• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak koukám že jsem tady první :grinning: já jsem si dnes plánovala válení,ale za chvilku jedem na chatu a v šest jde zas venda na noční.. :frowning2: minulej týden jsem měla vrčící náladu a teď bych ho zas umazlila :grinning: :grinning: :grinning: no občas na mě kouká jako bych se zbláznila :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jedeme na oběd mnam, mnam...takze u nás se dnes nevaří a bude válečka celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
čaues, my jsme se zrovna vrátili z procházky a našli jsme pár hříbků - přikládám foto :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
jo a už mi přišla na ukázku jedna fotka, tak přikládám, do alba to pak nahážu najednou, až je budu mít všechny :slight_smile:
8. srp 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
@lussi normálně modelka hadra, jseš luxusní těhule, moooc ti to sluší!!!!!!!!!!!!
8. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@ivomal děkuju, rudnu až za ušima :sweat_smile: :grinning: A říkala jsem, že ta fotografka je moc šikovná, fakt umí zázraky.
8. srp 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
lussinko moc závidím houbičky a teda smekám,jaká jsi kočka :wink: :wink: by jsi nějakou demi moorovou na titulní stránce strčila do kapsy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nevymlouvej se na fotografku :wink:
8. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
Luss jako fakt nádhera :-O Bejt chlap tak po tobě šílim :grinning: Strašně ti to sluší ty vole ! :dizzy_face:
Holky nemám čas dočítat Sofi je teď strašně náročná pořád vříská blbě jí prostě super.... Ani nevim pořádně co Latunčátko jak to zvládají a jany :frowning2: Jsem večer tak kaput že padnu a spim aspoň ty dvě hoďky než to začne nanovo....
Navíc ve středu brzy ráno vyrážíme na prodloužený vík ke známým do jižních čech to bude jako masakr jestli tam Sofie bude předvádět to co doma. a ke všemu se asi budem stěhovat ale to je na dlouho povyprávím až se vrátíme a bude čas. Budu si potřebovat vylejt srdce a postěžovat... Papá
8. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@lussi tak to je nádherná fotka :astonished: :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
musilko ahoj :wink:
tak si tady pak hezky postěžuj,já to dělám taky :wink: a užij si dovču...a na to stěhování jsem zvědavá,nás to taky čeká...ale ty asi nedobrovolně...
8. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
@janitchka a nechceš si tam zajet taky, až ti naroste bříško? Já viděla další fotky a jsou bombovní, tak bys měla taky hezkou památku :slight_smile:
@musilka já četla něco na facebooku ohledně hypošky, že do toho chcete taky praštit :slight_smile: A Sofinka je nějak nemocná nebo jen tak zlobí?
Jinak latu psala včera sms, oře sice nestíhá, ale bere všechno s humorem, tak myslím, že to zvládají dobře :sunglasses:
A janysek pořád nic?
a zbytek V.I.3,14ček je jako kdeeee? Uvědomte si, že jsem pořád doma a mohla bych se unudit k smrti, tak někdo dojděte :grinning:
9. srp 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
zdarec :wink: Konečně mám minichvilku, dnešní noc byla v pohodě, normálně se vzbudil jenom 2x - jenze mi oba s kokotátou nespaly,protoze jsme lezely a trnuly hrůzou kdy se ovze řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Navíc mě pak strašně šimrala frnda - jak se tam rozpadá to šití,tak je to chvilkama dost nepříjemny, navíc pořád ta debilní podlázka mezi nohama,no hnus,uz aby to bylo za náma :unamused: Já v porodce pouzivala ty erarní a dost jsem si oně s prominutim odřela prdel, ted na doma mám z lékarny značku Batist a to je spodek jak v bavlnce (ale teda i tak je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),takze doporučuju si do porodky určo vzít svojí značku vlozek,protoze i kdyz je někde dávají zadarmo,tak si myslim,ze to jsou ty nejlevnější.
