• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Latu a co máš napsané po kontrole, třeba že hlavička naléhá nebo tak něco?
Nene Hamilton je provalení nějakých blan v 3,14 či ale taky to někomu nepomůže, a bolí to prý jak sviňa, to bych šla radši do riciňáku, sraní nebolí:DDDD
Jo a jestli si budeš strkat hlavu do 3,14či můžu se přijet podívat???To bych chtěla vidět jak se k ní přes buben dostaneš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
No kde jste matky?
28. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Latunie rodí, to není možný,aby se tu neukázala - vypadá to, že červené zabralo, koupel zabrala a kokotáta taky:slight_smile:
28. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
Hlásim se na značce a mám hustou story :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: K porodu se sice zatim neschyluje,ale divim se,že jsem neporodila zásluhou českých drah :angry: Jsem si tam tak spokojeně přijížděla k přejezdu a asi jediný štěstí je,že to je tak debilní přejezd,že vždycky stahuju okýnko,abych slyšela jestli necinkaj,že půjdou závory dolu (světýlka tam nejsou a stačí aby v autě hučela klima a fakt to neni slyšet ),tak si tak přijíždim a slyšim podivnej hukot a pískání,tak jsem tak nějak instinktině zastavila před kolejema a prd ho - on jel nákladní vlak a někdo zapomněla stáhnout závory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: :angry: :angry: Já na to čuměla a prostě jsem to nechápala - vyjížděl z nádraží,jel strašně pomalu a já celou dobu na to zírala a pořád jsem přemýšlela,jaktože ty závory nevidim,já to prostě nemohla pochopit :confounded: Až hodně dlouho potom mě napadlo,že jsem to kráva měla natočit na mobil, protože to je prostě neuvěřitelný :confounded: Mě se normálně tak zvrcknul žaludek,že jsem myslela,že se strachy pobleju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
meggi jojo,hlavička naléhá už od začátku července,ale je jí to prd platný :grinning:
28. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
Tos latu měla natočit aposlat do Novy a na ČD - kdyby tě to smetlo, tak vsaď boty, že by drážní inspekce opět národu sdělila, že nepozornost řidičky....jsou to píííp...
28. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
ivomal přesně na to jsem si vzpomněla - kolikrát člověk vidí něco podobného v televizi a hned,že všechno fungovalo a doteď jsem tomu jak debil věřila,ale teď mě napadlo,kolik lidí asi tak přišlo o život z podobné chyby :confounded: Jsou to šmejdi, tady byl i nedávno podobný průser,že jeli vlaky proti sobě, strojvedoucí snad nečekal na pokyn výpravčího že může jet a ta trať je jednokolejná,tak je zastavovali mobilama,protože zabezpečovací zařízení co by je automaticky zastavilo tam samozřejmě neni - toho strojvedoucího rovnou odvedly policajti :angry:
28. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
zabezpečovací zařízení každou chvíli nefunguje, protože měděný dráty jsou moooc žádaný artikl pro nepřizpůsobivější část ČR a furt to ti šmejdi kradou.... a pka jezdi bezpečně...Tuhle jsem viděla v obchoďáku krabičku v dárkovém balení - jezděte vlakem, systém E-liška (to jim stejně nefungluje) a že v tý krabičce jsou dárky - jsem u pokladny vtipkovala, jestli je tam desinfekce a jednorázová ochrana prkýnka na hajzl, desinfekce kliky, ubrousek na ruce (voda neteče, že) bažant na chcánky, repelent na blechy a jinou havěť a toaleťák.....
28. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi popsala naprosto přesně,to by člověk potřeboval do vlaku asi nejvcí :grinning: :grinning:
Tlačí mě pupek,jdu se protáhnout, přijdu se sem naobědvat - tak tu buďte :wink: Jedinou omluvenku má janýsek,protože třeba rodí :grinning:
28. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky :grinning: tak jsem se dnes dozvěděla,že mám do pátku volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska jdu na matriku,teď zase vařim a nechce se mi dělat vůbec nic... :sweat_smile:
28. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
My jedeme na oběd :wink:
28. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
tak dobrou chuť :slight_smile: Já přišla ze zahrady,je tam příjemně, škoda že tu nikdo neni,bych šla docela na dlouhou procházku,ale sama už si přeci jenom netroufám :confused:
28. črc 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Ku.va tak já mám dneska den D :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem tuhle psala o tom ptákovi co to tady celý posral,tak jsem ho právě našla chcíplýho za sedačkou v obýváku,takže už jsem se opravdu dneska poblila a teď to jdu uklízet,počítám že vrhnu ještě někollikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli toho nevyvolá porod,tak už fakt nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
Zduřte ženy :slight_smile: .
