• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Lathu já po svém porodu 4 kilového macka už bych nikdy nechtěla přenášet, v 2.těhu pokud budou porodní cesty připravené se domluvím klidně na vyvolání v 39tt, nechci tě nijak strašit ale u nás to nemuselo dopadnout dobře, byla jsem celkem úzká na 4kilového macka, v kartě mám napsáno že mě musí v druhém těhu hlídat a jedině císaře, pokud bude plod zase tak velký.....bohužel doktoři na to serou, co si nevyřveš to není.....nechci tě strašit ale to je realita... :unamused:
29. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
no to taky nechápu, obzvlášt by asi taky měli brát v potaz postavičku matky, já chci ,aby měl 3,5 až 4 kg, ale u tebe si teda takové mimino moc představit nedokážu :unamused: Švagrová je taky taková drobná, malý měl 3,8 myslím a nemoha ho vytlačit tak ji brali císařem :sweat_smile: Zbytečně se trápila
29. črc 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
@ivomal pevně doufám, že šéf ten leták nevytváří zbytečně :sunglasses: Plivat pro štěstí na tebe nebudu, nejsem zrovna dítě štěstěny :slight_smile:
29. črc 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
luss no ona šla jako k váze a řekla mi kolik zhruba vážim a jelikož jsem tam vždy měla o dvě kilka víc než doma,tak jsem řekla 52,ráno doma 50 a ona tak jo a šůla to rovnou zapsat....ale dvě kila se ztratí až nakynu třicet :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
šla :sweat_smile: :sweat_smile: ivo moc moc na tebe budu myslet,doma budu kolem třetí tak hned nakouknu :wink:
29. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
jo tááááák :slight_smile: já myslela, že sis to schválně vymyslela, aby tě neseřvala, že jsi třeba moc hubená :grinning:
29. črc 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
lussi já myslím že vydržím hodně ale fakt jsem toho měla plnou prdel...a nejen to :grinning: :pensive:
Až máš doma pak dítě které bylo přidušené tak už od toho dávají pryč, já měla poslední půl hodiny kyslíkovou masku a až začaly slábnout ozvy i malému tak teprve začali něco dělat, na císaře už bylo pozdě protože už byl v pánvi tak použily kleště, což taky není zrovna bezpečné...malý je naštěstí zdravý ale kdyby nebyl, co si z nich vezmeš!!!!!!!????
29. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
ty jo meggi,to sis taky uzila :unamused: jeste ze to dobre dopadlo. Ale taky v tomhle doktory nechapu,jak jsem lezela na rizikovym v Podoli,tak mi to prislo,ze berou na cisare skoro kazdou...no a mne na jednom monitoru klesaly ozvy az na nulu,udelaly sestry kolem toho obr humbuk,behem minuty me pripravily na cisare a pak prisel asi tricetiletej doktor s tim,ze jsou vsechny saly plny a ze ozvy uz jsou lepsi,tak ze pockame..no a nakonec me nechali v nejistote 5 dni :confused: nez mi udelali zatezovej test,kterej dopadnul podle myho ocekavani a behem par minut byl malej venku...ale ze tech pet dni pri kazdy moji kontrakci byl pravdepodobne bez kysliku uz nikomu nevadi :rolling_eyes: Pristi porod si zaplatim doktora.
