• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no nic, jdu žehlit a za chvilku zase dojdu :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
a jdu to tady prošmejdit, jestli se někdo nezmínil o janyskovi :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak jsem tady a zase jdu, když tu nikdo není, s takovou budu mít vygruntováno za chvíli jak na Vánoce :grinning:
9. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
Tak já se musela jít vychrápat, po té noci, tak jsem si raději nastavlla budíka a Terda si lehla ke mě a chrápala taky

@lussi nehty by správně nalakované být neměly hlavně na ruce, nebo spíše jen bezbarvým lakem, kvůli nehtovým lůžkům, nehty na nahou nikdo řešit nebude, klidně si je nech, tak jak jsou, akorát si myslím, že tit o do října trochu opadá a naroste :grinning: . JInak spousta mimi spí na bříšku od porodnice a je to bez problémů, Já taky nedávala, polohovala jsem na bok se zapřením a bez problémů, ale zase nechat jen ležet na zádech, taky není dobře, takže si v podstatě nevybereš. Sama potom poznáš zda má mimi dechový problém či nikoliv a první dny nebudeš stejně dělat nic jiného než ho poslouchat i přes dechový monitor...prostě ti to nedá :grinning:
9. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
bré ráno, čekám až si budu moct změřit glykemku po snídani a jdu zase do hajan :slight_smile:
@petra.vavra tak to jsem hodně dementní, vůbec mi nedošlo, že to je vlastně jedno, když si na ty hnáty stejně nedosáhnu, takže ten lak stejně budu muset sundat :grinning:
A co plíny? Jaké jsou dobré nebo které vyloženě nekupovat?
10. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj kočky, my jedeme za kamarádkou, tak asponnějaké povyražení. prý bude krásně ha h aha, tady padla mlha, že není vidět na 10 metrů, to se super pojede...
@lussi já bych taky šla do postele, takže závist veliká :rolling_eyes:
jinak ohledně plen, je to dost složité. já třeba nejsem zastánce žádných parfemací pro mimi apod. takže já vybírala bez toho. Tzn, papers ne, pokud je tam heřmánek, tak ten je pro mimi dosti silný alergen, takže nechápu proč ho serou do plen a aloe pro mimi taky nic dobrého, nám v podstatě jednou spálila zadek a od té doby jsem je nekoupila. používala jsem Huggiesky a naprostá spokojenost (mám namysli ty zelené, červeno/modré jsou na prd-někdy ani ten neudrží :grinning: )pro mimi jsou super od Happy úplně pro mimi, mají vykrojený předek na pupíček, aby ho ta plínka nedráždila, když se hojí. měla jsem je i v porodnici a pak i asi 2 měsíce doma. ty malé velikosti jsou v podstatě stejně drahé a plena vyjde tak kolem 3-4 korun, dle krámu. Vím, že si ženský u větších dětí hodně chválí Tesco pleny zelené, já je nikdy neměla. Později, po roce jsem klidně koupila i v DM Babylove a i v Rossmanu tu jejich značku a nikdy se mi nestalo, že by mělo dítě hovna v nohavici. Buď jsem měla štěstí nebo vždycky dobrou plínu, hlavně Terka měla řidší hovňajze tak 3x za celou dobu, když neberu období mimi. U nás kamile se objeví špatně zabarvené hovčo, okamžitě dostane probio kapky a druhý den je po problému. Radši dám 600 za kapky, který mám v ledničvce pro první záchranu než trápit střeva nějakým uhlím a sračkama od doktorky. :wink:
10. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
nasral bozeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petra.vavra díky za IP, podle toho co píšeš,tak kojíme dobře, jedinej průser byl v tom,ze jsem ze začátku kojila krátce,ale to uz se nám docela daří odbourat, většinou uz začne usínat az po 10minutách a to uz nějak doválčíme.
