• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Taky se jdu podívat jestli je tu a koukám, že není, tak asi doma uklízi po bujarých oslavách novopečného kokootce :grinning:
Tak já se jdu okoupat a později ještě nakouknu, třeba přijde, až Sájmona uspí
5. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@petra.vavra O Zumbě jsem slyšela, to by mě taky asi bavilo, já kdysi chodila na aerobic, ale to bylo před 20 kily.... takže mě zatím zbývá akorát orbitrec moje nenáviděné mučidlo :sunglasses:
No, kde je ta Latu, chci slyšet story o tom, jak přišel Sájmon na svět a stal se z něj Davídek :slight_smile:
5. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak Latu nikde, tak jdu chrápat...snad se zítra dočkámě :wink:
Brou noc :wink:
5. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
V rámci úspor času kopíruju naší první noc z Mimi k vánocům,snad bude dneska čas zajít a povyprávět osobně :wink:
Ahoj holky :slight_smile: Máme za sebou první noc doma a byl to boj :cry: Malej strašně brečí při kazdym přebalování, ale opravdu ho komplet celé provřeští, mele sebou,takze ho nemůzu pořádně otřít,pak nasadit plenu,obléct ho a jsem úplně hotová,jo a taky samozřejmě počurá všechno kolem sebe :pensive: Do toho je všechno oblečení velké,tak se s tím špatně manipuluje - no takze je celej vzteklej a v tomhle stavu ho zkousim kojit, v porodnici se přisával krásně,ale ted začal zlobit - pořád si strká ruku před pusu nebo zakloní hlavičku a hledá tu kozenu úplně jinde,takze se samozřejmě opět rozbrečí :unamused: Takhle jsme bojovali od 22 hodin do půlnoci - to se mi posránkoval 2x po sobě brutálnim způsobem a pak ještě jednou,tak jsem se lekla,co mu je a nevěděla jestli mu můzu dát teda zase nakojit nebo ne :unamused: Pak jsem našla na netu,ze smim,tak se uklidnil,jenze hned usnul kdyz se přisál,tak toho moc nevypil,takze do čtyř se budil kazdou půl hodinu a vzdycky trochu nasosal a tak pořád dokola,az pak se najed porádně a spal az do šesti, pak dostal najíst a zase spí doted. Do toho samozřejmě psisko bylo zmateny co se deje,tak pořád nosila hračky a knučela, kokotáta se na ní obořil,mě to robzulelo,ze nez aby vylez z postele a šel s ní ven,tak na ní hned křičí,on na mě vyštěk,ze přeci normální chodit ve dvě ráno se psem ven - jenze já vůbec nevěděla kdy se ona naposled vyvenčila,protoze soused tu má na návštěvě ségru s dětma a kdyz jsem vyšla ven,tak ty smradi jí začaly honit a ona se strachy schovala pod auto,takze to podle mě nestihla :frowning2:
Ale jinak je to zlatíčko,jen to přebalování bych potřebovala zvládnout :cry: Jdu vás dočíst a pak by se měl kazdou chvíli vzbudit,tak nevim kdy zase dojdu :sweat_smile:
Jo a nefunguje nám klávesa šestky a sedmička,takze musim psát bez "z" a "y" bez háčku a čárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kokotáta v rámci oslav nechal napršet do klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
@latunka to se srovná...hlavně vydržet :wink:
6. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky

@latunka - to bude dobrý, uvidíš. A co se týče kojení, tak ho musíš budit, když usne. Nenech ho spát, dokud se pořádně nenají. toť praxe od mé ségry. :wink:
6. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
@meggi10 čas jsi sice netrefila,ale tu váhu skoro přesně :grinning: :grinning:
@efkas no jsem zvědavá jak se budeš tvářit,az v 15letech přijde Davídek vaší princeznu opusinkovat osobně,on se totiz rozhod,ze bude lamač dívčích srdcí :grinning:
No nic,nez jsem dočetla,tak jsem byla dojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A uz si nepamatuju co jsem tam četla :grinning: Přes den je malej hodnej,tak ted spí, na půl druhou jdeme k doktorce,tak třeba něco poradí na to přebalování.
