• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ivo to jsme na tom podobně.. :sweat_smile: ale ani velký pupík si na sobě nedokážu nějak představit..
27. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
no jestli Filípek poleze i s tužkou,tak by lussi měla porodníkovi říct,ať tam nečumí moc zblízka,kdyby šla tužka první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já si to číslo ještě neuložila, jsem si to přečetla až za dýl a nějak jsem toho nebyla ještě schopná :sweat_smile:
ivi ono je to jedno jestli to bude drama nebo komedie,hlavně když to bude kasovní trhák :grinning: a s tou tmou to máme podobně - nějak mi to pořád mozek nebere,že já se budu o někoho starat :sweat_smile: Mě teda mozek nebere ani ten porod,pořád mi připadá,že se to bude dít někomu jinýmu a ne mě :sweat_smile:
27. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@janitchka tak s tím problém nemám, už teď tahám slušné panděro.... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@latunka ideální je hned na začátku omdlít a probrat se až bude po všem...
27. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/laloona/
.......to byl fofr, nedávno to v telce vypadalo jinak :slight_smile: ....... a jakpak asi dopadl zrzek????? :grinning:
27. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
No chvilku mi trvalo, než mi docvaklo o koho jde...to proběhlo bulvárem, že si vzala někoho jiného a že čeká mimčo...,ale že je na koníkovi, to by mě nenapadlo...no jestli četla tykomentáře, co tady na koni asi probíhali po dobu vysílání "soutěže", tak to si asi užila.... :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
ha, zrovna jsem vám chtěla poslat taky tento odkaz s tím, že tady máme celebritu :grinning:
27. črc 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
k tomu stolu ženy :grinning: Já vím, že je to teda blbý a hodně předčasný, ale pak bychom ho v těchto barvách nesehnali, tak abyste si nemyslely, že jsme úplný debilové a zítra nejeli třeba kupovat nový auto, aby to měl připravený k osmnáctinám, až si udělá řidičák :grinning: :grinning: :grinning:
a v šestineděl tady taky nikoho nechci, ale bohužel se obávám, že se tady tchánovci naserou ještě když budu v porodnici :angry:
27. črc 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
@janysek70 s tím číslem jsi to hezky vymyslela, rodit budeš až na nové číslo, to bude premiérová sms, uvidíš :grinning:
27. črc 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme se probudili......, teda břicho mi už vleže bolí jako sviňa :unamused:
Lussi stůl je úplně v poho, to nám jen nahrálo na srandičky, v kokojíčku ho taky máme a i PC, kdyby vám chtěl Štěpán třeba napsat :grinning: , jasan, že když kupujete komplet do dětského pokoje, koupíte vše :slight_smile:
27. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
zrzek si honí péro před nějakou novou slepičkou :grinning: docela by mě zajímalo do jaké diskuze lalooooooona chodí,to bude asi nějaká soukromá skupina - celebrity na koni, snad mě tam pustěj :grinning: A jak jste to vyštrachaly? Já bych to nepoznala :sweat_smile:
Já si musela schrupnout, nějak mě to dopolední zahrádkaření unavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zase jsem si zapomněla cestou kolem sklepa vzít nahoru chladit to víno :angry: Za chvíli půjdu s blběnou na procházku - ať nemusim večer a můžu se věnovat vyvolávání :wink:
27. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@latunka hlavně nechoď moc daleko, ať nerodíš někde v poli :grinning:
@janysek70 a to bolení břuchu může být už znamení porodu?:slight_smile:
27. črc 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
a teď se mě tady NĚKDO zeptal jestli můžu pít alkohol :grinning: Ty vole a tohle se mi chce jako starat o dítě? :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2010 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
já jdu tak maximálně dopr.... protože tady ve vteřině začal děsnej slejvák :angry:
27. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
hmm to byl asi Dastík :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
tak já už jsem taky doma,ale po šesté musíme jet za vendy tátou nakrmit psy a a k mému tátovi něco udělat na pičítači :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže večer asi padnu...a nechce se mýt nádobí :rolling_eyes:
27. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
latu tady je krásně,se mi nechce věřit že někde prší... :sunglasses:
luss mě zase když nechci alkohol tak mi občas nějaký chlápek řekne že těhotenství není nemoc a ať nedělám zagorku :angry: :angry: :angry: to je na pěst někdy.... :angry:
27. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
tak jsem si početla diskuzi o riciňáku - bych to možná zkusila,ale zase když si vzpomenu,jak se po něm posrala musilka a z porodu stejně nic nebylo,tak váhám :sweat_smile: ale tak zase při klystýru se taky poseru,že...
