• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To néééééééé, Latu už určo vyvěsila červený prapor :grinning:
16. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
jo to asi ne,dělá,že jako nic přeci :wink: co ta Blaženka,se ani neozvala ,myslím na ni
16. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jen jestli nezapadla někde v závěji na té procházce. Jsem zírala ve zprávách na to co se po republice děje a je to hrůza
16. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Blaženka mi psala SMS, když jela z CAR, jestli nedáme kafe v Jičíně a já byla zrovna u klienta na Pace a pak už jsem se do Jc nevracela. Psala, že ji dnes nic nevychází :unamused:
16. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
no snad zítra nakoukne :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
dobré ráno ženy:slight_smile:
17. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré dobré :slight_smile: zase jsem poblijon dneska :confounded:
17. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
šmarjá, to tě to ještě nepustilo?
hele co se mi dneska zdálo:
...v noci ke mě přišla jedna neznámá paní, vědma a léčitelka (to mi ve snu někdo říkal) - šla rovnou ke mě, pohladila mě po rameni a prý, vy by jste chtěli miminko? Jen jsem přikývla, že mooc a po tváři se mi koulely slzy jako hrachy. Ona mi řekla ať se nebojím, že naše holčička příjde a já se zeptala a kdy a ona se jen usmála a řekla že brzy, protože jsme ji minulý týden počali... a odešla a já v tom snu stála a bulela a byla jsem šťastná a kildná zároveň...pak se mi ještě cosi zdálo, před tímto i po tomto, ale to už si moc nepamatuju,,,,jen tam byly medvědí, nebo bizoni, krásná vyhlídka z nějakýho kopce, řeka, kajak nebo loďka, manžel, koupání a spousta jiných známých i neznámích lidí..ale souvislosti si mic moc nepamatuji....a tu paní jsem potkala jako by cestou do kopce v lese a zůstalo mi to v hlavě...
17. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ivo nepustilo bohužel. :frowning2:
To je zvláštní tyhle sny viď... Mě se takhle zdálo že sedim v úplně bílý místnosti a mám v náručí miminko v modrou čepičkou takže asi chlapečka.... Nikde nikdo nic prostě ticho a jen my dva a trvalo to strašně dlouho :sweat_smile:
17. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
mě se normálně o dětech nezdává, ani o tom, že by jsme nějaký měli - mohli mít...takže je to divný....a bylo to hrozně silný. I když se snažíme co můžeme, tak já stále ještě neslintám nad kočárky, miminka mě nerozněžňují, ani věcičky na ně, děti svých přátel a kolegyň stále srovnávám s naším psem a vůbec mě jětě mateřská demence nepostihla a proto mě dost překvapil i ten sen...
17. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
čus holky já na sny věřím ,mockrát se mi splnily,at už v dobrém či špatném..
17. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: Simonka na mě sere a na test zase nic nenakreslila :rolling_eyes: Ale já vim,že tam je - přede mnou se neschová,na tom testu od lussily je prostě růžová čárka,ne stín,ale čárka,takže tam holka jedna je,je ještě jenom maličká,tak nestihne vyprodukovat tolik HCG a v ten čtvrtek jí určitě pomohl zbytek pregnylu :wink: :grinning: A mě se dneska zase zdálo,že jsem v nějakym skladišti Tesca nebo Albertu chtěla testovat,tak jsem tam musela lulat do misky co má kokotáta na michání rybího krmení a pak jsem tam ráchala test a byly tam //, jenže jak jsem to běžela někomu ukázat,tak se mi ten test pořád rozpadal a musela jsem pořád tu část s tou druhou čárkou hledat :grinning:
17. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
čus holky,tak sna teda dobrý,taky bych nějakej ten vědmovskej brala ale nějak nic :confounded: Musil a do kdy to jako plánuješ to poblijonství? :grinning:
17. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Latu, Simonka nemá teď čas vyrábět hcg pro nějaké očůrané testy...teď klube panožky a to je prostě dřina...vydrž a dej na upíra, ten ti poví, jak je pilná:slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky,já teď vstala a zjistila,že nám neteče voda :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale já bych tak akutně potřebovala sprchu :rolling_eyes: byla jsem včear na diskošce a vašík si pro mě v půl třetí přišel a pak jsme šli dom :grinning: :grinning: a nejlepší bylo,že když jsem odcházela(šla jsem s jeho neteří a ségrou) tak jsem se snažila abych byla kočka a on na mě koukal,jako že to je moc a ať se udělat ošklivější a nevýraznější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jsme po parádním sexíku mi poprvý(doteď žárlivec až na půdu :angry: )řekl,že když na mě koukal na parketu tak na mě byl pyšnej :grinning: :grinning: a v pět ráno jsme vstávali a šel do práce a já si šla lehnout a vylezla až teď :sweat_smile: to jen tak kdyby jste se nudily a neměly co na čtení :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
latu ona ti jí namaluje,ještě k ní asi nedorazila červená pastelka,nesmíš jí tam dávat zmizík :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
janí to tedy máš pestrý :grinning: :grinning: hlavně aby k Simonce dorazila červená pastelka dřív než ke mě červená teta :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
žádná tetka nedorazí :grinning: :grinning: možná až ta porodní :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
No a i kdyby dorazila,tak si pojedu válet ty špeky do lázní, což taky neni vůbec špatná vyhlídka - teda doufám,že bych je dostala, zase nevim jestli je PCO a 2 inseminace pro pojišťovnu ten správnej důvod :unamused: No ale po té laparce už by mi je snad dali určitě :slight_smile: Na všem špatnym je přeci něco dobrýho :grinning:
Jdu si kopat s pejskem na hriště, koupila jsem jí novej míč a tady na zahradě neni moc prostor,tak musíme vyrazit o dům dál, jen doufám,že tam nebudou nějaký lidi, já si totiž nejsem jistá,jestli tam pejsci smějí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
jo a ulovila jsem si na aukru kalhoty za korunku, s poštovnym teda za 51,ale kde jinde bych to koupila,že :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
tak si hezky zakopejte,tady prší :frowning2: koukám na nějakou blbost romantickou a ta ženská je nechutně ufňukaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemůžu bez vody ani vařit :angry: :angry: :angry:
17. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
latu ty se máš :slight_smile: :slight_smile: ty jsi šikovná,já vůbec nevim jak to kupovat :frowning2:
17. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Čus, latu, drž se!!
17. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj shimi :grinning:
17. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
no u nás taky poprchávalo,jsem si nevzala šálu,tak jsme tam moc dlouho nebyly,ale snad to pejskovi trochu stačilo, teď si líže frndu v pelechu :grinning: vytřela jsem celý byt,tak se chvíli nemůžu pohybovat, jo a kokotáta šel do hospody s jednim kolegou,to zase bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
já teď doděla knedle a kuře na paprice,jdu si umejt škebli a čekám na sms od kámošky kde se v osm sejdem :grinning: :slight_smile: nikam se mi ani nechce ale kdo to má pak poslouchat,že jsem to slíbila a pak se na to vyprdla,teď jsem zjistila,že máme dnes 3/4roku výročí :grinning: :grinning: tak hodim kuře do ešusu a ještě jdu vlastně udělat hruškovou buchtu a pojedu to dát vašíkovi :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
ty vogís knedle bych taky potřebovala umět :sweat_smile: A kuře na paprice já miluju,dokonce je to jedno z mála jídel který umim,ale kokotátovi zrovna nefachá,tak ho nedělám, protože pak mám stejně ještě práci se žrádlem pro něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Se jdu asi válet k bedně a myslim,že zítra Simonku vytrestám a nebudu testova, když se schovává,tak já budu dělat že mě to vůbec nezajímá a ona si to pak na pondělí rozmyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
hele latu vašík mi teď řekl,na to že kuře na paprice nejí,tak že mu to chutnalo.a já mu řikám,proč mi to neřekl,že to nemusí a on že si to neuvědomil.....a já to miluju :grinning: :grinning: tyvago a ta buchta tady voní po skořici a mám co dělat abych celej ten plech nesežrala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
jani tuto buchtu neznam ..ale dala bych si ...latu tak simča dělá forky jo ..to je celá maminka..
17. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.