• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo zprávy od latu: čeká ji první sraní :grinning: Jdu vám sem hodit další foto Sájmona
4. srp 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
4. srp 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
lussi jak malý usne tak jdu taky sbírat :grinning: hovnům zdar :grinning:
4. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
sajmon je cela latunie fakt:D
4. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
to je, prej, že dělá dobrý ksichty, tak to má určitě taky po ní :grinning:
4. srp 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
juuu tak ten je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt krasnej, nezmuchlanej...a je celej latunak!!! :grinning:
4. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Cus braboracky
@jizu :frowning2: co na to rict :frowning2: ...chlapi :rolling_eyes:

@lussi jen spi a spi...za chvilku budes ponocovat :wink:
4. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
Holky, volal mi manžel. Hovor asi na 30 sekund, prý jestli jsem v pořádku, a že mne pozdravuje jeden společnej známej. :fearful: Jsem to nějak nepochopila, proč volal.

Lussi - třeba ponocovat nebudeš. Ségřiné dceři jsou 2,5 měsíce a večer lehne v osm a vstává v šest ráno. Doktorka se divila, ale malá přibírá jak má, tak si myslíme, že nemá cenu jí zbytečně budit. Přes den třeba několik hodin čumí na obrázky co má nalepené na zdi a chechtá se. Je neuvěřitelně hodná. A já se učím oblíkat a přebalovat a asi přijde i koupání :wink:
4. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Sájmon je kouzelnej, už mu to jméno asi zůstane :grinning:
4. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
jizu tak to je divny, vypada to ze v tom fakt nema jeste jasno :confused: a jak jste spolu dlouho? a zadna krize nebyla...proste z niceho nic tohle?
jinak presne, Sajmon to mel bejt!!!
a s tou neteri mas pravdu,nektery deti jsou proste takhle hodny :dizzy_face: a taky bych ji nebudila kdyz prospiva dobre. U nas byly noci taky v pohode,vstaval po trech hodkach,pak uz jenom dvakrat za noc, dala jsem mu kozu a pak hned zase usnul,zadny rvani. Ale i tak bych se chtela jednou tak nejak vyspat do ruzova,nemyslet na to,ze za chvilku bude malej vstavat a je neco potreba udelat...proste spat treba do poledne,dat si obidek,pak si jit zase lehnout atd... :grinning: ...no nic,na to bude cas v duchodu snad
4. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@poletucha no krize byla, ale protože je sportovec tělem a duší, sport je jeho zábava a uvolnění z psychicky náročné práce. Stal se mu úraz, nemůže nic dělat. Ani běhat, na kolo, fotbal, florbal ani svoje milovaný judo. Takže byl v prdeli, já se snažila ho rozptýlit, ale to fakt nešlo. Do toho potíže v práci. Prostě se to na něj totálně svalilo.
4. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
tak už jsem zpátky a šla jsem s neumytou hlavou :sweat_smile: :sweat_smile: a venda mi řekne kam jdu tak vyfiknutá..já se picnu,zrovna když si připadám jak strašidlo :grinning: :grinning: jdu si dát polívku :wink:
jizu tak to s tebou třeba nemá nic společnýho...chlapi jsou bábovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a volal třeba že se mu stejská a chtěl tě slyšet...
a na první sr.ní latu jsem taky zvědavá...malej je kouzelnej :grinning:
4. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
jizu aha,takze ma zrovna blby obdobi...ale zase proc by to resil takhle...chlapi jsou prave ze babovky i v takovych vecech jako ukoncovani vztahu, neradi neco resi :unamused:
jani jo tohle me taky vzdycky dostane,kdyz stravim hodinu tim abych nejak vypadala,tak si toho ani nevsimne a kdyz probehnu kolem nej v nejakych domacich hadrech s fritakem na hlave a nenalicena,tak se lisa jak mi to slusi :grinning:
4. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahojky ..jsem doma nas skok do zítra,přijeli jsme před chvilkou a hned jdu pogratulovat oběma matkám..moc štěstíčjka prckům přeju ..malej od latu mě přijde celá latu ty kukadla velký..jinak naše dovka je v půlce a nic ..zatim nic ..neřveme na sebe ,ale ani nic lepšího
4. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: dneska jsem byla už pracovně ....na služebce...v bývalý práci. No pořád stejná slepičárna, vztahy na pikaču, no jsem ráda, že jsem pryč....a to mě ještě vytočily, slépky jedny ukvokaný :angry:

Malej Lusilák je fakt boží, ksichtíky dělaá úžasný. Janýsek se neozval ani u nás na Spolubojovnicích.....

Jizu, držím palečky, ti chlapi jsou fakt občas na zabití. Třeba tě chtěl jen slyšet...nech tomu čas, se to podle mě vyvrbí, oni občas potřebují prostor na srovnání mašlenek, zvlášť, když se jim přestane dařit v práci, koníčky, kterými žili jou do háje, tak si najednou neví co počít se životem a většinou pak je dobrý jim jít z cesty...vydrž, on se srovná, podle mě....

