• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@musilka no jo, mi vubec nedoslo zes byla tehu :frowning2: ...jezis to jsou fakt svine chlapi :angry: ja bych to fakt neustala,nemohla bych se na nej ani podivat...ale zase jestli uz si to tenkrat prekonala,tak to treba prejde i ted :wink: a hlavne jestli seka manza latinu...
30. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
musil to už mi někdo řikal s tou indulonou..akorát mám strach že smrdí..si pamatuju že jí měla prababička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
polet mamka má trochu na břiše,ale má je až po čtvrtém těhu...
30. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, jste všechny zlaté moc děkuju. Tak už to mám za sebou a před chvílí si mě manža dovezl domů. Šlo to rychle a bez komplikací, ani moc nekrvácím, trošku pobolívá bříško, ale tak normálně. Ráno v devět mě přijali, Ve třičtvrtě na deset jsem se probudila z narkozy a ve dvanáct mě pustili - no fofr, ale zaplaťpánbůh za to, ani za nic jsem tam nechtěla zůstat přes noc, doma je doma. Byli jsme tam celkem tři pacientky - všechny MA v prním trimestru.
No nic, je to za mnou, patlat se v tom nemá cenu, musíme koukat dopředu. Manža mi teď vaří oběd , jsem si poručila špagety se sýrem a omajdou, mám už docela hlad.
Jo jinak první porevizní kontrolu mám 17.8. a to by měli být i výsledky z histolky. Tak uvidíme, zatím jsem měla vždy výsledky ok a jsem až nechutně zdravá.....až na ty MA.Jo přijímací doktor se snažil vtipkovat, byl moc milý a pozorný a dokonce mě i rozesmál. Tak doufám, že ted vše proběhne hladce a do 4-6 týdnů dorazí mrcha (teď toužebně očekávaná) a vlítnem znovu na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jizu, tak to máš pravdu, to byl zase extrémě hnusnej den....to je tedy prevít, ten tvůj chlap, nedej se, psa mu nenechávej, ten jedinej totiž dokáže milovat bez podmínek....Moc ti držím palce, tohle období rozchodů je vždycky hnus fialovej, ale jeden příběh na vylepšení nálady...Janýsek potvrdí...na Spolubojovnicích máme mooc hezkou holčinu, loni na podzim jí tohle udělal manžel taky a do toho byla těhu. Pak o to přišla a vztah se definitivně rozpadl....tak jsme ji poradili www.stesti.cz - do 14 dnů našla chlapa, vášeň od samého začátku:slight_smile: Nedávno se konečně rozvedla, s přítelem opravili byteček a začátkem července se sestěhovali a to neuběhl ani rok a pomalu plánují miminko...tak nehaž flintu do žita, chlapů je jak much, když o tebe nestál, tak si najdi lepšího - já si tedy vždycky polepšila :slight_smile: Drž se!!!!!
30. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
ivo máš recht...já o tom pořád přemýšlím....když si vybavím mě před rokem rokem a půl....po (jenom )ročním neúspěšném snažení, v rozvodovém řízení,všichni mě litovali,odešla jsem z práce, z bytu i baráku do pronajaté garsonky a nechtěla vidět žádnýho chlapa...a podívej se,venda byl naštěstí trpělivej,ale hned jsme se sestěhovali a teď je prcek na cestě....když to nejmíň čekáš tak to přijde :slight_smile: :wink: :wink:
ivo manžel je zlatíčko :wink: a hrozně moc se mi líbí tvoje kuráž a že neházíš flintu.. :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jo doktor dneska, při pohledu na mou výšku a váhu prohlásil, že jsem malý pívo s velkou pěnou a to až zase budu těhu, tak opravdu okopíruju ten kulatej krýgl od kozla :slight_smile:
Jani, mě moc nebaví se v tom patlat..Zatím to je dobrý, ale dobře vím, že depka teprve příjde.... :confounded: :confounded:
30. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ivi, takže rychlovka a bez komplikací...., taky mi v tom 2007 takhle rychle vyčistili a jelo se dál a mrcha dorazila, tak jak měla, tak ať i tobě dojde rychleji než posledně!!!!!