@janitchka moc gratuluju k prukajde :slight_smile: a k centimetrum :wink:
ivo drzim moc palce,at to dopadne jak to dopadne,hlavne at jses v poradku
latu ale ty si psala,ze je mimis mensi,ne? tak to snad tolik nevyroste :wink:
29. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@meggi10 tak to je síla, tak to měním své přání mít čtyřkilové dítě, chci tak 3,5 a šmitec :slight_smile:
@poletucha čauky kočko :slight_smile: Já netušila, že u tebe to bylo taky takové drama :confounded:
ještě, že u prvního potomka člověk neví do čeho jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
meggi tohle všechno já právě moc dobře vim, jenže když oni dřív vyvolávat nechtějí,tak je k tomu nemám jak přinutit :confounded: Já myslim,že budu mít co dělat,abych vyprdla mimino co bude mít 3,5kg - už na začátku těhu když mi měřili pánev tak se moc netvářili :angry:
Lussi doktorka to odhadovala,že když se narodí na termín,tak bude mít 3,4 podle toho kolik vážil posledně,jenže taky mají 400 g toleranci na chybu vážení,tak mohl mít víc a může nabírat až 300g týdně,takže pokud by mě nechaly přenášet celý ty dva tejdny,tak se k těm 4kg přiblížíme :unamused: Ono je to přenášení asi na houby hlavně na psychiku, je to teprve 3.den,jenže já už byla tak nějak připravená,že touhle dobou budu už spokojená matka :angry: A hlavně už mě bolí kolena jak jsem těžká jak prase, břicho mě tlačí při každym pohybu a ty hormony taky dělaj svý,protože jsem pořád tak nějak 3minuty před zhroucením :angry: Jsem tady pořád sama, kokotáta se sem chodí jenom nažrat, naši jedou 100x okolo ke známým a ani jednou se nestaví, autem po včerejšku někam odmítám a chodit tady se psem po okolí už asi taky o samotě není moc vhodné a hlavně denně tisíc SMS kdy se tě každej ptá jestli uuuuuuž :angry: :angry: :angry:
29. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@latunka tak to nezbývá nic jiného než se začít modilt, aby se něco začalo dít, protože ty čtyři kilča by sis pěkně vytrpěla :confounded: Ach jo, jsem zvědavá jak dopadnu já :sweat_smile:
29. črc 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
a nebo když to tak po sobě čtu,tak bych se možná měla jít rovnou oběsit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Jo a včera jak jsem si dala to víno,tak jsem zase zflekatěla jako prase - ještě víc než obvykle,tak musim chlastat vždycky až zašere,protože jinak by na mě asi kokotáta nevlez, obzvlášt pokud bych se předtim napařila v té horké vaně :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky,
ivi - držím všechny palce co mám a moc na tebe myslím. Snad bude dobře. :wink:
29. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
já se jdu plácnout ven,snad tam ta kvíkací zrzavá potvora dá pokoj - já dneska nějak nemam energii se jí věnovat,je mi jí líto,že se nudí,ale fakt nějaké honění po bytě dneska nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vrátim se kolem čtvrtý,tak snad tu budou jen samá pozitiva :wink:
29. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
tak jsem tu,byla jsem v tom chcanci na matrice a můžu se vdávat i bez nové občanky :dizzy_face: :dizzy_face: byla tam moc milá paní a asi to vidim na toho 1.10. nebo 8.10.,soboty jsou obsazené,jelikož budou prý volby :angry: :angry: ale tak mě udělala radost s tou občankou že je mi to jedno,že to bude pátek...prej by to šlo i 20.10.2010 ale to je středa a muselo by to být v té stejné obřadní síni jak měl venda a to teda rozhodně nechci,ten pátek mi přijde fajn :grinning: :grinning: :grinning:
ivo jsem hrozně napjatá.....měla jsem spich s exmanželem a myslíte že dorazil?zase se na mě vys.al..už abych se ho koneně zbavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: teď jdu hledat nějaké kadeřnictví,kde se nechám učesat... :wink:
jizu ahoj :slight_smile:
latu já to říkám furt že je lepší rodit dřív než později :frowning2: držim pace a soucítím s tebou kočko :pensive:
polet jsem ani nevěděla že jsi byla na rizikovém...
meggi tak ty sis to taky vyžrala chudinko...
musilko aspoň mi můžeš poradit co jsi potřebovala a co ne...dneska jsem na zastávce očumovala ten stejnej kočárek co budu mít a je fakt hezkej i se čtyřma kolečkama,ony ty přední jsou mírně zůžený jako k sobě :slight_smile:
29. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
jo a pro pořádek léňa a péťa jsou na dovolené...? janýsek je nastydlá nebo rodí?
29. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
tak koukám,že ivomal zatim nic,tak snad někde slaví :confused:
29. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
janýsek měla dneska na 13 snad kontrolu,tak třeba rovnou porodila,když už tam měla cestu :grinning: A Sájmon by se toho teda mohl chytnout a taky už vystrčit aspoň jeden prstíček :grinning:
janí tak ses mohla vdávat ve volební místnosti - bys byla v televizi,jako žes udělala dvě volby v jeden den :grinning:
29. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
latu to je fakt ,to mě nenapadlo.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
jééé ty už tam máš 10tt - jsem si toho všimla až teď :slight_smile: Jdu dát do alba můj pupek v 10.měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Tak jsem dorazila domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
Od Ivi přišla SMS a neměla dobrý obsah....., zítra jde na revizi. Tak ji budeme držet pěsti, aby to už příště dopadlo a ono dopadne, musíme zahnat chmury, všechny jsme si tu něčím hnusným prošly a nakonec se sluníčko usměje a všechny se těch dětiček dočkáme!!!!!!!
29. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
29. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
......a vedle jsem četla Lenču, je na tom taky pěkně blbě, hlavně psychicky..... a rozhodla se vše vysadit a prý ona, Vladís a mimčo není reálné, toť nějak ve zkratce. Je mi jí líto, už měla chůdě taky dost pokusů, narvala do sebe kde co, mládí pomalu prchá v dál a to je u ženské dost velký záhul, hlavně na tu psychiku, chlap to tak neprožívá, oni to mají jinak.... :unamused:
29. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
chudák iva :frowning2: ten život je fakt svině, kruciprdel kdyby to aspon nebylo na chlup stejný jako loni :unamused: Hlavně ať už přijdou na to,proč se to děje a nemusí si tim projít znova :confounded:
29. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
jejda....já teda můžu prd radit,ale tohle bych nedělala - než potká někoho nového,než se rozhodnou pořídit si mrně,to bych si radši proti všem radám pořídila dítě s Vladísem a pak ať to dopadne jak chce, čas se zastavit nedá a za pár let už jí nemusí pomoct k těhu vůbec nic :frowning2:
29. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
uživatelka je asi normální úchylačka,když se ráda kouká na fotky mrtvých dětí:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/rodne-cisla-mena-nahe-deti-objavujuce-sa-v-al/?page=last&post=last&lastref=il
29. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
tak já teda lathu musím oponovat.....pořídit si dítě natruc s chlapem s kterým to nefunguje není zrovna echt...a nakonec by zůstala sama i malým a co??? Není pravidlem že musíš čekat 2-3 roky než se poznáte a pak uvažovat o dítěti. Mám kamarádku co otěhotněla chtěně druhý měsíc po seznámení se svým přítelem, teď mají dvouměs.holčičku a v srpnu svatbu.....je to ale jistě o štěstí.....
Stejně tak jako neuznávám řeči.....tak nevadí že to mezi náma neklape, budem žít asp.pro ty děti....ale žít s někým jen kvůli dítěti???A až dítě povyroste bude mít 15 let, rodiče potřebovat nebude tak budeš žít pro koho???
Já osobně bych byla radši sama s malým než v takovém vztahu.....
29. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
tak tvojí poslední větu trochu nechápu,když mi oponuješ? Bohužel je to tak,že ženská ke zplození dítěte potřebuje spermii a Léňa ještě bohužel lékařskou výpomoc,takže těžko se dá říct,že by si dítě pořídila natruc,ab Vladíse udržela (to si myslim,fakt nemá zapotřebí) ale spíš protože biologický hodiny nezastavíš a myslim,že je škoda,aby taková fajn ženská neměla děti,když už pro to udělala tolik. A pochybuju,že tvoje kamarádka měla 30 už nějaký ten rok za sebou, několik KETů,zbýval jí poslední cyklus IVF a ještě měla imunulogický problém...sronváš nesrvonatelné.
29. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
čus holčičky ,já vás čtu každý den..a hlídam kdy porodíte ,ale neměla jsem sílu psát ,dneska jsem napsala vedle co se u nás děje a jste hodné ,že na mě myslíte :dizzy_face: ,ale musim souhlasit s polet,my si zrovna moc s vladísem nerozumíme a já už 3krát musela vysadit hormony ,páč jsem potom jako furie a ještě v depresi jako prase ..nevysadit tak si to za chvíli švihnu ..mám šílené návaly deprese,sám vladís řekl ,že to nemá cenu at to vysadim..měsíc to vydržim brát a víc to prostě nejde ,zase jsem tlustější a to je celý výsledek,nálady jako prase a bolest hlavy ..ted cítim ,že nemám mezi snažilkama co dělat ,ale jsem na vás všechny zvyklá,tak vás prostě musim číst dál..ted se musim psycho srovnat,protože musim fungovat v práci a je to práce s lidma a tam musim bejt v poho ,jinak letim..ivuško je mi to tak líto ... :pensive: janičce gratuluji !mám vás ráda
29. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
Kuwa dneska je nějakej hnus den koukám... Ivo nevim co napsat no. život je sakra svině když si s vámi takhle hází :frowning2: Moc jsme drželi pěsti. Hlavně bojuj prosím a neházej šitku do žita :frowning2:

Jani tobě gratulka :dizzy_face:

latu tak tak přesně jak píšeš naprosto souhlasím. A ty se nerozčiluj nebo porodíš :grinning:
29. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.