• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
janýsku já jsem pořád originální - jenže si pak nepamatuju co kde melu a občas to nedává smysl :grinning: :grinning:
Jo a ještě k těm dotazům - nejvíc mě dojala matka,když jela s kokotátou v sobotu do práce,tak se ho zeptala,jestli už se nám to narodilo - hmmm,asi si myslej,že jim takovej detail zamlčíme :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
Latu přesně, já už oběma mámám píšu ráno SMS: nerodím, bo mi už sejří jak pořád všichni volají a jestli už se něco děje......
Srna nebo prase, to máš šumák :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
a nejhorší je,že pak ty debilní otázky neskončí a bude se zase každej ptát,jestli kojíme,jestli v noci spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bože, já asi začnu mít alergii na lidi nebo co :grinning:
27. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
Já se zase hrozím, až tu budou stále okupovat a radit a nebo až pojedu k jedné mamině, tak hned zase budu muset i k druhé, bo by bylo zle..... Asi tvrdě zavedu chráněné šestinedělí
27. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
no to mi ani nemluv, největší hrůzu mám jako vždy z tchána - jednak prostě nechci,aby malýmu řikal Papíku, já ho fakt za to pošlu doprdele a hlavně se tady bude vyskytovat neohlášeně a stejně akorát bude všechny jenom prudit :angry: Achjo,kéž by tak tchýně měla řidičák a mohla jezdit bez něj :frowning2: No a potom osazenstvo tohohle baráku - já nevim jak to popsat,ale mě děsně vadí,jak si všichni to mimi přivlastňujou a to ještě neni na světě a představa,že si ho budou chtít chovat..... :angry: :angry: :angry: Já jsem si třeba nikdy neodvážila žádné svojí kamarádce říct,jestli si čerstvý miminko můžu pochovat - tak nějak mi přijde,že prostě patří jen rodičům a blízkým příbuzným,tak pokud mi to sama nenabídne,tak jí přece nebudu uvádět do trapný situace,že se po něm budu sápat a jí to bude nepříjemný - jenže to mám obavy tady od nikoho nehrozí :confounded:
27. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
já to pak nafotím komplet i stím nábytkem, do pátku to bude určitě hotovo :slight_smile:
latu tak zvířenu si s keřem a stromama pletu taky často :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Latu, rodit v MHD:slight_smile: jsem si tě představila, jak ležíš na dvojsedačce autobusu, nohy rozhozený po opěradlech, brada na prsou a tlačíš za asistence spolucestujících, někteří si to nahrávaj na mobil, jiní omdlívaj a vyděšený řidič kličkuje po Praze do nejbližší porodnice a při tom volá SOS na ústřednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a budeš slavná i se Sájmonem:slight_smile: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
Chce to si hned nastolit nějaká pravidla, ale ono je pak stejně vše jinak, člověk poleví, aby nebylo zle...... Já už třeba vidím svoji mámu, jak pořád bude chtít chovat a že to k babičkování patří a když budu mít něco proti, tak se urazí, ale chtěla bych, aby měl malý nějaký režim
holky nevíte jestli při zápisu jména na matrice je potřeba rodných listů obou rodičů když nejsou manželé?
Lussi, to ještě nemáte smontováno???? :grinning:
Ivo, řidič bude kokotáta :grinning:
27. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jani určitě a musí být i nějaký dokument o dohodě o jménu....
27. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
@ivomal tak ty nahrávači na mobil mě nenapadli, to budu i na youtube :grinning: :grinning: :grinning:
@janitchka tak to netušim,ale vy manželé budete než se mimi narodí,tak nebudeš potřebovat chodit na matriku :wink:
@lussi tak v tom případě,ale nemůžu zase do pátku rodit,protože já to chci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
jani , myslím že tam musíte oba...a pozor na ochranou dobu po rozvodu, aby to automaticky to autorství nepřipadlo na ex....by musel platit alimenty
27. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
Kokotáta by naháněl jiným autobusem autobus s rodící Latunkou:slight_smile:
27. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jj, jak píše Iva, zrovna včera to řešila u nás vedle Mishka, že ochraná doba je 300 dní a rozvod teprve nabyl právní moci nyní a tak musí s novým partnerem odložit snažení
27. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
to se nějak musí pak podat žádost o popření otcovství k soudu, tušim že do 3 měsíců věku dítěte,pak už s tim nikdo nic neudělá :unamused: :angry:
27. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
latu toho se taky bojím, vím, že mě bude strašně s.rát , když ho bude každý chtít smýkat :unamused: Dneska tchýně prohlásila, že se těší, až se v říjnu bude starat o Filípka :angry: Ona totiž nepochopila, že jeslti sem pojede, tak jen proto, aby pomohla s domácností a max. pojede s kočárem na chvíi na procházku, ale to je tak vše. Už teď vím, že tohle bude velký problém :frowning2: Moje máti to pochopila hned, že se budu věnovat malému a ona se postará o to, aby bylo navařeno, uklizeno, vypráno apod.....
janysku smontováno eště ne, chybí ještě skříň, postel a ještě něco, ale to už nevím co to v té sadě bylo. Ono to má totiž už i psací stůl, takže je to ho na montáž fakt dost. Ještě do toho se někdy stane, že se smontovaná skříňka musí rozmontovat, protože je špatně a ono se to potom protáhne :grinning:
27. črc 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
ivomal nechceš začít psát nějaké dramatické filmy? :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
holky já to nemyslela pro sebe,ale kamarádky přítel nemá rodný list...
No to možmá budou chtít na matrice i rozvodové papíry..., ale nejsem si jistá, tohle jsem nikdy neřešila,a le předpokládám, že úřední šiml je brutus...
@janitchka musí na matriku, aby mu ho za poplatek znovu vystavili - předpokládám, že ví, kde se narodil....a komu a kdy.
27. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
tak já jdu a za chvíli zase přijdu, musím je kontrolovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
a nevíte jaká je lhůta než nabyde rozvod právní moci?
27. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
tak vy už máte i psací stůl jo? No jo,to jsou ty umělohmotně vyrobený děti - oni už uměj psát od narození, to Sájmon si umí akorát drbat kulky :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já tady v 6 nedělí nikoho nechci, jako přijet na návštěvu jo,ale máti se taky nabízela,že na první dny přijede, aby mě naučila koupat a tak - no to by mi asi jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě stačilo když jsem viděla jak houpe s kočárem - ne houpe,ale klepe na všechny strany,tak to jí budu muset hezky rychle odnaučit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@latunka ...byla by s toho akorát komedie, na dramata moc nejsem...
27. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
já si šla pro razítko o nabytí právní pomoci 15 dní po vynesení rozsudku, do té doby se totiž může druhá strana odvolat,takže ti to nepotvrdí.
27. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
já se tam půjdu zítra zeptat,kámoška je v 7měsíci ,jsou oba svobodní,a já jsem pořád v centru,ale jaksi jsem se tam dnes nedostala a včera jsem tam byla o polední pauze :rolling_eyes:
Tak Luss kontroluj, hlavně ten psací stůl aby už byl, Filípek třeba vyleze už s tužkou, tak aby si mohl písat :slight_smile:
Číslo jsem si včera uložila jako Lussi2 a když porodím po sobotě píši na něho, do soboty nechávám i původní Lussi :slight_smile:
latu super,já se bála že měsíc..
27. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Já si dokážu tak akorát představit dobu těhu, možná Den porodu a co dál - je tma.....co stím budu dělat ? To fakt netuším...neumím...neznám... :fearful:
27. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.