning: :grinning: Je to nějaká cestovní,takže je na dvě lahvičky,což mi bohatě postačí :wink: A teď jdu honem číst, porotože koukám,že u ivomal se to zase nějak vyvíjí :wink:
22. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
teda ivomal držim všechny pěsti,ať to naber, správný směr! :wink:
A mě se asi porod tlačí na mozek, protože jsem celou dobu přemýšlela,proč jizu řiká lussi,že je masařka - že sem jí nikdy v žádnejch obr brejlích neviděla :grinning: :grinning:
A dneska ráno mi došla ta kojo podprda - tak neni úplně ošklivá,je docela pohodlná,jen měla křivě přišitý ramínko - jakože bylo pořád pokroucený, nejdřív jsem to chtěla reklamovat,ale pak jsem se na to vybodla a přešila to,kvůli pár stehům se nepotáhnu s balíčkem na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musim uznat,že to od toho Triumphu mi teda sedne 100x líp,sice taky byla dvakrát dražší,ale je fakt úžasná :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
a aktuální pupek je v albu - si myslim,že se mi zmenšil :grinning: Jo a tady ještě naše koupelna, už zbejvá jenom osilikonovat spáru mezi obkladama a vanou a bude to totálně hotový, tak doufám že to do Vánoc bude :grinning:
22. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
Zdarec babuchy...tak napíšu dnešní story a dočtu. Jsem totálně KO a přitom jsem čekala dnešek jako pohodový den, který přinese jen samé dobré zprávy. Ráno si jedu na krev na tripply, takže prý musí být UTZ. tak jdu na UTZ a tam záskok, doktor, který dělá všechny UTZ důležité pro screeningy, má dovolenou. No tak přijde mladá slovena, který čumí jako když neumí do 5 počítat. Co prý potřebuju, tak jí to řikam a ona že jo. Tak si odložte....Co si mám odložit (mám šaty)...no udělám vám vaginální UTZ...???Já jsem v 18tt...říkám a ona, že se to dělá. No nic, ona je snad ten kdo tady tomu rozumí. Sedne si, obrazovku natočí tak, abych nic neviděla a čumí....čumí, nic neříká, čumí, začínám být nervózní. Kdy jsem prý viděla mimi naposledy, tak říkám že ve 13tt. To že jsem byla v pondělí, to jsem si platila sama nad rámec a u známého, do toho jí nic není. A ona, no mimi neroste....COŽE????v ponděí bylo dle termínu a u ní neroste???no zkrátím to...teď jsem dojela, naprosto v hotová, ale mimi je v pořádku, musela jsem znovu za známým, ať mi dá zprávu, že mimi je ok. Můj doktor, ještěže nemá vlasy, jinak by o ne přišel, se málem z tý krávy zhroutil se mnou....v podstatě super den :fearful: jenom se jedna kráva na UTZ pro tripply, který jsou falešný jak sviňa spletla ve měření o 3 gestační týdny :astonished: :astonished: :astonished: jestli jí ještě potkám, tak jí řeknu, ať si sedne na ruce a strčí si je do prdele, tím rozhodně nic nezkazí nebo ať jde na pitevnu :angry:
22. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@ivomal držím vše co mám, musí to být strašně náročné, tak ať to ve zdraví přežiješ a dočkáš se kýženého výsledku... :wink:
@lussi super, šikulka, to je určitě nejlepší cesta
@latunka jako koupelna pěkná, ale mě teda víc zajímá tvoje miminko :grinning:
22. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
teda petro to je hustý .. :rolling_eyes: takhle tě vyděsit
22. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
@lenkacar je to 3,14čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale za to ty máš pěkné kalhotky :wink:
22. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
čau V.I3,14čky :grinning:
leni já dneska měla taky pořádný splávek mezi kozama, fakt hic a to jsem se překonala a byli jsme se psama v lese
latu koupelna hezká, břuch velkej jako vždy, ale chybí mi tady fotka Sájmona, už tu bude coby dup :grinning:
peti tak to je síla, se divím, že jsi tam nezkolabovala nebo jí nedala přes hubu :angry: No hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
latu a přišla už mi ta hrací deka a je luxusní, tak jestli někde na nějakou narazíš, tak neváhej,vypadá lépe než na obrázku :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
hele mám a musim říct ,že je v nich horko jako sviňák,včera jsme byli večer na pivu a já v sukni frajerka a jak jsme dřepěli na těch plastovejch židličkách tak známá šla za mnou na hajlz a řiká ,že mám spocený pod prdelí a já že se na to na hajzlu podívám ,tak jsem si tu sukni sundala a jak jsem tam dřepěla sukni v úrovni očí před sebou ,vlezl dovnitř chlap a strčil mi tam dítě vychcat,no trapas ,já dostala takovej záchvat smíchu ,že jsem se na chodbě prohybala smíchy a celá zahrádka čuměla co se mi tak mohlo zajímavého přihodit na hajzlu..včetně vladíse teda ..
22. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
@lussi no věř, že jsem vylezla na chodbu a do telefonu kámošce začala koktat a nebyla jsem schopná dát dohromady jednu větu, jak jsem byla v prdeli...a to ještě jsem vám nepsala, jak ta kráva se mnou mluvila, horší než z dítětem základní školy...tak jak na mě mluvila mluvím já s mým 3-letým dítětem. Tak se pidívejte..tady má miminko vodičku, to je něco jako bazének a tam si plave ?????? možná, že by jí měl někdo vysvětlit, že ne každý musí na každém cáru mít napsano dvacet titulů, aby to každý věděl...příště si asi začnu nosit diplomy, když narazím na takovou krávu, aby viděla, že i ten co nepotřebuje všude tahat titul není úplnej debil....hlavně mám za sebo biologii člověka v latině, takže rozumím i tomu co si říkají mezi sebou, jen bazének nevím jak se řekne.. :astonished: :astonished: :sweat_smile:
22. črc 2010 v 18:18  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to bych potřbovala dnes já...bych se ožrala jak sviňa
22. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
asi má o své práci svoje představy jak má hovořit s budoucíma maminkama :grinning: :dizzy_face: to je snad ještě horší než když mudři melou a nikdo jim nerozumí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
děvčátka moje zdravím vás :sunglasses: :grinning:
ivo ty jsi mě tak vyděsila,že jsem dostala takovej strach,aby bylo vše v pořádku :pensive: ale já pořád neztrácím naději a bude to v pohodě.. :wink: :wink: :wink:
peti to je teda p´ča na entou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
leni supr záchod :wink: :wink:
latu ty nás napínáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
luss ta cukrovka nebude tak horká....a určitě to rychle po výprdu fildy odezní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jizu :grinning:
22. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
ivo a rodíme spolu,tak se s tim už smiř :wink: :wink: :wink:
22. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
:wink: @janitchka já se s tím snažím smířit :wink: Zatím jsem v klidu, .....až do příštího čtvrtka.

@petra.vavra to já měla něco podobnýho včera, v gennetu u dr mimi bylo vidět i s váčkem docela zřetelně i to že povyrostlo, i když srdíčko vidět nebylo, ale ta kráva, co mi pak dělala utz v hloubětíně mi nejdřív vynadala, že mám plnej močák a když jsem se chtěla vyčůrat, tak řekla že je to zbytečný, že tam stejně nic není, že nevidí ani dutinku takže je to vstřebaný a hcg budu mít dole. Rejdila mi tam tak hnusně, až mě to bolelo, kráva jedna nedojená!!!!!!!!!!!!! A hned mě hnala na revizi - ještě ten den, to jsem odmítla, že počkáme na hcg a dneska, když jsem tam volala, že nepříjdu, tak sestřička byla nepříjemná jak osina v prdeli, jestli jsem k tomu to rozhodnutí jako došla sama, nebo co a vůbec jestli mi dělali utz. Jsem řekla že včera a 2x a že to je napsaný všechno ve zprávě. Takže se mám za týden na co těšit.
22. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz
:wink: U nás v noci byla bouřka, tak jsem si na tebe Latu vzpoměla, zdalipak už nerodíš? :wink:
23. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
udaz boženy :grinning: to teda nerodim,řešila jsem ráno kokotátův zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: Umluvila jsem svojí doktroku,ať ho vezme - jinak si opravdu nemůžu dovolit rodit a hlavně neni jistý jestli by se Sájmon nenarodil ve vězeňský cele,kde budu předběžně zadržená pro vraždu :grinning: :grinning: :grinning: Buřina tu byla taky, ale pršet začalo až k ránu - tak je tam dneska úplně úžasně :dizzy_face: A já si totiž myslim,že Sájmon neví kudy ven - už několikátý den se totiž snaží ven vyloženě prokoupnout přes žebra,místo toho aby šel do 3,14či :grinning: :grinning: :grinning:
Péťo tak to byla hustá dilina ta doktorka, ani nevim jestli je větší 3,14ča tahle nebo ta od ivomal :angry: :angry: Fakt krávy,k tomu se nedá říct nic jinýho :angry:
no a léňa a její hazjl story nemá chybu :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
a jdu hledat na aukro deku fisher price :grinning:
23. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
tak jsem si jich tam několik naházela do sledování,tak další dva dny nesmim rodit,bo bych je prošvihla :grinning: 'akorát jsou tam teď jen ty hranaté,tak snad budou tak hezký jako kulatá :unamused:
23. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
a vy tu nejste,tak já jdu prudit zrzavou hlavu :grinning:
23. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.