• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
@janysek70 Hodně štěstí :slight_smile:
1. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
janýsku držim palce!!!! Já trčim doma a porod nikde,tak se jdu hrabat na grilovačku ke známým,snad se tam něco rozhejbe :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
Janýsku, ještě jednou tfuj,tfuj, tfuj:slight_smile:

Latunko, holka, já myslela, že už někde úpíš na hekárně a ty v klidu hodláš grilovat....Naper břuch dobrotama,ť má Sájmon sílu vylést konečně ven:slight_smile:
1. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
čau holky
leni hezkou dovolenku, vyšlo vám krásně počasí, prej má být celý týden hezky :slight_smile:
janysku hodně štěstí a ať to jde hladce, už se těším až toho prďolu uvidím :dizzy_face: Tak přecejenom asi latu předběhneš :grinning:
jinak my jsme se vrátili z Moravy , byla to tragedie a pro mě akorát stres.Cesta byla hrozná, už nevydržím takovou dálku sedět na řiti, pak do mě otec akorát jebal a vytahoval celý večer staré věci, dokonce se dostal i k mému bývalému a řešil to tam předevšema, takže mi bylo akorát tak do breku a ve finále jsme s lussilákem spali na zemi na matracích protože ve vsi byla zábava a bratr se švagrovou si pozval bratránka atd a museli jít nutně kalit. Samozřejmě své dvouleté dítě nechali jen tak doma, však on se o něj někdo postará (za noc jsem vstávala čtyřikrát protože malý řval :angry: )Fakt pecka, kdyby lussilák ten večer nepil, tak jsem se sbalila a jela okamžitě domů nebo k jeho babičce :angry:
1. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
jo a do alba jsem dala pár nových fotek :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
pche toho bohdá nebude,aby Sájmona někdo předbíhal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já nevim teda co touhle dobou děláte vy,ale já si tady asi hezky počítám kontrakce :grinning: :grinning: Od půlnoci pravidelně každejch 10minut,tak to snad ku.va nemůžou bejt poslové,ne? Teď mi zbejvaj ještě cca 3minuty humoru,pak zas budu funět a hekat a nadávat si,že jsem kdy vůbec chtěla rodit :grinning:
2. srp 2010 ve 02:48  • Odpověz
autor
jo vono už bylo 48,tak to mi zbevjala jenom necelá minuta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 02:50  • Odpověz
autor
ona totiž ta známá u kterých jsme grilovali má dneska narozeniny a pro změnu má rodit na moje narozeniny,tak jsme si tam celej večer dělaly prdel,jak já dneska porodim a ona pak přesně 27.10. :grinning: :grinning: :grinning: a protože Sájmon je inteligentní tak mě v 0:03 probudily první bolestii :grinning: :grinning: A ty byly ještě dobrý,teď poslední pár už teda bylo hustejch,ale netrvaj dlouho - odhadla bych to vždycky tak necelá minuta,tak snad je to ono - jdu to někam vystudovat :wink:
2. srp 2010 ve 02:53  • Odpověz
autor
jo tak tohle nebyla asi ani 10 minut,já si to možná rozmyslela a vlastěn to přenášení neni tak špatný :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 02:57  • Odpověz
autor
tak já jdu pomalu vymyslet,jak šetrně vzbudit kokotátu,blížíme se k 5 minutám,tak nevim - buď dám vědět po lussile nebo to přejde dřív než vyjedeme a trapně se zahlásim na značce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 03:18  • Odpověz
Latu a Janý, držím palce :wink:
2. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
Koukám, že Gustav je dobrý na porody :grinning: . Držím palce holky :wink:
2. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
jůůůůůůůů tak holky to budou mít v jeden den tak a budem uzavírat sázky kdo bude dřív venku jestli sajmon nebo Štěpík....

tak já tipuju: Štěpánek 10.28 50cm 3420g
Sajmon 12.45 51cm 3380g

jsem to holkám už nalajnovala se vším všudy :DDDDDDDD
2. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
tak to jsem napnuta jak ksandy jak tohle dopadne :sunglasses:
2. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
hurááááááááááááááááááááááá Davídek je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak kdo o mě ještě nevíte, jmeneju se Davídek, narodil jsem se v 9:48 měřím 50 cm a vážím 3370 g. Zrovna si žužlám ručičky a koulím očima :grinning:

Lat strašně gratluju znova. Je to krása:grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
do 3,14či, ona to bylo tady skoro on-line :grinning: :grinning: :grinning: Latunie ty jsi drsná, stíhat to tady ještě popisovat :grinning:
Jinak já už Sájmona, teda Davídka viděla už v mms a je krásnej :dizzy_face:
2. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
jsem zvědavá, kdy dostaneme zprávy od janyska :grinning:
2. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Latuuu, veliká GRATULACE, těším se na fotku miminečka :dizzy_face:
2. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
Latu jsi šikula, moc gratuluju k Davídkovi a těším se na fotečky :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
gratulka super a koukám s mírama jsem se moc nesekla!!!! :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@meggi10 ty jsi skoro jasnovidka, málem jsi váhu tipla na chlup stejně :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Latu,MATKO :wink: ,vítej v klubu!MOOOOc gratulujeme,atˇ jste v pořádku a malý krásně roste :dizzy_face: !
Ef posílá Davídkovi pusinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
2. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
luss vyvěštím i tobě chceš?? :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky,to je paráda co?já to vím z smsky,šéf se lekl jak jsem vyjekla radostí a pak se rozbulela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccc GGGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@meggi10 no tak vyvěšti :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
a teď čekám co janýsek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lussi to byla teda fuj návštěva :angry: :angry:
my se s kamarádkou včera málem vysekaly na dálnici,dodávce před námi praskla zadní guma a dostal hodiny tak 10x a pak to naštěstí ustál a jentaktak se neotočil na střechu..no hustý.oběma nám bylo blbě...ona je v sedmém měsíci.. :confounded:
2. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
meggi já bych takyp rosila o věštbu :wink:
2. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@janitchka tak to jste měli sakra štěstí :confounded:
a na janýska tak čekám :slight_smile:
hele a pak jsem na řadě jako já??? :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky já mám z tý naší latunie takovou radost :grinning: :dizzy_face: TeĎ ještě jany a bude to nejplodnější den v historii brambor :grinning:
Luss jojo za 11 týdnů jsi v pořadí :grinning:
Jinak my byly dneska plavat se Sofí a byla to bomba. Jestli pak matky budete mít možnost chodit s dětičkama na plavání kojenců tak určo choďte SOfí byla nadšená !:slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.