áááá uz zase řve a to je vzhůru od pěti od rána,tak nic no - chtěla jsem konečně objednat ty chůvičky,ale asi mi není přáno :angry:
10. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Ono je tady ticho :dizzy_face: Prcek spí v chodbě v kočárku,zabrala na něj az procházka,akorát ho musim za chvíli vzbudit na krmení,ale nejdřív potřebuju odmejt nádobí a hodit oběd do trouby. A co janysek, nevítě někdo jestli je uz doma?
10. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@latunka tak to jsem moc ráda, že se vám daří :wink: mamino :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
coko.joko – Ahojda, mluvila jsem s janyskem...vcera je pustili domu,ale jeste se neciti OK.takze az ji bude lepe hned mrkne na MK a da fotecky....vsechny moc pozdravuje a maly je pry zlaty porad spinka a na jidlo ho musi budit...ted jeste odpociva.....
10. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
děkujeme za info :slight_smile: Spinkací miminko jí nepokrytě závidim :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@latunka ,nemate za co....taky zavidim,my nespime od narozeni,,driv aspon par hodin,ale ted rano otevre ocicka a vecer je zavre :grinning: takze pres den nic neudelam :grinning:
10. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
@coko.joko tak to se mám ještě na co těšit a to uz jsem hotová ted po těch pár dnech :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@petra.vavra dík za info, píšu si :slight_smile: Lussilák je alergik - na heřmánek především, takže určitě budu muset kupovat nějaké neparfemované.
@latunka latu a jaktože jsme ještě neviděli foto v kočárku? Naprav to :slight_smile:

@coko.joko super, moc děkujeme za info! :slight_smile:

10. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
10. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@petra.vavra ty jsi tu? Já myslela, že jedete za tou kámoškou:slight_smile: Já si zrovna dala obídek - řízeček a čekám až se to uleží, abych mohla jít povléct peřiny :sunglasses:
10. srp 2010 v 15:49  • Odpověz
zdravim všechny baby :sunglasses: :sunglasses: já mám nějaké fofry...vše jsem pečlivě dočetla a latu jsi supermatka :wink:
já jsem se na plno vrhla do příprav svatbičky,včera jsem byla na soudě jim omlátit průkajdu o hlavu a ztropila jsem svou první scénu v životě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad už to skončí..včera jsem mé těhu oznámila exmanžovi a to co jsem si vyslechla si nepřejte slyšet,ale počítala jsem s tím,jen jsem nechtěla aby mu to řekl někdo cizí,přece jen.....no a taky jsme se byli podívat na parádní byt,akorát teď nevíme kolik nám kdo půjčí,myslim banka,jelikož po mě pořád chtěj příjem manžela :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takže budeme doufat,že když je v nabídce od května,tak nám ho nikdo nevyfoukne..no ještě to nehoří..a taky jsem včera rezervovala konečně tu dovču,takže 26.9.odlétáme na Mallorku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: snad mi nic nebude..a pojišťovna mě normálně pojistí..dneska jsem byli vybrat košili pro vendu na svatbu a schválil mi jí,takže zítra jí koupím a k tomu i kravatu..no prostě blbosti,který teď pořád řešíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se těšim až se vezmem..a pak už jen porodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a dneska jsem dostala radu od vendy,abych hlavně ten porod tak neprožívala :sweat_smile: :sweat_smile: asi ho do tý doby zabiju a uštřim pětikilo za otce u porodu :grinning: od příštího týdne začnu chodit na těhu cvičení,tak se těšim,mám to hned vedle baráku :dizzy_face:
10. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@janitchka ten tvůj ex bude ale pěkný ko.ot! :angry: No ale stejně s tím nic neudělá, tak se může vztekat jak chce :grinning:
Na Mallorce jsem taky ještě nebyla, tak se těším na fotky a na zážitky :dizzy_face: Pojišťovnu určitě potřebovat nebudeš :wink: A ten byt už jsi nám ukazovla nebo mi něco uniklo? Nahoď kdyžtak odkaz.
