• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Fůj, to aby jsi z toho smradu neporodila, by se třeba Davídek chtěl podívat, co to tak smrdí :wink:
Já dělám smažák s novým bramborem a rajčatový salát a říkám to venku drahoušovi a on, že nechce, že si ho dal dnes k obědu, tak jsem nasratá, si říkám, že už se tady na to nevy*eru a jen neležím a nečekám na příhodnou konstalaci :angry:
26. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
no nemám k tomu daleko - lepší hekat v porodnici než tohle čuchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já čekám až z tý kuchyně vypadne a půjdu si dělat kuře na žampionech alá musilka, tak si spravim chuť :wink:
26. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
zdarec ženy, jen narychlo :slight_smile:...Latu čeká na co?? :grinning: :grinning: , rybí polívka bych se poblila bleee, to máme doma zakazané vařit. Janysku, ja měla hnusnou večeři, tak bych přišla kdyby zbylo, jen z té Šumavy je to trochu z ruky, že?? :angry: :grinning:
Doufám, že se máte fajn, my jsme kousek od Vimperka, dnes se konal Javorník, funěla jsem jako blázen...počásko celkem jde, ale kosa po ránu tu je festová :unamused: :confounded:
26. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
fuj teda latu chudák Sájmon když cejtí jak to u vás smrdí se mu nedivim že zabouchne dveře :grinning: Ale kuřáko hmmmm to už je lepší taky bych si dala když bych neměla tu zkurvenou dietu :frowning2:
Sofí dneska asi vynahrazovala včerejšek tak spí jak dudek já likviduju prádlo nějak se mi to tu nakupilo no a měla bych žehlit :frowning2: ale asi na to seru vyžehlim jen sofinky bodýčka na ven a ty domácí co stejně hned zebleje nebo pochčí nechám zmamlaný :grinning:
26. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
hoj holky :grinning:
u nás je po parádním šustění,tak jsem celá bolavá,že ani chodit nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pořád jím,už druhý den kukuřicovoolivovorajčatový salát :grinning: :grinning: po kilech...a dneska jsem nestihla odpo spát tak půjdu za chvilku...jo a mamka mi poslala mmskou ten kočík a je používanej jen 4 měsíce a je k tomu vše.už se těšim až ho uvidim v reálu ...akorát jsem chtěla trojkolku,ale asi je to jedno no...a dostanu i přebalovák,ten měla půjčenej na ségru a je fajn...potřebovala jsem mobilní na kolečkách a to bude :wink:
26. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky kalamita, tak teď mě rozbrečela reklama na pivo....
26. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
@janitchka kočík je krásnej:slight_smile: mače se povedl. Trojkolku si kup až na sporťák:slight_smile: Tu užiješ víc:slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
ivo dík,vyřídím :wink:
jo s tím brečením jsem na tom stejně,nemůžu číst už žádné časáky....ani že se někdo narodil nebo umřel,že se někdo s někým sešel nebo když se mazlej s dětma....ivo jsi jasná.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Princezna se zlatou hvězdou na čele..... :grinning: :grinning: :grinning: , jestli jo a v březnu obě porodíme, tak pak Vás zvu na bednu šáňa - pokud budeme kojit, tak vymyslíme alternaci za kojo čaj:slight_smile: a hafo chlebíčků.
26. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
jo a venouše osvítilo nevim co a lítá tady po kuchyni a projíždí linku kde co je,prej si to bere na starosti,nevim sice co,ale je to legrační :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ten můj taky dělal večeři - chleba ve vajíčku...v kuchyni výbuch,ale mám vytřeno a pověšený obrázky v předsíni...
26. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
ivo pozvání beru,nandám (hergot jak mu budu pracovně řikat.....)dítě a hurá za tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:v květnu už bude krásně :wink: koukám že obě čekáme na čtvrtek :wink: já musim přežít zítřek,mám se sejít s ex a předat poštu a nějaké dokumenty,ale on se se mnou nebaví,tím líp... :rolling_eyes:
26. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ten čtvrtek bude brutální.....jdu až odpolko. Každopádně budu na tebe myslet, holky budou rodit (jsem jim to naplánovala). Viděla si mou svatební inspiraci?
26. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
venouš moc nevaří,jenom když se hecne a já říkám že to neumí,tak mi to jako musí dokázat a já pak pěju ódy :grinning: :grinning: :grinning: ale svíčkovou umí fakt nejlepší co jsem jedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale než by si namazal chleby to je keců :sweat_smile: ale zase uklízí a kromě dřepění u kompu s nějakou složitou online hrou alá strategie nevim čeho je úžasnej....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
ježiš promiň že jsem to neokomentovala,je to moc hezký,na první svatbě jsem to měla podobné,ale do oranžova...vypadá to hrozně noblesně :wink: :wink: a ty šaty byly teda taky úžasný....
26. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ten můj vaří, slušně, i když občas mám výhrady - poslední dobou furt, moc slaný, moc škrobu a jiné divné pachutě. Zásadně neuklízí - to je takové to ono by se mělo udělat a Ivča jde a udělá, že... Pracovní název pro mimčo mám, ale použiju ve čtvrtek večer, jestli bude co oslovovat a oslavovat. Já to prostě potřebuju černý na bílým. Samo, že doufám v holku, ale pracovní název je rodu mužského..., proč to netuším :grinning:
26. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
mám to teď jednodušší v tom že vim co nechci a můžu zrealizovat věci které jsem nechtěla nebo chtěla na první svatbě a které bych udělala jinak...a tentokrát mi dost pomáhá mamka a už to tolik neřešim,jako když mi bylo 23 a chtěla jsem vše dokonalé....teď si občas říkám aby to už bylo za mnou a já se mohla plně soustředit na mimíse...teď mě čeká maturita,rozvod,dovolená,svatba,mírná přestavba bytu a pak už jen těšení se a na tu posleddní fázi se těším nejvíc...takže mě právě ni nevadí že kočárek a další věci obstará mamka,aspoň na to nemusim myslet....se toho seběhlo nějak moc najednou... :sweat_smile: :sweat_smile: jo a mimo to sháníme nový vůz,větší byt a venda nastupuje v říjnu na vysokou.... :pensive:
26. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jé já zabudla, že ty už si si svajbou prošla, u mě to byla první a jak tak sleduju drahouše, tak možná i poslední...toho se asi nezbavím, tedy sice mě sere, ale neměnila bych....Ne že bych se chlubila, jsou daleko krásnější a vymakanější svatby, ale mě se ta moje moc líbila, byla malá, relativně skromná a pokudmožno co nejmíň kýčů v rámci možností a hodně žrádla :grinning:
26. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
no my taky chceme holku,venda s ničím jiným nepočítá a mluví už rovnou o Elišce a pořád...jakože přijďte s Eliškou večer atd....až mu musím občas říct,co když to je kluk....?a on že to je prostě holka a hotovo..... :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz
Na pražskou policejní? To bude v poho, pokud má za ušima, tak ji dá levou zadní, i větším bytem, novou krásnou vzdělanou ženou, velkým pohodlným autem a nejkrásnějším miminkem - minimálně tak krásným jako moje budoucí nejkrásnější miminko :grinning: My máme už naštěstí dostudováno, dobudováno, moožná by to sneslo malinko větší auto, ale neprahnu po něm, hlavně, že mi neprodá to moje prdítko. Nám zbývá jen porodit to dítě. Strom už jsme zasadili....
26. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
Tak přesně v takovém stylu to chci já...malá,skromná,hodně žrádla.......já osobně jsem původně chtěla odjet do Řecka a vzít se jen ve dvou....ale to jaksi z časových důvodů nejde...a tady mi prostě svtaba ve četyřech neprojde,babičky to obě obrečely,jakože by tam nebyly,mamky a tátové by byli taky smutní a o sourozencích ani nemluvim...takže nakonec nás je 26 a míň to už nejde..to je jen rodina...těšim se,ale jak řikám,na jednu stranu už to chci mít za sebou....
26. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
Taky holku? U nás bude boj o jména, to co by se líbilo mě, se nelíbí mu. Jméno pro kluka prošlo hladce, ale pro holku - tragédie. Mě by se líbila Anna, nebo Anežka, dále, Sofie (ale to zní blbě s příjmením, bo jsem příjmením na F a je tam toho f moc za sebou, pak Teodora a nebo Ema. Sofie možná u manžela projde, já mu tam připrdnu tu Emu a bude vymalováno...
26. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
Nás bylo 20 - mangel tam měl akorát šéfa(1) a svědka s rodinou(4), žádné kamarády a rodiče (2) je jedináček a protože tchán je magor a nemluví s příbuzenstvem tak zbytek rodiny byl můj a to ještě 8 lidí chybělo - zahraničí, nebo zdravotní problémy, nebo jsem zvala - nátlak mých rodičů , že je to rodina, ale tajně doufala, že nedorazí, a nedorazili :grinning:
26. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
nene,jde tady v ústí na pedagogickou,na psychologii....dálkově,tak to snad dá....a tý maturity se taky nebojim,už jsem jednou úspěšně maturovala,akorát to jsou všechno takový mírně stresující situace ať chci nebo ne....jako my máme vlastní byt,ale do budoucna malý,tak rok a půl se to dá,takže je čas...auto taky jezdí,ikdyž začalo trošku letos kvíst nad kolama....a jinak se tam taky vleze kočár....já jsem svoje malé prodala,dvě se nám nevyplatili,jelikož bydlíme v centru a venouš ho do práce nepotřebuje...takže ono se to nějak zvládne..
26. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz
No já autí zatím potřebuju, bydlíme za Prahou. Sice by stačilo i jedno, ale zatím je to záloha. Neboj, peĎák, to dá i s prstem v nose :grinning: a na dálkaře jsou i hodnější, musí to jen vydržet až do konce - to je celý. Taky jsem si dělala pedagogické minimum - je to v pohodě, jen jsem pak musela na praxdi do zahraničí a nestihla jsem závěrečky a pak se na to vykašlala, stejně bych neučila. Ale měla jsem luxusní téma na bakalářku - Marihuana na středních školách :grinning:
26. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz
:slight_smile: tak jen já jsem ze čtyř dětí od mamky :grinning: :grinning: a 2 nevlastní sestry od otce :slight_smile: takže si to umíš představit....
jo jména jsme vybrali hned...teda já jsem nechtěla Vaška,ale jelikož je už osmý v pořadí tak jsem nakonec v klidu souhlasila...ale Janu jsem rezolutně odmítla.....ikdyž mírný nátlak z různých stran je.....nejhorší je že já vždycky chtěla Terezku a to je vendova exmanželka a on zase Tomáše a to je zase moje bolavá ex láska......takže Eliška a Vašík :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz
tak prosimtě teď se tady dohadujeme jak se dělá včelí med a jak to ty včely dělaj a jak a co nosej do úlu :angry: :grinning: :grinning: jdu to zjistit na netu,jinak ho zabiju :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz
jo a stím tématem o marihuaně by venda neměl žádnej problém,ten by mohl vyučovat..... :sweat_smile: :confused:
26. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
Tak si myslím, že si to na těch 26 zredukovala opravdu na minimum, ale že je to těžký...
Hele my to měli tady, geniální prostředí, pokoje vedle sálu kde se pařilo, koupelny. ceny přijatelné, servis báječný, služby nadstandardní, žrádlo úžasný:slight_smile: a prostředí romantické - pokud by nevadilo, že tam za komoušů býval blázinec, než jim to v restituci vrátili.
http://svatby.dvur-lobec.cz/lobec/
26. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
do úlu nosej pyl a nektar, který ukládají do plástve, kterou zalepí voskem, samozřejmě do toho jdou jejich sliny apod. Mooc dobrá a zdravá záležitost :grinning: jsem potravinář, tak snad moc nekecám...
26. črc 2010 ve 23:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.