• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ále prd velebnosti ..nic nového holka ..ta fotka je úúúúúúúúúúúúžasná,jsi baba na titulní stranu plájboje
11. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@lenkacar jj, ještě, že je paní šikovná a krásně mi vyretušovala všechny špíčky a nedostatky, ono to pak hnedka vypadá jinak :wink: A co doma? V poho?
11. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
jsem doma..a dneska už asi nikam nepůjdu,se mi nikam nechce...
11. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
čauky jani, takže budeš lenošit :slight_smile: Já si dělám obídek a pak si pustím asi nějaké dvd :slight_smile:
11. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
já tu sem,ale držim v jedný ruce mumino a čekím na krknutí :grinning:
11. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
jj,akorát za chvilku pojedu za vendou do práce s jídlem :wink: zítra přijdou prstýnky a mám zalehlé ucho,nemáte někdo zkušenosti co stim dělat....občas se ráno probudim a levé ucho je zalehlé třeba ceý den..na ušním mi to asi dvakrát profoukli ale nebaví mě to tam furt chodit...a odpo budu dělat očistu skříně,nějak se mi to tam nakupilo a znepřehlednilo tak asi hodně věcí poletí :grinning: :grinning: ráno jdu na ten cukr,ale i s prospektu od mudry mám jít mnohem později,tak nevim proč jdu tak brzy... :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
a teď mi přišla faktura na dovču,takže zítra to půjdu zaplatit a fakt pojedem.. :sunglasses: :sunglasses: ale radši jsem se nechala pojistit že bysme nejeli,kdyby se něco stalo..a musim mít doklad od doktorky že můžu jet,tak snad mi ho dá...
11. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
latu dočkala ses? :grinning:
11. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@lenkacar šáňo mě napadlo, ale ráno jsem měla jet domů a bála jsem se , že když se c¨večer sama ožeru ve výřivce, tak domů asi těžko dojedu - cv celku a potom, mě to samotný nechutná, já k tomu vždycky potřebuji sparingpantera, ona je i pak větší sranda :grinning:
11. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
zdarec dámy...tak koukám, dnes nějaká abstinence :grinning:
já mám zítra velký UTZ, tak už mám teď nervy v kýblu, co nás zase čeká...si snad zajedu do kostela nebo už nevím :fearful:

