• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
právě,ten pocit toho dne mě bavil nejvíc a hrozně to uteklo :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
no venda je přesvědčenej že je to Eliška,už bych to chtěla vědět...kdy se to tak zjišťuje?v kolikátém týdnu....
28. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
jdu si dát ten štrůdl... :wink:
28. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
že taky najednou bylo druhý den ráno a po mé vytoužené vysněné a dlouho očekávané svatbě....už jsem byla brána za starou pannu a najednou pic nový chlap a vzápětí i svatba :grinning:
28. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
v americe už mají čůrací testy, kde se to pozná dřív než na utz - utz.myslím od 15 týdne? Jak ti to vychází podle čínského kalendáře?
28. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
holka a tobě?ale podle stáří krve kluk :wink:
28. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
podle čínského holka a podle stáří krve taky holka :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
jsem myla kuchyni....byla tam po langoších a řádění manžela skoro ropná havárie..velebím toho, kdy vynalezl myčku a Somat gel:slight_smile: Nemá chybu!!!!!!!!!
28. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz
myčku ti závidim,my jí nemáme,ale v novém bytě to bude první....teda že bysmě měly obě holky?já bych to brala,a co chcete vy?
28. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz
Oba holku:slight_smile: Tu myčku mám taky až teď do novýho bydlení - jo ale manža dělá, že ji nemáme, odmítá s ní spolupracovat, takže všechno myje v ruce a nebo háže do dřezu a čeká, že se to umyje samo....
28. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
jj,chápu :grinning: my máme dohodu,já meju,venda utírá a uklízí :grinning: on nesnáší varhánky :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz
ale já kdybych zjistila že je to chlapeček tak budu v sedmém nebi :dizzy_face: :dizzy_face: kludská mi předpověděla holku i kluka akorát nevim v jakém pořadí,takže si řikám že holčička by přišla později :wink:
28. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
Já mám vnitřní tušení, že budu mít jednou holku:slight_smile: Ty si byla u Kludský? Jaký to bylo, co ti řekla? Splnilo se to?
28. črc 2010 ve 23:09  • Odpověz
:grinning: jo byla před rokem a půl :wink: po dlouhém zmítání se ve špatném manželství a ještě jednom složitém vztahu a nevědění co dělat a každodenním poslouchání frekvence1.kde tenkrát měla nějaký vztahový pořad jsem se v říjnu přihlásila a ona mě objenala na 16.ledna...jela jsem k ní s pocitem,že mi roźsekne rozmejšlení co dál a jestli to nebude blbost požádat o rozvod a toho druhého,do kterého jsem byla fakt zabouchlá a on že jako jo a že ne atd,poslat někam...a ona mě úplně rozsekala,je fakt hustá...aniž by se mě na cokoliv ptala začala po promíchání obyč mariáš.karet povídat jak to mám a ani se na mě mekoukala co na to řikám..a jela a mě bylo pomalou na omdlení..uhádla že jsem zdrav.sestra ale nedělám to a že jsem administrativní pracovník :grinning: i že manžel je muzikant a hudebník a toho týpka,od kterýho jsem se nemohla odmilovat popsala jako by ho viděla na fotce :confused: a rovnou mi řekla ať je oba pošlu někam,že m čeká životní změna a házela mi tam pořád vendu,jakože počítač a uniforma a že ho dlouho nám atd,ale já to slyšet nechtla a pořád jsem se ujišťovala jestli fakt mám odejít od manžela,přece jen to bylo po skoro deseti letech...a pak mi řekla že jestli nechci otěhotnět ať si dám bacha.(to jsem ještě nebyla na žádnýho dalšího chlapa zvědavá)jsem si myslelal že se zbláznila....a řekla mi že budu mít hodně ukecanou holčičku,tmavovlásku(já jsem blond) a chlapečka...a buďto dvojčata nebo brzy po sobě...a taky že babička má štítnou žlázu(fakt jí letos diagnostikovali) a já že mám problémy s krční páteří...souhlasí... :sweat_smile: no a cestou domu jsem si udělala jasno,všechno rozetnula...a druhý den potkala vendu a do týdne se stěhovala... :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
jo a taky mi řekla že bude trvat minimálně rok ten rozvod,že to nebude jednoduchý a že manžel je starší..oboje souhlasí..jo a koukám že píšu jak trotl...
28. črc 2010 ve 23:27  • Odpověz
já si taky nějak vnitřně myslim že by to mohla být holka...
28. črc 2010 ve 23:28  • Odpověz
jo a jinak jsem hrozně ráda že jsem k té Kludské šla,hrozně mi pomohla..potřebovala jsem to slyšet, že toho nebudu jednou litovat...
28. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz
@janitchka tak to je hustý....začínám uvažovat, že tam taky zajdu....

