• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
ku.va ženy nevim jestli občas čtete téma "vtipy",jestli ne,tak tenhle kreslenej stojí za to,jsem se málem pochcala smíchy:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vtipy/?page=last&post=last&lastref=il
23. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
23. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
hustej,že jo? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
Tý jo, tady to zase hučelo :slight_smile:
Jsem musela okoupat Bena a okondicionérovat, bo jsem volala paní krášlicí, kdy by měla volno na ostříhání a prý ji dnes v 16:15 odpadla paní, tak tam s ním ještě pofrčím. Sice už se mi autem nechce samotné, ale manža u tchýňových skládá dřevo a Luky se nemůže dřív utrhnout z firmy, bo tam je sám...
23. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Lussi, my vymalovali zelinkavo-fialkově, fialková je na stěně o okna a mám na okně jednobarevné zelinkavé závěsy. Možná je to vidět, jak jsem fotila výbavičku do alba. A postýlku i kolíbku mám povlečenou a taky přikrytou prostěradly a prala jsem tuším 34tt....
23. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@latunka to jo, vy to máte debilní protože z ní nemůžete udělat venkovního psa, u nás by se to snad tímto vyřešilo, sice by byli asi hodně nasratí, že nemůžou do baráku, ale lepší než je dávat pryč, to si nedovedu představit.
a ten vtip je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
@janysek70 a jooo, no vypadá to skvěle, to by ani člověk neřekl, že tyhle barvy k sobě budou tak ladit!
23. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
No šla by k našim a holt by se muselo okamžitě začít stavě, abysme tam byly co nejdřív za ní :unamused:
Koukám,že tady se dneska všichni psy koupou :grinning:
Já jsem taky zvědavá na soužití juniora a Beníka. 2 holky na Arletě mají taky yorka a čerstvé mimi a prý je to dobré. Chce to prý neodhánět, pomalu aby se s malým seznámil a pak prý hlídá a i s malým spinká a cizí k němu nechce pouštět a jak se vzbudí, hned to hlásí :wink:
autor
já si myslim,že blběnka bude v pohodě,hlavně aby to kokotáta nepokazil,já počítám s tim,že ze začátku na něja bude štěkat,protože se bude bát,tak jí jemně okřiknu,ale bojim se,že kokotáta na ní půjde moc tvrdě,on do dneška nepochopil jak tu naší holčičku vychovávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Začíná se mi to tady sekat,tak to na chvíli balim a navečer ještě kouknu :wink:
23. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
Mno, mi se to už dlouho líbilo a byla jsem pro tu kombinaci barev rozhodnutá, jinak to mám všude kombinace zelinkavo-oranžové nebo žluté. Ještě jsem tam nalepila ty samolepky a je to barevné a veselé, 2 stěny zelinkavé a 2 fialkové. On je jinak ten pokojíček hodně malinkatý, tak se tam nic moc vymýšlet nedá
23. črc 2010 v 15:15  • Odpověz
Já myslím, že mimča mívají spíše alergii na kočky a na psi ne......???
23. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
....a já jedu na tu ondulaci :slight_smile:
23. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
já nevím no, ale kočku, pokud by nebyla vyloženě domácí, bych k dítěti vůbec nepouštěla, ony jak se toulaj po venku tak člověk nidky neví co přitáhnou domů, to není jak pes, ti jsou pod dohledem.
no a s tou alergií, lussilák celé léto prosmrká a navíc se mu dělá ekzém na rukách, takže nemeje ani nádobí a když se něco dělá na baráku, tak to má skoro až do krve, takže je pravděpodobnost i tady, že to malý podědí. Zato já jsem zdravá, jen jsem byla neplodná a teď ta cukrovka..po mě bude akorát chytrej a krásnej :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
a přeji příjemné ondulování, já se zítra ozvu na večír po tom 4D jaké to bylo :slight_smile:
23. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
pozor na kočky lezou do kočáru!můžou mimi zalehnout a udusit ..
23. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
každý zvíře se musí u děcka hlídat,takže jeslti je to kočka nebo pes je ve finále jedno. Mě kočky nevaděj, naši mají zrovna jednu novou - ale k malýmu jí taky pouštět nebudu, kočka se s tim nesere jako pes a vyškrábnutý očíčko je raz dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nebudu k němu ani moc pouštět ty dva psy co tam jsou - jednak za celých 10 let neviděli malý dítě víc jak 3x a když jsou z něčeho nervozní,tak se servou mezi sebou a v zápalu boje by mohly Sájmonovi ublížit a taky s mojí matkou jako dozorem nebude možné je nějak normálně na dítě navyknout,bo ona hned plaší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dělám véču, předtim jsme byli s blběnkou nakoupit, pohrát si a hnípalo se tady,tak asi zase vylezeme na čerstvý vzduch,ať se proberu :wink:
Lussi to mi uniklo,že se jdete UTZ v sobotu - teda myslim,že je zejtra sobota :grinning: :grinning: tak snad vám neupad pindík :grinning: :grinning:
23. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
:fearful: holky, pobolívá mě v podbřišku jako na ms - jen lehké tlaky, ale lehce jsem zašpinila.... :astonished:
23. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@ivomal neděs mě :astonished: :astonished: :astonished: chci odjet na dovču jen s pozitivníma zprávama :confused:
23. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@petra.vavra ale můžu si za to sama...jsem si zaparodovala s manžou a tohle je důsledek :wink:
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@ivomal parodii si nech na porod :grinning:
23. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
ty volé ivo ti rupla cévka boco ..jestli tam je tak tam zůstane a jestli je to v 3,14či ,tak holt budeš bojovat dál ..ženský jsou tak strašně silný ,že je to až hnus ..no to je můj dnešní názor po návštěvě hospy .. :sunglasses:
23. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
@lenkacar když tě tak čtu, tak mám takovou šílenou chuť na pivo, úplně ho cítím na patře...mňam:slight_smile:
Jsem si říkala, ať si prcek taky užije, když už si maminka užívá :grinning: ,to bylo jednorázový, to máš pravdu, asi cévka. Tudle jsem četla, že orgasmický stahy dělohy jsou prej pro embryjka dobrý, že jim to nějak prospívá...
Pokud žije,tak jsme ho trochu pohoupali, pokud ne, tak by mohl mamince ušetřit jednu revizi a pustit se sám od sebe i přes ten utroš, co zobu....Je to na něm. Brečet budu stejně u obou variant.
23. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se rozloučit, odjíždímě na dovču, tak za týden paaaaaaa :wink: (budu šmírovat z manželova notebooku)
24. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky :grinning: tak jsem ráno v 5:05 blila,protože jsem dělala vendovi sváču :sweat_smile: teď mám válecí náladu,ale vzala jsem z vás příklad a budu uklízet,řikám si kde s těma panděrama na to berete energii,já bych pořád spala :confused: a večer tady budu mít ségru,tak tady nebudu sama,venouš je v práci :wink:
24. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
peti přeji krásnou dovču,kam jedete?
24. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
nasrálek :grinning: jenom hlásim,že dneska zase nic :grinning: a večer se schylovalo k parodii,ale nakonec z toho byla jenom kuřba,tak nevim jestli se to počítá do vyvolávání :grinning: :grinning: A mám tady spešl fotku pro lussilu - už mi zase vylez pupek,ale tak divně :grinning: :grinning: Jen to nejde pořádně nafotit,tak snad to z toho poznáte :wink:
ivomal - přesně jak píšeš, mimouše jste akorát pohoupaly :wink: Asi jak je to tam všechno prokrvený,tak tam jednoduše něco praskne :wink:
péťo přeju hezkou dovolenou a podávej průběžné hlášení :wink:
janitchko já taky nejdřív byla hrozně unavená /jednak i teda,že byla zima a tu nesnášim/ a teď mám vždycky chvilkový nápory neskutečný energie,tak vletim na nějakej úklid a pak jsem zdechlá a nadávám si :grinning:
Jo a tady je ta fotka:
24. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
prosim vás a opravdu je to focený pupík při pohledu zeshora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
latu hezky chlupatý :grinning:
24. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
jdu dělat guláš..
24. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.