• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak každý má svůj názor já prostě tvrdím to že bych si nepořizovala dítě ve vztahu který neklape, to dítě ten vztah nezlepší...nevím jak to u Lenči je, beru to ze svého pohledu.
Samozřejmě zdravotní problémy tomu dávají jiný pohled...
29. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
ja jdu trochu nasrat Latu,aby uz konecne porodila :grinning:
musim se priklonit na stranu meggi, pac fakt neni jednoduchy zustat sama s ditetem a ten vztah se po narozeni naopak trochu zhorsi,protoze dite je stredem vesmiru a chlap to vetsinou tezce nese :unamused: (ja mam nastesti hodne tolerantniho manzela,jinak fakt nevim :sweat_smile: ) ...takze by si musela Lena hodne promyslet jestli by to zvladla sama v pripade rozchodu. I kdyz na druhou stranu ja byla vzdycky rozhodnuta,ze jestli nenajdu chlapa,kteryho bych milovala,tak si s nekym jen tak dite udelam a sama zustanu,ale vim ze by mi hodne pomohla cela rodina...takze je to fakt prekerka a doufam,ze ji Lena nebude muset nikdy resit, vztah se urovna a pak se zadari i mimi :wink:
29. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
polet ty mě nasrat neumíš :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě něco přihoď,tohle nestačí :grinning: :grinning: :grinning: Já teď dolezla z procházky a točí se mi horká vana - myslíte,že když si do 3,14či narvu takovej ten zvon na odpad,tak to vycucne Sájmona ven? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
musil já ti chtěla na něco odpovědět,ale jak je to na druhé straně,tak si zaboha nemůžu vzpomenout co jsem to chtěla plácnout,tak si něco vymysli :grinning:
29. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
latu to je jedno já mám tyhle výpadky několikrát denně :grinning: Tak já se tě teda na něco zeptám jo.... Hodláš to mládě vyrodit ještě letos ? (Ježš tyhle otázky mě tak strašně srali když jsem přenášela sofinu ) :grinning:

Jinak ještě k tomu mít dítě bez chlapa. Já myslim že to od začátku bylo myšlený tak že by v nějhorším zůstala sama s dítětem o lepení vztau nebyla řeč. A v tom zas musim souhlasit s polet páč jako to dítě e pro vztah fakt záhul. nejdřív šílený šestinedělí ty náladičky jsou fakt bombozní, pak proplakaný noci. celodenní kolotoč... večer padnu jak špalek a když bych vám řekla kolikrát jsme za těch sofiinejch pět měsíců parodovali tak se válíte po podlaze smíchy. Dost se štěkáme prostě rodiná idlka. ALe myslím že časem se to srovná....
29. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj, koukám, e Janýsek už hodila info, proto jsem ji psala taky tu sms. Tak jsem si pořvala ....vykecala si hlavu u Jenny (tady z koníka od Spolubojovnic) doma a omrknou malého Jeníka. Pomuchlala jsem si ho, je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face:, pokecali jsme a udělalo se mi líp. Ještě přežít zítřek a pak už budu čekat zase nekonečně dlouhou dobu na první porevizní mrchu a okamžitě na to zase vlítnem....seru na nějakou retenční dobu, není mi dvacet a když doktoři problémy řeší až od 3. potratu, tak to mám ještě jeden k dobru....že...Jen doufám, že zas nebudu muset čekat na mrchu zase půl roku :angry: Moc děkuji za podporu holky,moc mi pomáháte:slight_smile: :zipper_mouth:
29. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
@musilka tak řekni kolikrát,třeba smíchy porodim :grinning: :grinning: :grinning: a musíš se mě ještě zeptat,jestli jsem celá :angry: :grinning: A to mi připomíná,že jsem dostala konečně vytouženou radu od sousedky,jak urychlit porod - mám prej skákat po schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: To doporučili její ségře - jenže ona už v sobě měla vyvolávačku a byla v porodnici, mě tedy trochu vyděsila představa jak tady hupám po schodech a buď sebou křápnu nebo zamotám Sájmona do pupečníku :sweat_smile: A když jsem jí řekla,že zkoušim horkou vanu a víno,tak mi řekla,že tim si vyvolám akorát potrat - ehm potrat ve 41tt... :grinning: :grinning:
Mimochodem z vany jsem teď vylezla - byla tak horká,že kdybych jí nevypustila,tak mám asi tak 100litrů slepíčího vývaru,tak uvidíme co to udělá :grinning:
29. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
