• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
jo a ještě abyste věděly,tak si myslim,že Sájmon se chce narodit až bude vážit 3140g,teda 3,14kg :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
Udazte při pátku :slight_smile:
Latůůůůůůůů, no ty se s tím s*reš jako s první láskou a přitom dneska by to šlo :dizzy_face: :dizzy_face: a dle toho včerejšího zmenšenýho pupíku bych řekla, že už Davídek cestičku našel a už se sune do 3,14čky :slight_smile:
Péťo, tak včerejšího nerva ti nezávidím, to tě musela vystresnout jako sviňa :unamused:
23. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
Nazdar holky,
Peti - mně je úplně špatně jen z toho, co jsem si četla. Hele nebyla to nějaká místní uklízečka, která si řekla, že to taky zkusí? To je fakt vrchol.
Já za chvíli razím na ty oči. Držte mi palce, jo? :wink:
23. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Jizu, držíme :dizzy_face:
Místní uklízečka :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
jizu držim všechny palce i ty jedny kulky co dočasně mám :grinning:
janýsku dneska by to nešlo, odmrazuju lednici :grinning: Já radši porodim až po tobě :grinning:
23. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
Latu, ty už ty kulky koukej pustit a jde se na to, ať to máme za sebou!!!!!
23. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Janýsku fakt to nejde - dovedeš si představit,jak by to teď asi dopadlo - chudáka kokotátu bolí a já bych otravovala s porodníma bolestma a všechnu pozornost strhla na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
No jo, to mu nemůžeš udělat, nejdříve je potřeba vykurýrovat kokotátu, aby byl fit na oslavy a pak si teprve můžeš dovolit porodit :grinning:
23. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen doufám,že se to nepotáhne až do Vánoc - nejdřív nešlo rodit,že nebyl gambáč, teď zase ty zuby, pak se to třeba zase nebude hodit mě....to je pořád něco :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
nazdárek, tady je božsky, chcalo celou noc, ale bramboře se to moc nelíbilo, tak jsem se stejně pořád budila.
leni to jsi mě pobavila s tím hajzlem :grinning:
ivo tak to jste si s petrou ty doktorky vyžraly obě dvě, to snad není možnýla :angry:
latu koukám, že přes 3,14ču ti dneska opět nic neprolezlo, tak třeba zítra :grinning:
jizu držím palce s očenkama :slight_smile:
Jinak já mám dneska uklízecí den, zítra přijede ta tchýně, tak to tady musí být jak ze škatulky :sunglasses: No a zítra se chci podívat na nějaké závěsy do kokotojíčku, tak jsem zvědavá co tam budou mít a taky garnýže, to zase bude peněz v 3,14či
23. črc 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem vydrhla police z lednice - no fuj, vůbec nechápu,jak jsem z takovýho humusu mohla vyndavat nějaký jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono to nikdy tak zasraný nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jdu drbat vnitřek,to je tak hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přitom se tam dává jenom jídlo - kdyby třeba kokotátovi trencle,tak neřeknu,že je tam takovej sajrajt,ale ze žrádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych chtěla do kokojíčku taky závěsy,ale musim počkat tak do podzima,protože nevim jak bych kokotátovi šetrně sdělila,že pro něj mám opět bojový úkol - navrtat tam nejdřív ty tyče a to předpokládám nebude ke střešnímu oknu jentak :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
koukám,že na srpnovkách už je další mímo a je to strašně dlouhonohá holčička,koukejte:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/alimak1/album/sarah-nasa-princezna/5377853/
Ty jo,to snad neni ani možný, musí jí být všechny dupačky krátké :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
Hm, četla jsem to, tak to holčina vzala narychlo císařem.... Holčička má dlouhé nožky... Latu, co zase děláš na srpnovkách, víš, že tam máš zaracha!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jo trenky do lednice opravdu raději nedávej. Taky vždy nechápu, od čeho se ta lednice tak zasejří :angry:
Lussi, napiš tchýni telegram, že máš morybundus, ať zvostane doma :slight_smile:
23. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
ááále janýsku víš,že na latunku žádnej zákaz neplatí - to jen oni si myslí,že se mnou vyběhli a přitom si spokojeně čítám dál :grinning: :grinning: :grinning: Teda teď už mě to moc nebaví,ale občas nakouknu abych věděla jak se to má s těma porodama a zronva dneska jsem tam na tohle narazila :grinning: Já už bych to taky chtěla mít za sebou, i když zase nevim jak se pak o toho Sájmona budu starat - kurník to bude mít sociálka pohotovost :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
Ale kulový, jak ho vypustíš ven, probudí se v tobě všechny mateřský pudy a budeš to dělat, jak to budeš cítit od srdíčka a půjde to naprosto lehce a přirozeně!!!! Mně bylo 19 a zvládala jsem to taky.
23. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
No já ti nevim, škoda že tu nemůže být prvních pár dní se mnou tchýně - teda ona by byla,ale samozřejmě by tu byl i tchán a to by mi teda na psychiku vůbec nepomohlo,takže lepší to zvládnout sama :unamused:
23. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Jdu na závěrečnou fázi - ukldit tu louži kolem lednice, já jsem totiž hrozně šikovná a nejenom,že tam bylo mokro jak se to odmrazovalo,já jsem si do toho ještě vylila kyblíček s vodou na mytí toho vnitřku :grinning: :grinning: Jsem se v tom chtěla vyfotit,jakože mi praskla voda :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
jéé nová adeptka na českou miss :grinning: Fakt má dlouhé nožičky :slight_smile:
janysku kéž by morybundus zabral :grinning:
latu škoda, že jsi se nevyfotila, to by byla fajná fotka :grinning:
já zrovna odpočívám, teď jsem dovysávala okolní mrdník, ted to ještě musím pošolichat mopem a pak asi budu muset okoupat Dastíka, protože mám dojem, že mu brutálně páchnou koule a v tomhle počasí do večera hezky uschne aniž by se mi chudák zase zapařil. Ono by s ním příští týden tři hodiny v autě nebylo pak k vydržení.
23. črc 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
bléé tak já vytřela za lednicí a teď čekám až to tam uschne,ať jí můžu šoupnout zpátky a jsem splavená jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jdu chvíli sednout ven,stejně pes otravuje - asi si myslí,že tam s ní budu hrát na honěnou nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Dastíkovi smrděj koule,jo? :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že je blběna nemá, to by mi tak scházelo zbavovat se ještě tohohle smradu :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
Nasral 3,14či jedny ! :slight_smile:
Pořád po očku sleduju jestli uuuuž ale já teda doufám že latunie jedna kozatá napíšeš až uuuužžžžžžž a janysek též :slight_smile:
ivo odčetla jsem a já věřím že pindísek je o.k. jen je to tajnůstkář už od početí :grinning:

luss našemu čoklu taky smrdí kule taky ho dneska vyrochnim :slight_smile:

Jinak my si to už sereme ulicema v novým kočáru a bomba :slight_smile: Jsem nadšená. SOfině se líbí že může šmírovat a já jsem ráda že ona je ráda a musiotec je rád že já jsem ráda protože ona je ráda a tak dále :grinning:
Konečně se ochladilo je to bomba úleva co :slight_smile: Pro nás teda jo. Páč sofie dneska chrněla do osmi hodin což je rarita. Páčko ženy :slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
@musilka tak to je fajn,že celá rodina musilkojc je ráda :grinning: :grinning: :grinning: A co třeba nějaký photo nové káry? Já ani na FCB ráno nic nenašla,takže ti píču mínus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A teď jsem byla venku a už mě nebaví jak mi je všechno těsný,tak se možná vysejřim na kokotátův zub a radši porodim,ještě si to musim promyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tady se dělá teda trochu dusno - taková mini prádelna tam začíná,tak by to zase chtělo deštík,ať se to spláchne :wink:
23. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Musi:slight_smile: jo zatím si užívám "poslední" týden těhu...všichni kolem věří, že malej žije a srdce mu tluče, i když je tajnůstkář, tak snad tomu začnu taky věřit.....Dneska jsem v klidu, jako by včerejšek a předvčerejšek neexistoval a nic z toho hnusu se neudálo.....kéž by to tak zůstalo...naděje je, i když nepatrná.
23. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
zdar musil, já jsem taky ráda, že jste všichni rádi :grinning: A ten kočárek bych chtěla vidět ještě letos :grinning:
ivo užívej si poslední týden těhu strachu, pak už to bude jenom dobrý :slight_smile:
A mě dneska přišel kolotoč nad postýlku a je taky boží :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak lednice opět zprovozněna,jsem úplně hotová,ale je mi to k prdu, protože blběna celý uklízecí dopoledne chápala jako dobu odpočinku a musim se jí teď věnovat :angry: Jinak mi z toho jejího kvíkání jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bože proč tady nebydlí někdo normální s normálnim psem,abych jí občas mohla vzít vyběhat :unamused:
23. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
latu pořiďte si ještě jednoho a máš klid :grinning: A lednici bych taky potřebovala nějak dát do kupy, především by to chtělo rozmrazit, ale mám pořád plný mrazák žrádla, když tady máme neustále návštěvy, takže mě to čeká po prázdninách
23. črc 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
a taky přemýšlím, jak vymalovat pokojíček, myslela jsem nějakou hezkou zelenkavou, to by mohlo vypadat hezky, k tomu sladit závěsy.....co myslíte? :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
@lussi můj vysněný dětský pokojíček je bílý nábytek (iIkea - bo je to levné) a zelenkavé doplňky, vymalovat taky na zelenkavo a nějaké hravé tapetky - bílo zelenkavo žluté:slight_smile: Jdi do zelenkavé, a klidně žluté závěsy, nebo proužek žlutozelené s bílým, nebo oranžovým či červeným akcentem.
23. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@ivomal no tak nějak bych si to představovala :slight_smile: Závěsy barevné, ale nechci vyloženě dětské vzory, abych to nemusela za pár let měnit, takže proužky, čtverečky, vlnky, kolečka...... :slight_smile:
takže kdo další mi schvaluje zelenou? :grinning:
23. črc 2010 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ženy, jsem byla na nákupu a tak, takže jsem dojela teď a asi donutím dítě jít spát :grinning: . Děkuju všem za podporu, dávám tu dohromady věci co a jak a pokud to bude dobré podám stížnost na lékařskou komoru. Ne proto, že čekám omluvu, ale aby se takové krávě nedostal do ruky nikdo další, o to víc, když je to zástupce primáře. Mám kamarádku právničku, tak si na to se mnou sedne a uvidíme, zda to má cenu nebo ne, jen si nechci blít do dlaní.
Lednici bych taky potřebovala, tak kdyby se tu našel nějaký dobrovolník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ivomal jak se cítíš?? doufám, že jsi pozitivně naladěná :wink:
23. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
já tu lednici taky pořád odkládala,že to je plné žrádla - jenže už se mi pochcávala,jak to bylo namražený,tak už to nešlo,jsem to riskla, něco trochu povolilo,ale maso bylo zaházený vespod v tašce,tak to si asi ani nevšimlo,že bylo venku :grinning: :grinning:
lussi zelenkavou schvaluju kamkolik a kdykoliv,já jsem na tuhle barvu teď nějak ulítlá, škoda že to tchán tak pokurvil s těma skříněma tenkrát a nebyl čas si s tim víc pohrát, mohla jsem mít zelenkavej koberec a nebo jsem taky přemýšlela vymalovat,teď už k tomu kokotátu nepřinutim a mě se tedy taky moc nechce zase všechno stěhovat :sweat_smile:
péťo jentak na ní - jak chybu může udělat každej,ale to co ona předvedla je fakt hustý :angry: :angry:
23. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.