@ivomal tak bys byla veselá řidička no :grinning:
11. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
peti moc ti držilm palce :wink: :wink: :wink: :wink:
leni máš recht, pít sama šáňo není vončo :wink:
nevíte někdo co je to za vyšetření PAPA ? :sweat_smile:
11. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@janitchka to je na 1.trimestrální screening, je to jen hormon, který se vylučuje v těhu, je super, že na to jdeš, pokud ti vyjdou dobře výsledky, na tripply se můžeš z vysoka vy.... :wink:
11. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
peti díky za info :wink: ahha,to jsem vůbec nevěděla...zjišťuju že v tomto ohledu je mi zdrávka na nic,a to jsem měla dva roky gynekologiia a porodnictví,ale všechno teď jako když slyšim poprvé :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
dočkala,ale ne krkance,ale obr prdance s posranou plenou az na záda :grinning: A od té doby jsem se nezastavila,hodila jsem dvě neue fota do alba a uz asi zase mizim,vařim véču a pak jdu připravit koupačku pro malého křiklouna :wink:
A na zítra vám děučata drzíme palce :wink:
11. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@janitchka no já jsem chytrá :grinning: protože jsem se na to samé přesně ptala ve 13tt na UTZ doktora :wink:
11. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
Latu, malej je krásnej a ajako mamině ti to moooc sluší:slight_smile: Bříško splaskne, neboj:slight_smile:
Právě kuchtim guláš v troubě - všichni si to děsně chválej, tak jsem dooost zvědavá, voní to pěkně, jen jestli to bude i k jídlu :fearful:
11. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
Zdarec ženy,kde jste kdo?
12. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
já tu som :grinning: ale nevim jak dlouho, teoreticky mam čas do 11 nez bude vyzádaná moje koza :grinning: Byly jsme kočárkovat a docela jsem se nasrala - tady neni nikam moc jít,tak jsem se šourala takovym minisatelitem, zrovna to bylo z kopce a docela prudkyho,tak jsem přidrzovala kočár a ještě jsem měla v pazouře vodítko s blběnkou, najednou z toho jednoho domku vylezla zenská a uteklo jí odrostlé štěně - takovej malej tank, štěně labradora - a rovnou na nás, převálcovalo blběnu,ta se lekla,jak jsem přidrzovala ten kočár,tak jsem to vodítko nedrzela pevně,tak se vysmejkla a utekla doprdele za roh, to dementní štěně začalo skákat po kočáru,takze jsem ani nemohla zabrzdit a kouknout kam mi holčička utekla, tak jsem na ní volala,naštěstí se vrátila,ale byla vyklepaná,vůbec jsem jí nemohla chytit - az doted to bylo v pohodě,to se můze stát kazdymu,já taky nemám vychovanyho psa, ale ta kráva se ani neomluvila!!!!!! Tak to mě nasralo na maximum a ta si můze bejt jistá,ze tam budu vodit Blběnu srát a kdyby se vysrala jinde,tak to seberu do pytlíku a prdnu jí to ronou před branku :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@latunka přivezu ti půjčit moji kladačku ho.no min...máme je malý a zrádný - v tárvě nejsou moc vidět, ale po prošlápnutí jsou kvalitní...pomsta bude dokonána.... :grinning:
12. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak honem se k nám, přesně to potřebuju :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
Ty vago, kolega slavil narozky....bublinky jsou zrádný, jak pojedu dneska vlastně domů, normálně bych spinkala :grinning:
12. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
tak dnes to proběhlo u doktorky úplně jinak než jsem myslela,sestřička minule byla asi zmaštěná... :rolling_eyes: :sweat_smile: dělali mi akorát normální cukrovku z krve,proto jsem měla přijít na lačno..a hned jak mi vzala krev tak mi řekla že se můžu najíst..byla jsem trochu zmatená...nic jsem nepřibrala,tlak mám nízký...a to jsem se minule radovala že se mi zvednul... :sweat_smile: pak mě překvapivě vzala doktorka dovnitř a sestra zavolala(taky překvapivě) Vendu..a tak byl se mnou poprvé na utz.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a oba jsme byli pěkně překvapený,viděli jsme i prstíky..akorát hned na začátku se vrtěl až jsme oba užasli jak se hýbe...a pak přestal a tak mě doktorka musela dloubat do břicha aby se zase hýbal a hlavně zadníma nohama,kvůli páteři :slight_smile: bylo to super,minule jsem viděla jen bramboru a teď už tohle :dizzy_face: :dizzy_face: dostala jsem potvrzení pro cestovku,že můžu letět na dovču. :wink:
latu to je ale kravka,taky ti můžu poslat poštou nadílku :grinning: :grinning:
ivo hlavně jeď ofafarně, já se po posledních zkušenostech nějak bojim jezdit autem....zítra jdu na kontrolu lebzy po té bouračce na neurologii...ale hlava mě nebolí,tak to bude ok..
12. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
No prolejvám se čajem baštím rohlík a hodlám si udělat kafčo, jsem nějaká ospalá. No to je Jani krásný, že se ti prcek už takhle krásně ukázal:slight_smile: Pomalu končíš první trimestr, utíká to utíká, já jen doufám, že než porodíš, budu taky těhu...
12. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak nemám já opravdu prostě smůlu???? UTZ se nekonalo, doktor který dělá genetické UTZ má opět dovolenou....ach jo...kdyby mi to sestra neřekla, tak tam sedím asi ještě teď...takže za týden :confounded: se z toho pos...
Jinak jsem dneska koupila Terce první věci na zimu a boty na podzim a rodičák je jaksi téměř v pr.... :astonished: :astonished: :angry:
12. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
ivo to je jasný,že budeš :wink: :wink:
peti to je pech... :frowning2:
12. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
@janitchka tak zadníma nohama,jo? :grinning: :grinning: :grinning: Sájmon měl teda vždycky jenom jedny nohy,tak koukám,že vy musíte mít něco extra :grinning: :grinning:
@petra.vavra tak to mě vždycky nasejří, snad ví kdy má dovolenou a na ten termín si neobjednávám pacienty,ne? :angry:
12. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
udazte :slight_smile:
Jsem zpět z kontroly, dneska to bylo náročné, nevychytala jsem počasí, vzala jsem si rifle a celý den se mi pěkně potila prdel, takže jsem totálně vyřízená. Fífa váží 1,5 kg :slight_smile: Udělali mi rovnou velký utz a jsme zdraví, tak se mi zase ulevilo. Na diabetologii jsem byla pochválena a tak jdu na kontrolu až za tři týdny, to budou bramboru jen vážit a já přinesu jen naměřené hodnoty :slight_smile:
@ivomal chlastej dokud můžeš, za chvíli budeš mít zase utrum a budeš sušit hubu :slight_smile:
@latunka tyhle situace nesnáším, buď maj lidi mít psi na vodítku nebo na volno, ale to v případě, že poslouchají, já je ke kočárům ani k mimčům nepouštím, sice neskáčou, ale stačí se otřepat a matka se těch chlupů v kočáře už nikdy nezbaví :grinning:

@janitchka gratuluju k úspěšné kontrole :wink:

@petra.vavra tak to je škoda, že to nevyšlo:frowning2:A ty jsi nebyla objednaná???
12. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
@lussi ty už nemáš bramboru,ale ...ehm teď mě napadlo jenom mega pomelo,ale to asi není to správné přirovnání :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
holky no já nebyla objednaná, protože už jsem se tam prostě nevešla, ale minule jsem zjistila, že je to v podstatě jedno, protože i objendané čekají stejně jako neobjednané ...jen mě nenapadlo tam volat, když měl dovolenou před 3 týdnama...no nic, akorát jsem chtěla tomu malému už něco pořídt, tak toho využila Terka, tak na malé dojde snad příště :frowning2:
12. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
a jo, pomelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Co dělá Sájmonek? Chrní nebo dojíš? :grinning:
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.