@ivomal to jako fakt až po třetim? I když to má na chlup stejný průběh,takže asi někde nějaký zádrhel je?! No tak to jsou dobrý machři :confused: Na zítra držim palce, když už se to muselo stát,tak ať hlavně je všechno v pořádku co nejdřív a než Sájmonovi vykoukne první zub,tak ať se valíš po světě s nateklejma kozama a giga pupkem :wink:
29. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
@lenkacar a nejde dát třeba ty hormony od nějakého jiného výrobce? Víš,mě prostě připadá škoda,že když už jsi to zkusila tolikrát,tak to "nedotáhnout" do konce, sakra musej ty blbý doktoři přeci vědět co s tebou, nejsi první ani poslední komu léčba nesedla hned :unamused: a jinak tady můžeš bejt přeci pořád - my nejsme snažilky,ale čekatelky s čárkou - takže tady se prostě na něco čeká,což splňuješ a čárku máš snad taky,ne? :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
děkuju všem za gratulace.....ale ta informace o ivušce mě tak zdrbla že jsem usnula :frowning2: :frowning2:
jinak k tomu dítěti ve špatném vztahu....i když mě bylo jen 23-24 když jsem se pokoušela o mimi s ex a nebylo v té době nic důležitějšího....ale pak když už to fakt šlo do perdele jsem si uvědomila že jsem ráda že to nedopadlo....ikdyž být starší s tolika neblahými zkušenostmi asi bych chlapa nepotřebovala a chtěla jen to dítě....ale rozhodně si myslim že zachraňovat vztah dítětem je hovadina na entou....sama jsem z takové rodiny a skončilo to tátou na psychiatrii a mamkou na jipu....mě bylo šest a bráchovi kterej to měl zachránit tři roky ....a rozvod byl vysvobozením pro všechny..po tom se začali obě strany chovat normálně.... :rolling_eyes:
29. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@latunka jo, dva až tři nic neřeší....minule mi dělali rozbor genetiky ze zbytku mimča a bylo to bez patologie, tzn. nic nenašli.
29. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
latu ten tvůj slepičí vývar mě tak pobavila,až mi zaskočil štrůdl...a venda se mě ptal čemu se tady tak řehnim ,jsem mu to řekla a on velice zkušeným tónem pravil:ale to by se nemělo,ne????tak mu řikám až bude přenášet tak si to povíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ivo to je nejhorší nevědět v čem je zakopanej pes....si pamatuju když jsem umírala na infekci a druhým týdnem na izolaci a váze 43kg a pod neustálým zkoumáním kapacit až z Prahy!!!! :grinning: :grinning: které za nic nevěděli co se mnou,tak bych dala nevim co hlavně aby přišli na to co to je a nasadili mi léky :frowning2: :frowning2:
29. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jani, já prostě asi nesmím rodit v březnu....Tak v květnu?
29. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
květen to jistí,aspoň budu o chvilku napředa budu ti referovat :wink:
29. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ale stejně, říkala jsem manžovi o těch pohřebácích a říkal, že je to zajímavá náhoda. Jo na konci srpna a v září mrcha a šup na to....bude pohnojeno. Jen musí dorazit a žádný komplikace....
29. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
tak my se vrátili z prochajdy kolem zrekonstruovávaného oblíbeného parku a jsem krásně unavená a nafouklá :sweat_smile: :sweat_smile:
ivo to teda je náhoda :zipper_mouth:a mršina dojede a komplikace nebudou. :wink:
29. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj, tak já neměla odvahu dříve se podívat, ale koukám, že zprávy jsou špatný :frowning2:
ivo, jani držte se, bude líp!
29. črc 2010 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
včera byl nějaký na houby den. Já přišla z práce a manžel mi řekl, že de mne odchází. Prostě ke mně necítí co dřív, chce být sám a rozmyslet si, co a jak. Takže u mne je to také konec snažení. Čeká mne teď stěhování k rodičům a opuštění mého milovaného pejska, ale to je holt život. :cry:
Ivi - je mi hrozně líto, že to nevyšlo. Fakt jsem věřila. Ani jsem pořádně nedočítala, tak nevím podrobnosti, ale drž se.
Nebudu sem teď asi moc chodit, i když nakukovat budu, abych věděla, jak se máte a jestli už rodíte. Tak pac a pusu, ať vše klape.
30. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Teda Jizu, tak to je tedy šok :astonished: . Holčičko naše, úplně mi to vzalo dech...... Nejprve Lenča, nyní ty..... i já jsem přesvědčená, že to kolem mimča dává manželství šíleně zabrat, též jsme měli stavy, kdy to vypadalo na rozchod.....
