• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Hlavně stručně - děláš je z droždí? Mě kynutý těsta děsně derou...
28. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
jojo,z droždí - to jsem tě asi nepotěšila,že? :grinning: Já taky kynutý těsta nesnášim,ale ted to za mě aspon klohní robot,tak se to dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
já si jdu schrupnout,tak zatim páček :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
Robot....to to utělám raději v ruce..nesnáším tu mašinku... Já bych spala, dneska zdrhám dřív, chytám poštu... Zatímje dobrá nálada neopouší, za to jsem nafouklá jako balonek, jen ucházet zatím nemůžu - nejní to prý společenské...
28. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
tak aspoň se budeš cestou na poštu vznášet :grinning: :grinning: já se vychrupla, vylezla se psem ven, vyluxovala jsem, vyčistila králíka a teď jdu spáchat nějaký ty langoše a hodit to kuře do trouby a pak bych si chtěla konečně dát tu horkou vanu,ale předpokládám,že už nebudu mít žádnou energii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
tak já se n tu matriku vyprdla a usnula jsem.. :sweat_smile: zítra mám volno,tak si to oběhnu...koukám na prostřeno,se inspiruju :sweat_smile: dělala jsem karboše s opečeným brambůrkem a teď dělám palačinky a peče se mi štrůdl...normálně včera jsem byla tak přetažená,že dneska jsem si ani nemohla vzpomenout,jestli jsem chtěla dělat štrůdl a koupila jsem ingredience...no fakt mimo...
28. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
ivo zítra na tebe budu moc myslet :wink: :wink: teď jsem si uvědomila,že jdu vlastně taky k doktorce!!!!!!!jsem na to zapomněla :astonished: teda já fakt dementnim...jdu se podívat v kolik tam mám být... :slight_smile: jo a dneska mi venouš z práce donesl formulář ohledně dotace na dovču a mudím jí vybrat do deseti dnů,aby nám přispěli desítkou..no chtěla jsem na last tak snad něco najdu....a zítra se musim zeptat jestli můžu do toho řecka... :sweat_smile:
28. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
@janitchka já ti zítra taky budu držet palečky a přines už tu těhu průkajdu:slight_smile: Myslím, že tě do řecka pustí, nedoporučuje se lítat až ve třetím trimestru...
Dělám ty langoše:slight_smile:
28. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
tak zase je den v prdeli :grinning: V osm tam jsou černí baroni, tak budu asi po stopadesáté koukat :slight_smile: Jinak já jsem strašpytel, nikam bych neletěla,jednak bych se bála, že něco chytnu a pak nedělá mi dobře ani klima v autě, natož nějaké to létání, např. polet si to si myslím mohla dovolit, pač je to její zaměstnání a tělo je na létání zvyklé, ale já bojím bojím :confounded: A další věc je, že jsem dělala na cestovním pojištění a problémy v těhu nebo potraty tam nebyly zrovna rarita :frowning2:
28. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
a langoše bych si dala taky, ale nemůžu :frowning2: Kurňa vy mi děláte chutě :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
lussi nestraš :confounded: no počkám co mi zítra řekne dokyna...jinak jsem četla hodně článků na netu a i tady na oři ohledně létání v těhu a jen samá pozitiva....když mě je líto těch peněz,a když mi bude dobře tak nevidim důvod...budu ve čtvrtym měsíci tak snad je to v poho...moje mamka byla ve třetím v tunisu a to bych se bála...a lítání prý vůbec navadí a je to jen 2,5hodiny ....no uvidim co na to mudra zítra,jestli bude proti tak pojedem asi do chorvatska autem...
ivo no snad bude vše v poho,teď jak jsem si to uvědomila,tak začínám mít strach....jo a jdu v devět... :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
@janitchka to já tě nechtěla vystrašit, jen píšu jak to mám já, jsem prostě strašpytel a vsadím se, že kdybych někam jela tak by se mi tam něco stalo :grinning:
a průkajdu dostaneš, to je tutovka :slight_smile: Tak já dopolko mrknu do albumu, až ji budeš mít vyfocenou :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
budu jí tam mít až odpo,dopo nebudu mít doma noťas,jen pevnej komp a tam mi to přes mobil nejde dávat..... :wink:
lussi chápu,švagrová taky řikala že by se bála...já ne,si řikám,že co se má stát to se stane... :wink:
28. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@janitchka já už se nebojím...jsem smířená s tou horší variantou, prostě si při nejhorším uděláme další a zdravější - hold nemám štěstí. Já se nechci nervovat, nechci na to myslet, nechci myslet ani další snažení...prostě už toho mám tak akorát dost...chci se věnovat zas malinko něčemu jinému, jsem unavená....
28. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@ivomal chápu :pensive:
28. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
ivomal jdu ještě hodit keňara pro štěstí - takže tfuj tfuj,ať to dobře dopadne :wink:
janitchko ty koukej dotlačit průkazku :slight_smile: a jinak se přidávám k posrandírám co by taky radši seděly doma na prdely,ale to je spíš tim,že já mám pořád pocit,že si musíme s kokotátou vybrat nějakou smůlu za to,že jsme konečně měli štěstí a ogravidněli,tak proto bych to nepokoušela :sweat_smile: ale jinak si v zásadě myslim,že na cestování v těhu neni nic špatného - a možná je lepší to letadlo,než se kodrcat autem :wink:
Tak já jdu s blběnou na večerní sraní, mám nějakou depku,že pořád nerodim,tak třeba je to tim jak se plašej hormony před porodem :grinning: :grinning: :grinning: Zítra dolezu kolem toho poledne,kdybych náhodou rodila,tak vám dám vědět po lussi :grinning:
28. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Tááák Langoše uklohněni a spokojeně sežráni....drahý vrní blahem, je nasycen :grinning: Ideální příležitost po něm něco chtít, nějaký zlepšováček do domečku:slight_smile: Jdu mrknout na seznam věcí, které "nutně" potřebuju :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
Latu zítra rodíš:slight_smile: a až budeš tlačit Sájmona ven, věnuj mi prosím tichou vzpomínku, že jsem ti to naplánovala :grinning:
28. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
lussi ty datumy jaxi psala tak jsme chtěli jako termín svatby,ale nakonec to bude asi 9.10....takže doufám že po svatební noci si tady přečtu že Fífa je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já se vdávala na druhý datum termínu od Lussi 20.10. :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
jsem si všimla,že jsi to taky měla v říjnu :wink: :wink: :grinning: já jsem měla první v srpnu,tak teď mi nevadí že to bude na podzim...snad bude hezky a nebude ještě sněžit :angry: :grinning: my v říjnu slavíme bráchovo 18tiny a tátovo 45tiny tak to bude mazec :grinning: :grinning: a venda chtěl pátek 1.10.ale to má exmanžel narozky tak to jako výr.svatby slavit nechci.... :angry:
28. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
Nám ráno lehce pršelo, při obřadu svítilo sluníčko a pozdě odpoledne sněžilo :grinning: , ale většinou bylo krásně, on říjen je barevný a krásný:slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@janitchka to bude celý řijen jedno velký mejdlo:slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!
28. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
no to teda,mamka řikala že si vezme asi úvěr :grinning: :grinning: a brácha je zase nadšenej že bude prej ofiko na svatbě chlastat :grinning: a druhej mi dneska psal že se těší až se nažere a že ho moje svatby bavěj :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
:grinning: hlavně si ji užijte vy dva:slight_smile: je to váš den:slight_smile: žádnné stresy, prostě jen ty a Vašík a zbytek bude jen bonbonek na dortu:slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
no to jooo......já se nestresovala ani minule,nic jsem neřešila,bylo tam asi sto lidí a rovnou jsme do mikrofonu řekli kde co je a ať si vezme kdo co chce :wink: :wink: a i ty babičky a tety s nosánkem nahoru byli nadšený...a teď jsem všem(teda mamka)řekla,že tam chci jen rodiče a ty ostatní se tam jako emocionálně vecpali,tak jestli budou mít řeči,mě to tankovat vůbec nebude....nějak to tentokrát beru jen jako formalitu,i když se těšim že si vezmu moje zlato a že budu(snad) mít zase ten pocit,že jsem krásná :grinning: :grinning: :grinning: no to se fakt těšim,na tu kadeřnici a kosmetičku a ty šaty :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
a hlavně budu mít v pupku mimíse,pro kterýho to všechno bude a to je to nejhlavnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
teda doufám.... :pensive: :pensive: :pensive:
28. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Já tě úplně vidím, krásnou, těhotnou a šťastnou.........bych se normálně taky vdávala hned znovu:slight_smile:už jen pro ten pocit:slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
ty si zítra přineseš průkajdu a mimís bude perfektní:slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.