• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a kolik jsi naměřila? :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@lussi zatím hodně...snad to spadne...
3. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@ivomal a jakmile to spadne,tak je to znamení, že má dorazit mršena? Já nikdy neměřila, tak v tom neumím chodit, ptám se asi jak debil :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
kurňa, všimla jsem si, že na těch fotkách z gennetu mám i rodné číslo se jménem, tak jsem to musela teď začerňovat, aby mě někdo nezneužil:grinning:
3. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@lussi No to brzy, už jsem tě hledala na facebooku :wink: :slight_smile: podle jména, ale nenašla....Ona by měla klesnout, pak stoupnout - což by měla být ovulka, chvíli se držet nahoře a pak zase spadnout a dorazí mrcha....ideální stav...a když nespadne po ovulce a ještě lehce stoupne, tak vždy vím, že jsem v tom.... :grinning:
3. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@ivomal no já si toho všimla až teď :confounded: Pošlu ti do ip pod čím mě tam najdeš jo? :slight_smile:
Takže teď odmrchuješ a pak už ti teplota po ovu nespadne :grinning:
3. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Nespadne:slight_smile: když bude ten můj dostatečně spolupracovat...a to by neměl být problém, protože teď má se sexem na min tři týdny utrum:slight_smile: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lussi jo a díky, už jsem ti poslala žádost :wink:
3. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
huž jsem tě schválila:slight_smile:
musím jít uklidit ten mrdník tady, chystá se ke mě kámoška s miminem, tak aby tady chudák nechytl nějaký ekl:grinning:
3. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
imunita se musí od počátku posilovat :grinning: ...jdu taky uklízet.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
holky nemáte fotky dětiček??Nebo nějaké nové zprávy od holek co a jak?
3. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@meggi10 já viděla zatím jen Davídka. Mám ho v mobilu,ale jak to dostat sem, to netuším :confounded: Jinak od latu mám zprávy ze včerejška a byla samá sranda :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
hele já jdu pro kábel, mě to asi půjde:grinning:
3. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
Tak tady je malej Sájmon :grinning: Snad se latu nebude zlobit, že jsem zde umístila první foto jejího potomka já, ostatně já objevila i první // tak na to mám právo :grinning:
3. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
a jak tu fotku tak zkoumám tak si myslím, že je to celá matka :grinning:
3. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Davídek je moc roztomilej. Těším se, až Latunka dorazí, co nám tady napíše. je dobře, že jí nepřešel humor :wink:
3. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
tyy jo celá Latu, jako by ji z prdele vypad...vlastně on vypad:slight_smile: No je krásnej :grinning: nádhernej klučík:slight_smile:
Janýsek mmsku zatím neposlala....

Hmmm, když to tak vezmu, budu mít s Latu a Janýskem stejně šestinedělí :sunglasses: +- autobus
3. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Davídek je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jizu ahoj :wink: jak je?jestli se můžu zeptat......
ivo já si tě taky přidám na fb,jo? :wink:
3. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@janitchka a našla si mě?
3. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
já už jooooo
3. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
už tě taky mám :wink:
3. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: tak mě přepadl hlad,tak už papám špenát a knedlík a masíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@janitchka díky za optání, stojí to za houby. Jsem u rodičů, ještěže mají barák a bydlí tu i ségra s malou Kristýnkou. Ta mne alespoň trošičku dokáže rozptýlit. Jinak se mi stýská po domově, po pejskovi, který tam musel zůstat, protože tady je jiný pejsek, se kterým se nemají rádi a hlavně po manželovi. Je strašný, když člověk ve 33 letech má začínat úplně znovu. Ale nechci tady dělat smutno. Hrozně držím palce Lence, aby se to u nich dalo tou dovčou dohromady. A je tu veselo, protože jsou nové přírůstky. Opravdu se moc těším, až se holky vrátí z porodnice. :wink:
3. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@jizu já jsem smutná za tebe, tady tyhle situace jsou má noční můra, člověk nemá nikdy nic jistý :frowning2: Teď jen aby ses dala hlavně co nejdříve dohromady a začala jsi znovu. A když ti bude smutno tak se přijď vykecat, od toho tady přece jsme neeeeee?
3. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
jizu to je smutný :confounded:
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
Dobré ráno, zde zase nikdo? :slight_smile:
Zrovna jsem posnídala a říkám si, že zajdu, jestli tady někdo nebude :slight_smile: Tak si jdu asi na chvíli ještě schrupnout. V poledne mi přijede kamarádka, tak tu moc nebudu, ale ono se tady stejně nic neděje, když jsou buchty v porodnici. Latu říkala, že by jí snad měli ve čtvrtek pustit, tak tu pak bude veselo :grinning:
A o janyskovi stále žádné zprávy?
4. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
jizu je mi to moc líto... :frowning2:
a myslíš že už se nedáte dohromady?Nechce manžel třeba jen "pauzu"?? vím že to z ní hrozně...ale jsi si jistá že je to definitivní???
4. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
Dobré ránko,
@meggi10 - těžko říct. Mluvil o pauze, protože neví, co ke mně cítí. Ale fakt nevím, jestli to něco ještě najde, nebo ne. Děkuju všem za podporu, ale radši tu napište něco veselého :wink:
4. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses: :sunglasses: tak takhle líná jako poslední dny jsem ještě nybyla....už hodinu se přemlouvám abych umyla vlasy a šla do města...a taky jít na soud omlátit jim tam těhu průkazku... :angry: :angry: a pas si musim udělat,ale nejradši bych zalezla do pelechu a na vše se vyprdla...ale koukám že venku svítí sluníčko tak si jdu umejt tu palici no... :grinning:
4. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
tak já se před chvíli vyhrabala z pelechu, stal se asi zázrak, že jsem spala tak dlouho. No a teď bych měla jít na zahrádku posbírat hovna, bude toho zase beztak plný kýbl :grinning:
4. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.