Leni, držím paluchy
4. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
ivo ty sis spletla malýho lusiláka s latuňákem ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
polet :wink: :wink:
leni držim palce :wink:
jizu myslim si to co polet a ivča :wink: :wink:
4. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
no jo, je to na L....no...sorry Lussi :slight_smile: Jsem nějaká poplantaná celá:slight_smile:
4. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Ivo :grinning: :grinning: :grinning:
jizu v chlapech se člověk fakt někdy nevyzná :confounded: Taky myslím, že tě chtěl slyšet, což je dobré znamení ne? :slight_smile: Proč by jinak volal A chceš, aby tě přišel odprosit, že udělal blbost ne? A k té neteřince - je super, že se takhle máš možnost všecko naučit, já jsem zvědavá jak to budu zvládat, spoléhám na to, že to přijde samo a když ne, tak si to půjdu asi hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
čerstvé zprávy - latu dneska pouští z porodky, tak jestli nebude mít doma mrdník, večír dojde :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla a jsem ráda, že je vše v pořádku. Já se denně přemlouvám k nějaké iniciativě do školy, ale zatím to nějak stagnuje. Nechtěla jsem vám se nosit ještě špatnější a chmurnější nálady. Má psychika je opět na bodu 0, takže se mnou toho moc není ani v reálu.
Ivo doufám, že ti je lépe. Četla jsem, jak se statečně držíš, tak držím palce, ať první po revizi dojde v čas a je všechno v pořádku. Nechci ti do něčeho kecat, ale zkusila bych Femigard a nebo aspoň pít Kontryhel, je na sliznici.
Jizu- přeju jen to nejlepší ať tě potká a třeba i ten nějaký zázračný princ.... :wink:
5. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@lussi co cukrovka??? koukala jsem, že máš novou hračku :slight_smile: ..co ti řekli na kontrole??
5. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@petra.vavra máš depky nebo co? A co mrně? Kope? :slight_smile:
Na té první kontrole mi jen ukázali jak se používá ten glukometr, objednali mě na utz a dali mi instrukce co a jak,, samozřejmě jsem už všechno věděla od tebe, takže pro mě žádná novinka:grinning: Jinak zatím v poho, včera jsem dělala velké měření tzn. 7x za den a všechno v normě, dneska mám v plánu jen malé, takže změřím jen před a po večeři, tak snad to bude taky v poho:slight_smile: Na další kontrolu jdu ve čtvrtek, nejdříve se mám zastavit na ten utz, aby Filípka zvážili a pak s výsledkama šup k doktorce na dia.
5. srp 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
@lussi no depky....mimi kope, ale někdy hodně a pak jsou dny (jako třeba dnes), kdy o sobě nedalo ještě ani vědět, takže mám zase nervy, jestli je vše ok....já už chci porodit, tohle mě jako teda nebaví. Říkám si, že jsem ještě málo, na to, aby kopance byly pravidelné, ale tohle mě totálně rozkládá.
Jinak jsem ráda, že je cukr relativně v pohodě, Jsi šikula. Určitě to bude v pořádku.
5. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@petra.vavra no tak to mě drásalo nervy taky, teď už je to dobrý, hýbe se skoro celý den, hlavně večer a ráno, takže jsem v klidu. Ale taky už bych to ráda měla za sebou, nemám na to nervy. Ono je to těhotnění hezké, ale fakt má člověk obavy. Já se alespoň snažím nic si nepřipouštět, nebo bude mít malý tiky a bude koktat :grinning:
a díky za pochvalu, jsem na sebe hrdá :grinning:
5. srp 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
@petra.vavra děkuji za optání,zatím zvládám kupodivu porevizní stav dobře, mám pocit, že to byl jen zlej sen a nestalo se to, ale myslím, že pořádný depky teprve příjdou. Rvu do sebe wobenzym 5 tabl 3x denně a piju i kontryhel. teď si jdu uvařit zase nějakou bylinkovou směs, prostě hodlám se hodit fyzicky do rychtiku co nejdřív a zahájit opět kolečko snažení. Clostil se netrpělivě na mě kouká v kuchyni z poličky, už aby to bylo.... nehledě na to, že dlouhodobý nucený sexuální půst není zrovna moje a ani jeho hobby....
5. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@lussi jj, jsi šikula...
jsem moc zvědavá na popis Latu, asi se zase pořádně zasmějeme při jejích komentářích.. :grinning:
akorát ten Janýsek, že se neozývá, doufám, že je vše v pořádku :wink:
5. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@ivomal :wink: skvělý začátek....Já brala právě ten Femigard a perfektně mě srovnal jako hodinky, ovu jsem měla přesně na hodinu a poznala jsem ji bez jakýchkoliv bolestí a píchání vaječníků apod. Takový plodný hlen jsem neměla ani za mlada :grinning:
5. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
no dneska mi kolegyně říkala, že jsem nějaká pohublá....to jsem jen splaskla po té revizi, ještě týden a po kontrole začnu i cvičit, když mudr. povolí:slight_smile: Já ten femigard už kdysi brala a na mě moc nefugloval, ale na Kontryhel nedám dopustit:slight_smile: Ten bych řekla mi pomáhá:slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@ivomal jj, na každou zabírá něco jiného to je jasný :wink: . Je dobře, že už máš něco odzkoušeno a víš co zabírá. cvičit bych potřebovala taky, budu po porodu jako sud...kámoška chodí na tu zumbu, tak prej budem pak chodit spolu, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
tak kde jses Latunye?????????? :angry: :grinning:
5. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.