• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no ty vogís ještě že jsi napslaa odkud kam se na to má koukat :grinning: trochu to vypadá jako lívanec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
lení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
co děláte?máš vládíse doma?
24. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
udazte baby, tak jsme konečně doma.
Utz byl super, malý se ukázal, máme natočené i koule a pár fotek, tak až to nahraju do pičítače tak je sem fláknu, videjko pak hodím na facebook.
No a brutálně jsem se dneska nasrala na lussiláka, občas mu to ujede a jede jako prase, dneska se mu to vymstilo a nedal přednost v jízdě, takže to nás napálila banda ženských, naštěstí to byl jen malinký ťukaneček, tak malému snad nic není. Samozřejmě aby si to lussilák vyžehlil, tak zítra pojede koupit komplet pokojíček asi za dvacku, v Ikey jsme nechali pčes litr a ještě jsem ho mohla buzerovat aniž by cekl:grinning:
Později vás dočtu, teď musím vybalit ten mega nákup
24. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
lussi tak to je dobře že naboural ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
zduřec :grinning: lussi tak to se mu to docela prodražilo i když to byl malý ťukaneček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejvíc ti závidim tu buzeraci, taky bych potřebovala aby to kokotáta lehce tuknul a přestal pak jezdit jak prase,sice taky jenom občas,ale většinou jsem u toho já,takže mě to sere úplně stejně jako kdyby tak jezdil pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
latu tak to je psycho fotka :grinning:
ivo to špinění bude tím zaprcáním, to je jasný, jináč by to šlo pryč ven všecko :wink:
Tady je ten kokojíček co jsme vybrali ,akorát ta sestava je malinko jinak, skříň je rohová a nebudeme brát úplně všechno
A taky přidávám foto potomka zatím jen takto, fotila jsem to ze stolu foťákem, origoš z cedla dám pak do alba:slight_smile:
24. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
24. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
lussi tak to je mazec ta fotka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vidim tam černý vlásky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten kokojíček taky super :wink:
24. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
jani my jsme oba dva do blond, tak snad se s černýma vláskama nenarodí, protože to by asi nebylo náš :grinning: Ale to video je stejně nejlepčí,vůbec nelituju, že jsme tam byli, máme 20min záznamu a tvrdla tam s námi 40 minut aniž by se ksichtila, že jí zdržujeme :sunglasses:
24. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
jééé malej lussilák :grinning: akorát kurník vůbec nevim komu je podobnej :grinning: :grinning: :grinning: asi tomu doktorovi co ti ho tam fouknul :grinning: :grinning: a mě to zase píše nějak opožděně :angry:
24. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
nazdárek, tak já se vrátím po týdnu z dovolené a čekám na malé lathůně a ono nic.....
lusilátko je krásné!! :dizzy_face:
24. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
no já myslím, že je podobný lussilákovi, tady to není poznat, ale na videu je to stejný ksicht :grinning:
megg a kde jste se byli rekreovat? :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
jo a ještě jsem vám chtěla říct, že se jdeme s lussilákem a pupendem nechat vyfotit, tady jsou stránky té fotografky http://www.hexenpo.cz/fotoalbum/tehotenske-foto/tehotenske-fotografie
Latu pojď taky, tvým tempem to ještě hravě s kokotátou stihnete :grinning:
24. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lussi malej lussiláček je úplný model:slight_smile:, kokojíček je krásnej. My dneska byli taky utrácet v Ikei a nechala jsem tam 2 litry :angry: , ale budeme mít přehlednější pořádek v komoře. Brali jsme regály a krabice. Zítra budeme montýrovat.
Jinak břicho mě bolelo až do rána. A pak klid. Dneska se cítím totálně netěhotně...
Latu, jééé chlupatej pupík:slight_smile:
24. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz
tak jsem odevzdala sestřičku a čekám jestli latu rodí :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@ivomal ale pořád to není ztracený, jináč bys přece krvácela fest ne?

@janitchka nooooo, dneska by to šlo, tak třeba latu potěší :grinning:

Jinak děvčata, já se po snídani změřila glukometrem a z hodnoty 9,8 co jsem měla u doktora ve středu se mi to vyšplhalo až na 11 a to sladký fakt nežeru, ani nepiju. K snídani jsem měla obložený talíř zelenina (rajče, okurka, žlutá paprika), vejce, hermoš, salám a jeden krajíček moskevského chleba - řekněte mi ku.va kde je tam cukr? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
@ivomal ale pořád to není ztracený, jináč bys přece krvácela fest ne?

