• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
mě se letos líbí pistáciovka :dizzy_face: ,jinak zdravím všechny ..i kokotátův nemocný zub :grinning:
23. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
Proč je tý lednici 19 stupňů? :confused:
23. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@petra.vavra to děláš dobře, tohle by se nemělo opakovat, tak jen do ní....

@latunka ty už nic raději nedělej, přece Sájmon nepůjde na rozbombardovaného pokojíčku, když už to máte tahle všechno hezky nachystané :grinning: A ještě mi řekni, kdy jsi povlíkala připrpavovala postýlku, abych to neměla třeba moc brzo nebo moc pozdě, tak ať do budoucna vím, kdy na to vlítnout.....a taky, kdy jsi začala prát hadříky atd....

@lenkacar jj, ta se mi taky líbí :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@latunka já ani nevím kolik má naše lednice, tak nevím proč má vaše 19 :grinning: Asi jsi ji nějak rozpálila :grinning:
23. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
se na to musí prášit ne?luss ještě vyčkej .. :confused:
23. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@lenkacar to jooooo, to já nechci chystat teď, ještě nemáme ani postýlku doma a budu muset co nejpozději, protože se tady v okolí staví a dost se práší tak aby to nebylo ekl...
23. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
u nás je bordel za tejden jak se práší z postelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už jsem doma z fachy ,mám otlačený malíčky z tenisek a jedna baba mě bude proklínat ,páč jsem jí nevrátila platební kartu ..zůstala mi v terminálu ..achjo to je zase úspěšný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,navíc tam byl šéf a musela jsem celé dopoledne vykazovat činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
tak prala jsem na začátku června, možná koncem května a to jsem ráda,že jsem to sfoukla takhle brzo,protože pak ten pupek začal nějak abnormálně růst a teď už k tomu prknu pomalu ani nevlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a postýlku máme povlečenou něco přes měsíc - sice se na to práší,ale zase jsem na ní jednak byla hrozně zvědavá a taky jeden neví kdy to přijde,tak ať je nachystaný :wink: A mám to přikryté dekou,tak s tim prachem to taky neni tak žhavý - a hlavně ať si Sájmon zvyká,že tady neni sterilní prostředí,tak pár chlupů od blběny mu nic neudělá :grinning:
23. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
tak postýlku jsem dělala 23.6. a žehleno bylo 4.6. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
má si baba líp hlídat svoje věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
vladís byl na stavebním úřadě a tolik vyřizování a razítek to neni možný ..i archeology ,no holky to neni možný že tohlůer je vše třeba na ohlášku stavby ,projekt ..asi budem stavět načerno
23. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
člověk chce k chatě přilepit kousek místnosti a oni dělaj jak když chci stavět barák :confused:
23. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@lenkacar takhle dřít při pátku :frowning2: No ale už to máš za sebou a odpočineš si :slight_smile: a bába je blbá, že odešla bez karty, měla si o ní říct :grinning:

@latunka tak to jde :slight_smile: Navíc,když to máš přikryté dekou tak to je v poho a u nás do sterilního prostředí zrovna tak nepůjde :grinning: Krom kokojíčku,naší ložnice a koupelny můžou ´hafani všude a odnaučovat je to nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
@lenkacar a vy máte chatu někde v nějaké chráněné kraj. oblasti jo?
23. črc 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
archeology? A nebylo to tim,že tam šel Vladís?Jako že si třeba řekly: taková vykopávka musí mít zahradu plnou vykopávek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
photos káry jsou na FCB :slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
@petra.vavra zatím je mi dobře, děkujiza optání. Kupodivu na to, že jsem vlastně potratový adept jsem veselá a hravá a neuvěřitelně klidná. nějak to ze mě včerejškem spadlo. Ale holky , musím se přiznat, včera a předvčírem jsem zahřešila - jak jsem byla na nervy, musela jsem si dát jedno malilinkatý slaboulinký cigárko na uklidněnou a to jsem to už tři měsíce nevzala do huby....
23. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@musilka jdu se tam mrknout :slight_smile:

@ivomal ivo já bych si dala asi klidně i celý velký tlustý cigáro, jináč bych to nedala a jsi dobrá, že to takhle zvládáš, za to budeš hezky odměněna :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
Tak blběna chodí úplně všude a ty její chlupy se stejně dostanou i tam kde nechodí :grinning: Já spíš řešim,jak moc od ní Sájmonovi udržovat odstup - je mi jasný,že obličej mu hned olizovat nemusí,ale jestli si ho bude chodit jen očuchávat tak to je mi docela jedno, hlavně jí nechci za to peskovat,aby neměla nějaký trauma a neměla ho ráda :unamused:
23. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
a musilčin kočár je boží, zelená krásná barvička
23. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@lussi kéž by mi to vydrželo...snažím si to nepřipouštěd. Možná je to tím, že stále cítím těhu příznaky...
23. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
@musilka mrknu se doma, taky už to balím ...
23. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
kočár jdu zkouknut :wink:
@ivomal já myslim,že se prd stalo - jednim slabym cigárem si mimoušovi rozhodně neublížila,rozhodně lepší,než kdyby ses hroutila a kácela,tak lepší se uklidnit :slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
ivo maličký cígo nevadí .. :dizzy_face: ..je to stejně s tebou hrůza ..takový nervy ..jo lussi měla si o tu kartu říct ,no co ještě se mi to nestalo ,všechno je jednou poprvé .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,latu no prej to je normální ,že tohle všechno chtěj ,ale prd ,máme chatu v chatové osadě..já to prostě nechápui na internetu píšou jiná rozmezí u staveb a že stačí jenom nákres plánku a onio chtěj projektanta ,to za to dam 20litrů ne?
23. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@latunka normálně ať si ho očichá, když ho nebude lízat jak píšeš, tak se nic nestane, hlavně je asi třeba v případě nutnosti "odhánět " ji v klidu, aby se třeba nelekla a vytvořili si hezký vztah :slight_smile: Já se spíš bojím aby neměl malý alergii na psy, to nevím jak bych řešila :confounded: Zbytek už se nějak zvládne, určitě budu muset dávat pozor aby s mi Fífa neválel někde po zemi a ta naše slepoňa si na něj nelehla :grinning: Na gauč naštěstí nechodí, takže tam jsem v klidu.
autor
ivomal pozitivní přístup bude odměněn :wink: Teda já se skoro až zase bojim psát,takhle optimisticky,aby se to nezakřilo,ale co mám dělat když si myslim,že to bude dobrý :sweat_smile:
@lenkacar no něco to stát bude, ale dvacku snad ne, nás to stálo na celý barák cca kolem 80tis včetně stavebního dozoru
23. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak o tý alergii mi ani nemluv,to je moje noční můra :confounded: :confounded: Jako je mi jasný,že by musela Blběnka pryč,ale vůbec si nedovedu představit,jak bych to zvládla - ty jo,vždyť ona by tomu vůbec nerozuměla,proč jí najednou nechceme :unamused: Tak snad bude Sájmon odolnej, doufám,že budu kojit co nejdéle,tim se riziko hodně sníží :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
Lení jen jestli tam nesedí nějaká prudící dilina co si nevšimla takového detailu,jako že se jedná o přístavbu k chatce :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
musil kára bombová,ale nevidim tam žádnou Sofinku v ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.