Co to je za hrůzy ve vzduchu???? Já se ani nemůžu radovat a psát vám sem o svém blížícím se porodu....
30. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
skra to jsou nějaký spešl erupce na slunci nebo co ? I my jsme od včera od večera super rozhádaný i když tady jsem vybouchla já páč manža absolutně prdí na mě i malou vůbec mi nepomůže ob den táhne do hospody pak přijde připitej a smradlavej přijde do ložnice a leze po mě. Z toho bych blila nejradši. Vyhodila jsem ho z ložnice. Jako výborný tohle....
jizu j mi to strašně líto .My loni měli něco podobnýho když se v srpnu mm vychrápal s cizí děvkou taky chtěl odejít. Nakonec zůstal ale co z toho že.... Někdy je fakt asi lepší to utnout a hledat dál....
30. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
teda to je šok :confused: jizu drž se, tohle je teda krutý, obzvlášť když člověk vůbec nic netuší :confounded: myslim,že to snažení o dítě se na tom hodně podepsalo, však to všechny známe, u nás taky krize proběhla a docela hustá - a nakonec jsme to ustály,tak držim palce,ať je to u vás podobné a když ne,tak přesně jak píše musil - někdy je lepší to utnout a hledat dál, nakonec je to on,kdo přijde o skvělou ženskou :wink:
30. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
lussi já jsem v pohodě :wink: jsem byla smutná kvůli ivomal.. :frowning2: a průkajdu jsem večer zapomněla vyfotit,tak zítra...dnes má venda noťas v práci...
jizu to je šok :cry: :cry: :cry:
ty chlapi jsou fakt k.rvy :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pardon...
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
no tak to aby se člověk bál sem nakouknout...
musil obdivuju tě žes to překousla tak rychle,mě to s exmanželem trvalo skoro dva roky a málem jsem od něj odešla,ale bylo to na začátku....a pak už to nikdy neudělal...ale fakt obdivuju všechny ženský,který dokážou zachovat klidnou hlavu a fungovat stejně a bejt milá...já bych to neuměla a pokaždý bych mu to asi vpálila.. :sweat_smile:
30. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
Brambory, kde dnes lajdáte??? :slight_smile:
Jani k průkajdě gratuluji :dizzy_face:
30. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
jany já se lajdám doma... :sweat_smile: mám dnes volno..díky :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem klidná že je vše ok :sunglasses:
30. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
chtěla bych poradit čím si mazat pupík proti striím...?
30. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
To moc neporadím, já mažu olejíčkem z DM Babylove a pak jsem taky dopatlala různá mlíka...
30. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
tak jsem nakoukla chce se mi normalne brecet :frowning2:
ivo je mi to moc lito :frowning2: :frowning2: ale vas se to urcite jednou podari!!! Ale teda jizu to je hrozny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to jako z niceho nic tohle rekl? Za tim je stopro nejaka zenska,ale ja to fakt nechapu co tem chlapum srotuje v makovici :rolling_eyes: A proc prijdes o pejska? ty si ho nemuzes nechat? Drzim ti moc palce at se pres to co nejlip preneses,je mi to fakt moc lito :frowning2:
musil obdivuju,ja bych neveru nepresla,proste bych radsi byla sama,pac vim ze by vztah sel stejne do kopru :unamused:
30. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
polet je to hrozny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
koukala jsem na téma strie a všechny doporujučují spíš oleje než krémy...
30. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
polet však do kopru jde.... Nevěřím mu podezřívám a v poslední době jsem tak nějak zjistila že už mi to je jaksi jedno... Zatím prostě mě plně zaměstnává Sofí tak to neřešim ale za rok za dva za tři už to asi řešit budu muset....
Když se to loni stalo a já byla ve třetím měsíci na hodně rizikovém těhu tak jsem to prostě v hlavně dokázala schovat někam do rohu a dokončit těhotenství v klidu. no ale teď strašák dost vykukuje ze skříně a je to v kelu...

jani já měla asi tři super drahý krémy na strie a musim říct že nejlepší byla obyč modrá indulona :grinning:
30. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@janitchka jestli mate strie v rodine,tak se jim nevyhnes i kdyz se budes mazat tim nejdrazsim hovnem :confounded: ja se mazala obyc telovyma mlikama a strie z tehotenstvi nemam, mam nejaky na predeli z drivejsich jojo hubnuti :rolling_eyes:
30. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.