@janitchka nooooo, dneska by to šlo, tak třeba latu potěší :grinning:

Jinak děvčata, já se po snídani změřila glukometrem a z hodnoty 9,8 co jsem měla u doktora ve středu se mi to vyšplhalo až na 11 a to sladký fakt nežeru, ani nepiju. K snídani jsem měla obložený talíř zelenina (rajče, okurka, žlutá paprika), vejce, hermoš, salám a jeden krajíček moskevského chleba - řekněte mi ku.va kde je tam cukr? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
a stačí když si to přečtete jednou :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
lussi teda to je snídaně :grinning: :grinning: já se včera vážila kolik jsem jako přibrala a já jsem zhubla :astonished: !!!!je to normální? :sweat_smile: teda je dvě kilka,ale je mi spíš těsněji :confused: tak mě to překvapilo...
luss já teda nevím,si tu diabetickou dietu ze školy už nepamatuji.... :rolling_eyes:
ivo já myslím že to bude v poho,jinak by ti bylo nějak blbě ne?
já se zase začínám bát čtvrtka,jdu na kontrolu pro průkazku :unamused:
25. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
nasral :grinning: prej rodit,to jo teda, to by Sájmon muse pochopit co se po něm chce :grinning: :grinning: :grinning: Já už ani ty osly nemám,tak nevim jestli jsem někde neporodila a třeba o tom ani nevim :grinning: ale v noci se vždycky snaží vykopat ven přes ty žebra :grinning:
@ivomal tak třeba to břicho přestalo bolet,protože se to tam konečně hodilo do cajku a mimísek začal spokojeně růst :wink: No a i kdyby bylo nejhůř, tak si s tim snad aspoň tělo poradilo samo a nemusela bys na revizi :confused:
@lussi no já myslim,že tak nefotogenickej ksicht jako já nemusí dávat 2 litry za fotografa, by jí ještě praskla čočka a musela bych to hradit :grinning: :grinning: :grinning: Mě to přijde jako další tahák na peníze, to radši ty dva litry vrazim do chůviček,z toho Sájmon možná i bude něco mít - že se neuřve do modra až budu venku :grinning: :grinning: :grinning: a ten cukr - nemohlo ti to vyskočit z nějakých těch sacharidů? Nebo že toho jako bylo moc? Jiný vysvětlení mě nenapadá :unamused: A nebo ještě že ten glukometr to měří na 3,14ču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
latu ty jsi normální slonice.. :sunglasses: trochu vim jak se iva cítí..já to taky zažila ,najednou pocit absolutní netěhosti a nejde to vysvětlit ,proč to tak je ..no jsem na to zvědavá jak to dopadne ..je to vážně psycho..lussi ta fotka je úžasná,janí ty náš malej poblijone,za chvíli se vyrovnáš musilce
25. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
leni nestraš,jestli si pamatuju,tak musilce bylo špatně často :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
a mamka mi dneska řekla že už mi roste břuch :angry: :angry: :sweat_smile: to je spíš špek jsem jí vysvětlovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@janitchka no jo no, jestli bleješ tak hubneš, to je jasný, já mám zase kilo navrch :confounded: A špek vyfoť, ať to taky můžeme zhodnotit :grinning:
@latunka já si myslím, že byste měli pěkné fotky tak neser :slight_smile: A tahák na peníze to je je, s tím souhlasím, ale třeba jsem gravidní naposled, tak abych měla hezkou památku, pač ty fotky co se dělají doma jsou fakt katastrofa a u té profi předpokládám, že mě nějak zamaskuje a bude to vypadat hezky :grinning:
čau leni :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
foto sem hodim až budu mít noťas :wink:
jo a tak dlouho jsem se přemlouvala abych upekla perník,tak ten se povedl a jako že na to dám polevu,takovou tu čoko co se rozehřeje v sáčku...pokaždé jsem to ohřívala ve vodě a dneska ani nevim proč jakože to zkusim v mikrošce,jak píšou v návodu :angry: :angry: tak jsem to tam dala a asi za 2vteřino to bouchlo a mám totálně za.ranou mikrošku a udělal se z toho nějakej karamelovej sajrajt a hrozně to smrdí tak mám sto chutí jít ven a až to bude uklizené se vrátit :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: že jsem se na to nevy....... :rolling_eyes:
25. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
a nebo že bych vyhodila tu mikrošku a jela koupit novou?nevim jestli by si toho někdo všiml :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@janitchka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobrý recept na rychlovýrobu karamelu :grinning:
25. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
janí ty seš teda pecařka ...já už takhle vyhodila formu na bejánka a formu na bábovku :grinning: :grinning: skleněnou ..ta šla ..
25. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
ku.va nemuvte o sladkém nebo proskočím monitorem a sežeru vás :grinning:
25. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
Nasral ty vole to bylo maso. Sofie měla svou vzteklou chvilku šílenej řev. Se divim že nám ještě nezaťukali na dveře ze socky že jí trháme nohy. Ale bohudík jí to tak vyčerpalo že spí jak dudek. A mě to vycuclo též tak jdu k ní. Jen jsem přišla čučnout co je new u 3,14č.
Luss hele z cukračky si nic nedělej hnedle po porodu se to srovná. Sousedka čekaj třetí a u všech třech s tím měla trable a dětičky i ona jsou v pořádku porodní váhy taky normoš. Hlavně se tim nestresuj..... :wink: a dávej bacha na infekce močáku při diabetu je k tomu větší sklon. Jinak FIlípek je krasavec po rodičích :slight_smile:

Hernajs ženy po těch Sofiínejch řvoucích exscesech mám chutě jí narvat zpátky do pupka a přešukat :grinning:
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.