Latu co ku*vuješ?? :grinning: Každopádně myslím, že tímto ptákem si porod nevyvoláš :grinning:
A já se kurýruji jitrocelovým sirupem a čajem, bo mi bolí v krku jako prase a rypec mám ucpaný :angry:
28. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
Latu, ty hérečko jedna, seď už raději doma na kanapi a sama nikam nejezdi, to máš samou lepší story :frowning2:
28. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
čus :slight_smile:
latu už sis strčila hlavu do 3,14či? :grinning: :grinning: :grinning: A to s tím vlakem je teda mazec, hlavně, že si ti nic nestalo. Nelepší je opravdu vždycky zastavit, tady člověk nemůže ničemu věřit. A chcíplého ptáka jsem taky měla včera doma, drahý se znavil prací a večer nebyl schopen, bohuže já jak na sviňu chtěla a teď zase na dlouhou dobu chtít nebudu :grinning:
Dnes jsem doma na nějakou dobu sama, všici jeli do vy3,14čeného Práglu na exkurzi, tak to tady dávám pomalu do kupy, ještě musím vysát a vytřít a rozhodla jsem se, že si oholím ksicht, už se mi to zase osrstilo, tak je třeba s tím něco dělat :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
jo a ta oprava káry nás vyjde tak na dvacet až třicet, včera nám to sdělil mekánik, když to odstrojil, takže jsme to museli nahlásit i z havarijního a přijdu tak o bonusy. Lussilák mě tím dost na.ral :angry:
28. črc 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
@janysek70 chuděro, co nevidět budeš na sále a se Štěpánkem vytlačíš i sopla :frowning2: :grinning: I když vlastně ty jsi říkala, že jdeš císařem tak tlačit vlastně nebudeš co? :slight_smile:
a jééé, mě už naskočil 29tt :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
no konečně jste mě přišli politovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dneska nejdu ani s blběnou na procházku, bůhví co bych kde našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když jak je vidno,ani na kanapi pro mě neni bezpečno,když se pod nim skrývají takové poklady :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale teď už to krásně voní Savo a žádná chcíplotina se tu snad nevyskytuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
ty vole tak to je hodně - to mohl mít Filípek ještě náhradní kokojíček :grinning:
28. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
haha 29tt - takže když vemu v úvahu,že od 38tt už se může rodit a jistě nebude Fífa takovej komediant jako Sájmon,aby na sebe nechal čekat,tak už to máš vlastně za pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@latunka no jako fakt raději nikam nelez, kdo ví co by tě ještě potkalo :grinning: Hele a jak jste domluvení s kokotátou, kdyby tě to chytlo? Přijede domů a poveze tě nebo si budeš volat rychlou nebo taxíka? :slight_smile: Teoreticky můžeš zavolat i policajty :grinning:
a kokojíček nakonec zaplatí kokotka, totiž tchýně, trvala na tom, tak co bychom se bránili, asi si myslí, že si tím zaplatila na Filípka předplatné, ale to nasrat :grinning:
28. črc 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
já zavolám kokotátovi a budu čekat - buď mi pošle sanitku nebo přikvačí osobně,podle toho kde zrovna bude :wink: A každý večer před spaním se mě ptá,jestli vim kde jsou klíče od auta a navigaci tam mám prej připravenou,abych líp trefila a nemám zapomenout vyvenčit Barunku než se budu odvážet do Motola :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
latu především kvůli té cukrovce nebudu přenášet, teda alespoň všude čtu, že nenechávaj :slight_smile: A mám nařízeno porodit buď toho 20.10 nebo 10.10, když to je takové hezké datum :grinning:
28. črc 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
a nebo třeba 11.10. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je tchýně aspoň k něčemu,když to zacálila - nám taky tchánovci zacvakly ty skříně a přebalovák:grinning:
28. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně tu Barunku nezapomeŇ vyvenčit :grinning: A od sousedky jsi nedostala nějaké rady k porodu? :grinning:
28. črc 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
čoveče od té doby co jsem sousedku pokárala za zalejvání mi nic chytrýho neporadila, občas zkušeně konstatuje,že mi jde břicho dolu a že to vidí tak maximálně ještě jeden den a rodim,ale jinak je od ní klid :grinning: Já tam tedy taky hlavně nechodim,když hrozí nebezpečí,že tam bude a když neni zbytí,tak jí jenom pozdravim a jdu si sednout pod pergolu a to ona je zase líná jít si povídat jinam než z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak to ona ti to mlčení vynahradí radami jak správně pečovat o potomka :grinning: Tak to jste taky ušetřili, přebalovák ještě nemáme, to musím dokoupit, pak ještě chůvičky a ten monitor a nějaké prkotiny z lékárny a to snad bude vše. Jo a ještě ty lahvičky pořád nemám a zbytek nevím, to se doladí kdyžtak později :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
stejně je to neuvěřitelné, že do konce týdne bude Sájmon venku, ještě nedávno jsme se vztekaly nad jednou čárou na testu v ústavu:fearful:
28. črc 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
on ten nábytek dělal ten truhlář jak byl na svatbě,takže se platil jen materiál,ale i tak to bylo ušetřených skoro 8tisíc :slight_smile: A chůvičky jsem se rozhodla zatim nekupovat - oni se stejně budou rodičové,babičky a tak ptát,co maji Sájmonovi koupit,tak jsme se dohodly,že buď balík plen a nebo ať nám hoděj do prasátka na chůvičky a pak je koupíme. Lepší než aby nám dávali oblečení nebo hračky,to si nejradši stejně vybírám sama podle mojeho vkusu :wink:
28. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.