Já mám jinou story hned od rána....loni když jsem jela na utz, a pak z toho byla revize, tak jsem potkala pohřebák a říkala jsemsi - že je to v kelu, no a když jsem jela na první utz letos, tak jsem ho potkala znovu a dneska ráno zase...Já se na to vyseru, zas špatné znamení....Celej rok ty hnusný pohřebáky nepotkám a teď během 14 dnů 2x. No 2x pohřebák = druhý potrat....Jak jsem měla ráno rleativně dobrou náladu, tak tedˇji mám na bodu mrazu....Já na tu revizi nchci, ale fakt netuším, jak se jí vyhnout....proč ně nenechají ať se vyčistím sama....
29. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
ivo ser na pohřebáky,aspoń uvidíš že je to nesmysl :wink: :wink: já za deset minut jdu a už jsem byla třikrát na záchodě,jak jsem na nervy... :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
@janitchka tfujtfujtfuj, hodně štěstí a bez průkajdy se nevracej:slight_smile:
29. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
holky strašně moc na vás myslíme se Sofí. Věříme že je vše jak má být ivo a bude tu v březnu naše kamaárska přesně o rok mladší :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
tak dnešek bude určitě plný dobrých zpráv :grinning: :grinning: tak průkajdu mám,vše ok,měříme 23cm,jsme 9+1,řecko máme schválené,akorát se musim prý pořádně pojistit...akorát mě nevážili a já řekla víc,tak doufám až mě příště zváží to nebude problém že budu mít míň :sweat_smile: :sweat_smile: a tlak mám taky v normě,jinak mám nízký....a 12.8.což je výročí mé svtaby :rolling_eyes: :grinning: jdu na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@janitchka Moooc velká gratulka:slight_smile:!!!!!!!!! Výborně, já věděla, že ty to dáš!!!!

Jen prosím tě 23 cm? Nejní to 2,3? Mě ty rozměry děsí, když jsem před týdnem měla 2,4 mm...
29. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
ježiš já jsem debil,to je tim že mám hlad,pardon,samozřejmě že 23MILImetrů :wink:
29. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@janitchka gratulace :slight_smile: A proč si řekla, že máš víc kilo? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak a ještě iva a je to v cajku :dizzy_face:
29. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
a já hlásím svoji cukrovku pořád v normě, tchýně mě měří každý den a pohoda, hodnoty mám kolem pěti a to jsem si dala i ovoce a pečivo :dizzy_face:
29. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
udaz :grinning: janitchka má obr dítě,to bude mít tak metr a půl až se narodí,když už má teď 23cm :grinning: :grinning: :grinning: gratuluju k průkajdě :dizzy_face:
ivomal myslim na tebe, na pohřebáky se vyser, prostě sis jich jenom nikdy předtim nevšimla :wink:
Jinak v Motole ukázkový monitor,nikde žádná kontrakce - no to mě teda nepotěšili :angry: A ted se musim jít dospat a pověnovat psisku,abych pak odpoledne mohla číhat na info od naší druhé čerstvé těhule :wink:
29. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
@latunka tak to je peklo, budeš nakonec rodit čtyřkilového chlapečka,pač než se začne něco dít, tak hezky nakyne :grinning:
29. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
ty vole ale já mám přesně z tohohle hrůzu - já nechci velký dítě :confounded: Proč to ku.va nevyvolaj hned když je po termínu :unamused:
29. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
Prď na rozměry, hlavně, že se prcek má k světu:slight_smile:

Tak já pomalu v práci balím fidlátka a pomalu se přesunu do Caru na tu kontrolu.....Jsem relativně klidná, jen lehounce nervozní a celkově se připravuji na všechny varianty. Mám s sebou dudlík pro štěstí od sousedky:slight_smile:, papíry na tu revizi, jen tašku s věcma jsem raději nechala doma....šéf dneska vytvářel náborový leták, když prý jdu na tu mateřskou - já ho varovala, že by se neměl tak "radovat"..., rozloučila jsem se s tím, že do práce dorazím nejdřív ve středu . beru si 3 dny pracovního volna místo nemocenský, 4 - dní po revizi doma v klidu nalůžku mi budou stačit. V práci stejně sedím na zadku a ťukám do pc, to bych dělala i doma, tak co....
29. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.