• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
musil já bych chtěla chodit na plavčo :wink:
2. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@musilka ty jo, už jen 11 týdnů, strašně rychle to uteklo :confused:
my máme bazén tady ve vsi, tak jestli tam bude možnost nějakého koupání s mimčama tak toho určitě využiju :slight_smile: A máš nějaké fotky z toho plavča? :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
ku.vaááááááá janysek porodila:
Svetem leti novina, ze u Pokornych se 2.8 rozrostla rodina...Z tatkovo nejrychlejsi spermie je Stepanek 4250 g a 52cm!!!
2. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
tomu říkám macek :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Latunko a Janýsku moc gratuluju k přírůstkům do rodiny. Ať jste všichni hlavně zdraví a moooooooooooc šťastní!!!!! Jste holky šikovný, že jste to takhle zmákly v rozmezí několika hodin!!!!!!!! To budou tátové dneska na plech :grinning:
2. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
janysku tak to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: téda to je macíček,já jsem byla poloviční,když jsem se narodila... :grinning: :grinning: :grinning: a je super že se vám to povedlo v jeden den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
juuu, holky ja mam z vas takovou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
latu a janysku moc gratuluju!!!! Uzivejte si ty malinkaty rvousenky,hrozne rychle rostou! A Davidkovi a Stepankovi preju krasnej vstup do zivota!!! :dizzy_face:
....a desne se tesim na 3,14čo zazitky z porodnice :grinning:
2. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
janýsku, gratuluji, Štěpánek je kluk jako buk :dizzy_face:
2. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
Janýsku velká gratulace k takovýmu chlapákovi. Hodně štěstí oběma :wink: .

(tady si člověk trochu prospí a další mimino :grinning: :grinning: :grinning: )
2. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
hehe, na zážitky se taky těším :grinning:
a koukám, že do té doby tady bude asi pěkně mrtvo, pořád nakukuju jestli tady někdo bude a ono prd :slight_smile:
Jo a dneska jsem dostala novou hračku , svůj vlastní glukometr, tak počítám, že do pátku budu opíchaná jak cedník :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
No konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěě, Latu, ty si prostě borka:slight_smile: Moooc gratuluju tobě i Davídkovi:slight_smile:)))) A Janýskovi aky dneska už asi potřetí:slight_smile:))))))))))))))

Já se zatím válím doma, ale brzy mi to skončí......
2. srp 2010 ve 23:49  • Odpověz
Latunko a Janýsku, strašně nejvíííc blahopřeju ke klučíkům, ať jsou zdraví, rostou a moc vám doma ne3,14čí......tzn. nebulí, pro ty, kdo nepochopil :grinning:
3. srp 2010 ve 03:45  • Odpověz
ahoj holky,
mě nešel od včera oř a hlásilo mi to,že chyba není na našem příjiímači :sweat_smile: včera a dnes mi není moc dobře,motá se mi hlava a mám žaludek na vodě...jsem sama doma a tak se válím...myslim pořád na holky jak jsou v porodnici a hrozně se těšim až tady budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
zdarec, já se taky chtěla válet, ale nakonec jsem se dokopala k protřídění hadýrek na malého, abych zjistila, co je třeba ještě dokoupit a taky mě čeká žehlení, fuuuuuuuj
jani hlavně opatrně, ať sebou někde nejebneš, když se ti motá květáček
3. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
no proto jsem radši doma...ale k večeru se mi vždycky udělá líp a to pak jsem schopná vařit a uklízet :wink: :wink: a žehlení mě taky čeká,ale jen v sedě.. :sweat_smile:
3. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
tak to je dobře, že ti není blbě celý den, alespoň se v noci vyspíš :slight_smile: Já toho dneska zase moc nenaspala a to tak krásně venku chčije, že to je tak počasí do peřin.
No a teď vymýšlím co si mám udělat na oběd, aby mi ten glukometr nezkolaboval, až se budu měřit - ku.va já bych si tak dala dětskou krupičku nebo palačinky nebo ovocné knedlíky :frowning2: Samozřejmě všechno mám tady doma, ale můžu na to akorát tak čumět :grinning: Ještě, že lussilák je tolerantní a nedělá mi doma chutě, drží dietku semnou :slight_smile:
A kdy jdeš vůbec zase k doktorovi?
3. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
a v sedě jsem nidky nežehlila, to se musí dělat blbě ne?
3. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
jdu 12.8. na nějaké vyšetření myslim papa a taky na cukr,akorát mi to přijde nějak brzo... :unamused: jojo v noci spim jak dudek a i přes den,kór v tomhle počasí..se mi vůbec nikam nechce..ale zítra už budu muset vyrazit na poštu atd...
3. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@lussi já žehlím jenom v sedě, když toho mám hodně, pokud je těch věcí pár , tak ve stoje. Prostě si nastavím žehlicí prkno podle potřeby.
3. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
:slight_smile: mě se tak žehlí mnohem líp.protože mě nebolí záda :wink: trvá mi to asi o chvilku déle,ale to je mi jedno :slight_smile:
ivo přesně :wink:
a k tomu cukru mi řekla že mi bude blbě a ať si někoho vezmu s sebou..takže venda jde se mnou.. :wink:
3. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@ivomal já když toho mám hodně, tak to žehlím tři dny :grinning: Mě to strašně nebaví, tak se snažím žehlit po trošičkách a to semi ani nevyplatí sedat :slight_smile: A co ta tvoje mrcha, kdy by měla dorazit???
@janitchka oni ti ten cukr budou pak měřit podle mě ještě jednou a je dobře, že už jdeš teď, alespoń budeš pod kontrolou. Mě neposlali ani na ten NT Screening co se dělá ve 12tt a sama už jsem se nikam objednat nestihla, takže jsem šla jen na triply v 16tt a pak na velký genetický utz ve 20tt, toť vše až pak teď ta cukrovka.
3. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@janitchka mě bylo blbě z hladu, vypití toho sladkého mi nevadilo, akorát ta čekací doba na kontrolní odběr je psycho, fakt nic příjemného. Lussilák byl taky semnou.
3. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@lussi Za 4- 6 týdnů dle doktorů. No kéž by měli tentokrát pravdu.
Mě tam taky ještě trochu žehlení zbylo, tak se navečer půjdu k žehličce ohřát :grinning: Jani, si mi připoměla, že musím na poštu...
3. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@ivomal no to je celkem dlouhá doba :unamused: A pak na to hned vlítnete nebo chceš počkat?
3. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
Pokud 17 dopadne kontrola dobře, tak na to vlítnem dřív. nehodlám na nic čekat.
3. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
ivo máš recht,já bych taky nečekala :wink:
lussi já mám obavu z toho sladkého,já mám problém se sladkým...a kámoška to o mě ví a řikala že to možná vyhodim,což nesmim,že.... :confounded: no netěšim se..
3. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@ivomal správně, to ti schvaluju!A do třetice všeho dobrého, jak se říká.
@janitchka tak doma natrénuj, rozpusť si cukr ve vodě, hodně cukru :grinning:
3. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
začla jsem dneska opět měři BT, abych viděla, co to moje tělo hodlá vyvádět...
3. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.