• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
hele jste tady někdo?já asi nikam nejdu,kámoška napsala že se ozve....a teď mi zase trochu hnul žlučí vašík...jsme se bavili a dostali se k tématu,že vždycky když čůlověk začne chodit s někym novym,tak mu chybí něco od toho bejvalýho...a já se zeptala (pořád ještě sranda)co chybí jemu a on že některý jídla co mu vařila exmanželka tak jsem mu položila telefon....a teď trucuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
leni to je normál buchta ale přišlo mi že tam něco na těch hruškách chybí tak jsem to pocukrovala skořicovým cukrem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nevezmu mu to a ne ane ane,já už nevim jak mu to mám vysvětlit,že to se prostě neříká :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
no Jani a co chceš,chlap nemá tolik taktu jako my :grinning:
17. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
medu jinak je fajn,ale tohle mě vždycky během sekundy tak nasere...vlastně kvuli ničemu jinýmu se ani nedohadujem,užuž si myslim,že mu to došlo a zase něco plácne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
myslíš že je to normální???
17. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
jo je a bude to tak než vás smrt rozdělí :wink:
17. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak mi teď napsal,že vůbec nechápe,proč jsem to položila.... :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu to hezky od plic vysvětlila :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
na to časem přijdeš,že je lepší se ho na minulost moc neptat-ani ze srandy :grinning: protože pak jedinej kdo bude nasranej,tak ty,fakt,už to mám za sebou a to mám druhého manžu,tak vím o čem mluvím :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
ale on právě o tom mluví sám od sebe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .teď jsem se ptala jakože na sebe,co mu chybí u mě...
17. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky ,i já tohle znam jani ..bejválek mě taky timhle sral a nejvíc ,že se třeba v noci vzbudila ,on v kuchyni ,víno ,nalitej jako žok a plnej stůl jejich společných fotek,přitom ,než se zabila měli před rozvodem ,ona dítě s jiným a samej chlap a o jídle jsem to poslouchala furt..ted mám klid vladís přede mnou s nějakou žil, nežil asi v 18letech a od té doby sám ..ale spíš to ted dělám já ..to je asi tím ,že si člověk něco prožil a vzpomínky nevymažeš ikdyž to nemyslíš zle ..
18. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
jani já myslim ,že zbytečně žárlíš a tak bude nejlepší se ho na sebe vůbec nepatat ,páč to já taky nedělam ,kdoví co bych se dozvěděla ..třeba že málo souložim a blbě vařim a kdoví co ještě by ten chlap vymyslel ,jen aby odpověděl a měl klid ..ale už nepochopí ,že tim si vykopal hrob a tím pro něj klid skončil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: simonka na mě pěkně sere, když už ty testy mám doma,tak jsem ho polula,i když to bylo zbytečný,protože už se potim jak vrata od chlíva, podbříšek nafouklej a bolavej,takže teta je do zítra tady,ale zase jsem si řikala,že lepší ten test vyplácat teď,když počítám s / než aby tu ležel do příště a dráždil mě na testování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ten s tou druhou čárou si schovám,ať vim jak to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
:slight_smile: latu ty máš 5tt :slight_smile:
ono se to vybarví :wink:
leni já vim,jsme dlouho telefonovali a vyjasnili..... :grinning: :grinning: :grinning: je ale divný,že ty chlapi si nepamatujou,co jim udělali bejvalky za sviňárny....
18. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
jani asi se na to časem zapomene.. :wink: latu nesmutni ..
18. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
leni asi jo.... :wink: jdu ohřát oběd a pak jdeme do sauny :grinning:
18. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky :wink: ..latu, snad mrcha červená nedorazí :sweat_smile: :wink: .. Taky v to doufám :wink: .. Mám to dostat od úterka za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Divně je mi pořád, ale mám dojem, že to dělá ten utrouš :angry: :unamused: ..V pátek máme jet do jižních Čech, na výlov rybníku :grinning: - tak ráno zkusím test, bude to 10 dní od druhé inseminace, tak ať vidím, jak to vypadá :grinning: :grinning: .. Protože jinak bych si dala aspoň vínko - jinak budu sušit hubu zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .. Tak zatím příjemnou neděli :grinning: :grinning: ..
18. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
ženy já nesmutnim,jen jsem nasraná, protože mám pár dní na rozmyšlenou jestli další IUI nebo laparka, tak snad jestli má mršice dorazit,tak mi nechá aspoň nějakou dobu na rozmyšlenou,protože fakt nevim :unamused:
Dneska jsme byli s kokotátou na výletě, jeli jsme se podívat na Slapy do jedné osady,jestli by se tam dalo chodit na ryby, samozřejmě začal brutální slejvák,ale nám se nechtělo už vrace,tak jsme šly - i s naší Barunkou a pak jak jsme slejzaly dolu k vodě - v lesíku, po takovym bahnivym srázu- tak řikám Barče - ne abys se mnou cukla a podtrhla mi nohy,jen jsem to dořekla,tak se mnou šmejkla a já ten bahnivej kopec sjela po prdely až dolu,no já vypadala jak Jožin z Bažin,hlavně jsem se nemohla smíchy zvednout,tak jsem tam asi dvě minuty dřepela v dešti,v bahně na zemi :grinning: :grinning: :grinning: No ale procházka to byla nakonec hezká, i když pršelo - našly jsme ve vodě rybu,co sežrala menší rybu a normální se s ní udávila :grinning:
Tak já jdu k bedýnce,pa zítra!
18. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
latu já sebou jednou v zimě podobně flákla do horského potoka ..zimní bunda se mi nacucla jak balon a já se tam válela jak jalovice,ten potok měl asi mínus 20...domů jsme to měli 70km .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,myslim ,že je lepší jožin z bažin
18. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Hoj holky, já jen nakukuju, co je nového. Latu, dokud není mrcha, tak prostě není. Jinak super zážitek :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak sraz byl docela fajn, až na pár vyjímek, ale ty se vždy najdou. Víkend stál za h..., venku hnusně a pohádali jsme se doma skoro do krve, takže tichá domácnost.
Jani, kdybych vyprávěla co mám doma, k ohledu na tvůj příspěvek já, tak bys ani snad nevěřila. Chlapi jsou vůči bejvalkám tupci a připadá mi, že mají v sobě snad pocit, že jim stále něco dluží, za to jak jim ublížili, ale už si nepamatujou co ony dělaly jim :astonished: :astonished: :angry: .
19. říj 2009 v 00:17  • Odpověz
Ahoj, no k těm bejvalkám, to je všude stejný :unamused: :angry: .. Ale můj manža celkem moc svoji bejvalku nemusí doteď, takže já si nemůžu stěžovat :sweat_smile: :sweat_smile: ..
19. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Jo, mám dotaz, mrcha dojde i přes utrouš, nebo ne???
19. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Udazte při pondělku.
Ústav se dnes ještě nehlásí, možná jeli na výlet :grinning: a Lussi zapadla sněhem ve sklípku.

Schimi, mi přišla mrcha po všech transferech i přes utrouš, pokud nebereš nic dalšího....
19. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
No, neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Jen utrouš zavádím... To stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Uvidíme, od zítřka za týden bych měla dostat mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
19. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Čusešus po ránu:slight_smile:,

u nás nic nového...chci mrchůůůů, dneska 92 dní bez.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
:grinning: Teda ivomal, já mám sice opačný problém, ale nedivím se Ti :grinning: ..
19. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: Já už jsem vzhůru od 4:50, musela jsem si dojít ke kokotátovi vyzvednout lístek na bus, pak mi ten bus v 5:47 ujel, protože jsem se mazlila se psem a ještě že tak, za pár minut na mě vlezla sračka :rolling_eyes: Tak jsem se na přesun do práce odhodlala až v sedm a asi to nebyl nejlepší nápad,ale teď už není cesty zpět :rolling_eyes:
Dneska jsem netestila,zatim ani nešpinim,takže dávám do středy Simonce čas na rozmyšlenou,jestli tam nenajdu druhou čáru nebo mrchu tak vysazuju utrouš a ať si tam dole bez něj dělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
ty vogís ivomal 92dnů! Kdyby člověk nechtěl mimi,tak je to zase docela fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
ivo tos teda ušetřila...jo to tak bývá kdo potřebuje nemá a opačně .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já nějak dlouho špinim a nebo moje léčba byla k hovnu ..výtok pokračuje ..tak nevim.. :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
latu tys ještě nebyla na laparce? možná by stálo za to ,aby do tebe zakukali ..
19. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
tak mizim dát životopis a cestou kočku na veterinu pic zatim
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
lení ještě ne, průchodnost mi dělaly a podezření na jiné problémy neměli,takže by to zatím byl zbytečný zákrok,když náš problém spočívá v tom,že neovuluju. Ale teď mi chtějí naškrábnout ty vaječníky,že se prý pak dost často rozovulují - jenže se nějak nemůžu rozhodnout,jestli jít hned tenhle cyklus nebo zkusit ještě IUI :confounded:
19. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.