• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
musil hezky se vyspinkej :wink: :wink:
leni ale perník venda už skoro sežral a dostala jsem pochvalu,že jsem krásně uklidila a udělala jsem výbornou polívku,tak jsem teď opečovávaná... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát se u mě vytratila chuť na šukáros :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a taky mi schválil svatební tbuli do zelenkava :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
a přikládám vybranou kytičku a ten stůl :wink:
25. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
25. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
a pupík mám v albu :wink:
25. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
jani jo je to těhu pupík
25. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
a ta tabule je nádherná ..zelenkavá je bomba
25. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@janitchka Tabule do zelenkava - schvaluju, krásné, jemné, vkusné:slight_smile:
Pupík máš krásnej, ale jseš tedy hubeňoučká až hrůza - to je závist nás obézních :wink:
Mě tedy lautr nic není, břuch nebolí, kozy nebolí, žilkování v čudu, špatně mi už taky není...bojím se bojím čtvrtka. Jani ty máš průkajdu jasnou:slight_smile:, já revizi v pátek asi taky. Leda, že by se stal ten zázrak, mimís byl fakt o ty dva týdny mladší. Jsem se dívala, kdy jsme si ho jako měli uplést a to tedy nevím, drahouš se mě po ovu min.asi 10 dní nedotknul ani klackem, ačkoliv jedině že by ty jeho spermoni byli extrémě odolní , ovu se fakt opozdila a oni na vajco někdy v záhybech vejcovodu čekali. Jinak jestli jsem Vám to i psala, mám tam taky cystu, myom a mimíse bez srdíčka. Když zavřu oči, furt vidím ten utz před očima....
25. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@janitchka něco málo pro inspiraci z mojí svatby...to je tak dááávno....
25. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
25. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
prostě ji větší neudělám.... :unamused:
25. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
jani hezký pupík a kytka a svatební tabule taky hezká, schvaluju :grinning:
ivo to já nevěděla, že tam máš ještě myom a cystu :confounded: A ve četvrtek snad mimíse se srdíčkem....A svatbičku jste měli tedy luxusní, opravdu náááádhera!!!!! A co je to za zámek?Ta místnost vypadá moc hezky
25. črc 2010 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz
@lussi obřad na Housce, hostinu a nocleh v Lobči
26. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
zdarec :grinning:Nerada se opakuju,ale ani dnes nerodím :grinning: :grinning:Za chvíli dorazí kokotáta a na 12 jedeme do Motola na kontrolu,tak třeba Sájmona vyšťouraj :grinning:Pořád přemýšlim jestli si mám hodit porodní tašku do auta,co kdyby náhodou si mě tam nechali,ať nemusí kokotáta jezdit sem a tam - ono už takhle pravděpodobně porodí cestou on,protože to cestou k Motolu opravujou a je to tam totálně zacpaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lussi kdybych byla fotogenická jako ty,tak se nechávám fotit každej měsíc,ale u mojeho ksichtu s tim ani profesionál nic neudělá :grinning: Ale až budu mít super postavu po porodu (jsem se rozhodla,že budu chotit cvičit do fitka,abych měla takovej hezkej zadek,jako dívky blesku :grinning: :grinning: ) tak si nechám udělat netěhu fotky :grinning: :grinning:
@janitchka tak přesně tohle jsem udělala den před svatbou :grinning: jsem v noci ještě něco dopejkala a chtěla jsem urychlit tu polevu,tak jsem to buchla do mikrovlnky a za chvíli strašnej smrad - čokoládu skoro hořela, mistička propálená skrz naskrz a všude strašnej smrad - dodneška se divim,že si toho druhej den nikdo nevšim :grinning: :grinning:
@musilka pošli reklamaci do Pronatalu,že jste měli objednaný neřvoucí a nevztekací dítě :grinning: Já jim v Gestu Sájmona taky hodlám vyčítat,kdyby to náhodou nebyl hodnej chlapeček po mamince :grinning:
@ivomal teda,na jednu dělohu nějak moc útvarů :confounded: a ten myom se tam udělal až teď s těhu? Nicméně stále máme naději,že je všechno v pořádku, zázraky se dějí a ty už máš taky kurník na jeden pořádnej nárok :wink:
26. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jo a co mě potěšilo,tak jak jsem minule byla rozladěná že mě dokyna vůbec nevyšetřila,jenom mi sestra natočila monitor,tak v Motole se jim to taky vůbec nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nejsem hysterka,která se cpe k doktorce - proto si mě objednali ještě hned na dnešek :wink:
26. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
a tohle jsem ještě Sájmonovi objednala:
http://www.umedvidkapu.cz/detail.php?zbozi=1022762
bude mít pistáciovou, s výšivkou medvídka - ten Kuba je tam jen náhodou, tak doufám,že když už jsem rozhodnutá pro davídka tak to nezkoněj a nepošlou mi Kubu :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@latunka tu tašku si vem , jen pro zichr. Ten myom tam zbyl po laparce, že prý byl mooc malinkatej a tak vytáhli jen jeden. Doufám, že ta cysta jako už prdla, když mě o víkendu bolelo břicho a my poctivě prošťuchovali. Mangel se sice lehce zdráhal, že má strach, ale pak říkal, že je to vlastně jedno, protože s tím už nic neovlivní, pokud prcek žije, tak ho pohoupáme. Dneska mi je od rána blivno....
26. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
no vidíš,to by i vysvětlovalo,že přestaly ty bolesti,když jste cystu přošťouchly :wink: ježiš ať už je čtvrtek - to blivno je dneska dobré znamení :slight_smile: Mě ze začátku taky bývalo blivno jen občas a pak několik dní klid :wink:
26. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
že, už jsem otravná, já chci sobotu - to už bude fakt ok - doufám :grinning:
26. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
ale prd otravná, jenom už chci mít potvrzeno,že je to v pořádku,ať můžu v klidu rodit - nerada bych na porodnim sále doktory nutila,ať se jdou podívat na oře jak to vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
Jé a to by lo bájo, měly by jsme on line porod:slight_smile: Někdo z personálu by se obětoval a psal co se děje, jak to prožíváš a jak to komentuješ:slight_smile:
26. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
ty vogo, kde se všechny flákáte, vedra nejsopu a vy v čudu?
26. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky. Latu a Janýsku vy nás nějak napínáte, ne? Choďte do schodů, ať už se to pohne.

@ivomal - to je dobře, že je ti blivno. Jen tak dál :wink:
26. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
čuste, dneska je dobrý den, ivomal je zle a já měla hodnoty cukru před snídaní 3,5 a po snídani 3,7, tak jsem ráda, že jsem ráda :grinning:
jsem zvědavá na latu co jí dnes v Motole poví :slight_smile:
Jinak my dnes už malujeme -.na zelenkavo tak jsem zvědavá jak chytneme barvu, snad se mi to bude páčit.Do konce týdne bude smontovaný i nábytek tak pak nahodím foto v realu :slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Udazte, tak hysterko Latu, dneska by to zase šlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lussi maluj jen tak, že budeš radit!! :slight_smile: A zahlédla jsem fešáka Filípka, se hezky ukázal :dizzy_face:
Já o víku gruntovala jako blázen a stále jsem nic nerozpohybovala..., ráno jsem jela k městu a přijela jsem totál mrtvá, že jsem sebou flákla na gauč a nebyla schopna činu :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@lussi to jsou luxusní hodnoty:slight_smile:, já mívám běžně od 4 - 6.
Pozor na skryté sacharidy, táta je na inzulínu a vím, že když začínak "cukrařit", tak si to odvažoval...můžeš vlastně všechno, ale v určitém množství a poměru - brambory - pozor škrob což je složený cukr - málo, chlebajakbysmet a jiné pšeničné a bílé pečivo. Prej na snížení cukru je dobrý kysaný zelí, nebo zelný saláty (pozor na dochucování, taky se to sladí. Konec cukrovkářské poradny.
26. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
Téda, snad si tam Latunii už nenechali...??? :astonished:
26. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
No tady je mrtvo dneska, předpkládám, že jakmile vytáhnu paty od počítače, tak se tu rozklábosíte...

Latu, rodíš?
26. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
nasral :grinning: nerodim a jak to tak vypadá,ještě dlouho rodit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Pořád mám ve zprávě to hrdlo na 2cm a to jsem měla i před 2 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám to jenom z Motola trvá dlouho,tak proto to vypadá,že si mě tam nechali - jsme se pak ještě stavěli na jídle a pak jsem byla s blběnou venku :wink: A teď půjdu mejt nádobí a pak budu ve střehu, protože kokotáta si bude vařit rybí polívku,tak zase bude všechno hledat :grinning: :grinning: :grinning:
lussi každá zelená je dobrá, hlavně když to nebude fosforová :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
No Latu, to kokotáta vypije zatím všechny pivsóny, tedy pokud jsi je nehodila na petlici a klíč nevrátíš po porodu....
26. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
no vidíš janýsku to mě nenapadlo,že zásoby je třeba hlídat :grinning: :grinning: a tak třeba to chce Sájmon udělat dramatický a tváří se,že vůbec nic a najednou ze mě vypadne :grinning: :grinning: :grinning:
Kokotáta vaří rybí poblífku - blééé to je smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.