lussi tak to fotka je bomba,jenze ty jsi fotogenická normálně :wink: A to mě nenapadlo,ze mě můze nafotit i s Davídkem :slight_smile: Toho určitě vyuziju - na podzim na to vlítnem :slight_smile:
Včera jsme byly na první procházce - kočárek jezdí moc pěkně, jen mě mrzelo,ze s náma nešel kokotáta,oni dojeli tchánovci a tchán ho vytáh na houby,tak jsme šly s tchyni a s kokotátou snad dneska,jestli se udělá trochu lepší počasí :unamused: Oni tu tchánovci byly na návštěvě oba dva dny a jak tady byly cely odpoledne,tak to bylo dost náročny, jako tchyně je super,odmyla nádobí, i jídlo přivezli,ale stejně - já třeba nejradší chodim doma jen v gatkách,aby to větralo,coz samozrejmě před nima nešlo, kdyz malej spal,tak bych si šla třeba lehnout,ale na to tady jednak nebyl klid a taky to bylo blby :unamused: Navíc bojujeme s tim kojením,tak mi neni moc příjemny kojit před někym a i malej to fláká mnohem víc,kdyz je kolem hluk - a v našem bytě se neni kam schovat :unamused: Nemám nic proti návštěvám,ale tak hodinku,dvě to stačí. Teda krom lussily,před tou budu moct nadávat a bejt krkavčí matka,aniz by to debilně komentovala,takze ta tu můze bejt celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musil teda to stěhování - no doufám,ze to neni tak jak mě napadlo,ale i kdyby jo,tak vy to zvládnete a mozná to bude lepší :wink:
9. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
jéé s je nám podle mojich hodin přesně tyden :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@latunka jé, no tak snad v tom spaní bude pokračovat a ode dneška se vyspíte :slight_smile: Vložky jsem si koupila svoje, ale ještě jsem je nezkoumala, tak ani nevím co to je za značku, taky jsem si byla koupit ty jednorázové kalhotky a vložky do podprdy :slight_smile:
a přinesli alespoň nějaký ten hříbek,když už teda museli na ty houby nutně jít? :slight_smile:
co se týče návštěvy, tak to pojmeme tak nějak na rychlovku, prozkoumáme Davídka, ty mi vylíčíš detailně porod a dáš mi rady a pak můžu jet spokojeně dom :grinning:
No a rodičové......já chtěla pomoct v případě, že by to byla ta dvojčátka, ale jelikož to nevyšlo tak si bohatě vystačím sama, tchánovce a rodiče si pozvu až to budeme s lussilákem zvládat. Navíc jsem strašný nervák a kdyby mě tu někdo s.al tak bych beztak přestala ještě dojčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
@latunka hehe, to je dobrý, že jsi se takhle s tím časem trefila :grinning:
9. srp 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
zdarec ženy, já byla večer aktivní vůči BP, takže jsem teď na zabití, usnula jsem ve 4 ráno po tý debilní mega bouřce.
@lussi kdy budou další fotky, jsem na ně moc zvědavá...a jak se cítíš s cukrem?? co jídlo, dá se??
@latunka super jak to zvládáš, jen tak dál :slight_smile: ...jen jsem se tě už posledně chtěla zeptat, jak kojíš..jestli v sedě, leže s polštářem apod., že bych ti napsala nějaký fíglíky, jak ho donutit pořádně sosat a pak ho zase nebudeš moct odtrhnout :grinning:
9. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@petra.vavra tak to sis moc nepospala :confounded: Cukr dobrej,měřím se od úterka a zatím jsem v normě a vesměs jím na co mám chuť, krom sladkého teda, ale někdy neodolám a kousnu do něčeho sladkého :slight_smile: Fotky už mi pomalu přibývají, ale chci to sem dát až všechno najednou :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
@latunka a až budeš mít trochu času, tak naval nějaké další fotky :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
@lussi no hub přitáhly tři prdele,to zase jo,ani to včera kokotáta nezvládl všechno očistit a nakrájet na sušení :wink:
@petra.vavra já kojim tak všelijak, někdy s polštářem, někdy v sedě,někdy v polosedě, jednou jsem ho dala ke koze i na stojáka u postylky,abych ho ošidila a hned jak to zalomil,tak jsem ho šupla do pelechu a nemusela s nim chodit :grinning: Ono taky ted jak uz se mi ten spodek hojí,tak si i udělám větší pohodlí,předtim jsem u toho občas musela sedět jak carda retarda,protoze prostě nešlo pořádně dosednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych hlavně potřebovala to jeho usínání nějak zvládnout - jednou rukou drzim totiz jeho, druhou si přidrzuju kozu (to by mě zajímalo jestli je nutny,protoze já tam tu ruku ani pořádně nemůzu dát a zrovna extra pohodlny mi to neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),tak ho nemám moc čim budit :confounded:
Do alba jdu hodit naše první dudlíkování :grinning:
9. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@latunka hele ty lžeš, takový andílek nemůže přece zlobit :grinning: Pěkné fotky :dizzy_face:
9. srp 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
a co máš za značku těch dudáků? Já kupovala jenom Nuk, tak snad mi to vezme do pusy...