S tou naší Spolubojovničkou to je pravda a je až neskutečné, jak to vzalo krásně obrat a ona je tak šťastná....... :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
tak já hlásim nakoupeno,navařeno,naklizeno (teda pokud to čte sestřenka,tak samozřejmě já mám uklizeno pořád :grinning: :grinning: ) a teď jenom čekám až dorazej :slight_smile: Kokotáta dostal krmení a jde za tim kokůtkem,bléé už aby to tam měl hotový :angry:
ivo tak to je super,že to šlo takhle rychle, na mrchu ti držim palce,ať se nikde necárá a můžete do toho bušit všema směrama :grinning:
janí já jaxi na mazání zapomněla, párkrát jsem pomazala a pak mě to přestalo bavit a zatim se docela divim,že na břichu nic nemám - mám strie na bocích a na prdely,ale to už jsem měla předtim,jen jsou teď takové výraznější,ale prdel stejně nikde neukazuju,tak je mi to jedno :grinning:
30. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@janitchka já jsem se překlepla, chtěla jsem napsat ať se léňa drží, to víš leni , jani to je to samý :grinning:
no a teď konec humoru.....Jizunko jsem v šoku!!!!!!Už je to takhle definitivní nebo je šance , že se dáte zase dohromady, mě měli taky krizi, že jsme šli málem od sebe,trvalo to asi rok, než se všechno vrátilo do normálnu, ale ustáli jsme to.
@ivomal hodně sil do nového boje a ať mrcha dorazí co nejdříve, abychom se mohli kochat opět // :dizzy_face:
@latunka strie mám taky, na vnitřní straně stehen jsem to měla už na střední, na prdeli to není zase až tak moc vidět a břicho zatím v poho, ale známe to popraskalo den před porodem :confounded:
30. črc 2010 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
no já bych to ještě neřešila...ale venda se mě pořád ptá,jestli jsem se vás už ptala,tak mu konečně můžu říct že jo...starosta jeden...
30. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
lussi :wink:
30. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
já bych teda nevěru taky neodpustila a pořád ho podezírala, kamkoliv by šel!!!!
I my procházíme krizí...musím říct že je to po 8 letech první krize ale už trvá celkem dlouho...nehádáme se ale jsme spíš jak kamarádi ... ale tím si asi musí projít každý vztah...snad to ustojíme..... :frowning2:
30. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
meggi to je mi taky líto....u nás přišla taky krize po osmi letech a deváté výročí už jsme neslavili...hodně lidí,včetně vendy má krizi po sedmi letech...ježiš ještě že u nás je to doufám zatím v nedohlednu.... :rolling_eyes: :pensive:
30. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
Já měla vždy tříletky....tak snad to nenastane....
Jo děvčata, mangel kolem mě skáče, to je pohoda, teď jsem si poručila nudlový vývar, tak už se vaří :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
ivo je fakt zlatej,ještě že máš takovou oporu :wink:
30. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
tak odjela návštěva,Adámek je sladkej a konečně jeden den utekl jinak,než že jsem seděla na gauči a čekala na porod :grinning:
@meggi10 tak to máte taky dobrý,ale to zvládnete, je dobrý,že to neni hádací,to se pak těžko dává dohromady už jenom kvůli tomu co člověk ve vzteku řekne :unamused: já jsem jak ivomal,mám vždycky tříleté krize - a s kokotátou to bylo prvně,kdy vim co je po krizi, ostatní jsem vypoklonkovala (první manža měl smůlu,že to vyšlo zrovna necelý dva měsíce po svatbě :grinning: :grinning: :grinning: )
30. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky ..zítra až dojdu z práce odjíždíme na chatu a máme týden dovku ,tak snad se dám dokupy,dopředu se omlouvám rodičkám ,že budu až příští neděli tudíž nebudu moci popřát v den porodu ..u nás žádná změna a dovka to rozštípne ..tak pa ..jizu myslím na tebe ,ivo drž se ..
30. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lenkacar tak ať dovča dopadne hlaně co nejlépe pro tebe....
My jsme tak akorát v lenu to bylo 3 roky co se známe a v říjnu to bude 3 roky od svatby...Možná, že krize byla někdy na podzim v zimě, j, když mi zamrzla mrcha a manža to špatně nesl, že jsem potratila a ještě přestala funglovat, já měla z toho všeho depku....Jinak bych řekla, že tak normál....
30. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
tak já se vrátila z dámské jízdy na vodě :grinning: pěkně jsem si potančila na latinské rytmy a pokecala a šla spořádaně domů :slight_smile:
leni ať ti dovča diopadne jak dopadne,hlavně ať ty jsi potom spokojená :wink:
31. črc 2010 v 00:35  • Odpověz
koukám že tady nikdo,my v jedenáct s kámoškama a vendou vyrážíme do ikeii,tak se všechny moc těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: jedem dvě těhule :grinning: večer nakouknu :wink:
31. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Jenom hlásim,že žádná změna - tak doufám,že přes noc Sájmon přestane dělat zagorku a vyleze toho 1.8. jak jsem kdysi dávno v počátcích těhu trapně tvrdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Abych předběhla janýska,ta bude mít v pindělí Štěpánka venku a já pořád prd a vořech :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkacar tak já myslim,že i kdyby ses vrátila až za měsíc,tak můj porod stihneš :grinning: Hlavně ať se tam trochu zregenruješ, promyslíte co dál a nějak se to pořeší - ono každý řešení je lepší,než nejistota co bude dál :unamused: :wink:
31. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj ženy, tak jsme dojeli z dovolené a zase realita.. :unamused: :grinning:

Latu jsem ráda, žes na mě počkala, abych to měla v přímém přenose :grinning:
31. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
latu přesně vím kurňa jak ti je :frowning2: já už byla úplně pološílená to ty jsi ještě v klidu a předvečer před vyvoláním to jsem byla 41+5 už mi normálně stopro šibalo nebo to udělala ta injekce na spaní co jsem dostala ale už jsem měla normálně slušný halušky že ze mě malá leze a já o tom ani nevim :grinning:
A slova klidnýho primáře Mikla byly super - Maminko ještě žádný dítě nikdy v břiše nezůstalo nebojte :grinning: to mě dostávalo ty čtyři dny předem co už jsem hajala ve špitále. Hele a kámošce v motole vyvolávali a byla 41+2 tak to už máš za chviličku. A dle mýho soudu teda ( to se mi to kecá když jsem rodila ani ne 7 hodin :grinning: ) indukce porodu byla super možná lepší než ta tipovačka doma esli jsou to eště posly nebo už ne :grinning: bylo to sice takový řízený ale zato v klídku žádnej stres. A sájmon má ještě čas on si to rozmyslí sám páč vztah sofiny s ním by pak byl teda eňo něňo když by byly oba takhle tvrdohlavý :grinning:
Drž se zlato :dizzy_face:

Jinak s těma krizovkama.... My jsme spolu teď na jaře byly 7 let takže fakt ten sedmej rok byl u nás kritickej..... Teď už zas lemtá v hospodě trotl... Ale mě to neva. SOfí usnula mám klídek kluknu po netu a půjdu k ní. Zítra chceme jet na výlet tady na zámek Loučeň jsou tamkrásný kabyrinty pochodíme se Sofí kočárkem :slight_smile:
31. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak teď trošku provedu korektůru svýho elaborátu...
kluknu = kouknu
kabyrinty = labyrinty
pochodíme se sofí kočárkem = samozřejmě pojezdíme páč ač je teutonie dokonalá, chodit teda neumí :-d :grinning:
31. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
tak jsme koupili první věc pro mimi a to dvě dečky do kočárku,jednu zelenou a jednu oranžovou :grinning: jinak super výlet,zítra jedeme s kámoškou do lysé nad labem pro její kočárek a po tom shánění jsem fakt ráda že já už ho mám..
31. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
jani tak to budem od sebe dneska kousek lysá od loučeně je skoro za rohem....
jinak ten dementik se vrátil z hospody v šest ráno úžasná dvanácti hodinoka takže dneska mi s malou asi fakt strašně pomůže a na výlet jedeme se sofí sami. Pak se jednou nedivte že vám budu psát z Pankráce fakt :pensive:
1. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
musil tak to je hustý :unamused: já teď čekám až si mamka vyzvedne ségru a hurá pro kočár :slight_smile: venku je rásně tak to bude fajn výlet :sunglasses:
1. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
Udazte brambůrky, jdu pozdravit, chtěla jsem zkontrolovat Latunku :confused: , nikde ji nevidím, že by??????????
Já už mám zbaleno, oholeno a ve tři vyrážíme směr porodnice a zítra nás čeká den D.............. Hezky se mi tu opatrujte a Latu jestli to ještě nemáš za sebou, tak pojď, jdeme do toho společně :dizzy_face: . Hodně štěstíčka ti přeji a ať to s Davídkem rychle zvládneš!!!
Lussi mažu si tě, resp. číslo jedna a písnu na dvojku......, nevím, kdy zítra půjdu na řadu, nacpali mi tam silou vůle.....
Mám vás ráda, pa :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Janýsku ať je vše bez komplikací držím palečky!!!
1. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
držíme šechny pěsti co doma máme jany ať to máte brzy za sebou a jste spolu :dizzy_face:
1. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.