jizu - aha,mě ho bylo líto budit,kdy zabral,ale ted ho teda nenechám, bude se sosat pořádně :grinning:
No jinak k porodu - budu vám to dávkovat postupně,protoze se mi blbě sedí :grinning: Tak asi největší zázitek byl,ze moje 3,14 hrála něco dopolední zábavní program pro šest mediků :grinning: Dokud jsem neměla epidural,tak to taková sradna nebyla,to jsem je ani nevnímala,ale pak jak se mi ulevilo,tak mi to přišlo děsně dementní,jak já tam lezim z rozcpanejmě nohama, padá a teče ze mě všechno mozny a oni tam stojí vyskládany v řadě a čumí na to - asi jako v kině :grinning: :grinning: No ale jinak to předtim fakt nebyla sranda, v jednu chvíli to bylo i dost blby,protoze malej se zřejmě zamotal do pupečníku,tak uz volaly na sály a sháněly doktora - zrovna tam totiz dělaly několik akutních císařů naráz,tak to jsem tam bulela jak kráva a přišlo mi to nekonečny,přitom to podle mě netrvalo ani dvě minuty - ona do mě ta asistentka hned vrazila ruku a druhou dala na břicho, točila mě z boku na bok a pomohla mu takhle, tak uz to pak bylo dobry. A to musim říct,ze ten jeden medik byl fakt strašně fajn,on drzel tu sondu od monitoru na pupku a pořádně mě uklidnoval,ze to jenom blbá technika,ze malej asi uhnul - jsem mu to sezrala i s navijákem,ale v propouštěcí zprávě je o téhle komplikaci zmínka,tak mě asi dobře oblbnul :wink: Musim zase bězet,někdo začíná vrnět :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
Latu vítej:slight_smile: , však se musíte doma srovnat, je to všechno jiný a nový, tak držím palce.-)
6. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
Latu vítáme tě :sunglasses: :sunglasses: už jsem se tě nemohly dočkat :wink: náhodou já myslim že to zvládáš v vpohodě :wink: :wink: včera jsem byla naprosto nesnesetilná a při jakémkoliv náznaku komunikace jsem vendu prudila a on to statečně ustál :grinning: jinak pořád chrápu...včera jsme se byli kouknout na dva byty,jeden byl ale moc drahej a druhej super ale ctvrty patro bez vytahu...a kvuli tomu se právě chceme stěhovat,ty schody jsou hrozný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
latu gratulka k Sájmonovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
a co janýsek??? po císaři asi bude v porodce dýl ale i tak nikomu se neozvala?
6. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
SMS od Janýska :
AHOJ,JSEM V CAJKU,JEN BOJUJEME S KOJENÍM.KDYŽ NIC NEBYLO SÁL JAKO DIVÝ A TED LENOŠÍ.ČEKÁME,AŽ ZAČNE NABÍRAT,CO SHODIL.
6. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
Super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
juuu holky drzte se,ty prvni dny jsou obcas na palici,ale pak se to nejak zabehne :wink:
Latu pri tom kojeni bych ho taky budila,jinak bude mit furt hlad...u nas to bylo stejny,spal na koze furt,tak jsem do nej stouchala,lechtala za krkem...v nemocnici mi radily drasticky metody,jako stipat mezi ramenem a krkem na takovy mistecko anebo zacpat nos aby se musel nadechnout,ale to se mi fakt nelibilo :unamused:
6. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
čau baby :slight_smile:
hurá,janýsek je v pořádku, už jsem se bála, že se něco děje :dizzy_face:

@latunka ty to určo zvládneš, nemůžeme přece čeka, že bude Davídek svatej, musí tě pořádně pozlobit :grinning: A všechno se hezky nauč, pač mi pak budeš dělat osobní poradkyni a koukej se to naučit rychle, než to naše vyprdnu já, tak bychom se chtěli zastavit na kukandu :slight_smile:

jinak já dneska absolvovala toho zubaře. Na to, že jsem byla naposledy u zubáka na základce tak docela dobrý. Mám malinko zubní kámen, takže to jdu za dva týdny na odstranění a po porodu musím na chirurgii, kde mi vyndají obě osmičky, takže to se mám na co těšit :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
Jeden dnešní mega pupek :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
tak ještě jednou...demence mě dostihla tentokrát dost brzo... :grinning:
6. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
ahoj karkulko..moc pěknej pupánek,jinak holky porodily ve stejný den?
6. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
@lenkacar ahoj babo...doufám, ze se máš lépe....
jj holky si to střihly ve stejný den... :grinning:
6. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
ahoj,já teď vstávala a tady nikdo :sweat_smile: venku pořád prší a tudíž budu celý den doma a mám uklízecí náladu,tak toho musim využít :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
zdarec :slight_smile: Tak jsme zaznamenali mírny posun k lepšímu, sice jsem dojila v noci skoro kazdou hodinu,ale aspon se neplakalo :wink: Teda krom jednoho přebalování,ale to jsem zase vymyslela úzasny zepšovák,jak nečumět do plíny zbytečně a nepřivádět ho k řevu uz jenom tim,ze nakouknu - dám ho očuchat Blběnce mojí milovany a kdyz zaboří čumák rovnou k prdelce,tak je jasny,ze to tam je - kdyz ho ocuchava celyho,tak je cisto :grinning: :grinning: A normálně to v 99% procentech případů funguje :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsme byly v poradně,tak mi taky poradila,ze ho budit při krmení a dojit aspon 20 minut,aby se dostal k tomu mlíku na hlad - asi to zabírá,protoze vypadá spokojenější,on to fakt jinak za nějakych 5 minut zalomil :unamused: Jinak si prdola zkusil jakej má "doser" - jsem ho měla na přebalováku, samozřejmě vřeštěl,já tam s nim bojovala, najednou se ozvalo prd a smrdutá dávka letěla na podlahu az k PC stolu,to je asi metr a kousek, no já byla taky vohozená,nateklo mi to do pantoflí - ale ještě ze to neudělal o chvilku dřív,to jsem v šuplíku hledala bodynko,tak by mi hned odmala sral na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
lussi s tou osobní poradkyní nějak nevim, evidentně mám super mateřské vlohy :grinning: :grinning: :grinning: Na kukandu můzete kdykoliv, vy se ani nemusíte ohlašovat, akorát příští sobotu slaví ségra narozky,tak budeme v luftu,ale třeba kdyby se vám chtělo v neděli - a nebo i v tejdnu, já budu určitě doma :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@latunka no vidis jak uz se krasne doplnujete...ty dojis a Davidek sere :grinning: ...ale ma teda dobrej dostrel! a co vubec Kokotata? je z nej poprdenej,vid? :slight_smile:
u nas frci antibiotika,ve ctvrtek jsme jeli na pohotovost,pac mel prdola pres 39 no a horecky mel az do dnesniho poledne,uz jsem dost panikarila...nastesti je to snad zazehnano,je sice protivnej jak prdel ale bez teplot :dizzy_face:
7. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@latunka koukám, že Davídek bude střelec:slight_smile:
7. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
Davídek je vtipálek po mamince :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@latunka ok, beru na vědomí, hned jak budeme mít nějak volno tak dojedeme :slight_smile: Jen doufám, že nás Davídek neposere :grinning: A s blběnkou to máte dobře vymyšlený, taky to pak zkusím :grinning:
My se vrátili z toho focení, bylo to docela náročné, tak jsem zvědavá jaký bude výsledek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak fotografka byla suprová, moc příjemná a byla i sranda, takže kdybyste některá chtěly, můžu jedině doporučit :slight_smile: Určitě tam chceme jet nafotit i Fífu až vyleze ven.
@poletucha chudinka malej, tak hlavně, že ty teplotky polevily. Tak ať se ta naše brambora rychle uzdraví! :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@petra.vavra fané břuško :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@lussi juuu lussi,hodis sem pak fotky,vid? ja si asi vezmu kontakt,chtela bych nas nechat nafotit ted v zari :wink:
latu s tou blbenkou je to vtipny,to Franta cmucha ty pleny i kdyz jsou prazdny,je to hroznej cmuchal,vzdycky malyho z ty pleny skoro vyndal :grinning:
petra moc hezkej pupik
7. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@poletucha jj, pak je sem dám,měla bych je mít nějak do 14 dnů. Jinak tady má stránky http://www.hexenpo.cz/, myslím, že reklamu jsem viděla i tady na oři :slight_smile: Má tam ukázky i z focení dětiček :slight_smile: Jo a fotí i o víkendech a po večerech, což je supr :sunglasses:
7. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
@lussi tak ti pěkně děkuju...právě jsem si vybrala dárek k svátku :grinning: fakt povedené fotografie. Moc se těším na ty tvoje :wink:
7. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz
luss taky se těším na fotečky :wink:
7. srp 2010 ve 23:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.