• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak o medu a včelách už vim vše :wink:
26. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz
je to hrozně těžký....stejně se nezavděčíš všem a na to já prdim...jinak to místo svatby je úžasný...my to budeme mít tady: :wink:
http://www.srdicko.ustecko.com/
26. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz
mamka tam měla hostinu a teď jsme tam byli asi po čtyřech letech na obědě,venouš tam byl poprvé a moc se mu tam líbilo..
26. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz
tak já už jdu do pelechu,dnes jsem vydržela nejdýl za poslední týdny :grinning: :grinning: :grinning: papa zítra
26. črc 2010 ve 23:15  • Odpověz
Moc krásný, tem barák má na první pohled duši:slight_smile: Se nedivím, že se mu tam líbilo. :slight_smile: Koukala jsem, že umí taky krásně vyzdobit tabuli, nádherné vazby:slight_smile: To budeš mít krásný:slight_smile:
26. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz
dobrou, my už se taky chystáme do peří:slight_smile:
26. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz
Ahojky, tady se chrápe...
27. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno,

@ivomal - ty snad vůbec nespíš :wink: , včera jsi to tu uzavřela a dneska otevřela :grinning:. Mám radost, že brečíš u reklamy. Věřím, věřím, věřím. Bude to dobrý! Ale do čtvrtka je neskutečně daleko, co?
27. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
Spím poctivých 5,5 hodiny a pak většinou odpolko 2 hoďky dospávám.... jo čtvrtek se blíží a z pátku mám lehce mrazení v zádech...ale jsem připravená i na to nejhorší.... Dneska mi lautr nic není....
27. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
dobré ráno :grinning: Já jsem tady pořád :grinning: :grinning: :grinning:
@ivomal prej že ti lautr nic neni - brečet u reklamy na pivo je tedy asi normální a já jsem necita,bo mě to nikdy nedojalo :grinning: :grinning: Počkej co dalšího ti přes den mimís vymyslí :wink:
a dočetla jsem co jste včera říkaly a já už si to nepamatuju,jenom že ty žrádelny na svatbu ve mě vzbudili hlad :grinning: :grinning:
jo a koukala jsem,že tu byla musilkojc mama a že Sofinka byla včera hodná a dokonce umožnila své matičce uklízet, snad bude Sájmon taky tak ohleduplnej :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
latu, včera mi bylo celý den blivno a vůbec i břicho pobolívalo abyla jsem taková celá natěšená a dneska opět studená sprcha, že je to pouze můj výplod choré mysli a v březnu určo rodit nebudu... Splaskly prsa, žádné žilky nic...
27. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
ale prd velebnosti - já taky neměla každej den příznaky stejný a prsa mi nejdřív natekly, splaskly -tak jsem čekala mrchu, pak zase natekly a pak zase splaskly a znova natejkaly až kolem 4.měsíce a ted mi připadá,že se mi teda zase zmenšili :sweat_smile:
Já jsem teď utrácela na laclíkovi a jdu ven vyvolávat porod - posekám zbytek trávy,co nechcípnul a vypleju záhon,tak snad to se Sájmonem nějak hne nebo já už nevim :sweat_smile:
27. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré dopoludně :slight_smile:
Kontrola - Latu opět na značce :grinning:
Lussi se asi stále ráchá v barvě....?
Jizu, jak jsi dala páteční zákrok?
27. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
Mě vzbudily ve 3 hafo velký pohyby mimouše a bolest v zádech a v břichu to tak polupávalo, jak když se honí větry, tak jsem čekala, zda se něco začne dít a čekám a čekám a nic :grinning:
27. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Děvčata - až ve čtvrtek jsem Vám naplánovala porod, oběma - duální on line porod :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
To né, ve čtvrtek se jdu teprve nahlásit do porodky, to bych musela vzít hopem, ale tašku si s sebou neplánuji :wink:
27. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@janysek70 - v pátek dobrý. Ani to nebolelo tak moc, jak jsem čekala. Je to pro mne furt nepochopitelný, že vidím. Normálně ráno ze zvyku jako první hledám brejle a pokaždý jsem překvapená, že vlastně vidím :wink:

A v noci se mi zdálo, že jsem byla v Moskvě a v New Yorku, já top manažerka jsem jim tam udělala něco s vodovodním potrubím a zničilo to celý mrakodrap, všude se valila voda a já pak přišla tady na pojišťovnu, ať to zacvakaj. Asi jen 1300 USD. No magor. :grinning:
27. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Latu - dneska ti kůň píše, že máš rodit, tak dělej, neflákej se :grinning:
27. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
jo Latu, hupsni na kokotátu a uvidíš ten fičák i bez pletí záhonků... :grinning:
27. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
Jizu :grinning: :grinning: :grinning: , to jsi dobrý cesťák :grinning: . A to ani nemusíš očka teď chránit před sluníčkem?

Latu skáče pořád a nepomáhá to, tělo už je zvyknuté :grinning:
27. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
@janysek70 pro mne je nejhorší, že se nemůžu malovat. TAkže sluneční brýle nosím spíš jako maskování před nenamalovaným ksichtem :wink:
27. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
čau baby, tak my máme vymalováno, vypadá to docela hezky :slight_smile:
jé, jizu už není slepoňa :grinning:
a další novinky tady asi nejsou co? Vidím, že nikdo neporodil..... :grinning:
zkoukla jsem jen tady ty odkazy ohledne svatbičky a krááááása, ku.va já bych se vdávala hned znovu
27. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Latu a napiš něco originálního, ne že budeš kopčit od vedle, to jsem už četla :grinning:
27. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Lussi, tak nám to vyfoť :wink:
27. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tady se stále nerodí a nerodí......a já jsem ospalá a jdu se na chvilku natáhnout,pak musim ještě do kanclu...
27. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
jo lussi,vyfoť to,jsem zvědavá.... :wink:
27. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jani, nějaká klouzavá prcovní doba??? :slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
jéé jizu já jsem trubka,včera jsem nad tim zrovna přemýšlela,jestli už vidíš (to když jsem šla s blběnou na procházku a neviděla jsem jestli je na louce srna nebo prase, nakonec to byl keř :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a pak se zapomenu optat :sweat_smile:
rozhodla jsem se,že se dneska naleju červenym vínem, osexuju kokotátu a jestli to nepomůže,tak tam prostě pro Sájmona šáhnu - já už chci totiž vědět jak vypadá :grinning: :grinning: a taky mě nebaví každýmu odpovídat ne debilní dotazy typu: jsi ještě celááááááá? a nebo "tak už?" Čímž samozřejmě nemyslim osazenstvo oře,ale spíš ty kolemjdoucí co potkávám:stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivomal - tak já ve čtvrtek porodim,ale jenom pod podmínkou,že doneseš dobré zprávy :wink: Ráno se beztak pohrabu do Motola,tak bych mohla porodit nějak zajímavě třeba v MHD :grinning:
27. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
jjj,velmi klouzavá,poloviční úvazek a spíš co je kdy potřeba,někdy déle někdy krátce,jak šéf potřebuje...
27. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
latu bys byla ve zprávách :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.