9. srp 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
:wink: tohle je avent, ještě mám toho nuka od tedy polet,ale čapla jsem jako první aventáckej - hned věděl co s nim,hezky si ho zašprajcnul rukama a spokojeně dudlal,ale zatim mu ho nechci stejně dávat moc často,jen ve stavu nejvyšší nouze :wink:
Musim jít něco dělat - hlavně konečně objednám dneska chůvičky,at můzu venčit na zahradě blběnu,takhle jsem jak na trni,ze začne brečet,ale vylejzat s ní čas od času musim :unamused:
9. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@latunka tož jdi a dobře pořiď :slight_smile:
a někdo mi řekněte proč se nemaj dávat dudliky hned od narození, já to někde četla, ale už si to nepamatuji :sweat_smile:
9. srp 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
latu fotky jsou krasny :dizzy_face: je to prdelka malinkata,to snad ani neni mozny ze Dendour byl jeste mensi
a bud rada,ze chce dudlika...je to fakt pro jejich uklidneni super, nektery mimca nechtej zadnej a pak zabira treba jenom koza...no a to je prekerka :unamused:
chuvicky vyuzijes, ja mam v CR takovy ty obyc od Phillips Avent a jsou taky super :wink: a staly asi 1500
a s tou kozou...ja uz si to nejak moc nepamatuju,kozu jsem si drzela taky,ale asi kdyz se prisal tak jsem mohla ruku vyndat :confused: a simrat ho...ale fakt uz nevim detailne
lussi a teda jako ty jses kocka! ta fotka je krasna,urcite tam taky zajedem :sunglasses:
9. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@lussi ja mu ho dala par dni po narozeni...rika se,ze to muze zkazit techniku kojeni,ale podle me je to blbost, zvlast u tech splaclejch dudliku,to ma prece tvar jako bradavka kdyz ji drti :grinning:
9. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@poletucha zajděte, určitě nebudete litovat. Paní to má v baráčku a je to tam fakt pohodička, já totiž nesnáším klasické ateliery, kde se člověk nemůže jít ani vylulat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tím drtěním bradavky jsi mě teda potěšila, to se mám na co těšít :grinning:
9. srp 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
@latunka já jdu uvařit nějaký oběd :sweat_smile: , pak ti písnu do IP...za dudlíka buď ráda, je to jedna známka toho, že mimi správně dýcha a předchází náhlému úmrtí kojenců. Na řeči,že dudlík nepotřebuje apod. se vyprdni. pokud se jím dítě uklidní není důvod mu ho nedat. :wink:
9. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
já chtěla s dumlem ještě pár dní vydrzet - ono přeci jenom zase budu muset vstávat,abych mu ho vrátila do pusinky,tak proto zatim to na noc zkoušim bez něj,ale přes den kdyz budu potřebovat něco dělat,tak taky nevidim důvodu,proč mu ten zobáček neucpat :grinning: No a bradavka po kojení fakt vypadá jak kapří péro kdyz mu ho přeblafne kachna :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
a já mám dotaz, můžou být u porodu nalakované nehty nebo třeba snubák apod.? Já jen, že nehty na nohách bych si musela odlakovat už teď, páč se k nim později už nejspíš taky asi nedostanu a snubák asi už taky nesundám :confused:
9. srp 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
a taky jsem četla, že se nemají dávat mimina spát na břicho, jen na záda, případně na bok. Jak to praktikujete vy? A ještě chci vědět jaká teplota má být v kokojíčku, kvůli tomu poblbanýmu syndromu úmrtí
9. srp 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.