Chcavec přestal,jenže já jsem zlenivěla,tak vyrazíme až za chvilku :wink:
27. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Vínečko se chladí,jdu chystat véču a pak proběhne hygiena - dneska se mi sešlo odsrstění a mytí hlavy najednou,tak to bude akce na dlouho a ještě se chci naložit do horké vody a do rána prostě rodim :grinning:
27. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
latu a nechtěla sis nechat udělat hamiltona??
Asi záleží ale jak jsi nachystaná, já už 3 týdny před porodem měla neměla čípek a otevřená pro prst...kdybych tehdy o tom riciňáku věděla tak to zkusím...
27. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
jo opr. mělo tam být pouze neměla čípek :grinning: nebo prostě byl už spotřebovaný, už ani nevím jak se tomu říká :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
já mám něco s čípkem na 2prsty,ale na porod to prej neni - a hlavně měla jsem to už před dvěma týdny :unamused: a hamilton je to samí jako riciňák?
27. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
Latu si vzpomínám jak jsme se musilce smály a odrazovaly ji a ty máš toliko odvahy??? :grinning:
27. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
já se jí nesmála a neodrazovala - já se smála až když vyprávěla jak srala horem,dolem i bokem :grinning: :grinning: :grinning: Když já chci vidět Sájmona a přeci si kvůli tomu nestrčim hlavu do 3,14či :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
Jj, tak to bylo :grinning: :grinning: :grinning: . Teda ten závěr je tedy vážně na budku, už ať je tak 15. srpna....
27. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
to si řikám taky, 15. srpna už prostě bude Sájmon i Štěpánek venku i kdyby 100x nechtěly :grinning:
27. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
.... že bychom mohly usnout a pak by nás ti naši "princové" 15. poblíbili a bylo by to :grinning:
27. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
krásná představa :grinning: mi teď volala máti a řikala,že teď bude dva dny v práci a o víkendu,že chtěji jet na výlet,tak prej už to mám vydržet do pondělí - no tak nevim, kokotáta zase nařídil porodit do víkendu,tak v tom mám bordel :grinning:
27. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
Stále trvám na tom čtvrtku:slight_smile: Prostě se rodí ve čtvrtek, proč tomu stále odmítáte uvěřit....
Jsem si pincla a tak hodinku jsem poctivě chrápala na gauči. Drahouš si mezitím sám udělal večeři a teď trucuje v pracovně u své tv, protože se koukám na komerční americkou ptákovinu a ne na kvalitní duševní programy čt 2...Augusta už jsem viděla 2x...
27. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem zpátky od otců :grinning: :grinning: :grinning: já dělám fazolovou polívku a vejce na tvrdo,mám na to hroznou chuť :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem nějak mimo,nevim co jsem kdy řekla :grinning: celkově mám nějaké divné vnímání,asi bych měla jít hned po žrádýlku spát....ale asi padnu do komatu hodně rychle,ale ještě musim do sprchy a na záchod a celkem jsem nějak mimo...a venouš mě pořád pozoruje že jsem nějaká divná.... :unamused: nevim o čem jsme se bavili a pořád se ptá jestli jsem mu něco řikala nebo ne,tak se strachuje a mě taky z toho není nejlíp,asi jsem přetažená,doufám :confounded: :confounded:
27. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.