Jinak já chtěla na ten předporodní kurz, ale asi jsem an to líná, tak to prošvihnu :grinning:
10. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@lussi jj, jsem, my byly spíše dopoledne, protože holčička kamarádky chodí ještě spinka po obědě, tak jsme jely domů :frowning2: myslím, že ty tři hodiny holkám stačily, protože se na konci praly snad už o všechno :confounded:

@janitchka má strach co...že řekneš, že je otec a bude platit :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@petra.vavra takové rivalky to jsou jo?:slight_smile: A která v souboji vyhrávala? :grinning:
10. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@lussi ani ne rivalky jako platí zákon, já jsem doma a půjčím ti jenom to co uznám za vhodné a opovaž se to porušit.....načež mé dítě to porušilo v rámci jedné minuty asi 100x..zase je to legrace :slight_smile: já používám takovou tu debilní větu..."tak buď chytrá a vem si něco jiného, hezčího..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: " většinou to vychází do té doby, než ta druhá to pochopí taky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Minule jsem tu měla kámošku s holčičkou 14 měsíců, Terka bez problémů vše půjčovala, ale jak postupoval čas a hrozilo, že se tu malá zabydlí, začala shraňovat všechny své oblíbené hračky na jednu hromadu a v jednu chvíli tu Terka chodila s asi 10 hračkama v rukou, v batohu a košíku, aby se malá náhodou nerozhodla, že si přece jenom něco přivlastní a odveze. Na druhou stranu dostala osvětu, protože ihned věděla, kde má panenka od baby bornu oba vyměšovací otvory, což ji ve 14 měsících patrně dosti zajímalo, ale zase už i ví na co jsou :grinning:
10. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@lussi co peřiny?? povlečené??
10. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@petra.vavra no ty děti jsou boží :grinning: Stačí to jen sledovat a člověk nepotřebuje ani televizi :grinning:
Peřiny povlečené, to se bude večer spinkat. Teda alespoň doufám, že usnu, dneska jsem chrápala až nějak do dvou odpolko :slight_smile:
No nic, mám tu muže, tak se mu jdu věnovati, zatím páčko
10. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
@latunka ,treba budes mit hodny mimi a bude ti pak spinkat....me teda nespi a to je ocistec,kdyz musis cely den venovat mu pozornost....tak jsem porad venku a je klidek... :grinning:
@lussi ,neni za co dekovat....vzdyt je to automaticky psat co se deje s holkama. :grinning:
10. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Zdarec matky a skoro matky:slight_smile: jsem zpátky ze služebky. Včera jsem na hotelu měla na pokoji výřivku a tak šestinedělí nešestinedělí, musela jsem do ní hupsnout a rozmazlovat se až do úplného blaha:slight_smile: Jinak mi to docela utíká za týden už kontrola a pak snááád dostanu zelenou, pak se dočkat první debilní mrchy a hurá na snažení....Stejně šestinedělí pravděpodobně zase nedodržíme...Je mi prd, cítím se dobře hned bych do toho šla.
10. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@ivomal tak takovou služebku bych si nechala taky líbit :grinning: To je dobře, že sis to užila. Za týden už kontrola jo? Tak to teda uteklo :slight_smile: Už se těším až nahlásíš // :dizzy_face:
10. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@lussi abych pravdu řekla, já se moc netěším, protože zas budu mít strach, jestli to přežije, ale jinak, kdybych je měla i klidně zítra, tak bych byla ráda, ale to bych na tom byla nějak podobně jako Panna Maria - i když já fakt už panna nejsem. Jinak, ne že by mi sex nějak extra zajímal, ale kuva mě to šestinedělí leze už i do erotických snů, že ani tam nemůžu.... :angry:
11. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@ivomal to se ti ani nedivím, já bych byla taky po.raná až za ušima :confounded: Ale nemůže to takhle jít přece do nekonečna, jednou se ta smůla prolomit musí a já věřím, že to tentokrát vyjde, jinak by to byl fakt už mazec!
11. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojky holky tak ivo ..jsem zvědavá kdy se vám povede jinak ta služebka to bylo víc jak zajímavé ..ještě šampáňo s jahodama a bylo by to super
11. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@lenkacar zdarec :slight_smile: Co nového? :slight_smile:
11. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.